Obrazek

Draft - Ekstra ŻLF

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: kaka »

Henek pisze: Ile trzeba tłumaczyć, że ZZ nie liczy się z całego sezonu tylko zmieniają się co trzy kolejki! Albo idziemy według regulaminu albo wystawiajmy za kogo chcemy! W takim razie draft dla mnie jest nieważny bo jest mnóstwo niejasności.
Ty nie musisz mi tego tłumaczyć bo o tym każdy wie, ale chyba nie wymagasz ode mnie zmieniania ZZ co trzy kolejki przez cały sezon. Od dawna w ŻLF było tak, że ZZ obowiązywały przez pół sezonu takie same, a na drugą połówkę typowane były na podstawie ogólnej średniej. Nigdy nie braliśmy ZZ na takiej zasadzie na jakiej to robi teraz Speedway Ekstraliga.

Denerwuje mnie takie szukanie szwindli na siłę. Zamiast jechać fair play to niektórzy próbują na siłę szukać dziur w regulaminie, który jest dziurawy. Tylko, że w sezonie ogórkowym większość siedzi cicho i mało kto proponuje załatanie tych dziur... W tym roku z ZZ są niezłe jaja i skończy się tak, że zniesiemy je całkiem, chyba że ktoś coś sensownego wymyśli bo ja mam już dość tych sytuacji.

FaN9
Posty: 515
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: FaN9 »

Henek jakoś w I rundzie nie przeszkadzało Ci ze przez całą rundę mamy tych samych 3 zawodników zastępowanych, trzeba było wtedy o zmianę postulować.
Zawsze było tak jak KAKA mówił. I runda sami wybieramy, II runda 3 najlepszych i w PO 3 najlepszych w zespole.
http://www.firmahortus.pl - serwis narciarski

Henek
Posty: 173
Rejestracja: 24 lip 2009, 13:01
Lokalizacja: inąd
Kontakt:

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: Henek »

Tu już nawet nie o to chodzi tylko o to, że wszystko zostało zaakceptowane przez Kake i Aca. Nagle problemy zrobiły się w dniu meczu. Swój skład na play offy robiłem pod ZZ i wybierając z otwartym komunikatem SE. Według statów na SF zamieniając w wyborze Anderssona na Bogdanovsa to za Łotysza mógłbym brac ZZ. A jednak sugerowałem się najnowszym komunikatem SE także czuję się pokrzywdzony. Można się tłumaczyć słabszym składem od Aca, ale w tym wypadku wygrała opcja by nie zostawić acowi juniora i iść w ZZ.

[ Dodano: 13-09-2012, 22:18 ]
PS.

Przecież gwiazdka przy Anderssonie widniała kilka dni!

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: kaka »

Postanowiłem nie uwzględniać ZZ-tki za Anderssona. Decyzja ta jest ostateczna i nie ma od niej już możliwości odwołania.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: kaka »

Składy drużyn na baraż o Ekstra ŻLF:

AC:
Fredrik Lindgren - Wrocław (GP) - *
Peter Ljung - Grudziądz (GP) - *
Sebastian Ułamek - Wrocław
Tomasz Jędrzejak - Wrocław - *
Paweł Staszek - Grudziądz
Tai Woffinden - Wrocław
Jesper Monberg - Wrocław
(j) Patryk Malitowski - Wrocław
(j) Adrian Osmólski - Grudziądz
(j) Patryk Kociemba - Wrocław


PICHU:
Hans Andersen - Grudziądz (GP)
Norbert Kościuch - Grudziądz - *
Davey Watt - Grudziądz - *
Andriej Karpov - Grudziądz - *
David Ruud - Grudziądz
Nicolai Klindt - Wrocław
(j) Łukasz Cyran - Grudziądz
(j) Patryk Dolny - Wrocław
(j) Łukasz Przedpełski - Grudziądz
(j) Mateusz Rujner - Grudziądz


Gwiazdki przy nazwiskach oznaczają obowiązujące ZZ. Proszę obu Prezesów o potwierdzenie powyższych składów.

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1318
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: AC »

hmmm... czyżby średnia 1 ligowca była miarodajnie wyższa od średniej Ekstraligowca? :) hmmm... :P
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: Pichu »

Zatwierdzam.

[ Dodano: 19-09-2012, 11:25 ]
Jak liczymy punkty pierwszej ligi x1 a nie x0.5 to i srednia będzie tak samo traktowana :-)

Awatar użytkownika
AC
Posty: 1318
Rejestracja: 27 lip 2009, 13:00
Lokalizacja: UNIA TARNÓW
Kontakt:

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: AC »

okej :) niech i tak będzie :mrgreen:
Unia Tarnów & AC Milan

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3137
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: kaka »

Niedzielnym meczem zakończyliśmy sezon w Ekstra ŻLF. W mojej ocenie był to długi, jednak zaprawdę ciekawy sezon. Nie pamiętam ligi z moim udziałem w której był taki ścisk w czołówce i do ostatnich wyścigów decydowały się losy wejścia do PO. Oto podium tegorocznych rozgrywek:

1. IQ Team
2. Masarnia Bullerbyn
3. MUKS Przystań Tarnów

Powyższym drużynom szczerze gratuluje. Byliście naprawdę mocni w tym sezonie i moim zdaniem zasłużenie stanęliście na podium. Miło było rywalizować z tak mocnymi ekipami jak wy.

Pozdrawiam

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: KoNiK »

Dzięki Panowie za sezon pełen emocji, z przekroju całych rozgrywek widać było że FAN wykazał się najlepszym nosem i to jego drużyna zdobywa zasłużenie złoto w ŻLF.
W meczu o brąz trochę szczęście dopisało MUKSowi i dzięki temu mogę świętować pierwszy medal w ŻLFie. z Kaka od drugiej ligi prowadzę ciężkie boje więc myślę, że za rok będzie podobnie :) Życzę spokojnej zimy i do zobaczenia na wiosnę.

ps: mam nadzieje że przez okres zimowy wspólnie ze wszystkimi prezesami usprawnimy nasz regulamin, który jak pokazał ten sezon zawiera kilka błędów

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Draft - Ekstra ŻLF

Post autor: savage »

Gratulacje dla medalistów :)

Dzięki za udany sezon ;) teraz czekamy na pracę nad Regulaminem :)


Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Zablokowany