Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

peter_griffin pisze: 19 mar 2020, 20:58 Ciekawe jak wygląda sprawa kasy z GA w przypadku anulowania sezonu. Ogólnie świat sportu dostanie ostro po dupie. Żużlowcy którzy żyli od sezonu do sezonu mogą mieć spore problemy.
Mniej znaczace dyscypliny dostana po dupie a kopana się obroni przecież i tak piłkarze zarabiali chore pieniadze bo jak może zarabiać koleś kopiacy piłkę 9 mln euro czy tam 2 mln euro to jest nienormalne do czego doprowadzono by kretyn po pięciu klasach kupował sobie wyspę i rozbijał się autami za miliony.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1276
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Estudiantes »

Piłka nożna wiadome, że się obroni bo trenuje ja kilkaset milionów ludzi na świecie. Jeszcze teraz ostatnie ligi na świecie się opierają wirusowi, białorusini grają nawet z publicznością. Podczas II wojny światowej były organizowane tajne mecze chociażby na Azotach. Zarobki można ściąć, wywalić zagranicznych darmozjadów - wystarczy piłka i boisko. Polską ligę kryzys wręcz powinien w końcu otrzeźwić i oczyścić, niech grają nasi wychowankowie. Dobrze jakby zmienili też system na wiosna-jesień, obecna sytuacja na to pozwala. Całe szczęście Unia jest już w jakieś normalnej sytuacji finansowej i mam nadzieje że przetrwa, a w klubie trwają kolejne inwestycje w infrastrukturze.

Żużel może mieć większe problemy, bo na świecie już praktycznie nie istnieje, a ludzie, którzy wydawali swoje pieniadze dla pasji moga mieć problem. Wszystko opiera się na lidze polskiej, a gdy tu będzie krach nie ma gdzie uciec. Faktycznie może być problem, bo sport sam w sobie jest drogi.

No i już wiemy, że Ciepiela będzie miał wymówkę żeby nic nie zrobić ze stadionem przez najbliższe lata. Teraz już może powiedzieć że chciał ale dopadł nas kryzys.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Estudiantes pisze: 21 mar 2020, 12:26 Piłka nożna wiadome, że się obroni bo trenuje ja kilkaset milionów ludzi na świecie. Jeszcze teraz ostatnie ligi na świecie się opierają wirusowi, białorusini grają nawet z publicznością. Podczas II wojny światowej były organizowane tajne mecze chociażby na Azotach. Zarobki można ściąć, wywalić zagranicznych darmozjadów - wystarczy piłka i boisko. Polską ligę kryzys wręcz powinien w końcu otrzeźwić i oczyścić, niech grają nasi wychowankowie. Dobrze jakby zmienili też system na wiosna-jesień, obecna sytuacja na to pozwala. Całe szczęście Unia jest już w jakieś normalnej sytuacji finansowej i mam nadzieje że przetrwa, a w klubie trwają kolejne inwestycje w infrastrukturze.

Żużel może mieć większe problemy, bo na świecie już praktycznie nie istnieje, a ludzie, którzy wydawali swoje pieniadze dla pasji moga mieć problem. Wszystko opiera się na lidze polskiej, a gdy tu będzie krach nie ma gdzie uciec. Faktycznie może być problem, bo sport sam w sobie jest drogi.

No i już wiemy, że Ciepiela będzie miał wymówkę żeby nic nie zrobić ze stadionem przez najbliższe lata. Teraz już może powiedzieć że chciał ale dopadł nas kryzys.
Dzisiaj piłka to firma do robienia kasy zarobki ciać i to sporo ja do piłki jako dyscypliny nie piję,a co do żużla obroni się i przetrwa zawodnicy moga jechać za mniej to też chora sytuacja w polskiej lidze zawodnik zgarnia 2-3 mln za sezon a w Szwecji za to samo co u nas bierze 400 tyś czyli można jechać za mniej,jeśli chodzi o sprzęt w żużlu to tutaj jest sytuacja dziwna nie wiem co to ma tyle kosztować żużel sam zjada własny ogon bo nawet gdyby jakiś młody chłopak ma smykałkę do speedway to nie ma szans bo jakiego rodzica stać by kupić mu motor żużlowy to koszt 30 tyś minimum.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... e-pieniadz Wiem że z żużlem to nie ma nic wspólnego ale nie stawia żadnych warunków np.zamykania kościołów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3712
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy mam im klaskać bo przekażą milion euro ? w piłce to już od dawna płaci się astronomiczne sumy i to nie jest normalne.
Zarobki kopaczy powinny być mniejsze przynajmniej o 60%.Strażak,ratownik medyczny,pielęgniarki,lekarze nie ma co ich porównywać finansowo do kopaczy a to oni ratują życie ludzkie.Kasjerka w sklepie,magazynier,robotnik budowalny zawodów które na co dzień nam ułatwiają życie jest mnóstwo. Są bardziej pożyteczniejsi społecznie niż najlepiej opłacana gwiazda sceny albo sportu.Zarobki sportowców muszą pójść w dół.Płacenie za kopacza 100 mln euro jest chore. Mam nadzieję że przez pandemię to trochę znormalnieje. Co ty masz z tymi kościołami nikt ci przybytku Bożego nie zamknie.Imprezy nadal są w niedzielę tylko wpuszczają mniej osób.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

SportTarnów
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:09

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: SportTarnów »


ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 21 mar 2020, 18:46 ziggy mam im klaskać bo przekażą milion euro ? w piłce to już od dawna płaci się astronomiczne sumy i to nie jest normalne.
Zarobki kopaczy powinny być mniejsze przynajmniej o 60%.Strażak,ratownik medyczny,pielęgniarki,lekarze nie ma co ich porównywać finansowo do kopaczy a to oni ratują życie ludzkie.Kasjerka w sklepie,magazynier,robotnik budowalny zawodów które na co dzień nam ułatwiają życie jest mnóstwo. Są bardziej pożyteczniejsi społecznie niż najlepiej opłacana gwiazda sceny albo sportu.Zarobki sportowców muszą pójść w dół.Płacenie za kopacza 100 mln euro jest chore. Mam nadzieję że przez pandemię to trochę znormalnieje. Co ty masz z tymi kościołami nikt ci przybytku Bożego nie zamknie.Imprezy nadal są w niedzielę tylko wpuszczają mniej osób.
Pozdrawiam
Grzesiu skąd w Tobie tyle jadu?Miast się ucieszyć że kogoś stać na ludzki odruch to Ty zawsze ale.Czy od tego zmieni się świat?Ja do kościoła chodzę z okazji pogrzebów lub wesel i też Ci to przeszkadza?Moi rodzice byli głęboko wierzący,co wieczór klękali i się modlili a jednak nie wyrzekli się mnie a ja szanowałem ich przekonania.I to mnie w Tobie najbardziej wkurwia.Ludzie są różni a warunkiem uczestnictwa w meczu nie jest msza święta.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1276
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Estudiantes »

To czy stawki piłkarzy będą mniejsze zależy w głównej mierze od Chińczyków i Arabów, którzy je windują. raz poprzez kupowanie klubów w Europie, dwa poprzez sprowadzanie za astronomiczne pieniądze do siebie. Chińczycy budują szkółki piłkarskie na 50 mln zawodników i miejmy nadzieje, że będą mieli tabuny własnych zawodników na poziomie za jakiś czas. :) A do kościoła w tych czasach progu apokalipsy chodzić należy, jedyny ratunek jaki pozostaje.

O ile myślę, że sytuacja w kraju może się ustabilizuje do 2 miesięcy, to problem może być z wpuszczaniem cudzoziemców. Ciężko na razie wyobrazić sobie ten rok w sporcie.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Estudiantes pisze: 23 mar 2020, 17:40 To czy stawki piłkarzy będą mniejsze zależy w głównej mierze od Chińczyków i Arabów, którzy je windują. raz poprzez kupowanie klubów w Europie, dwa poprzez sprowadzanie za astronomiczne pieniądze do siebie. Chińczycy budują szkółki piłkarskie na 50 mln zawodników i miejmy nadzieje, że będą mieli tabuny własnych zawodników na poziomie za jakiś czas. :) A do kościoła w tych czasach progu apokalipsy chodzić należy, jedyny ratunek jaki pozostaje.

O ile myślę, że sytuacja w kraju może się ustabilizuje do 2 miesięcy, to problem może być z wpuszczaniem cudzoziemców. Ciężko na razie wyobrazić sobie ten rok w sporcie.
Maks dwa miesiace i wszystko wróci do normy bo tak dalej kraj nie pociagnie bo z czego weźmie pieniadze,a co do tej instytucji swoje zdanie mam tylko tyle powiem chodzenie do kościoła nie czyni człowieka dobrym.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 23 mar 2020, 18:18
Estudiantes pisze: 23 mar 2020, 17:40 To czy stawki piłkarzy będą mniejsze zależy w głównej mierze od Chińczyków i Arabów, którzy je windują. raz poprzez kupowanie klubów w Europie, dwa poprzez sprowadzanie za astronomiczne pieniądze do siebie. Chińczycy budują szkółki piłkarskie na 50 mln zawodników i miejmy nadzieje, że będą mieli tabuny własnych zawodników na poziomie za jakiś czas. :) A do kościoła w tych czasach progu apokalipsy chodzić należy, jedyny ratunek jaki pozostaje.

O ile myślę, że sytuacja w kraju może się ustabilizuje do 2 miesięcy, to problem może być z wpuszczaniem cudzoziemców. Ciężko na razie wyobrazić sobie ten rok w sporcie.
Maks dwa miesiace i wszystko wróci do normy bo tak dalej kraj nie pociagnie bo z czego weźmie pieniadze,a co do tej instytucji swoje zdanie mam tylko tyle powiem chodzenie do kościoła nie czyni człowieka dobrym.
Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.Ja jestem w stanie jakiś czas ich utrzymać i zapewnić mieszkanie to dlaczego nie mieli by wrócić?Dla mnie jedyny problem że w polskiej szkole wnuki sobie nie poradzą bo u nas poziom jest o wiele wyższy.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 24 mar 2020, 14:13
Kibic UT pisze: 23 mar 2020, 18:18
Estudiantes pisze: 23 mar 2020, 17:40 To czy stawki piłkarzy będą mniejsze zależy w głównej mierze od Chińczyków i Arabów, którzy je windują. raz poprzez kupowanie klubów w Europie, dwa poprzez sprowadzanie za astronomiczne pieniądze do siebie. Chińczycy budują szkółki piłkarskie na 50 mln zawodników i miejmy nadzieje, że będą mieli tabuny własnych zawodników na poziomie za jakiś czas. :) A do kościoła w tych czasach progu apokalipsy chodzić należy, jedyny ratunek jaki pozostaje.

O ile myślę, że sytuacja w kraju może się ustabilizuje do 2 miesięcy, to problem może być z wpuszczaniem cudzoziemców. Ciężko na razie wyobrazić sobie ten rok w sporcie.
Maks dwa miesiace i wszystko wróci do normy bo tak dalej kraj nie pociagnie bo z czego weźmie pieniadze,a co do tej instytucji swoje zdanie mam tylko tyle powiem chodzenie do kościoła nie czyni człowieka dobrym.
Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.Ja jestem w stanie jakiś czas ich utrzymać i zapewnić mieszkanie to dlaczego nie mieli by wrócić?Dla mnie jedyny problem że w polskiej szkole wnuki sobie nie poradzą bo u nas poziom jest o wiele wyższy.
Żużel jeśli w ogóle wróci to finanse poleca na pysk co jest zrozumiałe,obecnie kraj nie powinien wypłacać 13 i 14 emerytury tak samo 500 plus powinno być wstrzymane a rzad rozdaje na lewo i prawo a pieniedzy na to nie ma bo niby skad,jeszcze teraz się słyszy że wracajacy polacy za granicy otrzymaja zasiłek chorobowy tylko na jakiej podstawie skoro tutaj nie pracowali.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 24 mar 2020, 15:59
ziggy pisze: 24 mar 2020, 14:13
Kibic UT pisze: 23 mar 2020, 18:18

Maks dwa miesiace i wszystko wróci do normy bo tak dalej kraj nie pociagnie bo z czego weźmie pieniadze,a co do tej instytucji swoje zdanie mam tylko tyle powiem chodzenie do kościoła nie czyni człowieka dobrym.
Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.Ja jestem w stanie jakiś czas ich utrzymać i zapewnić mieszkanie to dlaczego nie mieli by wrócić?Dla mnie jedyny problem że w polskiej szkole wnuki sobie nie poradzą bo u nas poziom jest o wiele wyższy.
Żużel jeśli w ogóle wróci to finanse poleca na pysk co jest zrozumiałe,obecnie kraj nie powinien wypłacać 13 i 14 emerytury tak samo 500 plus powinno być wstrzymane a rzad rozdaje na lewo i prawo a pieniedzy na to nie ma bo niby skad,jeszcze teraz się słyszy że wracajacy polacy za granicy otrzymaja zasiłek chorobowy tylko na jakiej podstawie skoro tutaj nie pracowali.
I to mnie wkurwia najbardziej.Słyszałem!!!.O ile w kwestii 13 emerytury się zgadzam to jak sobie wyobrażasz wstrzymanie 500+ kiedy rodzice nie ze swojej winy nie mają pracy?Żużel mnie teraz niewiele obchodzi.Podaj mi podstawę prawną do wypłacania 14 emerytury lub wypłacania chorobowego dla powracających?Dlaczego pieprzysz i podpuszczasz jedych na drugich w kwestiach o których nie masz bladego pojęcia?Wiesz że w Tarnowie na Romanowicza jest ośrodek kwarantanny dla tych co nie mają do kogo wrócić?Żadne państwo nie było przygotowane na taką skalę epidemii ale czemu sobie nie poujadać?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 24 mar 2020, 18:19
Kibic UT pisze: 24 mar 2020, 15:59
ziggy pisze: 24 mar 2020, 14:13 Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.Ja jestem w stanie jakiś czas ich utrzymać i zapewnić mieszkanie to dlaczego nie mieli by wrócić?Dla mnie jedyny problem że w polskiej szkole wnuki sobie nie poradzą bo u nas poziom jest o wiele wyższy.
Żużel jeśli w ogóle wróci to finanse poleca na pysk co jest zrozumiałe,obecnie kraj nie powinien wypłacać 13 i 14 emerytury tak samo 500 plus powinno być wstrzymane a rzad rozdaje na lewo i prawo a pieniedzy na to nie ma bo niby skad,jeszcze teraz się słyszy że wracajacy polacy za granicy otrzymaja zasiłek chorobowy tylko na jakiej podstawie skoro tutaj nie pracowali.
I to mnie wkurwia najbardziej.Słyszałem!!!.O ile w kwestii 13 emerytury się zgadzam to jak sobie wyobrażasz wstrzymanie 500+ kiedy rodzice nie ze swojej winy nie mają pracy?Żużel mnie teraz niewiele obchodzi.Podaj mi podstawę prawną do wypłacania 14 emerytury lub wypłacania chorobowego dla powracających?Dlaczego pieprzysz i podpuszczasz jedych na drugich w kwestiach o których nie masz bladego pojęcia?Wiesz że w Tarnowie na Romanowicza jest ośrodek kwarantanny dla tych co nie mają do kogo wrócić?Żadne państwo nie było przygotowane na taką skalę epidemii ale czemu sobie nie poujadać?
Wcześniej nie było 500 plus i ludzie jakoś żyli teraz też by dali rady,ale tu chodzi o co innego rzad nie pozwoli sobie na to bo trzeba dalej kupować wyborców nie ważne że kraju nie stać,nikogo nie podjudzam u nas wzrost zachorowań jest z powodowany polakami którzy wracaja zagranicy a jeśli mówisz już o tym że żadne państwo nie jest przygotowane na taka epidemie to zgoda ale pewne rzeczy w szpitalach powinny być a ich nie ma to już wina rzadu i również poprzedników którzy po prostu marnotrawili pieniadze podatników wydaja na pierdoły a zwykły obywatel teraz cierpi.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

W stanach rząd federalny wysyła lotniskowce i statki szpitale na pomoc.We Włoszech nawet nie możesz pożegnać zmarłych rodziców i nie wiesz gdzie ich spalą a w Hiszpani zamienili lodowiska na kostnice.Anglia ma mniej respiratorów niż my na milion mieszkańców.Ale my ubodzy krewni mamy mieć na wszystko?To dlaczego poprzednie ,lepsze rządy nie zadbły o to? Było by jak znalazł.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2020, 18:53 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 24 mar 2020, 18:45 W stanach rząd federalny wysyła lotniskowce i statki szpitale na pomoc.We Włoszech nawet nie możesz pożegnać zmarłych rodziców i nie wiesz gdzie ich spalą a w Hiszpani zamienili lodowiska na krematoria.Anglia ma mniej respiratorów niż my na milion mieszkańców.Ale my ubodzy krewni mamy mieć na wszystko?
Co mnie Anglia obchodzi ja mieszkam w Polsce i interesuje mnie jak tutaj wyglada służba zdrowia a ta wyglada tragicznie i wcale nie jesteśmy biednym krajem, pokaż mi drugi taki kraj gdzie od pokoleń się tak kradnie i dalej jest co ile miałeś afer nie idzie tego zliczyć ile miliardów utopionych nie wiadomo gdzie,kończę dyskusje bo swoje zdanie mam i go nie zmienię.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Ja też skończyłem dyskusję tylko pod rozwagę zadam Ci retoryczne pytanie?Ci ku*** POjebańcy chcieli wszystko sprywatyzować .Gdzie teraz jak trzeba są te prywatne szpitale i gabinety?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 24 mar 2020, 19:10 Ja też skończyłem dyskusję tylko pod rozwagę zadam Ci retoryczne pytanie?Ci ku*** POjebańcy chcieli wszystko sprywatyzować .Gdzie teraz jak trzeba są te prywatne szpitale i gabinety?
Ale po co do mniej pijesz to jest jedna sitwa razem wódkę pija a w sejmie się kłóca że niby walcza o dobro polaków dobre sobie uśmiałem się o swoje portfele walcza i sobie krzywdy nie zrobia.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »


Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: peter_griffin »

ziggy pisze: 24 mar 2020, 14:13 Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.
Ale jak to ziggy, przecież według Ciebie grypa groźniejsza? Z powodu czegoś słabszego od grypu Twój syn i synowa stracili pracę? Durni Angole, mogli Cię posłuchać.
W stanach rząd federalny wysyła lotniskowce i statki szpitale na pomoc.We Włoszech nawet nie możesz pożegnać zmarłych rodziców i nie wiesz gdzie ich spalą a w Hiszpani zamienili lodowiska na kostnice.
E tam, to na pewno spisek. Jakoś z powody grypy nie wysyłali lotniskowce i można było normalnie pożegnać zmarłych. To musi być kłamstwo. Przecież sam jeszcze dwa tygodnie temu twierdziłeś, że grypa groźniejsza :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2574
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Sezon nam na razie umarł, forum też, to naturalne. Bylibyśmy już po pierwszej kolejce... Pozostaje czekać.

Mimo wszystko, przed nami Święta Wielkiej Nocy. Święta inne niż zwykle. Spędźmy je przede wszystkim w zdrowiu i względnym spokoju. Dla większości siedzenie w domach, przy takiej pogodzie, jest męczące. Dużo cierpliwości życzę i nadziei na lepsze jutro. Niech Zmartwychwstały da nam wiarę.

Obyśmy jak najszybciej usłyszeli ryk silników i zapach palonego oleju! Trzymajcie się!

Wesołych Świąt ;)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Sezonu chyba nie będzie bo koronoświrus nie odpuszcza a rzad wprowadza coraz to bardziej absurdalne zakazy za chwilę mateszek kłamczuszek podniesie podatki i oskubie do reszty ludzi,według mnie nie pozwola do końca roku na imprezy masowe wesołych świat wszystkim.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 820
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Dla poprawy humoru proponuję oglądać w poniedziałek o 15.00 na polsat sport z 2005roku IMP z Tarnowa jak nasz Janek zdobywa po raz pierwszy mistrza polski to były czasy pozdrawiam wesolych świąt i szybkiego rozpoczęcia sezonu :)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

peter_griffin pisze: 02 kwie 2020, 0:54
ziggy pisze: 24 mar 2020, 14:13 Oby dwa miesiące jak chodzi o wirusa ale kryzys gospodarczy potrwa długo.A ani zwracanie się do Boga ani pomijanie go nie czyni nikogo dobrym.Do czego nas doprowadzi żarcie się miedzy sobą?Ja mam wnuki w UK.Synowa straciła pracę półtora tygodnia temu bo zamknęli hotel,syn pracował do dzisiaj bo zamknęli fabryki Jaguara i Land Rovera które zaopatrywali.
Ale jak to ziggy, przecież według Ciebie grypa groźniejsza? Z powodu czegoś słabszego od grypu Twój syn i synowa stracili pracę? Durni Angole, mogli Cię posłuchać.
W stanach rząd federalny wysyła lotniskowce i statki szpitale na pomoc.We Włoszech nawet nie możesz pożegnać zmarłych rodziców i nie wiesz gdzie ich spalą a w Hiszpani zamienili lodowiska na kostnice.
E tam, to na pewno spisek. Jakoś z powody grypy nie wysyłali lotniskowce i można było normalnie pożegnać zmarłych. To musi być kłamstwo. Przecież sam jeszcze dwa tygodnie temu twierdziłeś, że grypa groźniejsza :lol: :lol: :lol:
Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO: ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, SMACZNEGO ŚWIĘCONEGO ORAZ MOKREGO DYNGUSA 🐣🐰🦆🐣🐰DLA WSZYSTKICH KIBICÓW.A jeżeli ma Ci to poprawić święta to tak okazałem się idiotą.

Zablokowany