Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 02 kwie 2019, 16:42

I runda EkstraŻLF:

Dream Team – Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya – PrzemczaN Racing
Savage People – Bfy
Speedway United – Wisła Koszyce Małe

I runda:
E-liga: 5/7 kwietnia 2019
I liga: 2 kolejka - 6/7 kwietnia.

1 kolejka Ekstraligi:
5 kwietnia 2019 (piątek):
Częstochowa – Gorzów Wlkp.
Zielona Góra – Toruń
7 kwietnia 2019 (niedziela):
Lublin – Grudziądz
Leszno – Wrocław

2 kolejka Nice PLŻ:
6 kwietnia 2019 (sobota):
Rybnik - Łódź
7 kwietnia 2019 (niedziela):
Gdańsk – Tarnów
Ostrów Wlkp. – Gniezno
Daugavpils – pauzuje

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2324
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: konri » 02 kwie 2019, 17:24

Taureńscy Czempioni:
1. Emil Sajfutdinov - Leszno
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra
4. Adrian Miedziński - Częstochowa
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów [1 LIGA]

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5332
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: savage » 02 kwie 2019, 18:37

Savage People

9. Piotr Pawlicki - Leszno
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk (plz)
11. Kenneth Bjerre - Grudziądz
12. Paweł Przedpelski - Częstochowa
13. Niels Kristian Iversen - Toruń
14. Michał Gruchalski - Częstochowa
15. Mateusz Bartkowiak - Gorzów
16. Jack Holder - Toruń
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 02 kwie 2019, 18:42

Akademia:

9.Tai Woffinden - Wrocław
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp
11. Rune Holta - Toruń
12.Peter Kildemand - Gorzów Wlkp
13.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
14.Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp
15.Mateusz Tonder - Zielona Góra
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 03 kwie 2019, 11:55

Akademia:

9.Tai Woffinden - Wrocław
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp
11.Norbert Kościuch - Toruń
12.Peter Kildemand - Gorzów Wlkp
13.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
14.Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp
15.Mateusz Tonder - Zielona Góra
16.Max Fricke - Wrocław

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1278
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Ghoulski » 03 kwie 2019, 16:58

Wisła Koszyce:
1. Artiom Łaguta - Z/Z
2. Paweł Miesiąc - Lublin
3. Mikkel Michelsen - Lublin
4. Adrian Gała - Gniezno (1 liga)
5. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
6. Wiktor Trofimow - Lublin
7. Maksym Drabik - Wrocław
8. Brady Kurtz - Leszno

Z/Z - Miesiąc, Michelsen, Protasiewicz, Drabik
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2528
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: bartek_1990 » 04 kwie 2019, 7:19

Bfy
1. Jason Doyle - Toruń
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Matej Zagar - Częstochowa
5. Wacław Milik - Wrocław
6. Patryk Rolnicki - Grudziądz
7. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5057
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: PrzemczaN » 04 kwie 2019, 13:09

PrzemczaN Racing:

1. Janusz Kołodziej - Leszno
2. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
4. Chris Holder - Toruń
5. Peter Ljung - Tarnów
6. Wiktor Lampart - Lublin
7. Marcin Turowski - Grudziądz
8. Kacper Woryna - Rybnik

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2528
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: bartek_1990 » 04 kwie 2019, 16:31

Post dzisiaj, 7:19

Bfy
1. Jason Doyle - Toruń
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz
3. Szymon Woźniak - Gorzów
4. Matej Zagar - Częstochowa
5. Dawid Lampart - Lublin
6. Patryk Rolnicki - Grudziądz
7. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Ghoulski
Posty: 1278
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:58
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Ghoulski » 04 kwie 2019, 17:06

Zmiana :
Za Gałę - - - > Joel Kling (Gdańsk, PLŻ)
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2334
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Zbiru » 05 kwie 2019, 5:27

Dream Team ;)

9. Patryk Dudek - Zielona Góra
10. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
11. Antonio Lindbaeck - Grudziądz
12. Kacper Gomólski - Gdańsk
13. Andreas Jonsson - Lublin
14. Bartosz Smektała - Leszno
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra
16. Gleb Czugunow - Wrocław
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2885
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: kaka » 05 kwie 2019, 16:57

Speedway United

9. Leon Madsen - Częstochowa
10. Anders Thomsen - Gorzów
11. Maciej Janowski - Wrocław
12. Jakub Jamróg - Wrocław
13. Martin Vaculik - Zielona Góra
14. Dominik Kubera - Leszno
15. Mateusz Cierniak - Tarnów
16. Robert Lambert - Lublin

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 05 kwie 2019, 17:49

Za Tondera (Zielona Góra) Piotr Pióro (Łódź)

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1258
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Pichu » 05 kwie 2019, 22:22

Wyniki:

Dream Team - Taureńscy Czempioni 45 - 62


9. Patryk Dudek - Zielona Góra - 13
10. Aleksandr Łoktajew - Ostrów - 6
11. Antonio Lindbaeck - Grudziądz - 8
12. Kacper Gomólski - Gdańsk - 4
13. Andreas Jonsson - Lublin - 0
14. Bartosz Smektała - Leszno - 7
15. Norbert Krakowiak - Zielona Góra -1
16. Gleb Czugunow - Wrocław - 1

1. Emil Sajfutdinov - Leszno - 14
2. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz - 12
3. Nicki Pedersen - Zielona Góra -14
4. Adrian Miedziński - Częstochowa - 5
5. Fredrik Lindgren - Częstochowa - 10
6. Jakub Miśkowiak - Częstochowa - 3
7. Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń - 4
8. Daniel Kaczmarek - Tarnów [1 LIGA] - 5

Akademia Speedwaya – PrzemczaN Racing 44 - 44

9.Tai Woffinden - Wrocław - 16
10.Krzysztof Kasprzak - Gorzów Wlkp - 4
11.Norbert Kościuch - Toruń -4
12.Peter Kildemand - Gorzów Wlkp - 3
13.Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
14.Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp - 4
15.Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
16.Max Fricke - Wrocław - 8

1. Janusz Kołodziej - Leszno - 7
2. Bartosz Zmarzlik - Gorzów - 14
3. Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra - 5
4. Chris Holder - Toruń - 5
5. Peter Ljung - Tarnów - 6
6. Wiktor Lampart - Lublin - 7
7. Robert Chmiel - Rybnik
8. Kacper Woryna - Rybnik

Savage People – Bfy 62 - 48

9. Piotr Pawlicki - Leszno - 11
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk (plz) - 6
11. Kenneth Bjerre - Grudziądz - 15
12. Paweł Przedpelski - Częstochowa - 6
13. Niels Kristian Iversen - Toruń - 14
14. Michał Gruchalski - Częstochowa - 5
15. Mateusz Bartkowiak - Gorzów - 0
16. Jack Holder - Toruń - 4

1. Jason Doyle - Toruń - 10
2. Przemysław Pawlicki - Grudziądz - 5
3. Szymon Woźniak - Gorzów - 7
4. Matej Zagar - Częstochowa - 10
5. Dawid Lampart - Lublin - 12
6. Patryk Rolnicki - Grudziądz - 0
7. Karol Żupiński - Gdańsk 1 liga - 4
8. Fredrik Jakobsen - Gniezno 1 liga - 0

Speedway United – Wisła Koszyce Małe 76 - 56

9. Leon Madsen - Częstochowa - 14
10. Anders Thomsen - Gorzów - 15
11. Maciej Janowski - Wrocław - 10
12. Jakub Jamróg - Wrocław - 0
13. Martin Vaculik - Zielona Góra - 13
14. Dominik Kubera - Leszno - 7
15. Mateusz Cierniak - Tarnów - 3
16. Robert Lambert - Lublin - 9


1. Artiom Łaguta - Z/Z - 7
2. Paweł Miesiąc - Lublin - 10
3. Mikkel Michelsen - Lublin - 10
4. Koel Kling - Gdańsk (1 liga) - 1
5. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra - 11
6. Wiktor Trofimow - Lublin - 7
7. Maksym Drabik - Wrocław - 3
8. Brady Kurtz - Leszno - 8

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Moderator
Posty: 5057
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: PrzemczaN » 06 kwie 2019, 9:15

Za Marcina Turowskiego ---> Robert Chmiel (Rybnik)

Awatar użytkownika
Zbiru
Moderator
Posty: 2334
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

I runda EkstraŻLF : 5- 7 kwietnia 2019

Post autor: Zbiru » 08 kwie 2019, 18:58

Popraw Pichu Dream Team - Taureńscy Czempioni 45-62 ;) W rewanżu walka o bonusa :lol:
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016

ODPOWIEDZ