Obrazek

Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

O kibicach dla kibiców
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

Nie można sugerować się tym, że ktoś uważa, że robi się to na siłę... Od zawsze było tak, że na pierwszym łuku siadali mniej lub bardziej zagorzali, ale jednak kibice. Wielu chętnie pobawiłoby się z Wami, ale tak jak mówię, opcja robienia Szkocji we dwóch na wyjściu z 1 łuku, jest kiepska, gdybyście podeszli, zmobilizowali, to wstałoby 50-60 osób, a za nimi kolejni, a efekt jest kozacki, jak pokazały mecze w I lidze chociażby :)

Trzeba ruszyć kibiców sukcesu z podtarnowskich wiosek ;-)


Pzdr

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: JaGa »

A to ja to wiem, że jak staje dwójka, gdzie masa ludzi siedzi, to oni już są kibolami i trzeba ich wzrokiem zjebać, pod nosem coś posrać, a najlepiej zgnoić i kazać im siadać. 0 spontaniczności u niektórych, które niestety jest przez tych chętnych wyczuwalne i ich blokuje. Ale na Lesznie ... taki przedsmak derbów, bo to nasza kosa, więc będziemy ostro mobilizować. A 12 to na łuku nie ma zmiłuj się!! Katowanie od samego początku do końca!! :D

-Piotrek-
Posty: 13
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:08
Lokalizacja: okolice Tarnowa

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: -Piotrek- »

Ja bym też chciał zasugerować żeby więcej bębna używać :). Bo naprawdę ostatnio brakuje go. Wiadomo że u nas na stadionie nie ma szału z dopingiem bo np. niektórzy przyśpiewek nie znają (np porto). Dlatego może trzeba zacząć te proste przyśpiewki śpiewać żeby wszyscy łatwo podłapali ;)

maminnynick
Posty: 77
Rejestracja: 23 lip 2009, 7:12
Lokalizacja: www.jaskolki.fora.pl

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: maminnynick »

leszeek17 pisze:
maminnynick pisze:Muzyka puszczona dla beki dwa razy podczas meczu na bodajze minute przeszkadza farncuskim pieskom ? ojoj ... straszna przykrosc ... na prawde ... :lol: :lol: :lol:

A co Was niby zacheci do dopingu ??? :lol:
Zamilcz, skoro nie umiesz zachować się tak jak JaGa - z klasą.
maminnynick pisze:farncuskim pieskom ?
A czymś takim powinna się zająć administracja forum.
Za to zamilcz grubo zaplacisz - odpisz na pw 8-)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

OMG... Ledwo zacząłem pisać na forum, a już chyba przestanę. Nie chciałbym przez przypadek "palnąć" czegoś za co "grubo zapłacę" 8-) .

Swoją drogą wspaniale to wygląda "marketingowo" - wpisy takich kolegów jak powyżej, na bank sprawią, że tłumy kibiców, którzy normalnie nie należą do "PROSTAKÓW" zechcą jechać gdziekolwiek z Wami :/


Pzdr

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: JaGa »

savage, zważ, że osoby z grupy P'05 mają rangę pod nickiem PROSTACY'05!
Zatem nie uogólniajcie, bo przez takie gadanie to Wy robicie nam antyreklamę :P

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

Kolega maminnynick wyraźnie wypowiada się jako osoba związana z PROSTAKAMI'05. Stąd bierze się opinia powszechnie krążąca nt. polskich kibiców - jedna czarna owca, niekoniecznie związana z kibicami, rzutuje całym zachowaniem na ogół... Rzucanie gróźb na forum to mega dziecinada... ale nie wypada mi pouczać kumatą brać ;-) . Nie popełnijcie błędu, który wczoraj został popełniony na Wiśle : Nie dzielmy kibiców na tych "lepszych i gorszych"!! A napinkom w stronę braci (fanów Jaskółek) powiedzmy otwarcie, wszyscy - NIE

Pozdrawiam:)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Cyna
Posty: 279
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: Cyna »

Savage od kiedy kibicujesz i śledzisz poczynania Wisły ?? :) Jak mnie pamięć nie myli to jakiś czas temu dość dosadnie zaprzeczyłeś temu faktowi :P

Pozdro byku :)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

Wówczas na Wiśle nie bywałem, ostatnio zdarza mi się wpaść od czasu do czasu na meczyk ;)

Pozdróweczki Old Boy'u ;-)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: leszeek17 »

Pozwolę sobie tylko zacytować kawałek z PW, bo przysłuży mi do reszty wypowiedzi:
Witam proponuje "rozmowe" skoro taki chetny do uciszania mnie jestes
No Panowie, to chyba nie jest sposób na poprawienie sytuacji na Unii w kwestii dopingu. Jeżeli za wyrażenie swojego zdania (kogoś, kto widzi Was z boku, a nie siedzi pośród) ktoś związany z grupą kibicowską chce rozwiązywać problemy w taki sposób, to ja życzę powodzenia. Już w szkole uczyli, że nie tędy droga, a emocje trzeba umieć czasami opanować - może właśnie dlatego grupa upada?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

Niektórzy swoje racje potrafią forsować tylko w taki sposób ;-)

Pzdr.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

maminnynick
Posty: 77
Rejestracja: 23 lip 2009, 7:12
Lokalizacja: www.jaskolki.fora.pl

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: maminnynick »

Po pierwsze zaproponowalem Ci " rozmowe" dalem to w cudzyslow bo tak jak myslalem nawet na takowa nie wyrazasz checi.

Po drugie najgorszym skurwysynstwem jest cytowanie kogos wiadomosci prywatnych i wrzucanie ich na forum ogolne, wiec moze przestaniecie mnie pouczac i pisac o moim zachowaniu .. hmmm tylko jakim zachowaniu ??? Ja tylko jak do tej pory pisalem na forum.
Jesli ktos Ci wysyla wiadomosc na PW to znaczy, ze kieruje ja do Ciebie a nie ogolu - ale to tylko utwierdzilo mnie przy tym, ze jestes zwyklym frajerem.

Po trzecie nie naleze do grupy Prostacy05

I po czwarte kazdy madry na necie, cos Wam nie pasowalo to trzeba bylo podejsc do tego kolesia co puszczal te musyke ( przypominam dwa razy po niecalej minucie podczas trwania calego meczu) albo do Jagi albo kogokolwiek i wtedy dyskutowac, a nie biegusiem do domciu po meczu i jeb przyjebac sie po raz kolejny do kibicow zza monitora.

I po piate zejdzcie na ziemie i nie traktujcie internetu jako swojej priorytetowej rzeczy w zyciu bo nietedy droga, albo zreszta czytajcie i wierzcie we wszystko co do Was napisza, mam na to wyjebane po calosci. Na Leszka francuskiego pieska stadionowego i jemu podobnych rowniez i co zabronicie mi ? 8-)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: savage »

Nie przeszkadzała mi muzyka na stadionie, a gdyby nawet to na pewno bez problemu podszedłbym, bo tak się składa, że osoba która ją puszczała to mój znajomy :)

Nie podoba mi się tylko grożenie komuś nie dość, że na necie, to jeszcze kibicowi własnej drużyny :)

Pzdr
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: leszeek17 »

maminnynick pisze:i co zabronicie mi ? 8-)
nie, jesteś pr0 i niech tak zostanie, pozdro.

Młody L.
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2011, 21:05
Lokalizacja: WRz / Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: Młody L. »

.. chciałbym poruszyć jedną sprawę:
Zawsze siedziałem na trybunie głównej, od jakiegoś czasu 1 łuk.
Mogę stwierdzić jedno: jak ktoś mówi przez megafon, to nic tam nie slychac, nawet nie wiedzą co śpiewacie :D

froggy
Posty: 31
Rejestracja: 12 cze 2010, 9:03

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: froggy »

też kiedyś siedziałem na trybunie, teraz stoję w młynie i wszystko dobrze słyszę, a kibicowanie daje wielka frajde, wiec zachecam: przyjdz do młyna

Młody L.
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2011, 21:05
Lokalizacja: WRz / Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: Młody L. »

.. właśnie siedze już na łuku więc jest okey

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: djwds »

Dziś wspólnym rytmem biją nam
Nasze serca, które my
Za Unię damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy wraz
Unia mistrza Polski ma!

Gdziekolwiek będziesz mistrzu nasz
Blisko, czy daleko stąd
Na zawsze jest tarnowska brać
Żeby dopingować was


Może byśmy zaśpiewali coś takiego. Nie jest to trudne do zapamiętania , a wg mnie robi wrażenie.


reaven
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:13

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: reaven »

Witam zapraszam na stronę przeznaczoną dla posłuchania/porównania/podłapania nowego dopingu:

DOPING POLSKICH KIBICÓW NA tej stronię co jakiś czas pojawiać się będą nowy Doping różnych Polskich ekip tak więc zapraszam do polubienia .!:)

deflektor
Posty: 23
Rejestracja: 09 lip 2011, 13:06

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: deflektor »

Wprowadźmy akcję: przyjdź z kartonikiem na wiraż. Do każdego zakupionego biletu na wiraż (pierwszy i drugi) przysługuje kartonik w kolorze białym lub niebieskim. Przykładowo na zmianę - co drugi kartonik - biały i niebieski. Zdaję sobie sprawę, że finansowo było by to bardzo obciążające i nie wiadomo kto by to zafundował, ale efekt był by piorunujący.

JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: JaGa »

Fajna sprawa. Jednak kosztowna, a nasze zaplecze finansowe jest zbyt ubogie, by np wyposażyć pierwszy łuk w kartony. Dlatego jeśli by coś tego typu miało być, to pasowałoby załatwić jakiegoś sponsora, który wszedłby w taką akcję.
I jeśli by ktoś miał firmę, która chciałaby nas wspierać, czy też osoba prywatna, to zapraszam na PW.

Awatar użytkownika
maciek1
Posty: 43
Rejestracja: 14 gru 2010, 20:28
Lokalizacja: Zachodnie

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: maciek1 »


JaGa
Posty: 4184
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:54
Lokalizacja: East Green

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: JaGa »

Japońce to inna bajka :P

Proponuję, aby jak najwięcej ludzi się zdeklarowało, czy wzięłoby udział w tego typu treningu?
http://www.youtube.com/watch?v=WSfjhZ1G ... e=youtu.be

Wiadomo od kopa by tak nie wyszło, ale zabawa mogłaby być przednia.

Kofi
Posty: 235
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:45
Lokalizacja: Tarnów

Re: Oprawy i doping - wszystko co z tym związane

Post autor: Kofi »

Dobra faza. Zwłaszcza teraz gdy żadnego meczu nie było już miesiąc.

ODPOWIEDZ