Obrazek

Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Kto wygra zakład ?

savage
15
83%
gorylek26
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

Zakładam ten temat, jako dowód na zawarcie zakładu pomiędzy mną, a użytkownikiem - gorylek26. Treść zakładu w temacie meczowym:

IX kolejka: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (strona 7)

Treść zakładu:

Skoro, uważasz, że Gorzów jest mocniejszy od Zielonej Góry, to może przyjmiesz ze mną zakład o 1 litr Jacka Daniells'a o to, która z tych drużyn będzie wyżej po sezonie? :)

Ja stawiam, że Falubaz...


Analogicznie gorylek26, stawia na Stal Gorzów.


Stawka:

Obrazek

1 litr Jacka Daniels'a


Kiedyś, dawno temu na forum o koszykówce, założyłem się o skrzynkę piwa z kolesiem z Sopotu, zakład wygrałem i honorowo skrzynkę otrzymałem ;-)

Wszyscy będziecie mogli śledzić przebieg i honorową finalizację naszego małego hazardu ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: kaka »

Gorylek, może przyjmiesz identyczny zakład ze mną? :P ;) Zawsze możesz mieć 2 litry 8-)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

Dwóch litrów nie uniesie ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: Pichu »

Jak coś to też chętnie się założę, gorylek się obłowi najwyżej w Jacki. Ewentualnie może być i Johnny Walker, co by monotonii nie było :)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: konri »

powiem szczerze savage masz szczęście :D
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

Szczęście to będzie jak wygram i jak dostanę obiecaną butelkę ;)

Panowie tak się nie rozpychajcie o kolejne zakłady, bo o ile o 1 litra zakład to sport, to o 3,4 to już hazard ;)


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: Pichu »

Gdy tak zliczy koszt tylu butelek to faktycznie są organy w tym kraju, które mogłyby mieć z tym problem skoro tutaj to nawet poker to problem ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

Uwaga uwaga!:)Chciałabym zakomunikować iż popełniłam gafę używając słów"bardziej można było sie obawiać Stali Gorzów niż Zielonej Góry" ponieważ pomyliłam zawodników Gorzowa z zawodnikami Unibaxu (Gollob,Holder),wiec zwracam honor wszystkim kibicom i przepraszam za tą gafe:)Proszę o zrozumienie gdyż jestem początkującą fanką :)Dziękuje za uwage:)

No cóż, flaszeczkę będę musiał kupić sobie sam, ale mimo wszystko gratuluję odwagi naszej nowej koleżance, która przyznała się do błędu oraz do tego, że nick "gorylek" to lekka zmyłka ;)

Zakład nieważny

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: wonski_killer »

eeeeeeeeee, tak to ja też mogę się kiedyś wytłumaczyć, że nie wiem w których kasakch nasi albo cuś... :D

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

wonski_killer,

Chłopu bym nie odpuścił ;)


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Zbiru
Posty: 2353
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: Zbiru »

gorylek26 pisze:ale bzdury-bardziej bym powiedzial ze gorzowa można bylo sie bac (bo ma tam kto jezdzic)!!!!a nie zielonej góry!!!!
A tu pewnie literówka, co? ;)

Podejrzewam, że to nie dziewczyna tylko jakiś dzieciak, który zapytał taty ile kosztuje Jack Daniel's i zrozumiał, że z kieszonkowego nawet w rok nie ma szans tyle odłożyć :P

Zresztą ten ostatni post też napisany jakoś tak inaczej (składnia, polskie znaki, itd) :roll: Patrząc na formę żeńską podejrzewam, że pisała go mama gorylka26 ;)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: PrzemczaN »

Jeśli to literówka to nie jedyna. Wszystkie poprzednie posty są pisane ewidentnie przez mężczyznę, albo tak jak Zbiru zauważył raczej przez chłopaczka. Autor ma wyraźne dylematy, przegrać zakład i kupić Czarnego Jacka czy pozbawiać się przyrodzenia na publicznym forum, żeby go nie kupować :lol:

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: savage »

No trudno, słowo się rzekło, tak czy tak, odbieranie butelki z rąk rozżalonych rodziców, kompletnie mnie nie bawi ;)


No chyba, że ktoś chciałby stanąć do zakładu z tych pełnoletnich :P ? Oferta jest dalej aktualna ;)


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: Pichu »

Savage wymyśl jakiś bardziej ludzki zakładzik, bo z takim to Ty chętnych nie znajdziesz :lol:

gorylek26
Posty: 67
Rejestracja: 11 lut 2013, 13:00

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: gorylek26 »

Przemczan nie jestem gówniarzem:)mam 27 lat i męża na dodatek:)niewiem jak Ci to udowodnic:)forma męska była wcześniej ponieważ żużel śledze od roku dopiero także początki są to moje dopiero a nie zauważylam tu żadnej kobitki:)a jeśli Savage bedzie chciał żeby zakład doszedł do skutku to ja nie widze przeszkód -to ze jestem kobietą nie jest w żadnym wypadku wymówka.A co do literówki-nie zwracam na nia często uwagi z czystego lenistwa:)chyba że tak Was to gyzie że z tego powodu obstawicie znowu zakłady?:):)

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5293
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: PrzemczaN »

gorylek26 pisze:niewiem jak Ci to udowodnic
Ja nie chcę żebyś mi cokolwiek udowadniał(a).
gorylek26 pisze:forma męska była wcześniej ponieważ żużel śledze od roku dopiero także początki są to moje dopiero a nie zauważylam tu żadnej kobitki
A to po prostu wyszło poza jakieś ramy i nie wiem jak to skomentować. Podawałaś się za mężczyznę bo chodzisz na żużel od roku? Dobrze to rozumiem?

Zresztą w sumie każdy ma swoje fetysze, nic mi do tego. Myślę, że Savage wybił sobie forumowy hazard raz na zawsze ;)
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: noflattery »

Gdyby to na mnie trafilo, to w zamian za neutralizacje afery hazardowej zaproponowalbym fanta w postaci wejsciowki i ogladniecia wspolnie meczu Unia-Falubaz, bez meskich posrednikow w postaci np. Mirów, Zbychów, Rychow.

storzek
Posty: 464
Rejestracja: 12 sie 2009, 12:43
Lokalizacja: I łuk/trybuna

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: storzek »

gorylek26 pisze:kuzwa ide stad bo jak to dudziok czytam to mnie krew zalewa!!!Ty chyba za przeproszeniem w du..e byłes i gó..o widziales skoro uważasz ze były stazysta jest na tyle kompetentny zeby byc p.o. dyrektora technicznego.widzialem go kilka razy w akcji i nie mam dobrych wspomnien z jego wykazan...gosc ktory nie umie ulozyc spojnej wypowiedzi nie jest dla mnie wzorem do tego stanowiska,to jest zwykłe (przykre ale prawdziwe niestety) "popychachadło" i "szofer"pana sadego zatrudnionego po sasiedzku i tyle.......
Nie mogłem się nie wtrącić do tematu o hazardzie 8-) Zacytowałem jedną z wcześniejszych wypowiedzi użytkownika gorylek26, w porównaniu z tymi ostatnimi jestem przekonany, że pisały to dwie różne osoby, ale dalej w ten temat wchodził nie będę. Choć to "pomylenie Gorzowa z Unibaxem (Gollob, Holder)", zwłaszcza w kontekście Holdera w Gorzowie mnie nie przekonało wcale, ale to nie ja się zakładałem i ode mnie tylko tyle w tym temacie 8-) Może jednak kiedyś ktoś wrzuci to zakład, który będzie poprowadzony do końca 8-)
"Im grozi spadek a to bardzo motywuje, motywuje i to bardzo."

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: JaGa »

Nie żebym się czepiał, ale podzielam zdanie storzka. Często posty tego użytkownika były jakby z dwóch różnych światów + ta forma osobowa. Nie wydaje mi się by kobieta pisała w męskiej formie osobowej z lenistwa ... trochę powagi, zwłaszcza u 27 osoby!

Poza tym nasz język ojczysty powinien być pielęgnowany, a nie przez lenistwo "sprzedawany" ... sam orłem nie jestem z polskiego, bom umysł ścisły. Jednak o pisownię i wszystko co polskie staram się dbać! Okazuje się w ten sposób szacunek dla tych dzięki którym obecnie jesteśmy wolni i dzięki nim mamy taką piękną historię, która pomału jest zapominana, jak i język. A jest to bagatelizowane właśnie przez lenistwo.

gorylek26
Posty: 67
Rejestracja: 11 lut 2013, 13:00

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: gorylek26 »

storzek miałam powody żeby tak pisać i koniec ,napisłam raz i wiecej sie tłumaczyc nie będę.Ci co chcą niech uwierzą a tym którym to przeszkadza że tak wyszło niech przynajmniej już tego nie komentują bo i tak nie mogę tu napisać dlaczego tak postąpiłam.Zastanawiasz sie jak mozna pomylić zawodników?pod wpływem emocji u mnie można:)JAGA poprawie się z tym językiem ojczystym:)

storzek
Posty: 464
Rejestracja: 12 sie 2009, 12:43
Lokalizacja: I łuk/trybuna

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: storzek »

Na koniec zironizuję, że byłbym gotów założyć się o 2 litry Jacka Danielsa, że te różne po względem treści i tonu wypowiedzi pisały dwie różne osoby. I nieważne, czy kobieta, czy mężczyzna, czy dziecko, czy gdzieś pomiędzy 8-) Ale niestety udowodnić to niezbitymi dowodami jest zapewne tak łatwo jak istnienie Jednorożca, więc odpuszczę sobie. I nie będę się już "czepiał" nikogo, kto w tak różny sposób będzie się wypowiadał w "swoich" postach 8-)
Pozdrawiam :)
"Im grozi spadek a to bardzo motywuje, motywuje i to bardzo."

gorylek26
Posty: 67
Rejestracja: 11 lut 2013, 13:00

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: gorylek26 »

ok

Awatar użytkownika
noflattery
Posty: 950
Rejestracja: 03 lip 2011, 21:50

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: noflattery »

Nie zebym byl zainteresowany, ale tak spytam, czy zaklad aktualny ? :lol:

gorylek26
Posty: 67
Rejestracja: 11 lut 2013, 13:00

Re: Hazard na forum, czyli zakład savage vs gorylek26

Post autor: gorylek26 »

juz nie

[ Dodano: 14-06-2013, 20:23 ]
widzisz Savage póki co Gorzów prowadzi w tabeli z Zieloną Górą:)heh:)

Zablokowany