Obrazek

Sprawy dotyczące zasad forum

Stare, pozamykane tematy ze wszystkich działów forum
Awatar użytkownika
d-jarek
Posty: 1095
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: d-jarek »

Czorny pisze:Tak jest np w F1 czy motogp.
Kiepskie porównanie, bo mimo że zawodnicy jeżdża w teamach to są to sporty indywidualne. Jedynie Włosi są przywiązani do swoich teamów fabrycznych.
Czorny pisze:poprostu kibicują konkretnemu zawodnikowi a nie teamowi
Powiedz to Włochom zakochanym w teamie z Maranello i w Desmosedici;)

Mnie tak samo nie podoba się pisanie o rozwodzie Golloba, jak i innych aspektach życia prywatnego, do którego nikt nie powinien pchać się z buciorami.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

Czorny pisze:Jakoś wam nie przeszkadza że kapitana zespołu nazywa się tandetną jednostką, działaczy wyzywa się od kanalii ale to jest ok.
Nie przeszkadza bo nikt im w życie prywatne nie wchodzi. Ludzie po prostu oceniają ich postawę. Jakbyś prześledził temat o Kołodzieju to znalazłbyś pełno negatywnych opinii i nikt ich nie kasuje. Po prostu jest pewna granica której nie powinniśmy przekraczać, a taką na pewno są związki partnerskie Jaśka. Rozumiem jeszcze jak ktoś wspomni o jakimś fakcie, ale takie klepanie bez sensu co ma na celu?

Napisze jeszcze tylko, że daleko mi do miłości wobec Janusza Kołodzieja.

józio
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: z wojewódzkiego

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: józio »

kaka z wątku o Rzeszowie pisze:Pamiętaj tylko, że to ty jesteś tutaj w jakimś sensie gościem. Od twoich postów zaczęła się cała ta polemika. W moim odczuciu to właśnie ty zacząłeś prowokować jako pierwszy. Jeżeli masz jeszcze jakieś uwagi na temat ostrzeżeń to zapraszam do działu organizacyjnego do wątku o zasadach forum.

Prosiłbym abyście już tutaj nie reagowali na wcześniejsze swoje posty i na nowo zaczęli dyskusje na temat wyższości któregoś z miast bądź klubów. Tylko na poziomie panowie i panie, jesteśmy cywilizowanymi i dorosłymi ludźmi! :)

Pozdrawiam.
Czyli skoro jestem tzw gosciem to jest jakies inne prawo? Co znaczy "ja zaczałem prowokowac"???
Czyli jezeli ja kogos sprowokuje i ktos wbije mi nóż w plecy do go chroni immunitet?
Jestes Administratorem więc pokaż swoj obiektywizm co do kazdego z forumowiczów lub zasłaniaj sie zasada ktora w momencie braku racjonalnego wytlumaczenia brzmi :
"Admin ma zawsze racje" :)
Tak jak pisałem wyzej -po co się męczyć-wlepić jeszcze 2 ostrzeżenia i macie mnie z głowy! :)
P,S. prześledz dobrze tematy i zobacz kto nie moze utrzymac nerwów na wodzy- z wyjątkiem jednak tego sniegu ale jakos tworcza niemoc mnie złapała i nie mogłem moich mysli "ubrac" w inne słowa :) !
Wytłumacz jeszcze prosze jakie tematy mozna poruszać w temacie o takim nagłówku jaki jest? Przeciez to czysta prowokacja własnie do takich dyskusji :)
Nie wiem-moze sie myle ale wyjasnienia sa mile widziane!
Nie bede rowniez odnosil sie do kultury osobistej forumowiczów która wypłyneła wraz z :arrow: PW :), ale tez im zycze wesołych Świat :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez józio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

józio pisze:Czyli skoro jestem tzw gosciem to jest jakies inne prawo?
Jako taki regulamin i zasady obowiązują każdego użytkownika. Jednak będąc szczerym to przychylniejszym okiem spojrzę na "swojaka" niż na użytkownika sympatyzującego ze Stalą. Wiem, że administrator powinien być obiektywny bez względu na wszystko, ale to i tak chyba lepsza postawa niż banowanie Tarnowian na forum rzeszowskim za same pochodzenie.
józio pisze:Tak jak pisałem wyzej -po co się męczyć-wlepić jeszcze 2 ostrzeżenia i macie mnie z głowy!
Nie dostaniesz tych ostrzeżeń za nic. Jeżeli będziesz prowadził rzeczową i dojrzałą dyskusje to możesz tu nawet i z 1000 postów nabić, Nikomu przeszkadzać nie będziesz - co pokazuje idealnie przykład twojego kolegi zksstal.
józio pisze:Wytłumacz jeszcze prosze jakie tematy mozna poruszać w temacie o takim nagłówku jaki jest?
Możesz tam dyskutować o aspektach sportowych i kibicowskich swojego klubu. Możesz pisać również o całej otoczce tego środowiska, czyli zarządzie, stadionie i tym podobnych.

Jeżeli przeoczyłem jakieś twoje pytanie lub chcesz zadać nowe to pisz śmiało. Chętnie na nie odpowiem.

józio
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: z wojewódzkiego

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: józio »

1.Rozumiem ze są pewne sprawy gdzie mozna "przychylic" oko na swojaka ale to ma chyba swoje granice i smiem napisac ze oprocz tego słynnego "sniegu" nie wiem czym roznily sie moje wypowiedzi jezeli chodzi o "podgrzewanie atmosfery", gdzie w zadnym z moich postów nie uzyłem bluzgania w porownaniu do co niektorych

2.Zaden ZKSStal czy jakos tak nie jest moim kolega i prosze nie utozsamiac mnie z zadnym z forum jezeli chodzi o speedway! Jestem moderatorem na pewnym forum lecz nie ma ono nic wspolnego ze sportem! Poza tym skoro sam sie upieram o to zeby mi władowac jeszcze 2 to czy musze swiadomnie złamac jakis punkt regulaminu?
Powtorze jeszcze raz : MYSLE ZE OSTRZEZENIA KTORE DOSTAŁEM NIE SA ADEKWATNE TO MOICH WYPOWIEDZI NA PODSTAWIE KTORYCH MIALBYM JE DOSTAC ORAZ NA TLE WYPOWIEDZI INNYCH FORUMOWICZÓW

co do 3. przeoczyłes.... nazwa tematu sama w sobie jest prowokująca wiec jak sie odniesiesz do tego tematu?? Czy twoim zdaniem skoro piszesz ze jestesmy ludzmi cywilizowanymi ten temat jest na porzadku dziennym? Rozumiem gdzies w poście umiejscowic takie zdanie ale na stronie głównej?
Przemyśl to bo w moim odczuci nie masz racji ale tak jak wspomnialem post wczesniej- twoje małpy twój cyrk

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

ad 1 - Tak jak pisałem wcześniej, uważam, że to ty swoimi postami wywołałeś tę burze. W moim odczuciu to właśnie od ciebie zaczęło się to wszystko. Jeżeli tego nie widzisz i twierdzisz inaczej to niestety musisz uszanować moją subiektywną opinie.

ad 2 - Podałem przykład innego użytkownika z Rzeszowa tylko dlatego, że jest on dobrym przykładem jak można dyskutować na przyzwoitym poziomie pomimo kibicowania odmiennym klubom. Tych dwóch dodatkowych ostrzeżeń ci nie dam bez powodów. Jeżeli tak usilnie chcesz zakończyć karierę na forum to po prostu się wyloguj i nie wchodź.

ad 3 - Jeżeli miałbym sam o tym zdecydować to już dawno ten temat poleciałby w kosz. Będąc szczerym powiem, że nie widzę w nim jakiegoś większego sensu. Jednak podkreślam od zawsze, że to forum kibiców, a nie jednostki, a więc jeżeli forumowicze potrzebują takiego wątku to nie odbiorę im możliwości uczestniczenia w nim.

józio
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: z wojewódzkiego

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: józio »

1. Nic nie MUSZE... najwyżej MOGE ! Widac w buczy jakies prawo jest naprawde dziwne :)-mnijesza z tym-predzej czy pozniej polece poniewaz niestety nie moge tego forum traktowac powaznie, skoro Admin robi sobie jaja i nie ma racjonalnych podstaw a bany daje bo -ot tak sobie obrazilem kogos! Jednak swiete krowy moga uzywac jezyka -widac takiego uzywa sie na codzien- i nic im sie za to nie robi-i będą za to wychwalane jak to nie "dowaliły" gosciowi :)
Zero jakiejkolwiek logiki! Na dobrą sprawde to nie moja wina ze prowokacja wyzwolila zwierzece instrynkty w uzytkownikach forum!
Piszesz mi teraz ze nie zamkniesz tematu bo to jest forum uzytkownikow forum-to moze zrób sonde na temat czy masz mi dac OUT czy nie?? jak wogole mogłes podjac samodzielnie decyzje o przenisieniu również tego tematu tutaj skoro nie uzyskałes opinii forumowiczów?? a moze poprostu boisz się reakcji ze dajac komus bana ktos sie odwróci?
Raczej moze jestes opanowany jednak brakuje ci stanowczosci ! Stronniczość oraz kolesiostwo mocno przemawia przez sposób jaki postepujesz chocby nawet w tym przypadku :)

2. Przykladów mi nie podawaj bo nie zamierzam utozsamiac sie do kogos tylko po to zeby zaistniec na waszym forum. Dalej sie czepie "przyzwoitego poziomu" niby za niego mam 2 ostrzezenia! wytłumacz mi skoro sprowokowałem kilka osób ktore bardziej impulsywnie zareagowały na -jak to napisales-prowokacje to dlaczego inni urzytkownicy forum nie "rzucili" sie na mnie podobnie jak w/w hieny?? Dlaczego nie zrobil tego Mały-poprostu olał ta dyskusje poniewaz toczyła sie ona faktycznie na pozal sie boze poziomie???

3. to mnei troche ubawiło- s skoro forumowicze ci napisza - skocz do Wątoka to skoczysz?
Czloweku ty chyba do konca nie wiesz ze jestes Administratorem i co faktycznie jest w zakresie twoich obowiazków!
Prosze jeszcze raz - skoro chcesz faktycznie dyskusji na normalnym poziomie zdejm mi ostrzezenia ktore jak napisałem wyzej sa dane niesprawiedliwie lulb poprostu daj mi nastepne dwa :)
Przeciez to czy ja tu bede czy nie to forum i tak i tak bedzie :)
Jestem jedym z kilku-chyba set- uzytkownikow wiec jeden w te czy w te nie zrobi roznicy :)

Przykro mi tylko ze ta dyskusja osiagneła poziom na jakim sie obecnie znajdujemy :)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

józio pisze:predzej czy pozniej polece poniewaz niestety nie moge tego forum traktowac powaznie
Skoro nie możesz traktować tego forum poważnie to co tu jeszcze robisz? Po co w ogóle rejestracja własnego konta i próba uczestniczenia w dyskusjach? Wytłumacz mi tę sytuacje bo za nic nie mogę jej zrozumieć.
józio pisze:to moze zrób sonde na temat czy masz mi dac OUT czy nie?
Sondy na temat tego czy dać ci bana nie zrobię. W tej kwestii decyduje grupa moderatorów. Co do przeniesienia tematu również nie potrzebowałem opinii forumowiczów.
józio pisze:a moze poprostu boisz się reakcji ze dajac komus bana ktos sie odwróci?
Nie boje się. Było tu kilku zbanowanych, w tym najaktywniejszy użytkownik tego forum.
józio pisze:dlaczego inni urzytkownicy forum nie "rzucili" sie na mnie podobnie jak w/w hieny?? Dlaczego nie zrobil tego Mały-poprostu olał ta dyskusje poniewaz toczyła sie ona faktycznie na pozal sie boze poziomie?
O to już zapytaj się samego Małego.
józio pisze:skoro forumowicze ci napisza - skocz do Wątoka to skoczysz?
Nie wskoczę. I nadal nie widzę nic dziwnego w tym, że liczę się ze zdaniem forumowiczów. Przecież to właśnie dla nich powstało to forum. To oni je tworzą. To jest tak jak z tarnowskim betonem. Kibice, którzy są w tym sporcie motorem napędowym, oczekują czegoś innego niż jazdy przy krawężniku to powinni to dostać bo przecież dla nich ta cała zabawa została stworzona. Tak samo jest tutaj. Skoro jest popyt na taki temat to czemu mam blokować możliwość dyskusji? Spraw organizacyjnych forum w to nie mieszaj, bo jasnym jest że decydujący głos będę miał ja wraz z resztą ekipy odpowiedzialnej za to forum.
józio pisze:skoro chcesz faktycznie dyskusji na normalnym poziomie zdejm mi ostrzezenia ktore jak napisałem wyzej sa dane niesprawiedliwie lulb poprostu daj mi nastepne dwa
Nie dam ci bez powodu kolejnych ostrzeżeń. Zdjąć ich też nie zamierzam. Tak jak pisałem wcześniej - jeżeli pokażesz, że odrzuciłeś ton prowokatora to szybko znikną te ostrzeżenia.
józio pisze:Przykro mi tylko ze ta dyskusja osiagneła poziom na jakim sie obecnie znajdujemy
Mi również jest przykro. Jednak mam nadzieje, że po prostu przyjmiesz na klatę te dwa ostrzeżenia i w krótkim czasie udowodnisz, że można z tobą normalnie podyskutować (notabene już właśnie to powoli pokazujesz w tym temacie). Wierze, że za kilkanaście dni będziesz tu z czystym kontem.

Kończę dyskusje na dziś. Życzę ci i wszystkim innym forumowiczom spokojnych świąt.
Do dalszej dyskusji wrócę jutrzejszym wieczorem.
Pozdrawiam.

józio
Posty: 42
Rejestracja: 22 kwie 2011, 20:45
Lokalizacja: z wojewódzkiego

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: józio »

1.nie moge traktowac powaznie z prostego powodu-tak samo jak Admini nie traktuja powaznie regulaminu no i -jak to nazwałeś-gosci :)-sorry ale nie powinno sie jak to sie mowi "robic z gęby cholewy"

2. To jak zachowała sie garstka niektorych nie wiem sam co mam myslec-ja dostałem bana tylko teraz nie wiem jak mam rozumiec pozost!

Ogólnie widze wiele sprzeczności w tym co napisałes! Najpierw piszesz ze nie dasz mi bana bo o tym decuduje opinia moderatorów, jedna wyzej w moich postach widze temaqty typu "zbanujcie tego Ukrainca" :)
Chyba forumowicze tez maja cos do "powiedzenia" tak jak napisałes rowniez w tym poscie :)
Poprostu masz władze ale nie potrafisz jej w odpowiedni sposób wykorzystac i nawet wytlumaczyc racjonalnie -dam moze kilka przykladów i napisz mi jak sie do nich odnosisz :

pierwszy moj post :
Ogladnij waszego kierwonika druzyny w ostatnim meczu jak podaje sklad druzyn do biegów nominowanych.... tu trzeba miec poczucie humoru zeby udawac nieznajomosc regulaminu ....bo mam nadzieje ze on tylko udawał :) )))

moj drugi post :
Proponuje zamiast pisac glupoty pisac list intencyjny do zarzadu odnosnie widowisk w buczy bo jak narazie to nic nie reprezentujecie!
Nie wiem czym tu sie podniecac jak wszystkie mecze beda w palnik na wyjezdzie jezeli teraz nie wygracie?
Rzeszów u was pewnie znów wygra jakims ruskiem mecz i znowu bedzie lament

co do drugiego postu gdyby nikt nie czytał waszego forum moglby napisac ze jest to wlasnie prowokacja jednak to prawda

czesc postu przemczana wskazuje na to ze to z jego strony lub innego forumowicza wystapila prowokacja :
A jest tam jakiś Rusek? Na siłę próbujesz coś tu zwojować, widać delikatne wyśmianie rzeszowskiego wirażowego mocno podniosło Ci ciśnienie ;)

no i prostak-miszcz idiotyzmow jaga :
Witam nowego józka na forum :D I kręć człowieku nadal taką banię, to serio za miesiąc będzie ciekawie :D

Zróbmy szałas :P

no i reszta juz leciala-prosze przestudiuj jeszcze raz to całe zamieszanie i napisz w ktorym miejsu-nie liczac sniegu-przegiałem bardziej niz inni forumowicze?

Jak zauwazyles i przesledziles wszystkie moje ywpoeidzi zaczałem dyskusje-0chocby nawet o MV jednak stado niektorych forumowiczów zjechało w dól z poziomem rozmowy poniewaz jak to okreslił pewien ludek korzystajacy czesto z dobrodziejstw matki natury (jak widac zły ma to wpływ na jego intelekt:) ) fajnie jak ma ŚMIECHOWE ŚWIĘTA wiec chocby nawet ta wypowiedz swiadczy o tym ze w ogole prowokacja nie byla tylko z mojej strony o ile mozna nazwac to prowokacja!

prosze ten wpis:
Zbanujcie tego Ukraińca,nie ma co się wdawać w dyskusje z idiotą bo jak to mówią sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

typowy przyklad bezmozgowia i czytania haseł rodem z google :) .,..... jedziemy dalej.......
a to to juz prawdziwa masakra :
Chlopie tak czytam czytam bo kolezanka na fb wrzucila posta zes uposledzony i naprawde ty chlopie masz zanik myslenia racjonalnego chyba... n/c idz sprzatnac jeszcze kurz w domu bo to co ty tu piszesz to wola o pomste do nieba... O_o

ps. jak ladnie nie pomoze to WYPIERDALAJ JESC JAJKA

typowo złozone kilka zdan typu "byle cos napisac" zakonczone pieknymi zyczeniami swiatecznymi z dodtakiem jezyka jaki pewnie ów forumowicz uzywa na codzien w komunikacji z otoczeniem choc sadzac po tym raczej otoczenie w ktorym sie znajduje jest czworonogie-ale to juz nie mnie oceniac :)

Reszte ocen sam-pisal donosów na siebie nie bede poniewaz nie mam prawa obwiniania samego siebie-od tego sa tacy jak ty :)

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

Nie zamierzam dalej prowadzić tej dyskusji. Napisz teraz, że brak mi argumentów lub cokolwiek innego. Ja swoje racje przedstawiłem i twoje posty nie sprowadzą mnie do zmiany decyzji. Jeżeli nie potrafisz tego uszanować to nie wchodź więcej na forum, przecież nikt siłą cię tutaj nie trzyma. Jest wiele for gdzie pewnie administratorzy, moderatorzy i użytkownicy ci bardziej spasują.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: WaluS »

Ja wiem że atmosfera derbowa udziela się nam wszystkim, ale w tej sytuacji trochę mnie zaczyna ponosić.
Ja pętaka z Rzeszowa temperuję i przedstawiam oczywiste fakty, a tu nie ma postów i nikt nie wie jaki On poziom prezentuje. I co gorsze, dalej się produkuje u nas z durnymi docinkami.
Tak jak pisałem, nie jestem za usuwaniem kogokolwiek z forum, ale niech chociaż pozostali użytkownicy wiedzą z kim mają do czynienia i jak nawet wypowiadają się o nim Jego kompani z rzeszowskiego forum.

A zresztą, co mi tam, wylałem swoje żale i uważam sprawę za zakończoną. Niech nam nawet po głowach srają. Lepiej zachować dystans do wszystkiego.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: PrzemczaN »

Walus, wyrzucić go z tego forum będziemy za to co tu pisze, a nie na swoim. 13 postów i gościa już nie ma, właśnie za docinki i głupie teksty, ale tu, na naszym forum.

Ale niektórzy też dają się prowokować. Prosiłem, żeby pisać w temacie o meczu. Potem kasowałem posty, nie dając ostrzeżeń, ale dalej pojawiają się wyzwiska i to coraz gorsze również ze strony tarnowskiej. Tak tutaj (mimo wolności słowa) dyskutować nie będziemy.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: WaluS »

OK, OK! Zgadza się że nie można kogoś karać za wpisy na innym forum.

Nie ukrywam ze mnie też trochę poniosło, chociaż nigdy nie staram się używać żadnych wulgaryzmów wobec innych użytkowników i teraz też nie użyłem, ale chciałem po prostu przedstawić "prawdziwą twarz" tego osobnika, bo przez przypadek wdepnąłem na ich forum i trochę poczytałem ich teksty.

Ale dobra jest, derby we wszystkich wyzwalają trochę więcej adrenaliny.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: PrzemczaN »

Walus, akurat co do Twoich wpisów nie mam zastrzeżeń. Dobrze by było żeby wszyscy pisali z taką kulturą. A forum rzeszowskim nie ma się co przejmować i tak większość tarnowskich IP jest tam blokowanych więc niech się kiszą we własnym sosie.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

Wiadomość wysłana każdemu na PW pisze:Witaj,

Jak pewnie zauważyłeś w ostatnich dniach zaszło sporo zmian na naszym forum. Pojawił się nowy wygląd, wystartował również nowy portal informacyjny dla kibiców. Kroki te mają na celu rozwój i większe zainteresowanie ze strony ludzi naszą stroną.

Jednak sprawy wizualne to nie wszystko, potrzebna jest również zmiana w nas samych - forumowiczach. Po rozmowach w gronie moderatorskim doszliśmy do wniosku, że spróbujemy podnieść nieco poziom merytoryczny.

W związku z tym wprowadzamy nowe zasady:

- Koniec z wklejaniem samych linków informacyjnych, każdy z nas czyta portale żużlowe i wie co się dzieje,
- Koniec z nic niewnoszącymi do tematu 'jednozdaniowcami', przypominamy że forum to nie czat,
- Postarajcie się pisać bardziej rozbudowane posty, które niosą za sobą jakąś myśl, wprowadzają coś nowego,
- Forum to nie miejsce do sporów, jeżeli macie jakiś problem to załatwcie to poprzez prywatną wiadomość, nikt na forum nie ma ochoty czytać waszych kłótni,
- zwróćcie uwagę na jaki temat piszecie, bardziej starannie dobierajcie wątki swoich postów,
- zadbajcie o stylistykę i formę swoich wypowiedzi. Duże litery, znaki interpunkcyjne, to wszystko wpływa na jakość czytania. Mile widziane również polskie znaki,
- ograniczcie wulgaryzmy, nie chcemy tutaj kultury jak w kościele i jakiś pojedynczy wulgaryzm nie jest zły, jednak prosimy o wstrzemięźliwość.

Zaznaczam, że nowe zasady nie wprowadzają żadnej cenzury. Nadal będziecie mogli dyskutować z wolnością słowa, jednak moderatorzy będą bardziej uszczypliwi.

Pozdrawiam,
Administrator.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: JaGa »

Nie wszyscy moderatorzy zostali uwzględnieni ... no ale co tam.

Jednak pragnę się odnieść do dwóch pierwszych punktów jako nowe zasady.
Ja np nie chodzę po portalach w poszukiwaniu informacji, skoro właśnie na forum można było znaleźć wszystko, ew zadać pytanie i po chwili była odpowiedź bądź link. Dlatego to jest wg mnie paranoja.

A odnośnie jednozdaniowców ... haha będzie masa postów typu "ble ble ble. No i jeszcze to żeby nie było jednozdaniowca"
Było to już przerabiane na oficjalnym forum i była z tego niesamowita beka!!

Dobrze było to są teraz wprowadzane jakieś durne restrykcje, pomimo zapewnień, że to, że tamto.
Mi się to nie podoba i z chęcią o tym mówię głośno!! Ale czas wszystko zweryfikuje, a za każdym razem pokazywał on jedno - Im więcej luzu tym lepszy poziom!!

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

JaGa pisze:Nie wszyscy moderatorzy zostali uwzględnieni ... no ale co tam.
Co?
JaGa pisze:A odnośnie jednozdaniowców ... haha będzie masa postów typu "ble ble ble. No i jeszcze to żeby nie było jednozdaniowca"
Było to już przerabiane na oficjalnym forum i była z tego niesamowita beka!!
Czytaj dokładnie ze zrozumieniem:
"Koniec z nic niewnoszącymi do tematu 'jednozdaniowcami".
Jeżeli zatem 'jednozdaniowiec' będzie miał jakąś sensowną treść to normalne, że nie będzie kasowany.
JaGa pisze:Dobrze było to są teraz wprowadzane jakieś durne restrykcje, pomimo zapewnień, że to, że tamto.
Jakich zapewnień?
JaGa pisze:Ale czas wszystko zweryfikuje, a za każdym razem pokazywał on jedno - Im więcej luzu tym lepszy poziom!!
Tak, czas wszystko zweryfikuje.
JaGa pisze:Im więcej luzu tym lepszy poziom!!
Tak, dokładnie tak Jaga. Miałeś próbkę możliwości na 'Jaskółkach'.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: JaGa »

kaka pisze:Co?
Jajco ... jeśli piszesz, że z moderatorami, to chyba coś nie pykło, bo nie wszyscy moderatorzy brali udział w owych ustaleniach. :P
kaka pisze:Czytaj dokładnie ze zrozumieniem:
"Koniec z nic niewnoszącymi do tematu 'jednozdaniowcami".
Jeżeli zatem 'jednozdaniowiec' będzie miał jakąś sensowną treść to normalne, że nie będzie kasowany.
Kwestia indywidualna!! Na oficjalnym dla jednych zdanie miało sens i coś wnosiło, ale władza widziała to inaczej. Także kaka nie broń tu teraz słuszności swojej decyzji, bo jest ona bezsensowna. Do tej pory jakoś nikt nie miał nic przeciwko nikt zbytnio na to uwagi nie zwracał. A w momencie kiedy jest taki zapis w "regulaminie", to ludzie baczniej będą na to zwracać uwagę i szydzić jak było kiedyś
kaka pisze:Jakich zapewnień?
A o jakich jest mowa w cytowanym przez Ciebie fragmencie?
kak pisze:Tak, dokładnie tak Jaga. Miałeś próbkę możliwości na 'Jaskółkach'.
Ano miałem próbkę! Dlatego też właśnie Jaskółki przetrwały najdłużej. A pewne względy zadecydowały o tym, że podziało się jak podziało. Ale wówczas się nikomu nie chciało podjąć wyzwania. Prędzej czy później i tu tak będzie, bo to normalna rzecz!!
Także owym tekstem mnie nie przekonujesz :D

Poza tym ja wyrażam zdanie o tych całych restrykcjach, które mi się nie podobają i już.


P.S.
"Koleś git - pierdoli wszystkie zasady i nie jest frajerem"
:lol:

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

Widzę, że nie dojdziemy do kompromisu. Ja mam taką wizje, ty masz inną.
Jak już wcześniej napisaliśmy, czas wszystko zweryfikuje.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: JaGa »

Miałeś sprzątać dom, a nie pisać na forum :D
Czaruś, to wszystko w trosce o dobro tego forum, niczym koleś git :P

P.S.
I szykuj się na Ślunsk, a nie fochami mi tu zygasz :mrgreen:

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: PrzemczaN »

Jaga, moderatorzy to są ludzie, a nie maszyny. Nie ma żadnego skryptu, który usuwa każdego jednozdaniowca. Owszem to jest nasza opinia, ale ale my to forum prowadzimy, staramy się czuwać nad dyskusją i chyba się to udaje, bo mamy jednak zdecydowanie więcej dobrych opinii innych użytkowników niż negatywnych, forum istnieje już ~2 lata i cały czas się rozwija. Także tak jak Kaka napisał, nie będzie tak, że każdy jednozdaniowiec będzie szedł w kosz.

Jeśli chodzi o linki, to zawsze można napisać z dwa zdania co tam można znaleźć, a nie sam link i nie wiem czy mam czytać czy nie.

Tak jak Kaka napisał, daj czas, Ty już oczywiście jak większość rzeczy widzisz w czarnych barwach, już wiesz że będzie źle, że jakieś "beki" będą.

Jesteśmy świadomi, że nie wszystkim się może wszystko podobać, ale ważne żeby większość była zadowolona. Ja wierzę, że dyskusja będzie na wysokim poziomie, a po prostu komentarzu w stylu sportowych faktów tu nie chcemy i już.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: JaGa »

Ja przewiduję, a nie wiem :P A to zdecydowana różnica.

Awatar użytkownika
kaka
Administrator
Posty: 3136
Rejestracja: 20 lip 2009, 22:40

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: kaka »

JaGa pisze:Czaruś, to wszystko w trosce o dobro tego forum
Może trudno ci to pojąć, ale wszystkie nasze działania też są troską o dobro tego forum.
PrzemczaN pisze:mamy jednak zdecydowanie więcej dobrych opinii innych użytkowników niż negatywnych, forum istnieje już ~2 lata i cały czas się rozwija.
PrzemczaN pisze:Jesteśmy świadomi, że nie wszystkim się może wszystko podobać, ale ważne żeby większość była zadowolona.
Amen.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: leszeek17 »

PrzemczaN na pw pisze:Jest nowy regulamin na forum, na pewno czytałeś. Kolejne takie posty jak w temacie DPŚ i zarobisz ostrzeżenie. Masz czat na samym dole forum, jak nie masz więcej do powiedzenia.
Dwa posty - jeden o stracie naszej reprezentacji 8 punktów i o tym, że teraz będzie ciekawie + wyrażenie "KRÓL TOMASZ GOLLOB i tyle w tym temacie" to zdecydowanie informacje NIEGODNE obecności na forum :roll: Na to, co pisał JaGa powyżej patrzyłem początkowo trochę z przymrużeniem oka, wierząc w inteligencję władzy, ale muszę przyznać, że jednak tak - sto procent racji. Teraz każdy, zgodnie z nowym regulaminem, będzie musiał napisać: "KRÓL TOMASZ GOLLOB, ponieważ pojechał najlepiej z naszej drużyny i przywiózł 6 punktów jako joker", a i to może zostać usunięte, bo to jedynie jedno zdanie złożone, co, zgodnie z regulaminem, jest nic nie wnoszącą, bezczeszczącą dobre imię forum informacją, dla której NIE MA tu miejsca.

Myślę, że zgodnie z obecnie panującym ładem i porządkiem post ten powinien w przeciągu 30 minut zniknąć, a ja sam za niego powinienem zostać ukarany potrójnym ostrzeżeniem.

Na usta ciśnie się tylko: 'Ludwiku Dornie i psie Sabo, nie idźcie tą drogą'.

PS przeglądając temat "DPŚ 2011" widzę, że nie tylko ja zostałem tak potraktowany, a i inni użytkownicy za proste zdania już niedługo mają szansę zostać WYKLĘCI z tego grona. Oby nie skończyło się tym, o czym grzmiał prorok JaGa - niechybnym końcem.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Sprawy dotyczące zasad forum

Post autor: JaGa »

Teraz sobie mogę napisać - A NIE MÓWIŁEM?! Takie nadużywanie władzy i zasłanianie się głupim, bo nie sprecyzowanym regulaminem, jest po prostu śmieszne. Nom ale ...

PrzemczaN jak piszesz o tych jakiś pochwałach itp itd ... to powiedz mi jakaś ankieta była przeprowadzana przez Ciebie ... moderatorów (czyli w tym i mnie, choć o niej nie wiem), czy może zleciliście to komuś? A może po prostu wyłapujecie tylko te informacje, które są pozytywne, że fajne forum (de facto takie teksty pojawiły się głównie po odpaleniu strony) ... bo jednak jakby popatrzył na ludzi, którzy tu piszą, to mają DO WAS sporo uwag. Dlatego zamiast popadać w samozachwyty jacy to nie jesteście chwaleni, może obiektywnie popatrzcie na odsetek ludzi jaki mówi wam, że jest spoko (każde forum jest fajne do czasu przegięcia pałki), w stosunku do tych co mają zastrzeżenia i odnieście to do ogółu użytkowników. Zdecydowanie inna statystyka wam wyjdzie.

I nie piszę tego wszystkiego, bo chcę wam dopiec, tylko na forach kibicowskich zapewne dłużej niż Wy i byłem świadkiem upadków nie jednego, a zaczynało się właśnie od takich rzeczy, które zaczynają się tu dziać.
Zresztą widać jak na dłoni, że coś wam nie trybi jak powinno.

NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU!!

Amen!

Zablokowany