Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: Pichu » 08 kwie 2019, 10:36

II runda: 12-14 kwietnia 2019

Bfy – Dream Team
Taureńscy Czempioni – Savage People
Wisła Koszyce Małe – Akademia Speedwaya
PrzemczaN Racing – Speedway United




12 kwietnia 2019 (piątek):
Grudziądz – Częstochowa
Gorzów Wlkp. – Lublin
14 kwietnia 2019 (niedziela):
Wrocław – Zielona Góra
Toruń – Leszno

I Nice Liga Żużlowa:

13 kwietnia 2019 (sobota):
Tarnów - Ostrów Wlkp.
14 kwietnia 2019 (niedziela):
Daugavpils – Gdańsk
Gniezno – Rybnik
Łódź – pauzuje

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5332
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: savage » 08 kwie 2019, 11:22

Savage People

1. Piotr Pawlicki - Leszno
2. Troy Batchelor - Rybnik (PLŻ)
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz
4. Paweł Przedpełski - Częstochowa
5. Niels Kristian Iversen - Toruń
6. Michał Gruchalski - Częstochowa
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
8. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2324
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: konri » 08 kwie 2019, 13:47

Taureńscy Czempioni:
9. Emil Sajfutdinov - Leszno
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra
12. Adrian Miedziński - Częstochowa
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
15. Przemysław Liszka - Wrocław
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 LIGA)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2885
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: kaka » 08 kwie 2019, 18:10

Speedway United

1. Leon Madsen - Częstochowa
2. Anders Thomsen - Gorzów
3. Maciej Janowski - Wrocław
4. Jakub Jamróg - Wrocław
5. Martin Vaculik - Zielona Góra
6. Dominik Kubera - Leszno
7. Mateusz Cierniak - Tarnów
8. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2528
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: bartek_1990 » 08 kwie 2019, 21:17

Bfy
9. Jason Doyle - Toruń
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
11. Szymon Woźniak - Gorzów
12. Matej Zagar - Częstochowa
13. Wacław Milik - Wrocław
14. Patryk Rolnicki - Grudziądz
15. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1278
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: Ghoulski » 09 kwie 2019, 15:28

Wisła Koszyce:
9. Andrzej Lebiediev - Daugavpils
10. Paweł Miesiąc - Lublin
11. Mikkel Michelsen - Lublin
12. Wiktor Kułakov - Tarnów
13. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
14. Wiktor Trofimow - Lublin
15. Maksym Drabik - Wrocław
16. Brady Kurtz - Leszno
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5057
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: PrzemczaN » 11 kwie 2019, 8:47

Na tą kolejkę być może lepszy okazałby się walkower ;) ale wystawiam jednak skład:

PrzemczaN Racing:

9. Janusz Kołodziej - Leszno
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
12. Chris Holder - Toruń
13. Peter Ljung - Tarnów
14. Wiktor Lampart - Lublin
15. Marcin Turowski - Grudziądz
16. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: Pichu » 11 kwie 2019, 20:07

Akademia:

1.Tai Woffinden - Wrocław
2.Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3.Peter Kildemand - Gorzów
4. Norbert Kościuch - Toruń
5.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
6. Mateusz Tonder - Zielona Góra
7. Rafał Karczmarz - Gorzów
8. Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

II runda ekstraŻLF 12-14 kwietnia

Post autor: Pichu » 12 kwie 2019, 22:54

Bfy – Dream Team 63 - 42

9. Jason Doyle - Toruń - 15
10. Przemysław Pawlicki - Grudziądz - 15
11. Szymon Woźniak - Gorzów - 13
12. Matej Zagar - Częstochowa - 7
13. Wacław Milik - Wrocław - 0
14. Patryk Rolnicki - Grudziądz - 7
15. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga - 1
16. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga - 0

1. Patryk Dudek - Zielona Góra - 8
2. Aleksandr Łoktajew - Ostrów -6
3. Antonio Lindbaeck - Grudziądz - 7
4. Kacper Gomólski - Gdańsk - 3
5. Andreas Jonsson - Lublin - 7
6. Bartosz Smektała - Leszno - 11
7. Norbert Krakowiak - Zielona Góra - 0
8. Gleb Czugunow - Wrocław - 2


Taureńscy Czempioni – Savage People 62 - 48


9. Emil Sajfutdinov - Leszno - 10
10. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz - 11
11. Nicki Pedersen - Zielona Góra - 11
12. Adrian Miedziński - Częstochowa - 3
13. Fredrik Lindgren - Częstochowa - 14
14. Jakub Miśkowiak - Częstochowa - 1
15. Przemysław Liszka - Wrocław - 5
16. Daniel Kaczmarek - Tarnów (1 LIGA) -5

1. Piotr Pawlicki - Leszno - 10
2. Troy Batchelor - Rybnik (PLŻ) - 7
3. Kenneth Bjerre - Grudziądz - 9
4. Paweł Przedpełski - Częstochowa - 7
5. Niels Kristian Iversen - Toruń - 13
6. Michał Gruchalski - Częstochowa - 2
7. Mateusz Bartkowiak - Gorzów - 0
8. Jack Holder - Toruń -2

Wisła Koszyce Małe – Akademia Speedwaya 56 - 39

9. Andrzej Lebiediev - Daugavpils - 8
10. Paweł Miesiąc - Lublin -3
11. Mikkel Michelsen - Lublin - 10
12. Wiktor Kułakov - Tarnów -5
13. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra - 7
14. Wiktor Trofimow - Lublin - 7
15. Maksym Drabik - Wrocław - 10
16. Brady Kurtz - Leszno - 4

1.Tai Woffinden - Wrocław - 15
2.Krzysztof Kasprzak - Gorzów - 4
3.Peter Kildemand - Gorzów - 1
4. Norbert Kościuch - Toruń - 0
5.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ) - 0
6. Mateusz Tonder - Zielona Góra -1
7. Rafał Karczmarz - Gorzów - 11
8. Max Fricke - Wrocław - 7


PrzemczaN Racing – Speedway United 67 - 59


9. Janusz Kołodziej - Leszno - 13
10. Bartosz Zmarzlik - Gorzów - 17
11. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra - 7
12. Chris Holder - Toruń - 12
13. Peter Ljung - Tarnów -5
14. Wiktor Lampart - Lublin - 5
15. Marcin Turowski - Grudziądz - 3
16. Kacper Woryna - Rybnik - 5

1. Leon Madsen - Częstochowa - 14
2. Anders Thomsen - Gorzów - 7
3. Maciej Janowski - Wrocław -12
4. Jakub Jamróg - Wrocław - 4
5. Martin Vaculik - Zielona Góra - 11
6. Dominik Kubera - Leszno - 3
7. Mateusz Cierniak - Tarnów -3
8. Robert Lambert - Lublin - 9

ODPOWIEDZ