Obrazek

maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

O kibicach dla kibiców
leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: leszeek17 »

maly1965 pisze:P.s Panie i Panowie, naprawde wierzcie mi lub nie ale, iz to ze mamy sklad jaki mamy to oznacza ze Bóg jest kibicem Unii Tarnow
Na szczęście nadal będzie mógł przebywać z tymi, dla których, tak jak dla niego, Unia to coś więcej niż tylko klub. Spoczywaj w pokoju!

Awatar użytkownika
Loramski_84
Posty: 1466
Rejestracja: 06 wrz 2009, 13:59
Lokalizacja: B-ko

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Loramski_84 »

a światłość wiekuista niechaj Mu świeci..

[']['][']

kuptos
Posty: 15
Rejestracja: 02 wrz 2013, 15:51

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: kuptos »

Taka wiadomość przybija . Nie ma co ukrywać, że będzie brakowało takiej osoby.Żegnaj Szymonie i obserwuj nas z góry...

Awatar użytkownika
Zbiru
Posty: 2353
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Zbiru »

Smutna wiadomość :(
Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich.

balu
Posty: 1566
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: balu »

Dziękuje Ci panie Szymonie za to że byłeś. To ty jako pierwszy na tym forum podałeś mi telefon i dzwoniłem do ciebie w każdą niedzielę kiedy pogoda była nie pewna. Ty zawsze starałeś się odpowiadać na wszystkie moje mądre bądź głupie pytnia. Dziękuje również za to że mogłem się od ciebie wiele nauczyć o żużlu. Dziękuję za twoje "infa prostu z klubu". Zwrot "pozdro z Buczy" oraz "NarUnia" zawsze będzie mi się kojarzył właśnie z tobą. Dziękuje również za to że pozwalałeś mi pracować przy udoskonaleniu twojego bloga. Dla mnie pewna epoka związana z tym czym mi się zawsze kojarzyłeś czyli żużlem niestety się skończyła. Wiedziałem o twojej chorobie, niejednokrotnie mi o niej wspominałeś. Wielki szacunek że mimo tego wszystkiego zawsze znajdowałeś w sobie siłę żeby "szarpnąc" posta na sf lub wpis na blogu.


Spoczywaj w pokoju Panie Szymonie !

loker80
Posty: 124
Rejestracja: 10 kwie 2011, 21:48

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: loker80 »

Spoczywaj w pokoju .

Kokosso
Posty: 410
Rejestracja: 27 mar 2010, 15:50
Lokalizacja: Lubliniec/Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Kokosso »

Spoczywaj w pokoju mały. W mojej pamięci zawsze zostanie twoja "miłość" do milicji z Bydgoszczy :) Obyś tam z góry przynosił szczęście twoim ukochanym tarnowskim jaskółkom. [*]

Św.Łukasz
Posty: 134
Rejestracja: 04 sie 2009, 12:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Św.Łukasz »

Nadal w to nie wierzę. Szczere kondolencje dla rodziny. Spoczywaj w pokoju Mały.

Pibib
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2013, 21:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Pibib »

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Niech spoczywa w pokoju. Nieznałem p. Szymona, ale na jego wpisy się czekało. Jeszcze raz wyrazy współczucia dla wszystkich, którzy go mieli zaszczyt znać osobiście.
jest fan ... jest fun

Awatar użytkownika
gordon
Posty: 1024
Rejestracja: 23 lip 2009, 10:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: gordon »

Małego osobiście nie znalem, ale zawsze wchodząc na forum liczyłem, ze będą nowe posty napisane właśnie przez Niego. Można było liczyć na rzetelne informacje. Nie brakowało postów z nutka ironii i dobrym humorem. Po prostu miło się to wszystko czytało. Odszedł człowiek. Wierny kibic Unii. Prawdziwy kibic! Oby tam na górze było Ci jak najlepiej :(
Més que un club.

Wiertnik
Posty: 53
Rejestracja: 14 kwie 2013, 20:29
Lokalizacja: Kuwejt

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Wiertnik »

Mały był tym użytkownikiem, na którego posty zawsze czekałem. To forum bez niego nie będzie już takie same :( . Spoczywaj w pokoju.

Rafi
Posty: 1335
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Rafi »

Spoczywaj w Pokoju!!!.Nie znałem cię osobiście,ale teraz czuję się jakby mi odszedł ktoś bardzo bliski.......

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: kaka »

Już pół dnia chodzę jak zbity pies. Dzisiejsza wiadomość naprawdę była dla mnie bolesna i zmusiła do wielu refleksji. Często się ze sobą nie zgadzaliśmy, odbyliśmy wiele rozmów na stopie prywatnej, wielu wypowiedzianych słów niestety żałuje. Mały był czasami kontrowersyjny, ale w mojej pamięci pozostanie człowiekiem z ogromną wiedzą na temat żużla i będę wspominał go bardzo pozytywnie. Nasze forum, jak i cała internetowa strona żużla już nigdy nie będzie taka sama.

Z przykrością i z nostalgią będę również spoglądał na "twoje miejsce" na trybunie przy Zbylitowskiej gdzie zawsze zasiadałeś.
Spoczywaj w pokoju.

Peter Kildemand
Posty: 392
Rejestracja: 28 maja 2013, 18:35
Lokalizacja: moje miasto złą sławą owiane

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Peter Kildemand »

Miałem troche spinek z małym ale lubie ludzi z własnym zdaniem , dlatego pewnie do nich dochodziło. RIP mały1965

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Młynar »

Ciężko jest przyjąć taką wiadomość..

Nie wiem tak naprawdę co napisać. Jako wieloletni Moderator wcześniejszego forum, a także tego miałem z malym1965 na pieńku, ale również i dobry kontakt. Można było się dogadać bez specjalnych ataków i kłótni. Człowiek oddany Unii Tarnów na dobre i złe!

Będzie Cię tutaj niesamowicie brakowało maly!!! Spoczywaj w pokoju [*]

karpel
Posty: 89
Rejestracja: 04 paź 2010, 16:25
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: karpel »


Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: savage »

Odszedł "Mały" - wierny kibic tarnowskich jaskółek

Żużlowy internet jest pełen informacji nt. śmierci naszego kolegi... Jest to kolejny dowód na to, jak wyjątkowy człowiek odszedł i jaka wielka pozostanie po nim pustka !


Pzdr
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

kez
Posty: 14
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: kez »

['] ['] [']

establishment
Posty: 483
Rejestracja: 29 kwie 2011, 8:07

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: establishment »

mój ojciec zmarł nagle , nic nie wskazywało na taki tragiczny koniec , w tak młodym wieku .
owszem chorował od lat , ale nie tak żeby umrzeć , bywały okresy lepsze i gorsze , jak to w życiu , zawsze wychodził na prostą .
kto go znał wie doskonale jaki był , czy to za czasów prowadzenia przez ponad 15 lat sklepu , czy za czasów już choroby .
w związku z tym że jego działalność w świecie internetu i żużla była ogromna , temat niech zostanie i proszę o zamknięcie go po odpowiednim czasie.
ale widzę macies , trzymasz poziom , z informacjami z pierwszej ręki, jednak taktu Ci brakuje i dobrego wychowania również .

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: macies1978 »

establishment pisze:mój ojciec zmarł nagle , nic nie wskazywało na taki tragiczny koniec , w tak młodym wieku .
owszem chorował od lat , ale nie tak żeby umrzeć , bywały okresy lepsze i gorsze , jak to w życiu , zawsze wychodził na prostą .
kto go znał wie doskonale jaki był , czy to za czasów prowadzenia przez ponad 15 lat sklepu , czy za czasów już choroby .
w związku z tym że jego działalność w świecie internetu i żużla była ogromna , temat niech zostanie i proszę o zamknięcie go po odpowiednim czasie.
ale widzę macies , trzymasz poziom , z informacjami z pierwszej ręki, jednak taktu Ci brakuje i dobrego wychowania również .
Nie będę się z Toba spierał bo nie czas i miejsce. Nie ja jednak jako pierwszy podałem te informacje na forum. Ja jedynie założyłem temat.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: savage »

Myślę, że byłoby miło, gdyby ktoś z rodziny Małego (Esta lub Soniak), napisał w wolnej chwili coś więcej o Małym... "Znaliśmy" się tylko z forum, a zapewne każdy chętnie zapoznałby się bliżej z historią i sylwetką takiego kibica, jakim był Pan Szymon.

Oczywiście na wszystko potrzeba czasu i to zrozumiałe... Myślę jednak, że tą nieśmiałą prośbą, wyrażam zdanie ogromnej większości forumowiczów.

Jeszcze raz, wyrazy współczucia.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: PrzemczaN »

Ja podzielam opinie administracji forum. Często (chyba z nami wszystkimi) dochodziło do różnych spięć, bo Mały miał swoje poglądy, swoje zdanie czasem sprzeczne z pewnymi zasadami, które tu przyjęliśmy i ciężko czasami było osiągnąć konsensus. Przyznam jednak szczerze, że odeszła najbarwniejsza postać tego i poprzedniego forum. To już nie będzie to samo miejsce.

establishment
Posty: 483
Rejestracja: 29 kwie 2011, 8:07

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: establishment »

kto go znał wie doskonale jaki był , czy to za czasów prowadzenia przez ponad 15 lat sklepu , czy za czasów już choroby
i na tym skończmy , wielka tragedia .

Pibib
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2013, 21:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: Pibib »

dołączam się do prośby savage.
jest fan ... jest fun

bako
Posty: 364
Rejestracja: 31 lip 2009, 13:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: maly1965 - spoczywaj w pokoju [*]

Post autor: bako »

Ja małego poznałem za czasów jego sklepu i muszę powiedzieć, ze bardzo w porządku gość.To forum będzie bez Niego już mało barwne.Spoczywaj w pokoju.

ODPOWIEDZ