Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1292
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 14 kwie 2019, 21:16

III runda 26/28 kwietnia 2019:

Dream Team - Savage People
Akademia Speedwaya - Bfy
Speedway United - Taureńscy Czempioni
Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing

Mecze:
26 kwietnia 2019 (piątek):
Częstochowa - Lublin
Zielona Góra - Grudziądz
28 kwietnia 2019 (niedziela)
Leszno - Gorzów Wlkp.
Wrocław - Toruń

IV runda:
28 kwietnia 2019 (niedziela):
Rybnik - Tarnów
Ostrów Wlkp. – Daugavpils
Łódź - Gniezno
Gdańsk – pauzuje

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5371
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: savage » 15 kwie 2019, 10:54

Savage People

1. Piotr Pawlicki - Leszno
2. Paweł Przedpełski - Częstochowa
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Rafał Okoniewski - Łódź (PLŻ)
5. Niels Kristian Iversen - Toruń
6. Michał Gruchalski - Częstochowa
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2350
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: konri » 15 kwie 2019, 11:03

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Adrian Miedziński - Częstochowa
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Przemysław Liszka - Wrocław
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 LIGA)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2894
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: kaka » 15 kwie 2019, 18:53

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Kamil Nowacki - Ostrów
16. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1287
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Ghoulski » 16 kwie 2019, 15:50

Wisła:

9. Mikkel Michelsen - Lublin
10. Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
11. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
12. Paweł Miesiąc - Lublin
13. Artiom Łaguta - Grudziądz
14. Wiktor Trofimov - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2553
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: bartek_1990 » 18 kwie 2019, 19:30

Bfy
1. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
2. Jason Doyle - Toruń
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Matej Zagar - Częstochowa
5. Vaclaw Milik - Wrocław
6. Patryk Rolnicki - Grudziądz
7. Kevin Fajfer - Gniezno
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5067
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: PrzemczaN » 24 kwie 2019, 8:37

PrzemczaN Racing:

1. Janusz Kołodziej - Leszno
2. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
4. Chris Holder - Toruń
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Robert Chmiel - Rybnik
8. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1292
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 25 kwie 2019, 11:41

Akademia:

9.Tai Woffinden -Wrocław
10. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
11. Rune Holta - Toruń
12.Tobiasz Musielak - Łódź (1 liga)
13. Peter Kildemand - Gorzów
14. Rafał Karczmarz - Gorzów
15. Mateusz Tonder- Zielona Góra
16.Max Fricke - Wroclaw

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2344
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Zbiru » 25 kwie 2019, 19:53

Dream Team ;)

9. Patryk Dudek - Zielona Góra
10. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
11. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
12. Oskar Fajfer - Gniezno
13. Andreas Jonsson - Lublin
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2553
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: bartek_1990 » 26 kwie 2019, 8:14

Za vaclawa Milika - Nicolai Klindt - Ostrów
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1292
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 27 kwie 2019, 14:49

Dream Team - Savage People 46 - 48

9. Patryk Dudek - 10
10. Aleksandr Łoktajew -3
11. Antonio Lindbaeck - 3
12. Oskar Fajfer - 4
13. Andreas Jonsson -3
14. Bartosz Smektała - 5
15. Norbert Krakowiak - 8
16. Gleb Czugunow - 8

1. Piotr Pawlicki -12
2. Paweł Przedpełski - 3
3. Kenneth Bjerre - 11
4. Rafał Okoniewski - NS
5. Niels Kristian Iversen - 6
6. Michał Gruchalski - 6
7. Mateusz Bartkowiak - 3
8. Jack Holder - 7

Akademia Speedwaya - Bfy 55 -55

9.Tai Woffinden - 13
10. Krzysztof Kasprzak - 9
11. Rune Holta - 3
12.Tobiasz Musielak - 2
13. Peter Kildemand - 4
14. Rafał Karczmarz - 6
15. Mateusz Tonder- 2
16.Max Fricke - 13

1. Przemysław Pawlicki - 6
2. Jason Doyle - 17
3. Szymon Woźniak - 9
4. Matej Zagar - 11
5. Nicolai Klindt - 7
6. Patryk Rolnicki - 2
7. Kevin Fajfer - 3
8. Fredrik Jakobsen - NS

Speedway United - Taureńscy Czempioni 51 - 66

9. Leon Madsen -13
10. Anders Thomsen - 2
11. Mirosław Jabłoński - 5
12. Jakub Jamróg - 7
13. Martin Vaculik - 13
14. Dominik Kubera - 4
15. Kamil Nowacki - 2
16. Robert Lambert - 2

1. Emil Sajfutdinov - 14
2. Krzysztof Buczkowski - 14
3. Nicki Pedersen - 7
4. Adrian Miedziński - 9
5. Fredrik Lindgren - 13
6. Jakub Miśkowiak - 3
7. Przemysław Liszka - 6
8. Daniel Kaczmarek - 2


Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing 65 - 48


9. Mikkel Michelsen - 12
10. Andrzej Lebiediev - 6
11. Piotr Protasiewicz - 7
12. Paweł Miesiąc - 12
13. Artiom Łaguta - 11
14. Wiktor Trofimov - 0
15. Maksym Drabik - 10
16. Brady Kurtz - 8

1. Janusz Kołodziej - 13
2. Bartosz Zmarzlik - 10
3. Michael Jepsen Jensen - 6
4. Chris Holder - 3
5. Peter Ljung - 4
6. Wiktor Lampart - 5
7. Robert Chmiel - 5
8. Kacper Woryna - 5

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2894
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: kaka » 19 maja 2019, 10:42

Speedway United

11. Maciej Janowski - Wrocław :arrow: Mirosław Jabłoński - Gniezno

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1292
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

III runda EkstraŻLF 26-28 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 20 maja 2019, 11:05

Kolejka nr 3 podliczona i uwzględniona w tabeli.

ODPOWIEDZ