Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

https://po-bandzie.com.pl/siatkowka-z-k ... speedwaya/
Bajeczka o koronaświrusie już się nie sprzedaje dobrze :lol: pomału wypuszczają ludzi z więzień.
Traktują nas gorzej niż bydło.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Darian
Posty: 22
Rejestracja: 05 paź 2017, 21:02

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Darian »


peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: peter_griffin »

Po dzisiejszej konferencji i kolejnym znoszeniu obostrzeń jestem już pewny, że w lipcu pojedziemy z kibicami na stadionie.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

A kiedy oficjalnie wracamy bez kibiców?
I czy telewizje są dogadane?
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Myślę, że sprawdzi się scenariusz red. Nogi o 2-3 tyś. na Unii patrząc na naszą frekwencję z ubiegłego roku przeciętny kibic nie odczuje tego jakoś znacząco tyle, że pewnie trzeba będzie siedzieć przy siatce na łuku.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: greexaal »

A ja tradycyjne pytanie; czy będa transmisje radiowe w tym sezonie. Mieszkam poza Tarnowem, zaopatrzyłem się w Canal+ ale niewiadomo czy wszystkie mecze będą pokazywane
..::SPEEDWAY::..

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic Tarnów »

greexaal pisze: 28 maja 2020, 11:30 A ja tradycyjne pytanie; czy będa transmisje radiowe w tym sezonie. Mieszkam poza Tarnowem, zaopatrzyłem się w Canal+ ale niewiadomo czy wszystkie mecze będą pokazywane

Niestety, jak na razie nic na to nie wskazuje. W RDN po zmianie kierownictwa o sporcie się już prawie całkiem zapomniało, a Radio Kraków poza lokalnymi wiadomościami, gra głównie Krakowem. Jedyna szansa? Ludzie z pasją i transmisje internetowe. Ale nie liczyłbym na to.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Od 19 czerwca 25% pojemności Stadionu. Nasza oficjalna strona mówi, że na I i II łuku łącznie może usiąść 10,5 tysięcy :roll:
Czyli jeśli limit zostanie utrzymany, na samych łukach 2625 osób + 850 na głównej trybunie. Tak jak pisano wyżej, Ci, co chodzili, raczej nie ucierpią.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ams92 pisze: 29 maja 2020, 12:05 Od 19 czerwca 25% pojemności Stadionu. Nasza oficjalna strona mówi, że na I i II łuku łącznie może usiąść 10,5 tysięcy :roll:
Czyli jeśli limit zostanie utrzymany, na samych łukach 2625 osób + 850 na głównej trybunie. Tak jak pisano wyżej, Ci, co chodzili, raczej nie ucierpią.
W sumie od zeszłego sezonu to tyle kibiców chodziło 3-4 tyś wyjatkiem mecz inauguracyjny i z rowem,dobrze że barany powoli wracaja do normalności ile można trzymać ludzi w tej farsie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Sektor gości ma być pusty to zawsze mogą kibice z Tarnowa tam wejść może tak prostą uruchomić około 300osób by tam weszło .Ogólnie na całym stadionie to może sie uzbierać tak z 5-6tysięcy kibiców to już przyzwoita frekwencja :)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

mała trybuna jest zamknięta z powodu groźby zawalenia z tego co wiem
ŻLF 2018 ŻLF 2023

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Koledzy będę jednym z pierwszych ale chyba was pojebało.Na czym opieracie swoje prognozy?

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Ale, że o co Ci chodzi? Dlaczego nas pojebałO?
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

ams92 pisze: 30 maja 2020, 12:42 Ale, że o co Ci chodzi? Dlaczego nas pojebałO?
Przepraszam za sformułowanie ale denerwuje mnie prognozowanie czegokolwiek teraz.Dziś jest tak a za tydzień może być całkiem inaczej.Pragnę i mam nadzieję na obecność na meczu ale pisanie o ilości widzów 5-6 tys czy2.5tys itp.to wróżenie z fusów i obecnie nie ma sensu.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

No skoro rząd wprowadza takie regulacje, to chyba klub stanie na głowie, żeby chociaż te 25% pojemności wpuścić? Poza meczami "na szczycie" w tamtym sezonie raczej nie więcej niż 30% stadionu było wypełnione. Także, realne liczby
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Kto teraz wie co będzie za tydzień,oby nic ale ?Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2020, 17:25 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:18 Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ściągnęli Polakom obroże to tylko chwilowe.Po wyborach znowu zamkną kraj jeśli oczywiście wygrają.
W zamkniętych kościołach żadnych limitów,w żydowskich galeriach również a na stadionach 25%.
Gdyby jeszcze było się czym zarazić a nie ma więc szopka trwa nadal takie jaja.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 maja 2020, 17:43 przez Greg-Tarnów, łącznie zmieniany 2 razy.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

ams92 pisze: 30 maja 2020, 16:46 No skoro rząd wprowadza takie regulacje, to chyba klub stanie na głowie, żeby chociaż te 25% pojemności wpuścić? Poza meczami "na szczycie" w tamtym sezonie raczej nie więcej niż 30% stadionu było wypełnione. Także, realne liczby
Opcja I: Rezygnacja ze zwrotu środków – karnet jako wsparcie na działalność klubu. Kibic nie otrzymuje zwrotu wpłaconej kwoty, nie przenosi karnetu na sezon 2021. W przypadku wznowienia rozgrywek z udziałem Kibiców w sezonie 2020 karnet utrzymuje ważność. Dodatkowo każdy Kibic otrzyma od klubu gadżet.
Wynika z tego oświadczenia że karnetowicze wejdą na pewno.Klub ma tak naprawdę 3-4 tyś kibiców a reszta to pikniki przyjdą jak będzie Vaculik,Kołodziej i nowy prezes bo przecież chętni do objęcia prezesury walą drzwiami i oknami.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:18 Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Kto teraz wie co będzie za tydzień,oby nic ale ?Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ta pandemia to isty kabaret,zniszczyli gospodarkę i ludzie traca pracę a rzad ma to w dupie że nie masz co do gara włożyć albo że ci pracodawca uje*** pensje bo covid i kryzys u nich na kontach kryzysu nie ma.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 30 maja 2020, 17:31
ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:18 Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Kto teraz wie co będzie za tydzień,oby nic ale ?Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ja nic nie przestrzegam bo dla mnie ta pandemia to isty kabaret,zniszczyli gospodarkę i ludzie traca pracę a rzad ma to w dupie że nie masz co do gara włożyć albo że ci pracodawca uje*** pensje bo covid i kryzys u nich na kontach kryzysu nie ma.
Tak się złożyło że wczoraj odwiedził mnie sąsiad po kwarantannie na Romanowicza bo wrócił z Belgii.Mam również bieżące informacje z UK i nie uważam że mamy czego się wstydzić?Dlaczego my jako naród mamy się żreć?Dziś rządzą ci kiedyś będą inni bo takich wybierzemy chyba że uważasz że jesteśmy tak głupi że muszą za nas decydować inni.Nie wystarczy Ci że kochamy żużel?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:47
Kibic UT pisze: 30 maja 2020, 17:31
ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:18 Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Kto teraz wie co będzie za tydzień,oby nic ale ?Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ja nic nie przestrzegam bo dla mnie ta pandemia to isty kabaret,zniszczyli gospodarkę i ludzie traca pracę a rzad ma to w dupie że nie masz co do gara włożyć albo że ci pracodawca uje*** pensje bo covid i kryzys u nich na kontach kryzysu nie ma.
Tak się złożyło że wczoraj odwiedził mnie sąsiad po kwarantannie na Romanowicza bo wrócił z Belgii.Mam również bieżące informacje z UK i nie uważam że mamy czego się wstydzić?Dlaczego my jako naród mamy się żreć?Dziś rządzą ci kiedyś będą inni bo takich wybierzemy chyba że uważasz że jesteśmy tak głupi że muszą za nas decydować inni.
Widzę po prostu co się dzieje zadłużanie kraju,podnoszenie podatków,obiecanki z kosmosu że dadza to czy tamto pytanie z czego i rozdawnictwo a człowieka który pracuje uczciwie się łupi cały czas pozwól że zachowam dla siebie to co ja uważam na temat tego narodu nie chce tego pisać,czekam na sezon to jedyna dobra wiadomość pozdrawiam.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 30 maja 2020, 17:24
ziggy pisze: 30 maja 2020, 17:18 Zapominasz tylko że zarówno klub, ja jak i Ty nie decydujemy o tym.Długo żyję i trochę w życiu widziałem ale takiej niepewności nie doświadczyłem.
Ściągnęli Polakom obroże to tylko chwilowe.Po wyborach znowu zamkną kraj jeśli oczywiście wygrają.
W zamkniętych kościołach żadnych limitów,w żydowskich galeriach również a na stadionach 25%.
Gdyby jeszcze było się czym zarazić a nie ma więc szopka trwa nadal takie jaja.
Pozdrawiam
Grzesiu jako kibic jesteś dla mnie the best ale daj sobie spokój z polityką i kościołem bo robisz się żałosny.Absolutnie nie interesuje mnie Twoje zdanie w tych tematach.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Jest taki protokół i kluby się do niego zastosują. A do połowy lipca, być może ten limit jeszcze wzrośnie. Nie zamierzam tu podnosić znowu larma, czy wirus jest czy go nie ma, czy był, czy będzie, czy znów zamkną wszystko, czy nie. Po prostu napisałem ile oficjalnie według tego protokołu klub będzie mógł wpuścić widzów, kiedy liga ruszy. Tyle. Przestańcie z tą polityką, bo już ileż można tego czytać. I wolałbym jednak, żeby nikt mi nie pisał, że mnie pojebało, w moim poście podałem wyłącznie suche fakty i domniemanie, że sezon I ligi żużlowej ruszy z kibicami.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

ams92 pisze: 30 maja 2020, 18:48 Jest taki protokół i kluby się do niego zastosują. A do połowy lipca, być może ten limit jeszcze wzrośnie. Nie zamierzam tu podnosić znowu larma, czy wirus jest czy go nie ma, czy był, czy będzie, czy znów zamkną wszystko, czy nie. Po prostu napisałem ile oficjalnie według tego protokołu klub będzie mógł wpuścić widzów, kiedy liga ruszy. Tyle. Przestańcie z tą polityką, bo już ileż można tego czytać. I wolałbym jednak, żeby nikt mi nie pisał, że mnie pojebało, w moim poście podałem wyłącznie suche fakty i domniemanie, że sezon I ligi żużlowej ruszy z kibicami.
Wydaje mi się że przeprosiłem Cię za tą głupotę.Natomiast pytam jak wyszło Ci "jeśli limit zostanie utrzymany, na samych łukach 2625 osób + 850 na głównej trybunie" lub jak fan ut "Ogólnie na całym stadionie to może sie uzbierać tak z 5-6tysięcy kibiców"Chyba przeproszę się z proboszczem bo objawili mi się prorocy.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Wyszło mi to z tego, że obliczyłem 25% pojemnosci z łuków i trybuny głównej. (dane z głównej strony) :D Być może przekłamane :)) Ot, cała historyja.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Zablokowany