Unia Tarnów 2019

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
peter

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter » 05 sie 2019, 23:16

w 2016 roku napisałem o kwotach wówczas winnych żużlowcom, spotkało się to z ogromną krytyką i hejtem na mnie obrońców Pana Ł.S. Dlatego ja już nie piszę co wiem i skąd bo i tak klakierzy się odezwą, zawsze bronią płaczą jaki to on dobry i że nie ma innego chętnego... Po kilku wpisach obrońców dałem pas bo niektóre moje posty i tak dziwnie zagineły...
Praktycznie przestałem chodzić na żużel. Jeszcze 2 lata temu każdy mecz czy to w weekend czy w tygodniu zawsze byłem.
Poniekąd przez własną pracę miałem podgląd na działanie i wydatki spółki, zobaczyłem conico i teraz mi się odechciało żużla w Tarnowie.
Człowiek ma karnet i nie chce mu się iść oglądać tej amatorszczyzny. No bo jak inaczej nazwać fakt gdzie w piątek przed meczem z Gdańskiem w lipcu... na plakatach pisze o meczu z czerwca... Dopiero wieczorem albo w sobotę naklelki zmieniano i ten napis: Musisz tam być... DRAMAT i PORAŻKA

peter

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter » 05 sie 2019, 23:16

w 2016 roku napisałem o kwotach wówczas winnych żużlowcom, spotkało się to z ogromną krytyką i hejtem na mnie obrońców Pana Ł.S. Dlatego ja już nie piszę co wiem i skąd bo i tak klakierzy się odezwą, zawsze bronią płaczą jaki to on dobry i że nie ma innego chętnego... Po kilku wpisach obrońców dałem pas bo niektóre moje posty i tak dziwnie zagineły...
Praktycznie przestałem chodzić na żużel. Jeszcze 2 lata temu każdy mecz czy to w weekend czy w tygodniu zawsze byłem.
Poniekąd przez własną pracę miałem podgląd na działanie i wydatki spółki, zobaczyłem conieco i teraz mi się odechciało żużla w Tarnowie.
Człowiek ma karnet i nie chce mu się iść oglądać tej amatorszczyzny. No bo jak inaczej nazwać fakt gdzie w piątek przed meczem z Gdańskiem w lipcu... na plakatach pisze o meczu z czerwca... Dopiero wieczorem albo w sobotę naklejki zmieniano i ten napis: Musisz tam być... DRAMAT i PORAŻKA

Awatar użytkownika
njk1987

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 » 06 sie 2019, 21:43

Ljung tak odpoczywa po upadkach, że dzisiaj w Kumli 9 pkt zrobił :lol: :lol:
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

ramek

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek » 08 sie 2019, 12:41

A Kulakow już jedną nogą w Toruniu..... przynajmniej tak piszą na syfach i PS.

Wojtula

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula » 08 sie 2019, 13:10

Oficjalnie to dopóki trwa sezon to Termińscy mogą sobie rozmawiać co zjeść na niedzielny obiad.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami to klub przed zakończeniem sezonu może rozmawiać o nowych kontraktach tylko z zawodnikami, z którymi jest aktualnie związany umową. A Kułakow jest zawodnikiem Unii Tarnów.
Jeżeli jednak okazałoby się, że nie są to dziennikarskie fantazje tylko rzeczywiście taki fakt miał miejsce, to by znaczyło, że wszystkie przepisy są czystą fikcją i po raz kolejny bogate kluby śmieją się w twarz tym biedniejszym. Vide: casus Nickiego Pedersena gdy jeździł w Unii i klubu z Zielonej Góry.

Kibic UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT » 08 sie 2019, 15:18

Wojtula pisze:
08 sie 2019, 13:10
Oficjalnie to dopóki trwa sezon to Termińscy mogą sobie rozmawiać co zjeść na niedzielny obiad.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami to klub przed zakończeniem sezonu może rozmawiać o nowych kontraktach tylko z zawodnikami, z którymi jest aktualnie związany umową. A Kułakow jest zawodnikiem Unii Tarnów.
Jeżeli jednak okazałoby się, że nie są to dziennikarskie fantazje tylko rzeczywiście taki fakt miał miejsce, to by znaczyło, że wszystkie przepisy są czystą fikcją i po raz kolejny bogate kluby śmieją się w twarz tym biedniejszym. Vide: casus Nickiego Pedersena gdy jeździł w Unii i klubu z Zielonej Góry.
Te przepisy to fikcja dawno już kluby rozmawiają zawodnikami zobaczymy czy zostanie, na pewno finansowo nie możemy się równać Toruń napalony bo ma kosmiczny sezon tylko że nasz tor jest inny w Toruniu w mojej opinii tak jechał nie będzie krótki tor z resztą teraz po skróceniu kto wygra start ten wygrywa bieg.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat » 08 sie 2019, 15:52

Co do Torunia, to zobaczymy czy kibice zaufają Termińskiemu w wyborach. Bo może być tak, że wybory przegra więc weźmie zabawki i sobie pójdzie

marecki

Unia Tarnów 2019

Post autor: marecki » 08 sie 2019, 17:36

a po co Kulakov czy Cierniak mają tu zostawać? zarówno jeden jak i drugi chcąc się rozwijać muszą stąd uciekać, jak inni zawodnicy przez kilka wcześniejszych sezonów, podobno jak sponsorzy od czasu odejścia Cieślaka, podobnie jak spora rzesza kibiców. Smutne ale Nasze, tarnowskie.

j-rules

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules » 09 sie 2019, 21:57

ja nie wiem jak finansowo nie mozemy sie rownac w pierwszej lidze z Toruniem? Wy myslicie, ze oni maja stu sponsorow? Powtarzam jak mantre - mamy najpotezniejszego sponsora na swiecie jesli chodzi o zuzel.
Torun w pierwszej lidze bedzie mial fatalna frekwencje, wiec na biletach tez wiele nie zarobia. Samo GP to malo a Termos nie bedzie dokladal nie wiadomo ile do interesu.
Sady WON. To wystarczy. Tylko zadnych farmazonow w stylu "kto za niego, nie ma chetnych" Byle menel by to lepiej poprowadzil

Awatar użytkownika
josef

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef » 10 sie 2019, 7:29

Po tak udanym sezonie jaki miał Kułakov to zatrzymanie go w klubie , który nie ma zadnych ambicji ( czytaj awansu do ekstraligi ) będzie graniczyło z cudem , nie wiem jak wysoki kontrakt miał teraz , ale obawiam się ze z takim Toruniem czy Motorem w licytacji o Kułakova nie mamy najmniejszych szans .Jest kilku młodych Rosjan którzy rokują na przyszłośc , ale czy w Unii ktoś będzie chciał z nimi rozmawiać ? Ten klub stacza się po równi pochyłej , oby nie zatrzymał się na samym dnie czyli w 2 lidze .

steward

Unia Tarnów 2019

Post autor: steward » 12 sie 2019, 20:43

A niech idzie. Niech się chłopak rozwija. Nic nie jest dane na wiecznie. On przypadkiem nie ma jak Peter kontraktu na dwa lata?

Kibic UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT » 12 sie 2019, 21:08

steward pisze:
12 sie 2019, 20:43
A niech idzie. Niech się chłopak rozwija. Nic nie jest dane na wiecznie. On przypadkiem nie ma jak Peter kontraktu na dwa lata?
Ja czekam spokojnie na koniec sezonu i zobaczymy czy odejdzie,ale według mnie tam się nie rozwinie to nie tor dla niego z reszta Vaculik,Grisza,Iversen zobacz sobie na wyniki jak tam jechali,już się Holderów na jedli w Toruniu :lol:

Wojtula

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula » 14 sie 2019, 7:56

Jutro,15 -go sierpnia w Tarnowie finał MIMP. W ostatnim czasie jedna z niewielu imprez o charakterze mistrzowskim w Tarnowie. Niestety, poza informacjami na stronie internetowej klubu, i niewielka liczbą plakatów na mieście, nie ma żadnych zapowiedzi np. w radiu. Mam tu na myśli po prostu reklamę imprezy, zachętę do przyjścia na stadion. Gdybym nie był kibicem żużla to bym kompletnie nie wiedział że taka impreza jest w Tarnowie.
O meczu z Rybnikiem za 3 dni też cisza.
Więc bez zdziwienia, że nie kibiców na stadionie.

ecs

Unia Tarnów 2019

Post autor: ecs » 14 sie 2019, 11:15

Wojtula pisze:
14 sie 2019, 7:56
Jutro,15 -go sierpnia w Tarnowie finał MIMP. W ostatnim czasie jedna z niewielu imprez o charakterze mistrzowskim w Tarnowie. Niestety, poza informacjami na stronie internetowej klubu, i niewielka liczbą plakatów na mieście, nie ma żadnych zapowiedzi np. w radiu. Mam tu na myśli po prostu reklamę imprezy, zachętę do przyjścia na stadion. Gdybym nie był kibicem żużla to bym kompletnie nie wiedział że taka impreza jest w Tarnowie.
O meczu z Rybnikiem za 3 dni też cisza.
Więc bez zdziwienia, że nie kibiców na stadionie.
Mecz z rowem jest zapowiadany w radiu eska.

Awatar użytkownika
the_naturat

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat » 14 sie 2019, 16:34

Do tego czwartek wolne, godzina poobiednia. Idealnie zeby wybrac się na stadion. Zrobic tor do ścigania dla młodzieży i idealna reklama żużla dla nowych kibiców. Ale czy to my mamy uczyc jak się reklamę robi ... ?
Swoją drogą, ciekawe ilu kibiców przyjezdnych się pojawi

4evern

Unia Tarnów 2019

Post autor: 4evern » 15 sie 2019, 20:14

I wyszla antyreklama. Nudą wiało prawie w kazdym biegu no i piach w zębach. Widzialem kibicow z Lublina Czestochowy i ekipa wspiearaca Smektałę. Trofimow to bedzie zajebisty zawodnik.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów » 15 sie 2019, 20:24

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83780 ... a-sondowan
Jak pokazały dzisiejsze zawody i sezon w NICE jaka ekstraliga.Mateusz ma problemy z punktowaniem w 1 lidze.
No chyba że Mirek już chce uciec z Tarnowa to lepiej to powiedzieć oficjalnie.Oczywiście artykuł napisany przez klauna ostafinskiego
chorego psychicznie człowieka.
Pozdrawiam

peter_griffin

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin » 15 sie 2019, 21:43

- Są zapytania - mówi nam Mirosław Cierniak, tata żużlowca, pytany przez nas o Falubaz. - My jednak twardo stąpamy po ziemi i czekamy na to, co przyniesie los. Wiadomo, że Mateusz najbardziej chciałby kontynuować karierę w Unii, bo to jest jego dom. Z drugiej strony chce się rozwijać. Cóż, czekamy teraz na pierwszy mecz play-off Unii. Będziemy obserwować, co się dzieje.
Czyli wszystko jasne.

lynx

Unia Tarnów 2019

Post autor: lynx » 16 sie 2019, 9:59

Greg-Tarnów pisze:
15 sie 2019, 20:24
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83780 ... a-sondowan
Jak pokazały dzisiejsze zawody i sezon w NICE jaka ekstraliga.Mateusz ma problemy z punktowaniem w 1 lidze.
No chyba że Mirek już chce uciec z Tarnowa to lepiej to powiedzieć oficjalnie.Oczywiście artykuł napisany przez klauna ostafinskiego
chorego psychicznie człowieka.
Pozdrawiam

miałem wczoraj dokładnie takie same obserwacje
Mateusz w lidze wygrywa praktycznie tylko bieg młodzieżowy na własnym torze.
Potem nawet juniorów nie jest w stanie objechać.

Wczorajsze zawody doskonale pokazały gdzie jest jego miejsce w szeregu, a trzeba przyznać, że stawka nie była jakaś wysoka
obecnie nie ma juniorki jak parę lat temu, gdzie był Zmarzlik, Janowski, Dudek i 2 Pawlickich.

Jak ktoś go będzie chciał na E-ligę - proszę bardzo.
Rolnickiego Grudziądz wział i jakoś wiele w E-lidze nie pokazał.

Oczywiście Mateusz jest młodszy od Rolnickiego i może bardziej perspektywiczny, ale lepiej się rozwinie na zapleczu E-ligi.

Awatar użytkownika
savage
Moderator

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage » 16 sie 2019, 14:14

Najlepszy jest ten "cytat" Cierniaka :). Mam dla Was lepszy hit! Wczoraj rozmawiałem z Bartkiem Zmarzlikiem na temat jego potencjalnego transferu do Tarnowa:

"- To ciekawa opcja - powiedział Zmarzlik. Oczywiście jazda w Ekstralidze wciąż mnie cieszy, ale chciałbym spróbować czegoś nowego. W I lidze jeszcze nie jechałem, a jest tam sporo ciekawych torów i mocnych zespołów. Nie chcę jeszcze niczego przesądzać, bo przed nami trudne mecze barażowe, ale na pewno opcja startów w Tarnowie bardzo kusi..."

No to już wszystko jasne :D
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wojtula

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula » 16 sie 2019, 16:47

Savage, to był najlepszy komentarz jaki czytałem do ostatnim czasie na tym forum :) dobrze że zdążyłem odłożyć filiżankę z kawą bo bym ją upuścił ze śmiechu.
Skontaktuj się z redakcją Sportowych Faktów, może mają wolny etat bajkopisarza w dziale żużel :)
Ale trafiłeś w sedno, dziś media nie opisują rzeczywistości tylko ją kreują i nie informują tylko dezinformują.
Pozdrawiam

peter_griffin

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin » 16 sie 2019, 18:15

savage pisze:
16 sie 2019, 14:14
Najlepszy jest ten "cytat" Cierniaka :). Mam dla Was lepszy hit! Wczoraj rozmawiałem z Bartkiem Zmarzlikiem na temat jego potencjalnego transferu do Tarnowa:

"- To ciekawa opcja - powiedział Zmarzlik. Oczywiście jazda w Ekstralidze wciąż mnie cieszy, ale chciałbym spróbować czegoś nowego. W I lidze jeszcze nie jechałem, a jest tam sporo ciekawych torów i mocnych zespołów. Nie chcę jeszcze niczego przesądzać, bo przed nami trudne mecze barażowe, ale na pewno opcja startów w Tarnowie bardzo kusi..."

No to już wszystko jasne :D
Czyli uważasz, że Ostaf wymyślił sobie ten cytat? Bo tak by wynikało z twojego sarkastycznego postu. Moje "wszystko jasne", nie oznaczało, że Mateusz na pewno odchodzi, tylko że Mirek chciałby żeby syn rozwijał się, a to może mu zapewnić tylko rywalizacja z najlepszymi. Przecież z jego wypowiedzi jasno wynika, że Mateusz zostanie tylko wtedy, jak będzie chęć awansu. Mirek jest jedną z niewielu osób w klubie, które widzą klub w przyszłym roku w Ekstralidze.

ecs

Unia Tarnów 2019

Post autor: ecs » 16 sie 2019, 19:49

Kolega Savage pisze już któryś post z kolei że Mati u nas będzie jeździł w kolejnym sezonie, a nawet stowerke wykłada że tak będzie. Musi wiedzieć więcej niż ktokolwiek inny, chyba że kurna robi se z nas jaja.

Kibic UT

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT » 16 sie 2019, 20:09

Cieszmy się tym sezonem chłopaki nam dali wiele radości jesteśmy w play-off jutro lejemy rów ile wlezie :lol:

Awatar użytkownika
konri

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri » 17 sie 2019, 22:42

Drogi do uzdrowienia żużla w Tarnowie są dwie:
1. Ktoś kupuje akcje i może sobie wybrać prezesa czyli zarządzać klubem.
2. Upadek tego klubu, znalezienie nowych ludzi, którzy to zaczną budować od 0.
Do tego tak czy inaczej konieczne jest wybudowanie nowego stadionu.
W obecnym stanie rzeczy w przyszłym roku walczymy o utrzymanie z Loko a w sezonie 2021 jedziemy derby z Rzeszowem i Krosnem w II lidze, zakładając pesymistyczny scenariusz. Scenariusz realistyczny to II liga tak, gdzieś w 2022/23 co w końcu doprowadzi do scenariusza nr 2. Czy tak jak na przełomie lat 1999/2000 uda się znaleźć takiego zapaleńca jak Marian Wardzała a później też przychylnych m.in. polityków żeby odbudowywać a pewnym momencie reanimować żużel? Nie mam pojęcia.

Zablokowany