Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Parias
Posty: 152
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Parias » 09 kwie 2019, 21:31

3 kolejka: sobota, 13 kwietnia 2019 / niedziela, 14 kwietnia 2019

Diamenty Nawrockiego 31 - 45 WESTarnow

1. Michał Szczepaniak - Opole - 11
2. Marcel Kajzer - Poznań - 5
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 16
4. Arkadiusz Pawlak - Rawicz - 4
5. Eduard Krcmar - Poznań - 9
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz - 0
7. Dawid Rempała - Tarnów (I liga) - 0

9. Denis Gizatullin - Opole - 7
10. Oskar Bober - Piła - 4
11. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga) - 5
12. Timo Lahti - Daugavpils (I liga) - 5
13. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 3
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 0
15. Piotr Gryszpiński - Piła - 2

Napaleni na karkówkę 49 - 48 SNTK Team

1. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 10
2. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 10
3. Damian Dróżdż - Poznań - 11
4. Andrzej Lebiediew - Daugavpils ( I liga) - 8
5. Artur Czaja - Tarnów ( I liga) - 7
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 2
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 0

9. Lars Skupień - Krosno - 9
10. Kacper Gomólski - Gdańsk (I) - 3
11. Andreas Lyager - Piła - 11
12. Wiktor Kułakow - Tarnów (I) - 5
13. David Bellego - Poznań - 11
14. Kacper Pludra - Rawicz - 5
15. Paweł Staniszewski - Piła - 0

Sons of Speedway 54 - 56 Gumisie Tarnów

1.Tomas H. Jonasson - Piła - 13
2.Hubert Łęgowik - Opole - 10
3.Bjarne Pedersen - Opole - 11
4.Keynan Rew - Rawicz - 8
5.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga) - 6
6.Marek Lutowicz - Poznań - 6
7.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga) - 2

9 Damian Balilński - Rawicz - 7
10 Jaimon Lindsey - Rawicz - 14
11 Rene Bach - Bydgoszcz - 8
12 Niklas Porsing - Krosno - 8
13 Mirosław Jabłoński - Gnieno (1LZ) - 8
14 Mateusz Cierniak - Tarnów (1 LZ) - 3
15 Robert Chmiel - Rybnik (1 LZ) - 1

pauzuje: Gryfoni Dębica

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 304
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: k0k0ss » 10 kwie 2019, 9:32

WESTarnów

1. Michał Szczepaniak - Opole
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
3. Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
4. Arkadiusz Pawlak - Rawicz
5. Eduard Krcmar - Poznań
6. Marcel Studziński - Bydgoszcz
7. Dawid Rempała - Tarnów (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 798
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Crumper » 10 kwie 2019, 10:13

9 Damian Balilński - Rawicz
10 Jaimon Lindsey - Rawicz
11 Rene Bach - Bydgoszcz
12 Niklas Porsing - Krosno
13 Mirosław Jabłoński - Gnieno (1LZ)
14 Mateusz Cierniak - Tarnów (1 LZ)
15 Robert Chmiel - Rybnik (1 LZ)
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 798
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Crumper » 10 kwie 2019, 10:14

Crumper pisze:
10 kwie 2019, 10:13
9 Damian Balilński - Rawicz
10 Jaimon Lindsey - Rawicz
11 Rene Bach - Bydgoszcz
12 Niklas Porsing - Krosno
13 Mirosław Jabłoński - Gnieno (1LZ)
14 Mateusz Cierniak - Tarnów (1 LZ)
15 Robert Chmiel - Rybnik (1 LZ)
oczywiscie Sons of Speedway
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Joker
Posty: 114
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Joker » 10 kwie 2019, 12:20

SNTK Team

1. Marcin Nowak - PSŻ Poznań
2. Andriej Karpow - Wilki Krosno
3. Damian Dróżdż - Poznań
4. Andrzej Lebiediew - Daugavpils ( I liga)
5. Artur Czaja - Tarnów ( I liga)
6. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
7. Krzysztof Sadurski - Rawicz

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 304
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: k0k0ss » 11 kwie 2019, 17:22

WESTarnów

Zmiana za Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) ----> Marcel Kajzer - Poznań

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 328
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: the_naturat » 11 kwie 2019, 21:05

Napaleni na karkówkę

9. Lars Skupień - Krosno
10. Kacper Gomólski - Gdańsk (I)
11. Andreas Lyager - Piła
12. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
13. David Bellego - Poznań
14. Kacper Pludra - Rawicz
15. Paweł Staniszewski - Piła

Rafi
Posty: 899
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Rafi » 12 kwie 2019, 18:24

Gumisie Tarnów;
1.Tomas H. Jonasson - Piła
2.Hubert Łęgowik - Opole
3.Bjarne Pedersen - Opole
4.Keynan Rew - Rawicz
5.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
6.Marek Lutowicz - Poznań
7.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga)

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 152
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Parias » 12 kwie 2019, 19:08

Diamenty Nawrockiego

9. Denis Gizatullin - Opole
10. Oskar Bober - Piła
11. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
12. Timo Lahti - Daugavpils (I liga)
13. Dimitri Berge - Bydgoszcz
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz
15. Piotr Gryszpiński - Piła

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 152
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Parias » 14 kwie 2019, 18:52

Wyniki kolejki podliczone. Proszę o sprawdzenie.

Rafi
Posty: 899
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Rafi » 14 kwie 2019, 18:56

Paris podziwiam cię za szybkość podliczania wyników, ale przelicz punkty Gumisie jeszcze raz bo coś się nie zgadza...

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 152
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

3 kolejka II ŻLF: 13 kwietnia / 14 kwietnia

Post autor: Parias » 14 kwie 2019, 19:08

Rafi pisze:
14 kwie 2019, 18:56
Paris podziwiam cię za szybkość podliczania wyników, ale przelicz punkty Gumisie jeszcze raz bo coś się nie zgadza...
Poprawione ;)

ODPOWIEDZ