Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5332
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: savage » 02 kwie 2019, 9:30

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019

Tarnowskie Sady - IQ Team 50 - 28

9. Tobiasz Musielak - Łódź
10. Peter Ljung - 11
11. Nicolai Klindt - 14
12. Oskar Fajfer - 5
13. Patryk Dudek - 7
14. Marcin Kościelski - 4
15. Bartosz Smektała - 4

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Adrian Cyfer - 12
3. Fredrik Jakobsen - 0
4. Aleksandr Łoktajew - 11
5. Zbigniew Suchecki - Rybnik
6. Kamil Nowacki - 5
7. Kevin Fajfer - 0

TSŻ Mościce SA - Seta Team 18 - 23

9. Adrian Gała – NS
10. Joel Kling – 2
11. Andrzej Lebiediew –NS
12. Maciej Janowski – 5
13. Krzysztof Kasprzak – 2
14. Maksymilian Bogdanowicz – 1
15. Damian Stalkowski – 3

1. Sam Masters - NS
2. Kjastas Puodżuks - NS
3. Jason Doyle - 5
4. Mirosław Jabłoński - 5
5. Kacper Gomólski - 8
6. Robert Chmiel - Rybnik
7. Mateusz Cierniak - 5

Zagłębie Yoda Team - AC Speedway Team 42 - 24

9. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
10. Krystian Pieszczek - 11
11. Oliver Berntzon - 16
12. Hans Andersen - Łódź
13. Leon Madsen - 7
14. Maksym Drabik - 2
15. Dawid Rempała - 1

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Artur Mroczka - 8
3. Krzysztof Buczkowski - 6
4. Andriej Kudriaszow - 7
5. Kim Nilsson - NS
6. Bartosz Gruchalski - 3
7. Patryk Rolnicki - 0

BZ Speedway – Szoku Crew 47 - 42

9. Tomasz Gapiński - 14
10. Daniel Kaczmarek - 10
11. Nicki Pedersen - 7
12. Mikkel Bech - 4
13. Renat Gafurow - 5
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - 2

1. Grzegorz Walasek - 12
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - 15
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - 7
6. Dominik Kubera - 4
7. Wiktor Lampart - 4

Składy E-ligi z I kolejki
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 868
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: AC » 03 kwie 2019, 7:15

AC Speedway Team

1. Kacper Woryna - Rybnik
2. Artur Mroczka - Tarnów
3. Krzysztof Buczkowski - Grudziądz (e-liga)
4. Andriej Kudriaszow - Gniezno
5. Kim Nilsson - Gniezno
6. Bartosz Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
7. Patryk Rolnicki - Grudziądz (e-liga)

:mrgreen:
... ::: FORZA AC MILAN !!! ::: ...

FaN9
Posty: 503
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: FaN9 » 04 kwie 2019, 22:58

IQ Team

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Adrian Cyfer - Gdańsk
3. Fredrik Jakobsen - Gniezno
4. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
5. Juriva Pavlic - Gniezno
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
balu
Posty: 1407
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52
Lokalizacja: Busko-Zdrój

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: balu » 05 kwie 2019, 8:37

BZ Speedway

9. Tomasz Gapiński - Ostrów
10. Daniel Kaczmarek - Tarnów
11. Nicki Pedersen - ZIelona Góra (e-liga)
12. Mikkel Bech - Gdańsk
13. Renat Gafurow - Ostrów
14. Piotr Pióro - Łódź
15. Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 2868
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: Yoda » 05 kwie 2019, 15:15

Zagłębie Yoda Team

9. Mateusz Szczepaniak - Rybnik
10. Krystian Pieszczek - Gdańsk
11. Oliver Berntzon - Gniezno
12. Hans Andersen - Łódź
13. Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)
14. Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
15. Dawid Rempała - Tarnów

leszeek17
Posty: 976
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: leszeek17 » 05 kwie 2019, 16:12

Tarnowskie Sady
9. Tobiasz Musielak - Łódź
10. Peter Ljung - Tarnów
11. Nicolai Klindt - Ostrów
12. Oskar Fajfer - Gniezno
13. Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
14. Marcin Kościelski - Ostrów
15. Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)

Awatar użytkownika
Szotek
Posty: 1356
Rejestracja: 23 lip 2009, 2:48
Lokalizacja: Zach.Przedmieście

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: Szotek » 05 kwie 2019, 16:51

Szoku Crew:

1. Grzegorz Walasek - Ostrów
2. Troy Batchelor - Rybnik
3. Wiktor Kułakow - Tarnów
4. Rohan Tungate - Łódź
5. Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
6. Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
7. Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1296
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: Młynar » 05 kwie 2019, 20:49

Seta team

1. Kacper Gomólski - Gdańsk
2. Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
3. Siergiej Łogaczow - Rybnik
4. Antonio Lindbaeck - Grudziądz (e-liga)
5. Mirosław Jabłoński - Gniezno
6. Mateusz Cierniak - Tarnów
7. Robert Chmiel - Rybnik

yO!

FaN9
Posty: 503
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: FaN9 » 06 kwie 2019, 17:45

IQ Team

1. Rafał Okoniewski - Łódź
2. Adrian Cyfer - Gdańsk
3. Fredrik Jakobsen - Gniezno
4. Aleksandr Łoktajew - Ostrów
5. Zbigniew Suchecki - Rybnik
6. Kamil Nowacki - Ostrów
7. Kevin Fajfer - Gniezno
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5332
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: savage » 08 kwie 2019, 9:09

Wyniki podsumowane. Mecz TSŻ Mościce - Seta Team rozliczony według składów z poprzedniej kolejki zgodnie z punktem 3.1 Regulaminu:
3.1 Składy meczowe podajemy do godziny rozpoczęcia pierwszego spotkania w danej lidze (należy pamiętać, że jedna liga ŻLF obsługuje dwie rzeczywiste klasy rozgrywkowe).
Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1296
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: Młynar » 08 kwie 2019, 12:45

Celowo wystawiłem skład bez zawodników którzy jeszcze nie jechali w tej kolejce. Myślałem że taka opcja przejdzie ale ok. Regulamin to regulamin :)

yO!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5332
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

2 kolejka I ŻLF 06.04.2019

Post autor: savage » 08 kwie 2019, 13:31

Młynar pisze:
08 kwie 2019, 12:45
Celowo wystawiłem skład bez zawodników którzy jeszcze nie jechali w tej kolejce. Myślałem że taka opcja przejdzie ale ok. Regulamin to regulamin :)

yO!
Rozumiem, przerabialiśmy ten temat już wcześniej - pierwszy mecz kolejki to termin do którego wystawiamy składy niezależnie od tego kto się w składzie znajduje. Polecam zawsze wystawić od razu skład w poniedziałek (bo wtedy pojawia się temat z kolejką) i ewentualnie nanosić zmiany bliżej daty meczu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ODPOWIEDZ