Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Tabela i terminarz Ekstra ŻLF

Rozgrywki żużlowej ligi forumowiczów.
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5349
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Tabela i terminarz Ekstra ŻLF

Post autor: savage » 28 sty 2019, 16:26

Obrazek
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 5349
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Tabela i terminarz Ekstra ŻLF

Post autor: savage » 28 sty 2019, 16:26

Terminarz:

I runda: 5- 7 kwietnia 2019

Dream Team – Taureńscy Czempioni 45- 62
Akademia Speedwaya – PrzemczaN Racing 50 - 50
Savage People – Bfy 62 - 48
Speedway United – Wisła Koszyce Małe 76 - 56


II runda: 12-14 kwietnia 2019

Bfy – Dream Team 63 - 42
Taureńscy Czempioni – Savage People 62 - 48
Wisła Koszyce Małe – Akademia Speedwaya 56 - 39
PrzemczaN Racing – Speedway United 67 - 59


III runda: 26 – 28 kwietnia 2019

Dream Team - Savage People 46 - 48
Akademia Speedwaya - Bfy 55 - 55
Speedway United - Taureńscy Czempioni 51 - 66
Wisła Koszyce Małe - PrzemczaN Racing 65 - 48


IV runda: 3 -5 maja 2019

Savage People - Speedway United 58 - 57
Bfy - Wisła Koszyce Małe 47 - 66
PrzemczaN Racing - Dream Team 56 - 29
Taureńscy Czempioni - Akademia Speedwaya 63 - 52


V runda: 10 maja – 12 maja 2019

Wisła Koszyce Małe - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Savage People
Bfy - PrzemczaN Racing
Dream Team - Speedway United

VI runda: 24 -26 maja 2019

Savage People - PrzemczaN Racing
Taureńscy Czempioni - Bfy
Speedway United - Akademia Speedwaya
Dream Team - Wisła Koszyce Małe

VII runda: 31 maja – 2 czerwca 2019

Wisła Koszyce Małe - Savage People
PrzemczaN Racing - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Dream Team
Bfy - Speedway United

VIII runda: 7 – 9 czerwca 2019

Savage People - Wisła Koszyce Małe
Speedway United - Bfy
Dream Team - Akademia Speedwaya
Taureńscy Czempioni - PrzemczaN Racing

IX runda: 21 – 23 czerwca 2019

Wisła Koszyce Małe - Dream Team
PrzemczaN Racing - Savage People
Bfy - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Speedway United

X runda: 28 – 30 czerwca 2019:

PrzemczaN Racing - Bfy
Savage People - Akademia Speedwaya
Speedway United - Dream Team
Taureńscy Czempioni - Wisła Koszyce Małe

XI runda: 26 - 28 lipca 2019 :
Wisła Koszyce Małe - Bfy
Speedway United - Savage People
Dream Team - PrzemczaN Racing
Akademia Speedwaya - Taureńscy Czempioni

XII runda: 2 – 4 sierpnia 2019:

Savage People - Dream Team
Bfy - Akademia Speedwaya
PrzemczaN Racing - Wisła Koszyce Małe
Taureńscy Czempioni - Speedway United

XIII runda: 9 - 11sierpnia 2019:

Speedway United - PrzemczaN Racing
Dream Team - Bfy
Savage People - Taureńscy Czempioni
Akademia Speedwaya - Wisła Koszyce Małe

XIV runda: 23 – 25 sierpnia 2019:

Bfy - Savage People
Taureńscy Czempioni - Dream Team
Wisła Koszyce Małe - Speedway United
PrzemczaN Racing - Akademia Speedwaya 40:0 (wo)

Runda Finałowa:
I runda finałowa - półfinały:
1 września 2019 (niedziela):
IV MSC. - I MSC.
III MSC. - II MSC.

II runda finałowa - półfinały (rewanże):
8 września 2019 (niedziela):
I MSC. - IV MSC.
II MSC. - III MSC.

III runda finałowa - finały:
15 września 2019 (niedziela):
Mecz o złoty medal:
Mecz o brązowy medal:

IV runda finałowa - finały (rewanże):
22 września 2019 (niedziela):
Mecz o brązowy medal:
Mecz o złoty medal:
Baraż:
29 września 2019 (niedziela):
VII MSC. PGEE - II MSC. I LIGA
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany