Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Skarb kibica 2019

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5293
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2019

Post autor: savage » 28 sty 2019, 16:27

Ekstra ŻLF

Speedway United (kaka)

Maciej Janowski - Wrocław
Leon Madsen - Częstochowa
Martin Vaculik - Zielona Góra
Robert Lambert - Lublin
Anders Thomsen - Gorzów
Jakub Jamróg - Wrocław
Troy Batchelor - Rybnik (PLŻ)
Artur Mroczka - Tarnów (PLŻ)
Daniel Bewley - Rybnik (PLŻ)
Jacob Thorssell - Gdańsk (PLŻ)


Kamil Nowacki - Ostrów (PLŻ)
Denis Zieliński - Gdańsk (PLŻ)
Mateusz Cierniak - Tarnów (PLŻ)
Dominik Kubera - Leszno



Taureńscy Czempioni (konri)

Emil Sajfutdinow - Leszno
Fredrik Lindgren - Częstochowa
Nicki Pedersen - Zielona Góra
Krzysztof Buczkowski - Grudziądz
Adrian Miedziński - Częstochowa
Daniel Kaczmarek - Tarnów (PLŻ)
Grzegorz Walasek - Ostrów (PLŻ)
Maksim Bogdanow - Łódź (PLŻ)
Oleg Michaiłow - Daugavpils (PLŻ)
Jurica Pavlic - Gniezno (PLŻ)


Kamil Kiełbasa - Łódź (PLŻ)
Przemysław Liszka - Wrocław
Jakub Miśkowiak - Częstochowa
Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń



Wisła Koszyce (Ghoulski)

Artiom Łaguta - Grudziądz
Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
Grzegorz Zengota - Lublin
Mikkel Michelsen - Lublin
Brady Kurtz - Leszno
Andrzej Lebiediev - Daugavpils (PLŻ)
Daniel Jeleniewski - Łódź (PLŻ)
Adrian Gała - Gniezno (PLŻ)
Joel Kling - Gdańsk (PLŻ)
Wiktor Kułakow - Tarnów (PLŻ)


Przemysław Giera - Rybnik (PLŻ)
Wiktor Trofimow - Lublin
Maksym Drabik - Wrocław
Patryk Wojdyło - Wrocław


Dream Team (Zbiru)

Patryk Dudek - Zielona Góra
Jarosław Hampel - Leszno
Antonio Lindbaeck - Grudziądz
Andreas Jonsson - Lublin
Gleb Czugunow - Wrocław
Kacper Gomólski - Gdańsk (PLŻ)
Oskar Fajfer - Gniezno (PLŻ)
Aleksandr Łoktajew - Ostrów (PLŻ)


Maksymilian Bogdanowicz - Toruń
Bartosz Smektała - Leszno
Norbert Krakowiak - Zielona Góra
Kamil Wieczorek - Grudziądz
Hubert Czerniawski - Gorzów
Wiktor Lis - Leszno


PrzemczaN Racing:

Janusz Kołodziej - Leszno
Bartosz Zmarzlik - Gorzów
Michael Jepsen Jensen - Zielona Góra
Chris Holder - Toruń
Sebastian Ułamek - Częstochowa
Kacper Woryna - Rybnik (PLŻ)
Peter Ljung - Tarnów (PLŻ)
Artur Czaja - Tarnów (PLŻ)
Hans Andersen - Łódź (PLŻ)



Marcin Turowski - Grudziądz
Dawid Knapik - Tarnów (PLŻ)
Damian Stalkowski - Gniezno(PLŻ)
Wiktor Lampart - Lublin
Robert Chmiel - Rybnik (PLŻ)



Bfy (bartek_1990)

Przemysław Pawlicki - Grudziądz
Jason Doyle - Toruń
Matej Zagar -Czestochowa
Szymon Woźniak - Gorzów
Vaclaw Milik - Wrocław
Dawid Lampart - Lublin
Timo Lahti - Daugavpils (PLŻ)
Fredrik Jakobsen - Gniezno (PLŻ)
Mateusz Szczepaniak - Rybnik (PLŻ)
Nicolai Klindt - Ostrów (PLŻ)


Kevin Fajfer - Gniezno (PLŻ)
Szymon Szlauderbach - Leszno
Patryk Rolnicki - Grudziądz
Karol Żupiński - Gdańsk (PLŻ)


Akademia Speedwaya (Pichu)

Tai Woffinden - Wrocław
Krzysztof Kasprzak - Gorzów
Max Fricke - Wrocław
Rune Holta - Toruń
Peter Kildemand - Gorzów Wlkp
Norbert Kosciuch - Toruń
Mikkel Bech - Gdańsk (PLŻ)
Rohan Tungate - Łódź (PLŻ)
Tobiasz Musielak - Łódź (PLŻ)
Andriej Kudriaszow - Gniezno (PLŻ)


Piotr Pióro - Łódź (PLŻ)
Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp
Mateusz Tonder - Zielona Góra
Damian Pawliczak - Zielona Góra


Savage People:

Piotr Pawlicki - Leszno
Niels Kristian Iversen - Toruń
Jack Holder - Toruń
Kenneth Bjerre - Grudziądz
Paweł Przedpełski- Częstochowa
Rafał Okoniewski - Łódź (PLŻ)
Krystian Pieszczek - Gdańsk (PLŻ)
Linus Sundstroem - Rybnik (PLŻ)
Tomasz Gapinski - Ostrów (PLŻ)


Dawid Wawrzyniak - Łódź (PLŻ)
Emil Peron - Lublin
Dawid Rempała - Tarnów (PLŻ)
Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp
Michał Gruchalski - Częstochowa


Zawodnik zastępowany na zasadzie Z/Z
Zawodnik młodzieżowy
* - ilość wykorzystanych transferów
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5293
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2019

Post autor: savage » 28 sty 2019, 16:27

I ŻLF

IQ Team

Marcin Jędrzejewski - Łódź
Rafał Okoniewski - Łódź
Zbigniew Suchecki - Rybnik
Adrian Cyfer - Gdańsk
Juriva Pavlic - Gniezno
Fredrik Jakobsen - Gniezno
Aleksandr Łoktajew - Ostrów
Artiom Trofimow - Daugavpils
Martin Vaculik - Zielona Góra (e-liga)

Kamil Nowacki - Ostrów
Kevin Fajfer - Gniezno
Dawid Knapik - Tarnów
Wiktor Trofimow - Lublin (e-liga)
Mateusz Tonder - Zielona Góra (e-liga)

TSŻ Mościce

Adrian Gała - Gniezno
Daniel Jeleniewski - Łódź
Maciej Janowski - Wrocław (e-liga)
Krzysztof Kasprzak - Gorzów (e-liga)
Andrzej Lebiediew - Daugavpils
Linus Sundstroem - Rybnik
Joel Kling - Gdańsk
Davis Kurmis - Daugavpils
Kenneth Bjerre - Grudziądz

Karol Żupiński - Gdańsk
Damian Stalkowski - Gniezno
Przemysław Giera - Rybnik
Maksymilian Bogdanowicz - Toruń (e-liga)

Wakat#2

AC Speedway Team

Kacper Woryna - Rybnik
Artur Mroczka - Tarnów
Jarosław Hampel - Zielona Góra (e-liga)
Timo Lahti - Daugavpils
Wadim Tarasienko - Daugavpils
Jacob Thorsell - Gdańsk
Kim NIlsson - Gniezno
Andriej Kudriaszow - Gniezno
Jye Etheridge - Rybnik

Michał Gruchalski - Częstochowa (e-liga)
Rafał Karczmarz - Gorzów (e-liga)
Patryk Rolnicki - Grudziądz (e-liga)
Patryk Wojdyło - Wrocław (e-liga)
Szymon Szlauderbach - Leszno (e-liga)

Szoku Crew

Grzegorz Walasek - Ostrów
Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp (e-liga)
Piotr Protasiewicz - Zielona Góra (e-liga)
Paweł Przedpełski - Częstochowa (e-liga)
Troy Batchelor - Rybnik
Rohan Tungate - Łódź
Wiktor Kułakow - Tarnów
Maksim Bogdanow - Łódź
Pontus Aspgren - Daugavpils
Gleb Czugunow - Wrocław (e-liga)

Kamil Kiełbasa - Łódź
Dominik Majchrzak - Gdańsk
Dominik Kubera - Leszno (e-liga)
Wiktor Lampart - Lublin (e-liga)

Seta Team

Mirosław Jabłoński - Gniezno
Kacper Gomólski - Gdańsk
Grzegorz Zengota - Lublin (e-liga)
Janusz Kołodziej - Leszno (e-liga)
Kjastas Puodżuks - Daugavpils
Sam Masters - Ostrów
Siergiej Łogaczow - Rybnik
Rory Schlein - Łódź
Jason Doyle - Toruń (e-liga)
Antonio Lindbaeck - Grudziądz (e-liga)

Robert Chmiel - Rybnik
Mateusz Cierniak - Tarnów
Kamil Wieczorek - Grudziądz
Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń (e-liga)

Tarnowskie Sady

Oskar Fajfer - Gniezno
Tobiasz Musielak - Łódź
Patryk Dudek - Zielona Góra (e-liga)
Peter Ljung - Tarnów
Nicolai Klindt - Ostrów
Daniel Bewley - Rybnik
Emil Sajfutdinov - Leszno (e-liga)
Fredrik Lindgren - Częstochowa (e-liga)
Niels Kristian Iversen - Toruń (e-liga)

Dawid Wawrzyniak - Łódź
Marcin Kościelski - Ostrów
Bartosz Smektała - Leszno (e-liga)
Alan Szczotka - Gorzów (e-liga)

Wakat#1

Zagłębie Yoda Team

Artur Czaja - Tarnów
Mateusz Szczepaniak - Rybnik
Krystian Pieszczek - Gdańsk
Przemysław Pawlicki - Grudziądz (e-liga)
Piotr Pawlicki - Leszno (e-liga)
Hans Andersen - Łódź
Oliver Berntzon - Gniezno
Kai Huckenbeck - Łódź
Oleg Michaiłow - Daugavpils
Leon Madsen - Częstochowa (e-liga)

Maksym Drabik - Wrocław (e-liga)
Dawid Rempała - Tarnów
Mateusz Bartkowiak - Gorzów (e-liga)
Damian Pawliczak - Zielona Góra (e-liga)

BZ Speedway

Tomasz Gapiński - Ostrów
Daniel Kaczmarek - Tarnów
Jakub Jamróg - Wrocław (e-liga)
Rune Holta - Toruń (e-liga)
Jewgienij Kostygow - Daugavpils
Mikkel Bech - Gdańsk
Renat Gafurow - Ostrów
Nicki Pedersen - ZIelona Góra (e-liga)
Artiom Łaguta - Grudziądz (e-liga)
Tai Woffinden - Wrocław (e-liga)

Piotr Pióro - Łódź
Eryk Borczuch - Łódź
Jakub Miśkowiak - Częstochowa (e-liga)
Maciej Kuromonow - Lublin (e-liga)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5293
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Skarb kibica 2019

Post autor: savage » 28 sty 2019, 16:27

II ŻLF

Składy Drużyn:

Gumisie Tarnów

Bjarne Pedersen - Opole
Hubert Łęgowik - Opole
Tomas H. Jonasson - Piła
Rasmus Jensen - Piła
Oskar Ajtner-Gollob - Bydgoszcz
Stanisław Burza - Kraków
Keynan Rew - Rawicz
Kenneth Hansen - Krosno
Andriej Kudriaszow - Gniezno (I liga)
Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)

juniorzy:
Marek Lutowicz - Poznań
Przemysław Liszka - Opole
Damian Stalkowski - Gniezno (I liga)
Kevin Fajfer - Gniezno (I liga)

Gryfoni Dębica

Edward Mazur - Krosno
Władimir Borodulin - Poznań
Kevin Woelbert - Opole
Patryk Dolny - Piła
Wojciech Lisiecki - Kraków
Valentin Grobauer - Bydgoszcz
Facundo Albin - Rawicz
Peter Ljung - Tarnów (I liga)
Jurica Pavlic - Gniezno (I liga)
Tomasz Gapiński - Ostrów (I liga)

juniorzy:
Patryk Zieliński - Krosno
Patryk Wojdyło - Opole
Kamil Nowacki - Ostrów (I liga)
Kacper Konieczny - Kraków

Diamenty Nawrockiego

Denis Gizatullin - Opole
Dimitri Berge - Bydgoszcz
Oskar Bober - Piła
Adrian Gomólski - Kraków
Tero Aarnio - Kraków
Jonas Davidsson - Krosno
Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
Timo Lahti - Daugavpils (I liga)
Krystian Pieszczek - Gdańsk (I liga)

juniorzy:
Szymon Szlauderbach - Rawicz
Piotr Gryszpiński - Piła
Kamil Kiełbasa - Łódź (I liga)
Przemysław Giera - Rybnik (I liga)

Sons of Speedway

Damian Baliński - Rawicz
Nicklas Porsing - Krosno
Jaimon Lindsey - Rawicz (transfer) ----> Ernest Koza - Opole
Rene Bach - Bydgoszcz
Dominik Kossakowski - Kraków
Lasse Bjerre - Krosno
Artur Mroczka - Tarnów ( I liga)
Hans Andersen - Łódź (I liga)
Mirosław Jabłoński - Gniezno (I liga)
wakat 1

juniorzy:
Mateusz Cierniak - Tarnów (I liga)
Robert Chmiel - Rybnik (I liga)
Mateusz Jagla - Bydgoszcz
Dawid Wawrzyniak - Łódź (I liga)

Napaleni na karkówkę

David Bellego - Poznań
Oskar Polis - Opole
Lars Skupień - Krosno
Andreas Lyager - Piła
Ricky Wells - Bydgoszcz
Kacper Gomólski - Gdańsk (I liga)
Adrian Gała - Gniezno (I liga)
Tobiasz Musielak - Łódź ( I liga)
Wiktor Kułakow - Tarnów (I liga)
wakat 2

juniorzy:
Kacper Pludra - Rawicz
Jarosław Krzywosz - Opole
Paweł Staniszewski - Piła
Krystian Iwański - Piła

SNTK Team

Marcin Nowak - PSŻ Poznań
Andriej Karpow - Wilki Krosno
Ilja Czałow - Opole
Damian Dróżdż - Poznań
Damian Adamczak - Bydgoszcz
Todd Kurtz - Rawicz
Andrzej Lebiediew - Daugavpils ( I liga)
Artur Czaja - Tarnów ( I liga)
Oleg Michaiłow - Daugavpils (I liga)
Wadim Tarasienko - Daugavpils (I liga)

juniorzy:
Tomasz Orwat - Bydgoszcz
Tymoteusz Picz - Rawicz
Eryk Borczuch - Łódź (I Liga)
Krzysztof Sadurski - Rawicz

WESTarnów

Michał Szczepaniak - Opole
Marcel Kajzer - Poznań
Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
Eduard Krcmar - Poznań
Patrick Hansen - Krosno
Arkadiusz Pawlak - Rawicz
Jordan Stewart - Kraków
Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
Rafał Okoniewski - Łódź (1 liga)
wakat 3

juniorzy:
Marcel Studziński - Bydgoszcz
Dawid Rempała - Tarnów (I liga)
Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)
Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany