Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5371
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: savage » 08 kwie 2019, 10:13

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019

Speedway Szoku Crew - Tarnowskie Sady 49 - 47

9. Grzegorz Walasek - 10
10. Troy Batchelor - 13
11. Wiktor Kułakow - 9
12. Gleb Czugunow - 1
13. Bartosz Zmarzlik - 9
14. Dominik Kubera - 2
15. Dominik Majchrzak - NS

1. Peter Ljung - 10
2. Nicolai Klindt - 8
3. Oskar Fajfer - 11
4. Patryk Dudek - 4
5. Niels Kristian Iversen - 7
6. Marcin Kościelski - 1
7. Bartosz Smektała - 6

AC Speedway Team - TSŻ Mościce SA 42 - 40

9. Kacper Woryna - 9
10. Paweł Miesiąc - 2
11. Krzysztof Buczkowski - 6
12. Timo Lahti - 10
13. Wadim Tarasienko - 3
14. Bartosz Gruchalski - 1
15. Rafał Karczmarz - 6

1. Adrian Gała – 12
2. Joel Kling – NS
3. Andrzej Lebiediew – 15
4. Maciej Janowski – 6
5. Krzysztof Kasprzak – 2
6. Maksymilian Bogdanowicz – 1
7. Damian Stalkowski – 4

IQ Team - Zagłębie Yoda Team 43 - 55

9. Wiktor Trofimow - 4
10. Adrian Cyfer - 3
11. Juriva Pavlic - 8
12. Aleksandr Łoktajew - 11
13. Artiom Trofimow - 6
14. Kamil Nowacki - 6
15. Kevin Fajfer - 0

1. Artur Czaja - 14
2. Mateusz Szczepaniak - 12
3. Oliver Berntzon - 5
4. Oleg Michaiłow - 7
5. Krystian Pieszczek - 12
6. Dawid Rempała - 0
7. Maksym Drabik - 5

Seta Team - BZ Speedway 48 - 42

9. Kacper Gomólski - 5
10. Kjastas Puodżuks - 7
11. Jason Doyle - 8
12. Siergiej Łogaczow - 1
13. Mirosław Jabłoński - 15
14. Robert Chmiel - 2
15. Mateusz Cierniak - 5

1. Tomasz Gapiński - 10
2. Daniel Kaczmarek - 9
3. Nicki Pedersen - 6
4. Jewgienij Kostygow - 8
5. Tai Woffinden - 8
6. Jakub Miśkowiak - 1
7. Maciej Kuromonow - NS

Składy Ekstra - 3 kolejka
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2905
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: Yoda » 08 kwie 2019, 16:34

Zagłębie Yoda Team

1. Artur Czaja - Tarnów
2. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
3. Oliver Berntzon - Gniezno
4. Oleg Michaiłow - Daugavpils
5. Krystian Pieszczek - Gdańsk
6. Dawid Rempała - Tarnów
7. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 888
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: AC » 09 kwie 2019, 8:18

AC Speedway Team

9. Kacper Woryna - Rybnik
10. Andriej Kudriaszow - Gniezno
11. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz (e-liga)
12. Timo Lahti - Daugavpils
13. Wadim Tarasienko - Daugavpils
14. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
15. Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1421
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: balu » 10 kwie 2019, 11:52

BZ Speedway

1. Tomasz Gapiński - Ostrów
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - ZIelona Góra (e-liga)
4. Mikkel Bech - Gdańsk
5. Renat Gafurow - Ostrów
6. Piotr Pióro - Łódź
7. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1306
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: Młynar » 10 kwie 2019, 13:25

Seta team

9. Kacper Gomólski - Gdańsk
10. Kjastas Puodżuks - Daugavpils
11. Jason Doyle - Toruń (e-liga)
12. Siergiej Łogaczow - Rybnik
13. Mirosław Jabłoński - Gniezno
14. Robert Chmiel - Rybnik
15. Mateusz Cierniak - Tarnów

yO!

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1421
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: balu » 11 kwie 2019, 8:45

BZ Speedway

1. Tomasz Gapiński - Ostrów
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - ZIelona Góra (e-liga)
4. Jewgienij Kostygow - Daugavpils
5. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
6. Piotr Pióro - Łódź
7. Maciej Kuromonow - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1421
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: balu » 11 kwie 2019, 8:46

BZ Speedway

1. Tomasz Gapiński - Ostrów
2. Daniel Kaczmarek - Tarnów
3. Nicki Pedersen - ZIelona Góra (e-liga)
4. Jewgienij Kostygow - Daugavpils
5. Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)
7. Maciej Kuromonow - Lublin (e-liga)

FaN9
Posty: 511
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: FaN9 » 11 kwie 2019, 18:46

IQ Team

9. Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga)
10. Adrian Cyfer - Gdańsk
11. Juriva Pavlic - Gniezno
12. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
13. Artiom Trofimow - Daugavpils
14. Kamil Nowacki - Ostrów
15. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
AC
Posty: 888
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: AC » 11 kwie 2019, 19:14

Za Andrieja Kudriaszowa ---> Paweł Miesiąc (Lublin)
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1364
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: Szotek » 11 kwie 2019, 21:22

Szoku Crew:

9. Grzegorz Walasek - Ostrów
10. Troy Batchelor - Rybnik
11. Wiktor Kułakow - Tarnów
12. Gleb Czugunow - Wrocław (e-liga)
13. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
14. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
15. Dominik Majchrzak - Gdańsk

leszeek17
Posty: 988
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: leszeek17 » 12 kwie 2019, 17:24

Tarnowskie Sady
1. Peter Ljung - Tarnów
2. Nicolai Klindt - Ostrów
3. Oskar Fajfer - Gniezno
4. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
5. Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)
6. Marcin Kościelski - Ostrów
7. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2905
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: Yoda » 18 kwie 2019, 8:02

Można policzyć wyniki?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5371
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: savage » 18 kwie 2019, 10:38

Wyniki podsumowane
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1421
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: balu » 18 kwie 2019, 13:50

Sav, skoro Składy Ekstra - 3 kolejka to czemu przy Maciej Kuromonow mam NS ?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5371
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

3 kolejka I ŻLF - 12.04.2019

Post autor: savage » 18 kwie 2019, 15:47

balu, to mój błąd, przepraszam. Tak jak napisałem w temacie z I kolejką, będziemy jechali według zestawu:

Kolejka N z I ligi + Kolejka N-1 z Ekstraligi.

Ostatnia kolejka Ekstra będzie rozliczona z I kolejką I ligi.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany