Obrazek

Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

O kibicach dla kibiców
Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

Droga braci kibicowskiej mam wielką prośbę szkółka piłkarska naszego klubu UNIA TARNÓW bierze udział w konkursie SZKÓŁKI PIŁKARSKIE NIVEA, i jest na tą chwile bardzo DALEKKKOOOOO, a jest szansa na to aby dzięki w miarę dobrej pozycji, szkółka otrzymała wsparcie z zewnątrz. Bardzo proszę o głosy na małych piłkarzy, można je oddać raz dziennie po zalogowaniu się w serwisie, z góry dziękuje za pomoc.

Obrazekhttp://www.szkolkinivea.pl/nursery/138.html

O akcji :

Od wielu lat NIVEA realizuje projekty zaangażowane społecznie, których idea wynika z troski o potrzeby najmłodszych.

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.

Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.


Na tą chwilę zajmujmy 66 miejsce w dniu dzisiejszym spadliśmy o 3 pozycje :( bardzo proszę o wsparcie.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Soniak, łącznie zmieniany 5 razy.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: kaka »

No dalej Forumowicze... Postarajmy się i pomóżmy naszemu narybkowi coś osiągnąć w tym konkursie.
Wielu dzieciaków to potomne ludzi tu piszących... :)

Ze swojej strony bardzo proszę was o pomoc w głosowaniu!

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: JaGa »

Jakieś 2 tygodnie temu byliśmy w samym czubie. Teraz niestety z każdym dniem lecimy w dół! Dlatego niech każdy poświęci kilka chwil, aby oddać głos i wspomóc rozwój młodych piłkarzy, którzy będą się rozwijać, a może w przyszłości cieszyć nas swoją grą!
Rozsyłajcie też ową informację do wszystkich znajomych, by oni nakręcali tą akcję!!

Głosujemy!!!
Ku chwale wielkiej UNII!!

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

Z racji tego że mój młody uczy się w tej szkółce ma dopiero 6 lat i jest w grupie przedszkolnej, i jestem dwa razy w tygodniu na ich treningu i naprawdę widzę jaką pasje mają te dzieci i ile od siebie dają warto to dla nich zrobić, to nic nie kosztuje, bardzo was proszę o to abyście poparli tą akcje.

Z swojej strony oprócz apelu do was Drodzy Forumowicze napisałem prośbę o zainteresowanie się to akcji do lokalnych portali internetowych oraz za namową kolegi JaGa do pana Grzegorza Godfryda z UMT, który jako jedyny z w/w zainteresował się tematem i przekazał go dalej, mam nadzieje że akcja przejdzie na nowy poziom i uda nam się przynajmniej utrzymać w pierwszej 100 co dam dzieciakom sprzęt sportowy. Będę was na bieżąco informował jak się sprawy mają i co udało się osiągnąć w tym temacie.

Konkurs trwa do 17 Czerwca wiec mamy jeszcze trochę czasu, ale aby to przyniosło skutek musimy cisnąć mocno na wynik. I tak jak pisze JaGa może właśnie te dzieciaki wyrosną na takich zawodników którzy będą cieszyć nas swoja grą, a powiem wam że jest że w tej grupie do której chodzi mój młody jest naprawdę paru niezłych graczy aż miło popatrzyć, jak grają. I jeszcze jeden apel jeżeli możecie i chcecie pomóc w rozpropagowaniu tej akcji bardzo was o to proszę, proszę też o przekazywanie sugestii gdzie jeszcze można uderzyć Ja napisałem do :

IMAV.TV, TARWIZJA, INTARNET, TARNOW.NET.PL, TARNOWIANIN.COM, TARNOWSKA.TV, RDN i oczywiście do UMT

Jestem podbudowany i to szczerze jeszcze dziś byliśmy na 66 miejscu i już wskoczyliśmy o jedno oczko wyżej na 65, co prawda strata pozycji jest duża, ale mam nadzieje że dzięki wam będziemy się piąć w górę,

Pamiętajcie z jednego adresu e-mail można głosować raz na dobę czasu do 17 czerwca jeszcze trochę ale ma nadzieje że nie odpuścicie.

A że chcieć do móc świadczy o tym to że szkoły z naszego regionu są wyżej od nas.

18.Szkoła Podstawowa w Łękawce
23.UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "LISEK" PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ im. św. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W LISIEJ GÓRZE

Stan głosowania na 2012-03-16 godzina 17:00:01

Miejsce : 65(-2)

244 Ilość głosów oddanych dzisiaj
4029 Ilość wszystkich głosów
250.56 Średnio oddawanych głosów dziennie
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

Awatar użytkownika
d-jarek
Posty: 1095
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: d-jarek »

71.miejsce !!!!!!

Ludu pracujący miast i wsi ogarnijcie się!!! Głosować i poruszyć ludzi na uczelniach, w firmach, rodziny, sąsiadów, znajomych, teściowe też nie odmówią ;) bo idzie to jak krew z nosa. Jakiś czas temu pomogliśmy Magdzie dostać stypendium, pomóżmy i tym razem naszym pociechom.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: WaluS »

Sponsorzy mają piłkarską Unię w czterech literach i kibice też nie za bardzo chcą pomóc młodym piłkarzom.

Wczoraj 71 miejsce, dzisiaj 73!!!

To co, na wioskach jest więcej kibiców z dostępem do internetu jak w ponad 100 tysięcznym Tarnowie?

Spinać pośladki i głosować!!!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: PrzemczaN »

Też jestem zaszokowany. Wchodzę co dzień żeby zagłosować i tylko widzę coraz większą liczbę - niestety nie jest to liczba oddanych głosów, a miejsce które zajmuje szkółka. Jak Soniak zapodał temat, to miejsce było niskie. Ale mnie to w sumie nie dziwiło, bo akcja pewnie mało rozpowszechniona. Ja się z tym wcześniej nie spotkałem, ale jak poszło info na forum to byłem wręcz pewien, że w krótkim czasie wynik znacząco się poprawi. Kibice zebrali się jakoś, żeby głosować na tak bzdurną rzecz jak wybór maskotki dla józefów, a tutaj cel jest poważny, a głosów nie widać. Także do boju, niech dzieci mają jak najlepsze warunki do treningów!
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
KamilKWLK
Posty: 656
Rejestracja: 08 kwie 2011, 20:41
Lokalizacja: z Domu

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: KamilKWLK »

Ja bd głosował :) Nie ważne że ktoś jest kibicem tylko żużla, mieszka w Tarnowie(lub okolicach), to powinien zagłosować tym bardziej, że to nic nie kosztuje :)

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

Musze wam wytłumaczyć jak to działa, z przykrością bo nie lubię obłudy ale widzę że inni na tym koniku jadą, nie ma tam blokady po adresie IP, wiec ktoś ma założone np 1000 kont i leci od rana do wieczora i głosuje z każdego konta, i na następny dzień powtarza tą akcje, popatrzcie kto jest na pierwszych miejscach te miejscowości nawet nie mają tylu mieszkańców ile jest oddawanych głosów. Wiem cel jest szczytny ale pomysł na blokadę ponownego głosowania bardzo ułomny :( moim marzeniem jest abyśmy utrzymali się przynajmniej w 100. A co do wsparcia akcji przez lokalne władze i media, tak jak wam już wcześniej pisałem wysłałem e-mail'e do prawie wszystkich internetowych mediów w naszym mieście i zgadnijcie kto mi odpowiedział ?, powiem wam NIKT, nie ma w tym sensacji, korupcji, pozwów sądowych itp, to zwykła akcja aby pomóc dzieciakom w ich rozwoju sportowym i zapewne media się tym nie interesują, a przepraszam skłamał bym jedną odpowiedź dostałem, ale nie był bardziej przyjacielskie pytanie i dostałem szczerą odpowiedź i ją rozumiem. Jedyny odzew był z Urzędu Miasta przesłałem e-mail'a do Pana Grzegorza Gotfryda, przekazał sprawę do Pani Bilik z wydziału promocji miasta i do Pana Barana z wydziału ds sportu, mam nadzieje że nie utknie to w czeluściach naszego urzędu miasta, mam nadzieje że się pozytywnie rozczaruje.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: miśqu »

Własnie na początku bylismy wysoko, większość sobie raz zagłosowała i mysleli że to wszystko. A tu nie dość, że to sie głosuje codziennie to jeszcze się okazało, że można zakładać wiele kont. Ja zakładam, bo to jest wstyd, żeby jakaś pipidówa, gdzie pewnie cały dzień nie mający nic do roboty miejscowy sołtys sobie klika nas deklasowała.

PS. te głosowania na Neosporcie były uczciwsze, przynajmniej toczyliśmy batalie z Hutnikiem na realne głosy.

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

Mamy nowy tydzień i mam nadzieje że akcja zatoczy coraz większe kręgi i tu prośba do studentów naszych uczelni tarnowskich, aby jakby mogli wprowadzili ten temat na ich fora może to coś jeszcze pomoże, raczej nie możemy liczyć na wsparcie mediów w tym temacie, miałem nadzieje że uda się przez nie rozpowszechnić akcje w naszym mieście, niestety się bardzo myliłem, w dalszym ciągu czekam na odpowiedź z Urzędu Miasta.

Jeżeli komuś uda się umieścić temat na jakimś inny forum proszę o informacje się nie powielać, ja jakiś czas temu dałem temat na www.agora.tarnow.pl jeżeli działacie na jakiś innych forach dajcie na nich post a jest ich trochę w Tarnowie, z góry dziękuje z pomoc.

Link do listy aktywnych forum w Tarnowie :
http://www.agora.tarnow.pl/viewtopic.php?t=847&postdays=0&postorder=asc&start=0


Stan głosowania na 2012-03-19 Godzina 12:00:01
Miejsce : 74(0) :(
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 189
Ilość wszystkich głosów : 4928
Średnio oddawanych głosów dziennie : 259.37
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

miśqu
Posty: 202
Rejestracja: 25 lis 2010, 22:01

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: miśqu »

Jeżeli chodzi o portale to była kiedyś wiadomość na tarnowskieinfo.pl.
Nie wiele to da jak się sami za to nie weźmiemy, ja na razie założyłem 25 kont.
Jak chcecie to czekajcie na zbawienie.

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

Ja tu zacytuje tekst z innego wątku
Tarnów to już takie dziwne miasto gdzie nic się nie da. Wszędzie się da,a u nas nie chyba, że jesteś w układzie. Układu na piłkę w Tarnowie nie ma w żadnym klubie. Wystarczy wspomnieć lata 90 kiedy grało w Tarnowie na różnym poziomie 5 klubów:
Unia , Tarnovia, Błękitni, Tamel i Metal. Ile z tych sekcji piłkarskich jest do dzisiaj - 2 ??
Kosz byl i już go nie m bo nie potrafiono się dogadać . Było swego czasu w jednej hali 3 zespoły koszykarskie w Tarnowie Unia SSA, ZKS Unia i Leliwa (oni chyba grali na gumniskach), a wystarczyło się dogadać i spokojnie na poziomie I ligi grać.
Myślałem że wybór Ścigały załatwi dobre czasy dla Tarnowa, ale się pomyliłem o ile w I kadencji coś jeszcze robił to teraz jak całe PO pierdzi w stołek i ma wszystkich w dupie ( piszę to niestety bo ja jestem jednym z tych którzy go wybrali jak i obecnie panującą partię) Najgorsze jest jednak to że w Tarnowie nie widać alternatywy dla tego Pana i jego rządów
I taka jest prawda w Tarnowie nic się nie da !!!, nawet w takim prostym temacie jak ten, wszyscy oczywiście poza tymi średnio 260 osobami dziennie głosującymi mają to w dupie, a później słyszymy młodzież jest zła, bark jej wzorców, chla, ćpa itp, itp.

A do kur... nędzy jak jest jakaś sposób na zmianę chodź w małym stopniu tego stanu, to z żadnej stronie pomocy, ja jestem w stanie wszytko zrozumieć ale jakby ktoś mi przynajmniej odpisał na moje e-mail'e nie bo po co. A gdybym sprzedał im jakąś sensacje to nawet nie musiał bym się prosić od razu było by to załatwione, bo sensacja nakręca ludzi, a tak pozostaje żal i niemoc.
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

establishment
Posty: 483
Rejestracja: 29 kwie 2011, 8:07

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: establishment »

niech każdy się przekona na własnej skórze , jak ciężko walczyć o normalność w Tarnowie , wszyscy Ci którzy śmiali się z piłki nożnej, teraz raz po raz przekonują się jak jest ciężko.
nikt nikogo nie będzie przekonywał do naszej racji , my nie chcemy igrzysk, walczymy o normalność dla klubu piłki nożnej , dla nas samych i dla piłkarzy bez względu na wiek.
każdy ma swój rozum , każdy potrafi wyciągać wnioski.
dzięki Bogu , seniorska drużyna wygrywa na inauguracje sezonu, na przekór wszystkim i wszystkiemu.
niech każdy z was pamięta o tym przy wyborach samorządowych .
zostaliśmy sami , ale może i to lepiej , bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Awatar użytkownika
maly1965
Posty: 5280
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: maly1965 »

Soniak pisze:I taka jest prawda w Tarnowie nic się nie da !!!,
Kiedy czytam takie teksty, to nie wiem sam czy sie smiac czy plakac, niektorzy to tak jakby nagle z kosmosu przylecieli.Przeciez w Tarnowie zawsze tak bylo, jest i bedzie, nie mamy sie co oszukiwac, to dziura zabita dechami, przez moment wyzwolona spod wladzy krakowskiej kiedy bylismy wojewodztwem, teraz jako powiatowcy, to my sobie mozemy, ale ... niech kazdy sobie sam odpowie ... co?
Bracia R. rece precz od Unii.
-
http://okiem-malego.blogspot.com

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

LECCCCCCIMMMMMMMMMMMMMMMMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Stan głosowania na 2012-03-19 Godzina 18:00:01
Miejsce : 75(-1) :evil:
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 275
Ilość wszystkich głosów : 5014
Średnio oddawanych głosów dziennie : 263.89
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

WaRiaT
Posty: 138
Rejestracja: 13 gru 2011, 0:05

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: WaRiaT »

Mam 9 kont mój brat który gra w tych młodzikach ma 23 konta jego koledzy z klasy też mają sporo ale to dużo nie daje coraz bardziej spadają w rankingu

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Stary KiBic »

czy na prawdę o to chodzi??? załóż sto kont -bardzo uczciwie może oszustwem wyprzedzimy inne dzieci w rankingu i nasze dostaną koszulki...echh co sie z tym klubem dzieje żeby uciekac się aż do takich metod dla koszulki czy sprzętu do treningów - dla mnie to jest żałosne

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: PrzemczaN »

Miałem napisać coś podobnego jak Stary kibic. Jak tak wygląda to głosowanie to ja dziękuję. Nie wiem, jak ktoś siedzi w domu, nic nie robi, nie uczy się, nie pracuje to ze zwykłej nudy może sobie zakładać naście czy nawet dziesiąt kont i głosować jak oszołom. Pewnie by się im przydał taki sprzęt, ale widzę, że konkurs jest kompletnie nie ogarnięty przez twórców, a osobiście powiem tak, że nie wiem co by mi się musiało w głowę stać, żeby zakładać 25 i głosować z każdego.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

WaRiaT
Posty: 138
Rejestracja: 13 gru 2011, 0:05

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: WaRiaT »

ale niestety taka jest prawda sam trener tego klubu na kazał zakładać konta swoim podopiecznym po kilka naście tak niestety jest

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: JaGa »

PrzemczaN pisze:nie wiem co by mi się musiało w głowę stać, żeby zakładać 25 i głosować z każdego.
To Ci odpowiem bardzo prosto - gdybyś był tym dzieckiem, które chciałoby zagrać w meczu, w normalnych butach w koszulce, spodenkach i getrach bez dziur, normalną piłką to pewnie byś chcąc spełnić swoje marzenia szarpnął się do takiego działania!!

Smutne to, że faktycznie miejscowości w których jest tyle ludzi co kot napłakał, kręcą takie a nie inne wyniki, jak i nieporozumieniem jest to, że organizatorzy tandetnie zabezpieczyli opcję głosowania, to jednak trzeba wspomóc szkółkę. Trzeba pomóc nakręcić jak największą wiarę, by każdego dnia oddawała kilkaset głosów, a nawet tysiące jeśli to możliwe, by najmłodsi mieli godne warunki! Sam za młodu grałem w nogę i wiem jak bardzo chciało się mieć porządne korki czy piłkę, bo na jednolity strój w drużynie, który byłby w jednym kawałku czekało się jak na zbawienie. Trudno było, ale jakoś sobie człowiek radził. Teraz warto podziałać te kilka minut dziennie (zamiast np użalania się jak bardzo w tym kraju jest źle) i sprawić maluchom prezent, dzięki któremu nie będą musieli się zastanawiać czy na następnym treningu ich korki wytrzymają? A skoro My starsi mamy możliwość, to czemu mielibyśmy tego nie zrobić?

Rozsyłamy informacje wszędzie ... gg, FB, NK, fora, e-maile, smsem wszystkim! I głosujemy codziennie nawet z tych kilku kont!

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: PrzemczaN »

Ja tu wcale nie pisałem o tych dzieciach, tylko o ludziach, którzy zamiast nich nabijają te głosy. Np. taki miśqu, który powyżej zdeklarował 25 kont chyba nie walczy o spodenki dla siebie...

Zresztą ja pisałem o sobie. Ja nie mam czasu na tworzenie klikudziesięciu kont, i przelogowywanie się miedzy nimi co dzień i oddawanie głosów. Ponadto tak jak napisałem wyżej, taką formę rozstrzygnięcia uważam za durną, bo ktoś zrobi sobie nawet 1000 kont, a znajdzie się inny co zrobi 1001 i wygra. BEZ SENSU.

Cel szczytny - tego nie neguję, ale w piłce akurat nie sprzęt odgrywa najważniejszą rolę. Oczywiście, że fajnie mieć super strój, korki, piłkę itp, ale dzieciaki dziś mają i tak o wiele lepiej niż choćby te z 10 lat temu. Są orliki - to przede wszystkim. A jeśli chodzi o sprzęt to przynajmniej są możliwości zakupu. Bo dawniej nawet jak miałeś kasę, to takie małe numery musiał ktoś sprowadzić. A dziś idzie młody z rodzicami do sklepu i może sobie wybrać np. nike mercurial w niemal każdym rozmiarze. A i rodziców dziś też na więcej stać, bo dawniej jak ktoś miał korki za 50 zł. z reszta korkotrampki to był gość. Dziś jak się pójdzie pokopać na orlik, to ciężko o dziecko, które nie miałoby oryginalnych butów. Wiem to z własnych obserwacji.

Także podsumowując oczywiście będę głosował nadal. Zachęcam wszystkich do codziennego oddawania głosów, ale powiem szczerze, że to co napisał Soniak mnie przygasiło i uważam taką formę po prostu za głupią i przede wszystkim niesprawiedliwą.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: JaGa »

PrzemczaN pisze:Ja tu wcale nie pisałem o tych dzieciach, tylko o ludziach, którzy zamiast nich nabijają te głosy. Np. taki miśqu, który powyżej zdeklarował 25 kont chyba nie walczy o spodenki dla siebie...
Ale czy on to robi dla siebie? Nie, bo on nic z tego nie będzie miał ... choć w sumie będzie miał, satysfakcję. Może troszkę wypaczoną, bo poprzez oszustwo zdobytą jeśli młodzi dostaną sprzęt. Ale jeśli inni ewidentnie lecą w kulki, to będąc uczciwym jak widać wiele się nie ugra. Jest to chore, ale nic na to nie poradzimy i niestety jeśli chce się pomóc młodym, to trzeba coś zrobić poza "nagonką" aby i inni sumiennie każdego dnia głosowali.

I tak Przemek piszesz, że rodziców stać na więcej, a zarazem pijesz do Soniaka ... a nie zastanowiłeś się, że np jemu może się nie przelewać i bardzo mu zależy na tym, aby jego syn dostał sprzęt i by mógł dalej trenować? Jest to przecież możliwe. A wiem, że mu bardzo zależy, nie na tym by jego syn miał, ale by wszyscy mieli. Dlatego osobiście uważam, że mimo, iż technicznie głosowanie jest o kant dupy rozbić, to trzeba mimo to na względy moralne przymknąć oko i przy świrować, by to potem w Tarnowie 120 maluchów się cieszyło, że mają coś "świeżego".

Awatar użytkownika
Soniak
Posty: 512
Rejestracja: 24 lip 2009, 17:41
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: Soniak »

No i zaczynamy nowy dzień, wczorajszy wieczór przyniósł nam spadek na 75 pozycje, dziś ranek powitał skokiem o dwie pozycje w górę, czyli coś zaczyna się dziać.

Mam prośbę, nie dyskutujmy nad sensownością formy głosowania bo już pisałem wam wcześniej że jestem tym zniesmaczony, ważne aby akcja z naszej strony była prowadzona do samego końca z coraz większą energią. W sytuacji medialnej oczywiście się nic nie zmieniło wiec nie będę się dalej starał o ich poparcie bo aż szkoda się odzywać, nawet portal typowo sportowy nie dał żadnego news'a szkoda, a UMT milczy czekam do jutra i się przypomnę.

Stan głosowania na 2012-03-20 Godzina 09:00:01
Miejsce : 73(+2) :)
Ilość głosów oddanych dzisiaj : 235
Ilość wszystkich głosów : 5501
Średnio oddawanych głosów dziennie : 275.05
Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego ... Art. 47 K. RP.

establishment
Posty: 483
Rejestracja: 29 kwie 2011, 8:07

Re: Wesprzyjmy małych piłkarzy UNII TARNÓW w konkursie!

Post autor: establishment »

skoro w UMT , ta sprawa jest przekazywana z rąk do rąk ?
to strach myśleć kto decyduje o przetargach i inwestycjach w mieście .
być może uda się zorganizować skuteczny nośnik informacji odnośnie tej akcji.
nieważne że nie będzie sprzętu , ważne że jesteśmy na monopoly :)

ODPOWIEDZ