Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019 / 21 kwietnia 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Parias
Posty: 189
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019 / 21 kwietnia 2019

Post autor: Parias » 02 kwie 2019, 18:07

2 kolejka: niedziela, 7 kwiecień 2019 / 21 kwietnia 2019

SNTK Team 27 - 43 Sons of Speedway

1. Damian Baliński - Rawicz - 9
2. Rene Bach - Bydgoszcz - 10
3. Jaimon Lindsey - Rawicz - 14
4. Mirosław Jabłoński - Gniezno 1lz - 3
5. Dominik Kossakowski - Kraków - 0
6. Mateusz Cierniak - Tarnów 1 LZ - 3
7. Robert Chmiel - Rybnik 1 LŻ - 4

9. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 14
10. Ilja Czałow - Opole - 0
11. Damian Adamczak - Bydgoszcz - 0
12. Todd Kurtz - Rawicz - 0
13. Artur Czaja - Tarnów (1 liga) - 3
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 4
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 1

WESTarnow 44 - 53 Gryfoni Dębica

1. Peter Ljung - Tarnów (1liga) - 6
2. Edward Mazur - Krosno - 11
3. Patryk Dolny - Piła - 7
4. Kevin Woelbert - Opole - 17
5. Tomasz Gapiński - Ostrów (1liga) - 7
6. Kamil Nowacki - Ostrów (1liga) - 3
7. Patryk Zieliński - Krosno - 2

9.Michał Szczepaniak - Opole - 9
10.Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) - 6
11.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 9
12.Arkadiusz Pawlak - Rawicz - 4
13.Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga) - 4
14.Marcel Studziński - Bydgoszcz - 5
15.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga) - 2

Gumisie Tarnów 37 - 47 Diamenty Nawrockiego

1. Denis Gizatullin - Opole - 7
2. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 9
3. Oskar Bober - Piła - 2
4. Jonas Davidsson - Krosno - 9
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 6
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 10
7. Piotr Gryszpiński - Piła - 4

9.Kevin Fajfer - Gniezno (I liga) - 0
10.Stanisław Burza - Kraków - 10
11.Tomas H. Jonasson - Piła - 14
12.Keynan Rew - Rawicz - 0
13.Bjarne Pedersen - Opole - 6
14.Przemysław Liszka - Opole - 0
15.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga) - 2

pauzuje: Napaleni na karkówkę

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 807
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Crumper » 03 kwie 2019, 10:31

Sons of Speedway

1 Damian Baliński - Rawicz
2 Rene Bach - Bydgoszcz
3 Jaimon Lindsey - Rawicz
4 Niklas Porsing - Krosno
5 Dominik Kossakowski - Kraków
6 Mateusz Cierniak - tarnów 1 LZ
7 Robert Chmiel - Rybnik 1 LŻ
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 320
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: k0k0ss » 03 kwie 2019, 11:51

WESTarnów

9.Michał Szczepaniak - Opole
10.Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
11.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
12.Patrick Hansen - Krosno
13.Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga)
14.Marcel Studziński - Bydgoszcz
15.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)

Joker
Posty: 120
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Joker » 03 kwie 2019, 14:57

9. Andriej Karpow - Wilki Krosno
10. Ilja Czałow - Opole
11. Damian Adamczak - Bydgoszcz
12. Todd Kurtz - Rawicz
13. Artur Czaja - Tarnów (1 liga)
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 807
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Crumper » 04 kwie 2019, 17:16

Niklas Porsing - Krosno _-----------> Mirosław Jabłoński - Gniezno 1lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
PROSTACY'05
Posty: 320
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: k0k0ss » 04 kwie 2019, 18:05

Patrick Hansen - Krosno -----> Arkadiusz Pawlak - Rawicz

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1515
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: ams92 » 04 kwie 2019, 18:12

Gryfoni Dębica:
1. Peter Ljung - Tarnów (1liga)
2. Edward Mazur - Krosno
3. Patryk Dolny - Piła
4. Kevin Woelbert - Opole
5. Tomasz Gapiński - Ostrów (1liga)
6. Kamil Nowacki - Ostrów (1liga)
7. Patryk Zieliński - Krosno
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 189
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Parias » 04 kwie 2019, 19:28

Diamenty Nawrockiego

1. Denis Gizatullin - Opole
2. Dimitri Berge - Bydgoszcz
3. Oskar Bober - Piła
4. Tero Aarnio - Kraków
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz
7. Piotr Gryszpiński - Piła

Rafi
Posty: 917
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Rafi » 04 kwie 2019, 20:00

Gumisie Tarnów;
9.Marek Lutowicz - Poznań
10.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
11.Tomas H. Jonasson - Piła
12.Keynan Rew - Rawicz
13.Bjarne Pedersen - Opole
14.Przemysław Liszka - Opole
15.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga)

Rafi
Posty: 917
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Rafi » 04 kwie 2019, 20:04

Zmiana składu....Gumisie Tarnów.

Gumisie Tarnów;
9.Kevin Fajfer - Gniezno (I liga)
10.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
11.Tomas H. Jonasson - Piła
12.Keynan Rew - Rawicz
13.Bjarne Pedersen - Opole
14.Przemysław Liszka - Opole
15.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga)

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 189
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Parias » 05 kwie 2019, 8:07

Tero Aarnio - Kraków --- >Jonas Davidsson - Krosno

Rafi
Posty: 917
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Rafi » 07 kwie 2019, 14:51

Zmiana w Gumisie Tarnów; Stanisław Burza - Kraków za Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 189
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019

Post autor: Parias » 07 kwie 2019, 17:29

Wyniki podliczone, proszę o sprawdzenie poprawności.
Kolejka zostanie podliczona, gdy odbędzie się zaległy mecz Rybnika i Łodzi

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 189
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

2 Kolejka II ŻLF - 7 kwiecień 2019 / 21 kwietnia 2019

Post autor: Parias » 22 kwie 2019, 11:47

Wyniki po zaległym meczu 1 ligi podliczone. Proszę o sprawdzenie.

ODPOWIEDZ