Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji. Uwagi, problemy i propozycje prosimy zgłaszać tutaj.

Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2890
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Post autor: kaka » 30 wrz 2012, 12:56

Finał i mecz o 3 miejsce (rewanże): 7 października 2012 (niedziela)
IQ Team - Masarnia Bullerbyn
Speedway United - MUKS Przystań Tarnów

Składy podajemy do niedzieli 7 października, do godziny 13:30.
W przypadku nieskorzystania z żużlowców Grudziądza/Wrocławia termin wystawienia składów to 14 października, godzina 14:00.
=================================================
Wrocław - Grudziądz (07.10)
Tarnów - Gorzów (14.10)
Zielona Góra - Toruń (21.10)

KoNiK
Posty: 1500
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Post autor: KoNiK » 01 paź 2012, 19:39

MUKS Przystań Tarnów

1. Chris Holder - Toruń (GP)
2. Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
3. Martin Vaculik - Tarnów
4. Matej Zagar - Gorzów
5. Robert Miskowiak - Lublin NS
6. Jakub Jamróg - Tarnów
7. Łukasz Cyran - Grudziądz (I liga)

FaN9
Posty: 505
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Post autor: FaN9 » 07 paź 2012, 9:54

IQ Team

9. Andreass Jonsson - Zielona Góra
10. Sebastian Ułamek - Wrocław
11. Janusz Kołodziej - Tarnów
12. Leon Madsen - Tarnów
13. Niels Kristian Iversen - Gorzów
14. Patryk Malitowski - Wrocław
15. Emil Pulczyński - Toruń
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 2890
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Post autor: kaka » 08 paź 2012, 12:25

IQ Team 67:68 Masarnia Bullerbyn (135:132)

9. Andreass Jonsson - 13
10. Sebastian Ułamek - 15
11. Janusz Kołodziej - 7
12. Leon Madsen - 14
13. Niels Kristian Iversen - 10
14. Patryk Malitowski - 3
15. Emil Pulczyński - 0

1. Tomasz Gollob - 8
2. Krzysztof Kasprzak - 9
3. Aleksandr Łoktajew - 14
4. Adrian Miedziński - 9
5. Ryan Sullivan - 17
6. Maciej Janowski - 7
7. Kacper Gomólski - 4



Speedway United 45:53 MUKS Przystań Tarnów (84:105)

9. Greg Hancock - 7
10. Michael J. Jensen - 4
11. Tomasz Jędrzejak - 15
12. Tai Woffinden - 10
13. Norbert Kościuch - 3
14. Adrian Osmólski - NS
15. Adam Strzelec - 1

1. Chris Holder - 11
2. Piotr Protasiewicz - 15
3. Martin Vaculik - 8
4. Matej Zagar - 11
5. Robert Miskowiak - NS
6. Jakub Jamróg - 6
7. Łukasz Cyran - 2
Ostatnio zmieniony 23 paź 2012, 12:02 przez kaka, łącznie zmieniany 3 razy.

Mruku
Posty: 234
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:44
Lokalizacja: Tarnów

Re: Finał i mecz o 3 miejsce(r) - Ekstra ŻLF - 7/14 października

Post autor: Mruku » 14 paź 2012, 0:23

1. Tomasz Gollob - Gorzów
2. Krzysztof Kasprzak - Gorzów
3. Aleksandr Łoktajew - Zielona Góra
4. Adrian Miedziński - Toruń
5. Ryan Sullivan - Toruń ZZ
6. Maciej Janowski - Tarnów
7. Kacper Gomólski - Tarnów

ZZ - Janowski, Gollob, Kasprzak, Miedziński

Zablokowany