Obrazek

Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: rufai »

Zbyl pisze:PrzemczaN masz na myśli takiego jednego pana z awatarem Polak-Węgier
Nie tylko jego zapewne, też mnie to w oczy ukłuło. Bardzo niefortunna wypowiedź chudego, pewno chciał dobrze ale wyszło jak zwykle w tym sezonie ;)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: PrzemczaN »

Na pewno Gollobowi chodziło o co innego, bo co on może wiedzieć o przywiązaniu do barw tarnowskich kibiców. Prowadzący rozmowę też mógł to trochę wyprostować, żeby było zgodnie z tokiem myślenia zawodnika, a niekoniecznie dosłownie. W każdym razie chodziło mi o to, żeby zaraz się posypały hejty na Golloba, że ma w dupie klub, kibiców i w ogóle pajac, tak jak to miało miejsce w temacie o niewypłacalnych klubach...
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 120
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: RECON_1 »

A moze Gollob mial na mysli to iz przyjezdzajac do Tarnowa czy to z Gorzowem czy z Toruniem dostaje solidna porcje braw.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: WaluS »

Przecież to jest jasne jak słońce, że Tomkowi chodziło o to, że mimo iż obecnie jeździ w Toruniu, dla kibiców z Gorzowa i Tarnowa nie mają znaczenia Jego obecne barwy klubowe, tylko przyjmują go tak, jak sobie na to zasłużył, bo kibice pamiętaj ile wniósł jeżdżąc w tych klubach.

Przecież większość kibiców na forum pamięta występy Tomka w naszym klubie i doskonale wie, że on nigdy po tym, jak odszedł od nas złego słowa nie powiedział na Tarnów i tarnowskich kibiców.
Chyba nikt nagle nie dał mu powodów, aby zmienił zdanie.
Po prostu kibice po maturze powinni wydedukować "co autor wypowiedzi miał na myśli".

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: leszeek17 »

RECON_1 pisze:A moze Gollob mial na mysli to iz przyjezdzajac do Tarnowa czy to z Gorzowem czy z Toruniem dostaje solidna porcje braw.
Oczywiście, że o to Tomkowi chodziło. Wypowiedź niefortunna, ale od tego jest redaktor, żeby coś takiego wyprostować...

W każdym razie - miło, że znów Tomek o nas wspomina. Mam nadzieję, że przyjmiemy go za tydzień tak, jak miało to miejsce w ostatnich latach :)

Awatar użytkownika
Zbyl
Posty: 237
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:00

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Zbyl »

O to jak go przyjmiemy za tydzień w Tarnowie jestem spokojny bo Tomek zrobił kawał dobrej roboty dla Unii.Jeśli idzie o wypowiedź to jestem pewien że chodziło o to o czym piszą koledzy powyżej(Walus i Leszeek)
Wiesz co brzmi dumnie mego klubu nazwa,Unia Tarnów z Jaskółczego Gniazda

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: leszeek17 »

Tweety podane dalej przez Madsena po wczorajszym meczu Gdańska:
@LeonMadsen come back to Tarnów :)
@LeonMadsen We are waiting for you!! And Tarnów very miss you :-)
Czyżby szykował grunt pod powrót? :>

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: konri »

Wraca na mistrzostwa Ekstraligi.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: njk1987 »

Witam!

Warto odnotować wczorajszy występ Kuby Jamroga i Edka Mazura w barwach Orła. Byli liderami druzyny i zdobyli łącznie 22pkt. na trudnym terenie w Grudziądzu

Kuba (3,2,3,3,2)
Edek (3,u,1,3,2,)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: lynx »

fajny pojazd Mazura po Ułamku:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46309 ... z-ulamkiem
Z dobrej strony na grudziądzkim torze pokazał się Edward Mazur. Na trudnym torze zdobył 9 punktów, a na dystansie skutecznie walczył z gospodarzami. Junior Orła dwukrotnie uporał się z Sebastianem Ułamkiem. - Taki światowy zawodnik, a zamykał "klapę" do połowy. Ja wiem, że było ślisko, ale to jest żużel. Trzeba trzymać gaz i jechać, a nie kombinować. Wstyd było z nim przegrać jak tak jechał - powiedział na łamach oficjalnej strony Orła Edward Mazur.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: PrzemczaN »

Jeszcze brakuje żeby powiedział że Gollob odpuszcza i wstyd z nim przegrać. To jest prawda że Ułamek często zamyka gaz, ja bym takiego zawodnika nie chciał nawet w 1 lidze, ale osiągnięcia ma konkretne, a Mazur w żużlu nic nie znaczy. Trochę pokory i respektu by mu nie zaszkodziło
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Roberto
Posty: 178
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Roberto »

PrzemczaN pisze:Jeszcze brakuje żeby powiedział że Gollob odpuszcza i wstyd z nim przegrać. To jest prawda że Ułamek często zamyka gaz, ja bym takiego zawodnika nie chciał nawet w 1 lidze, ale osiągnięcia ma konkretne, a Mazur w żużlu nic nie znaczy. Trochę pokory i respektu by mu nie zaszkodziło
A cóż ten Edek o osiągnięciach Ułamka nagadał, bo na SF wycięli chyba tekst i zostawili tylko komentarz do tego konkretnego meczu ?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: savage »

Powiedział coś w stylu, że tego dnia wstyd było przegrać z Ułamkiem. " Niby zawodnik światowy, a jechał na pół klapy". Potem coś o torze, że "rozumie, że był śliski, ale taki jest żużel". O osiągnięciach Ułamka nic nie mówił.

EDIT

Tutaj cytat:

Taki światowy zawodnik, a zamykał "klapę" do połowy. Ja wiem, że było ślisko, ale to jest żużel. Trzeba trzymać gaz i jechać, a nie kombinować. Wstyd było z nim przegrać jak tak jechał

i link -> http://www.sportowefakty.pl/zuzel/46309 ... z-ulamkiem
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Roberto
Posty: 178
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Roberto »

:)

Czyli że co; Ułamek nie jest światowym zawodnikiem, nie zamykał "klapy" do połowy czy nie wstyd było z nim przegrać jak tak jechał ?

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: WaluS »

Zapewne chodzi o tą wypowiedź.
Junior Orła dwukrotnie uporał się z Sebastianem Ułamkiem.
- Taki światowy zawodnik, a zamykał "klapę" do połowy. Ja wiem, że było ślisko, ale to jest żużel. Trzeba trzymać gaz i jechać, a nie kombinować. Wstyd było z nim przegrać jak tak jechał - powiedział na łamach oficjalnej strony Orła Edward Mazur.
Po prostu Edek powiedział głośno to, o czym inni mają wiedzę, ale nie chcą tego mówić ze względu na szacunek dla tego zasłużonego zawodnika jakim nie wątpliwie jest Ułamek. Oczywiście poza kibicami Grudziądza, Gniezna i może jeszcze innych.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: savage »

Może i wstyd było przegrać z Ułamkiem, ale jeszcze bardziej wstyd było zmarnować taki wielki talent. Mazurowi faktycznie przydałoby się trochę pokory, bo powinien mieć sobie wiele do zarzucenia patrząc przez pryzmat całej jego kariery.


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: bartek_1990 »

Roberto pisze:Czyli że co; Ułamek nie jest światowym zawodnikiem, nie zamykał "klapy" do połowy czy nie wstyd było z nim przegrać jak tak jechał ?
Wg mnie za dużo razy użyłeś słowa "nie" żeby można było Cie dobrze zrozumieć i odpowiedzieć :)

Jeszcze nie tak dawno Mazur prawie karierę kończył bo na torze szło mu mizernie, poza torem też prezentował raczej sposób bycia i myślenia "gimbusa" a teraz takie buńczuczne słowa? No no, kto by pomyślał.

Przyjdzie czas, że i Mazur nauczy się pokory....
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: PrzemczaN »

Po prostu uważam że taka wypowiedź i to z ust zawodnika, który dopiero co zaczął zdobywać jakiekolwiek punkty jest nie na miejscu. Dużo żużlowców mogłoby to samo powiedzieć o Gollobie, bo też przecież nie raz odpuszczał, ale nikt tak nie mówi po prostu z szacunku, nawet jeśli to prawda. Można było po prostu z nim wygrać, podać rękę po biegu i przygotować się do następnego. Ułamek też był kiedyś młody i jeździł jak trzeba. Edek widzę że jest strasznie buńczuczny, a to nie jest dobra cecha.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: savage »

Szczególnie, że Ułamek jest na pewno jednym z najlepszych zawodników jacy kiedykolwiek oglądali plecy Edka 8-)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: PrzemczaN »

Szanuję Sebastiana Ułamka i mam z nim dobry kontakt. Żałuję więc, że wypowiedziałem się w złych słowach na jego temat. Po meczu ze sobą rozmawialiśmy i nawet kontaktowaliśmy się telefonicznie. Wszystko sobie wyjaśniliśmy i nie mam mu niczego za złe. Słowa, które powiedziałem zostały wyciągnięte ode mnie na gorąco w parkingu i bardzo Sebastiana za to przepraszam
Sam Mazur już ochłonął. Albo mu ktoś kazał ochłonąć. W sumie nie ważne. Ale jak widać jego wypowiedź była nietrafiona, bo inaczej by za nić nie przepraszał.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

mk
Posty: 74
Rejestracja: 29 lip 2009, 11:19
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: mk »

Tak lata Tomek Rempała:

Obrazek

Wojtas
Posty: 32
Rejestracja: 21 mar 2012, 7:03
Lokalizacja: Tarnow

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Wojtas »

a orientuje sie ktos co u Tomka Budzika,Pawla Szczecha,Dawida Bendzery czy Krzyska Kaczora?mimo braku wynikow uwielbialem to pokolenie

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Peter Kildemand »

Wojtas pisze:a orientuje sie ktos co u Tomka Budzika,Pawla Szczecha,Dawida Bendzery czy Krzyska Kaczora?mimo braku wynikow uwielbialem to pokolenie
Bendzera wyjechał dawno temu do USA i chyba dalej tam przebywa.

Szczęch był w Austrii , czy dalej jest ? nie mam pojęcia.


Co do Kaczora nie mam wiedzy w tym temacie.

Szakuł
Posty: 257
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Szakuł »

Kolejni wychowankowie Unii, którzy nie przebrnęli dalej niż wiek juniora to Adrian Stós, Maciej Ciesielski, Grzegorz Dzik, Kamil Zieliński a ostatnio Szymon Kiełbasa który chyba też dał sobie spokój z żużlem.

Wojtas
Posty: 32
Rejestracja: 21 mar 2012, 7:03
Lokalizacja: Tarnow

Re: Startowali z "Jaskółką" na plastronie...

Post autor: Wojtas »

jeszcze Slawek Baran chociazby,a Tadek Kostro?Stosa pamietam ze szkolki,jakiez bylo zdziwienie wszystkich gdy zdal licencje :),jedyny przeblysk tego zawodnika jaki pamietam to MDMP w lodzi-rok bodajze 2002 badz 03 i przywiezione 7 pkt.z tej maki bylo wiadomo ze chleba nie bedzie

ODPOWIEDZ