Obrazek

Jakub Jamróg

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Jakub Jamróg

Post autor: WaluS »

Jakub Jamróg - wychowanek tarnowskiej Unii!!!

Zawodnik ten jest rewelacją tarnowskiej drużyny, do której wdarł się po ciężkiej kontuzji jaką miał na początku w ubiegłego sezonu. Nie zraziło Go to i po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym nie szukał łatwej jazdy w 2 lidze, tylko postanowił zawalczyć o skład ekstraligowej Unii, co mu się z powodzeniem udało. Profesjonalne podejście do żużla może dać mu wiele radości z uzyskanych wyników i piąć się w górę.

Nie może być tak, że różne wynalazki mają swój wątek, a nasz wychowanek robiący furorę na polskich i nie tylko polski torach, jest traktowany po macoszemu.

Teraz o Jego dobrych występach, a i oby nie tych słabszych będzie można będzie pisać w wątku Kuby, a nie w wiadomościach ze świata.

I taka informacja bardzo świeża - we wczorajszym meczu ligowym z Wybrzeżem, Kuba uzyskał swój pierwszy mały komplet punktów /7+2/ w trzech startach.
Dobry prognostyk ;)

Awatar użytkownika
gravel
Posty: 478
Rejestracja: 31 sty 2012, 13:19
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: gravel »

Juz wyjscia spod tasmy byly duzo lepsze. Jednak ma jeszcze male doswiadczenie na innych torach.
Unia Tarnów, 3 DMP!

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: ratat »

gravel pisze:Juz wyjscia spod tasmy byly duzo lepsze. Jednak ma jeszcze male doswiadczenie na innych torach.
Tak, ale w tych meczach na wyjeździe, w których jechał, trzymał się bardzo blisko przeciwników i naciskał, podczas gdy Kacper i Lampart wożą na wyjazdach ogony kilometry za stawką (ten pierwszy nie zawsze;)).

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Jakub Jamróg

Post autor: WaluS »


dr.misiek
Posty: 152
Rejestracja: 20 lut 2010, 15:56
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: dr.misiek »

Ze swoim podejściem, ma szansę trochę osiągnąć ;)
Pracy przed nim dużo, bardzo dużo, ale ma tego świadomość, więc jest dobrze.
Kolejnym szczęściem Kuby jest to, że ma przy sobie ludzi, którzy mu pomogą.

Po raz kolejny potwierdza się, że ambicja to nieodłączny element sportu. Niektórym jej brakuje, więc niech się nie dziwią, że nie idzie.

Dziękuję WaluS, że pomyślałeś i otworzyłeś wątek Kuby... a będzie tu jeszcze głośno w tym sezonie i miejmy nadzieję w przyszłych ;)

Pozdrawiam !

Profesor88
Posty: 168
Rejestracja: 01 sie 2009, 13:10
Lokalizacja: Zakrzów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Profesor88 »

Przypomina chyba trochę Stanisława Burzę, który też mimo różnych trudności, a dzięki ambicji i pracy osiągnął swoje.
Oby Kubie udało się jeszcze więcej :)
Programy i bilety żużlowe (głównie z Tarnowa):
https://allegro.pl/uzytkownik/marcelinwojcik

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

Re: Jakub Jamróg

Post autor: bubel »

A mnie się tylko wydaje czy jego jazda na motorze jest poprawiona, tzn. nie mota się już tak na łukach jak z początku sezonu.

Awatar użytkownika
_Ziomal_
Posty: 341
Rejestracja: 30 lip 2009, 12:22
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: _Ziomal_ »

bubel pisze:A mnie się tylko wydaje czy jego jazda na motorze jest poprawiona, tzn. nie mota się już tak na łukach jak z początku sezonu.
Jeździ dużo , trenuje , pracuje nad sobą to i nabiera pewności . Całe szczęście, że to starcie w meczu z Lotosem zakończyło się szczęśliwie !

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: macies1978 »

On po prostu jedzie na torze jakby przechodziło tornado jest na całej długości i szerokości i nigdy nie wiesz gdzie uderzy :)
A tak na poważnie to strasznie się cieszę, że jest dwóch wychowanków w składzie to minimalizuje wstręt spowodowany koniecznością oglądania ukraińca z żeszofa.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Jaskółki Górą
Posty: 16
Rejestracja: 27 lut 2012, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Jaskółki Górą »

Za każdym razem, gdy Kuba wyjeżdża na tor to ciary mi chodzą po plecach, mimo że jeździ coraz lepiej, widowiskowo i punktowo, to cały czas mam wrażenie, że za chwilę posypią się drzazgi. Wiem i cieszę się, że ma ambicje i stara się, ale nie z każdej pozycji da się zaatakować rywala i to powoduje niebezpieczne sytuacje. Trzymam kciuki, żeby żadna kontuzja nie zablokowała jego rozwoju - jedną już miał i oby była pierwszą i ostatnią.

jaskółka
Posty: 306
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:12
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: jaskółka »

UNIA TARNÓW MANCHESTER UNITED

Awatar użytkownika
olo
Posty: 640
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:47
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: olo »

macies1978 pisze:On po prostu jedzie na torze jakby przechodziło tornado jest na całej długości i szerokości i nigdy nie wiesz gdzie uderzy :)
Jest ambitny, ale nie przesadzajmy jego ataki zawsze polegają na szerszym wchodzeniu w łuk i przedłużaniu prostej (rzuca nim na wszystkie strony przy tej okazji) . Jeden atak ale często skuteczny tym bardziej że chłopak jest leciutki.Na tym samym polegają ataki Marcina Rempały i w zasadzie całą jego jazda bo starty ma bardzo słabe podobnie jak Kuba.

Tylko czasem nie odbierajcie tego jako atak na Jamróga. Przed nim jeszcze dużo pracy ale dobrze że on sam o tym wie. Szkoda że tak późno to wszystko zaskoczyło bo chłopak cały czas ma pod górkę.
OUTLAW

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: macies1978 »

olo właśnie w tym znaczeniu napisałem tornado, bo tak naprawdę on sam nie wie gdzie się za chwilę znajdzie. Ja bardzo się cieszę że zdobywa punkty że się przebił , ale zawsze mam pełne gacie, że zaraz wyrżnie w kogoś albo w coś.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Jakub Jamróg

Post autor: WaluS »

W wątku o drużynie Unii na sezon 2013 przewija się bardzo często nazwisko tego zawodnika dotyczący Jego startów w przyszłym sezonie.

Nie byłoby problemu, gdyby zasady startu jako gość nie obarczono dodatkową klauzulą o KSM-ie. Przy zakontraktowaniu do Unii zawodnika "ponad stan", Kuba jest zmuszony ponownie walczyć o miejsce w wyjściowym składzie, czyli powtórka z minionego sezonu.
O ile z Lampartem vel Pantera poszło nadspodziewanie dobrze, to już z potencjalnym nowym nabytkiem nie musi być tak łatwo.

Teraz pytanie, co dla Kuby byłoby lepsze:
- zostać i walczyć o skład
- szukać innego klubu
- czekać i liczyć na wypożyczenie

Ja optowałem od początku, że skoro sezon zapowiada się jako kryzysowy z oszczędnościami, aby z wszystkimi zaległościami finansowymi wyjść na zero, zostawić Kubę w składzie.
Natomiast w sytuacji, gdy może liczyć tylko na walkę o skład lub co nie daj Boże, kontuzję któregoś z zawodników z podstawowego składu nie objętego z/z, to uważam, że powinien pójść do klubu 1 ligi i spróbować swoich sił jako podstawowy zawodnik.

I tu puściłbym na miejscu Kuby oczko do Orła Łódź, gdyż tam byli zadowoleni z Jego postawy w miniony sezonie, a i sprawy finansowe nie stanowią problemu i przy przyzwoitej biegopunktówce mógłby zabezpieczyć sobie park maszyn na przyzwoitym poziomie.

Decyzja należy do Kuby!

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: maly1965 »

Tak WaluS, tylko pytanie czy w Łodzi pojada, bo jak co roku Skrzydlewski mowi najpierw ze ze na 99% nie jada, a potem jada, wiec to taka zgadka jak bedzie tym razem :)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32442 ... aje-efekty
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
macies1978
Posty: 2643
Rejestracja: 30 mar 2011, 10:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: macies1978 »

Ja jestem zdania, że Kuba powinien podpisać z jaskółkami i ewentualnie iść na wypożyczenie. Tak jak pisałem w poprzednim wątku Kuba ma olbrzymie braki techniczne. O ile w zeszłym sezonie zawsze mógł go zastąpić Janowski to teraz już takiego pewniaka na młodzieżówce nie mamy. Musimy zbudować skład nie na utrzymanie bo wtedy na pewno spadniemy tylko na walkę o play offy , a tutaj Kuba nie za bardzo pasuje.

Przykro mi, że tak pisze ale taka jest prawda.
Związki zawodowe największe nieszczęście polskiego pracownika!!!

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: bartek_1990 »

Obecność lub nieobecność Kuby w składzie chyba nie zaważy na utrzymaniu, ale zgadzam się że powinien szlifować technikę gdzie indziej niż w Tarnowie. Brutalne, ale prawdziwe...
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Greg-Tarnów »

http://www.przegladzuzlowy.pl/2012.12.1 ... spol#start ciekawy wywiad z naszym wychowankiem

Awatar użytkownika
KamilKWLK
Posty: 656
Rejestracja: 08 kwie 2011, 20:41
Lokalizacja: z Domu

Re: Jakub Jamróg

Post autor: KamilKWLK »

Jeśli Kuba będzie jeździł tak jak będzie wyglądał to wierze w obronę mistrzostwa :D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
olo
Posty: 640
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:47
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: olo »

Fajny projekt. Bardzo oryginalny. Ciekawe jak będzie wyglądał na piżamie. Ale gdzie mu tam do naszych klubowych ...
OUTLAW

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: PrzemczaN »

Jak dla mnie rewelacja. Dawno nie było (jeśli w ogóle) takiego porządnego motywu z Jaskółką na kevlarze zawodnika. Moim zdaniem prezentuje się to bardzo okazale, a przede wszystkim tarnowsko. I teraz szkoda, że w czymś takim nie będzie mógł jeździć w lidze...
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Młynar »

A dlaczego nie? Fajnie, że chłopak został z nami i będzie walczył oby udanie o skład..

Ponoc trochę odchodzimy od zespołowych kevlarów.. Przynajmniej nie będą wszystkie jednolite jak w zeszłym sezonie stąd Kuba wyskoczył z takim projektem.. Informacja z wiarygodnego źródła także chyba w tym sezonie... Każdy sobie...

yO!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: PrzemczaN »

Hmmm... to mnie zaskoczyłeś teraz... Wszedł taki przepis czy jak? W takim razie po co ten cały klubowy projekt? Dla tych co weny nie mają?
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Młynar »

Jak widać mamy sponsorów którzy teraz sponsoringiem obejmują bardziej indywidualnie zawodników dlatego kevlary będą trochę zróżnicowane.. Projekt bardziej odnosi sie co do "jaskółki" i loga ale pozostałe rzeczy są dobierane przez zawodników.

yO!

Awatar użytkownika
pushthebutton
Posty: 291
Rejestracja: 31 mar 2010, 9:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: pushthebutton »

Powyzszy projekt odpowiada kevlarowi Kuby na zawody indywidualne. Na mecze ligowe Kuba bardzie ubierał kevlar prawie taki sam jak będą mieć wszyscy.

ODPOWIEDZ