Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 26 lut 2020, 16:54
fan ut pisze: 26 lut 2020, 14:18 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87155 ... -z-jamroga Może ten sezon będzie miał lepszy przecież stać go na to
Bardzo mi się podoba atmosfera w drużynie.Widać że chłopaki będą walczyć jeden za drugiego.Już nie mogę się doczekać sezonu.
Mamy fajną młodą drużynę a nie emerytów co odcinają kupony.Karnety od przyszłego tygodnia w końcu dostępne :)
Pozdrawiam
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87163 ... rc-miliona Grzesiu mógłbyś przybliżyć?Ja uważam że 5% z 260 tys. to 13000 zł i z tego powodu nie mogłem kupić karnetu w grudniu?Bez tych pieniędzy klub by nie istniał?Innym to jakoś nie przeszkadzało?

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87216 ... ku-czarnem
Standardowo o Tarnowie ? kolejny mędrzec który ma dużo do powiedzenia.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Ten tekst na syfach to stek bzdur więcej tam o uciekinierach z Torunia niż o Tarnowie,kto ma chodzić na żużel to chodzić będzie a Rozkrut niech się bierze za ratowanie żużla skoro taki madry a nie pier*** bo tak kto każdy potrafi tylko mówić bo to nic nie kosztuje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 01 mar 2020, 12:05 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87216 ... ku-czarnem
Standardowo o Tarnowie ? kolejny mędrzec który ma dużo do powiedzenia.
Pozdrawiam
Kibic UT pisze: 01 mar 2020, 12:14 Ten tekst na syfach to stek bzdur więcej tam o uciekinierach z Torunia niż o Tarnowie,kto ma chodzić na żużel to chodzić będzie a Rozkrut niech się bierze za ratowanie żużla skoro taki madry a nie pier*** bo tak kto każdy potrafi tylko mówić bo to nic nie kosztuje.
Jak czytam takie idiotyzmy to krew mnie zalewa.Czy napisze Hynek ,Czosnyka czy Ostafiński to ku*** wszyscy tylko chcą dokopać Unii?Rozkrut więcej dla tej Unii zrobił niż ja i wy i też prowadzi jakąś prywatną wojenkę?Nie myślałem że to napiszę ale Grzesiu ja 16 lat prowadziłem dość dobrze prosperujący interes.Po czym doprowadziłem go prawie do bankructwa w wyniku czego wyemigrawałem.Wynająłem jednak lokal i przez 10 lat miałem dochód z wynajmu dopóki nie sprzedałem.To nie pieprz mi Grzesiu że najemca a potem właściciel miał spłacić za mnie długi.Świącik startował od zera i gdzie jest teraz?Nasz prezes odziedziczył klub walczacy o mistrzostwo i gdzie jest?Pytałem dlaczego nie ma karnetów? Kibic UT napisał mi że nie ma ponieważ nie ma sponsora ligi.To co to za argument?Czy przez to zmienią się ceny biletów? Ja uważam że to wypadkowa pomiędzy podażą a popytem.Jaki by nie był sponsor i ile by nie dał to cena musi być możliwa do zaakceptowania przez masowego odbiorcę bo wariatów mnie podobnych jest niewielu i klubu nie utrzymamy.To dlaczego klub rezygnuje z dochodu z karnetów które od trzech miesięcy były by na koncie?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 01 mar 2020, 20:38 Jak czytam takie idiotyzmy to krew mnie zalewa.Czy napisze Hynek ,Czosnyka czy Ostafiński to ku*** wszyscy tylko chcą dokopać Unii?
Nie musisz czytać jak ci to przeszkadza każdy tylko pier*** co by zrobił to proszę bardzo pokażcie w końcu i zróbcie porzadek z Tarnowski żużlem bo gadać to nic nie kosztuje.
ziggy pisze: 01 mar 2020, 20:38 .Świącik startował od zera i gdzie jest teraz?
Startował od zera bo został prezesem Stowarzyszenia w spółce co była zadłużona na grube miliony był chwilę rzecznikiem potem długów tam nie musieli spłacać zaczał od zera w 1 lidze i dostał się przy zielonym stoliku do ekstralipy i przekształcił klub w spółkę i miliony z miasta dostał gdzie inne kluby spłacały badź spłacaja ale żużel w Polsce to cyrk więc mnie tutaj już nic nie zdziwi.
ziggy pisze: 01 mar 2020, 20:38 Pytałem dlaczego nie ma karnetów? Kibic UT napisał mi że nie ma ponieważ nie ma sponsora ligi.To co to za argument?Czy przez to zmienią się ceny biletów?
Klub argumentował że Karnety będą w sprzedaży po ogłoszeniu sponsora ligi,widocznie ten musi widnieć na karnecie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Odliczamy dni do otwarcia okienka transferowego 1 listopada. W tym samym czasie ruszy sprzedaż karnetów KŻ Orzeł na sezon 2020!


Na początku listopada pierwszeństwo przy zakupie stałych wejściówek na przyszły rok, będą mieli posiadacze karnetów na mijający sezon 2019. Czyli będzie można zamówić dokładnie te same miejsca, które były zajmowane dotychczas. Po kilkunastu dniach ruszy sprzedaż otwarta. Szczegóły pojawią się wkrótce w mediach i na stronach klubowych. Warto jednak już teraz pomyśleć o jak najszybszym zaopatrzeniu się w wejściówkę na sezon 2020. Przypominamy, że w tym roku posiadacze karnetów w cenie 150 złotych mogli obejrzeć 9 imprez seniorów i wszystkie turnieje młodzieżowców, odbywające się na torze w Łodzi. Rachunek jest prosty...Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży.

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu, klub ma ważne kontrakty z czwórką zawodników. Aleksander Grygolec, Piotr Pióro, Eryk Borczuch i Niemiec Ben Ernst będą reprezentowali barwy Orła w sezonie 2020. Ten ostatni pokazał się z dobrej strony w sobotnich zawodach juniorów w Pardubicach, zajmując drugie miejsce w Memoriale Jiriego Marxa. Dla 17-latka w przyszłym roku otwiera się szansa, aby podczas spotkań ligowych częściej pojawiać się w składzie łódzkiej drużyny. W regulaminie rozgrywek ma pojawić się zapis, o możliwości wystawienia podczas meczu zawodnika rezerwowego do lat 23 (czyli z numerem 8 lub 16). Podobne przepisy obowiązują już w PGE Ekstralidze.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 01 mar 2020, 21:12 Odliczamy dni do otwarcia okienka transferowego 1 listopada. W tym samym czasie ruszy sprzedaż karnetów KŻ Orzeł na sezon 2020!


Na początku listopada pierwszeństwo przy zakupie stałych wejściówek na przyszły rok, będą mieli posiadacze karnetów na mijający sezon 2019. Czyli będzie można zamówić dokładnie te same miejsca, które były zajmowane dotychczas. Po kilkunastu dniach ruszy sprzedaż otwarta. Szczegóły pojawią się wkrótce w mediach i na stronach klubowych. Warto jednak już teraz pomyśleć o jak najszybszym zaopatrzeniu się w wejściówkę na sezon 2020. Przypominamy, że w tym roku posiadacze karnetów w cenie 150 złotych mogli obejrzeć 9 imprez seniorów i wszystkie turnieje młodzieżowców, odbywające się na torze w Łodzi. Rachunek jest prosty...Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży.

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu, klub ma ważne kontrakty z czwórką zawodników. Aleksander Grygolec, Piotr Pióro, Eryk Borczuch i Niemiec Ben Ernst będą reprezentowali barwy Orła w sezonie 2020. Ten ostatni pokazał się z dobrej strony w sobotnich zawodach juniorów w Pardubicach, zajmując drugie miejsce w Memoriale Jiriego Marxa. Dla 17-latka w przyszłym roku otwiera się szansa, aby podczas spotkań ligowych częściej pojawiać się w składzie łódzkiej drużyny. W regulaminie rozgrywek ma pojawić się zapis, o możliwości wystawienia podczas meczu zawodnika rezerwowego do lat 23 (czyli z numerem 8 lub 16). Podobne przepisy obowiązują już w PGE Ekstralidze.
Nie wiem czego pijesz do mnie ja w klubie nie pracuje także napisz sobie do klubu czego rzeczywiście dopiero teraz sa karnety.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 01 mar 2020, 21:48
ziggy pisze: 01 mar 2020, 21:12 Odliczamy dni do otwarcia okienka transferowego 1 listopada. W tym samym czasie ruszy sprzedaż karnetów KŻ Orzeł na sezon 2020!


Na początku listopada pierwszeństwo przy zakupie stałych wejściówek na przyszły rok, będą mieli posiadacze karnetów na mijający sezon 2019. Czyli będzie można zamówić dokładnie te same miejsca, które były zajmowane dotychczas. Po kilkunastu dniach ruszy sprzedaż otwarta. Szczegóły pojawią się wkrótce w mediach i na stronach klubowych. Warto jednak już teraz pomyśleć o jak najszybszym zaopatrzeniu się w wejściówkę na sezon 2020. Przypominamy, że w tym roku posiadacze karnetów w cenie 150 złotych mogli obejrzeć 9 imprez seniorów i wszystkie turnieje młodzieżowców, odbywające się na torze w Łodzi. Rachunek jest prosty...Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży.

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu, klub ma ważne kontrakty z czwórką zawodników. Aleksander Grygolec, Piotr Pióro, Eryk Borczuch i Niemiec Ben Ernst będą reprezentowali barwy Orła w sezonie 2020. Ten ostatni pokazał się z dobrej strony w sobotnich zawodach juniorów w Pardubicach, zajmując drugie miejsce w Memoriale Jiriego Marxa. Dla 17-latka w przyszłym roku otwiera się szansa, aby podczas spotkań ligowych częściej pojawiać się w składzie łódzkiej drużyny. W regulaminie rozgrywek ma pojawić się zapis, o możliwości wystawienia podczas meczu zawodnika rezerwowego do lat 23 (czyli z numerem 8 lub 16). Podobne przepisy obowiązują już w PGE Ekstralidze.
Nie wiem czego pijesz do mnie ja w klubie nie pracuje także napisz sobie do klubu czego rzeczywiście dopiero teraz sa karnety.
Bo prawdopodobnie zależy nam na klubie tak samo tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się adwersarza i jego argumenty zrozumieć a nie zakładam z góry że nie ma racji.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 01 mar 2020, 20:38 Świącik startował od zera i gdzie jest teraz?
ziggy Największy przekręt i hańba w historii żużla, będę im to wypominał.Jeszcze będą bezczelnie twierdzić że są 4 drużynowym mistrzem Polski.
Przy zielonym z 2giej do elipy.Wiadomo że medaliki są w układzie.Nie mów mi się Świącik zaczynał od zera,dla niego nawet 2 ligi połączyli.
To jest żaden autorytet i żaden dobry prezes.
ziggy pisze: 01 mar 2020, 21:12 Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży.
Takich mamy kibiców w Tarnowie.Kto ma przyjść to przyjdzie.Jak był Gollob był cały stadion.W 2012 było to samo musiałem stać na barierce bo przyszli pikniki i się pytali w którym kasku jedzie Ułamek :x trzeba było się pokazać.Najbardziej mnie denerwują kibice co nie chodzą a mają najwięcej do powiedzenia.Ja co roku kupuje karnet bo mi zależy na klubie.A to że jest Sady jaki na to mam wpływ żaden.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Ktoś się może orientuje czy karnety obowiązują też na play ofy gdybyśmy przez przypadek weszli bo nie widzę żadnej informacji . Jest tylko info ,że na wszystkie mecze rundy zasadniczej a co z play ofami :) :?: Gdzie tu sportowe ambicje już pogodzeni są że walka o utrzymanie :(

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 01 mar 2020, 22:01 Bo prawdopodobnie zależy nam na klubie tak samo tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie staram się adwersarza i jego argumenty zrozumieć a nie zakładam z góry że nie ma racji.
Nie podoba mi się co się dzieje w klubie i jak jest od lat zarzadzany no niestety kibic Tarnowski ma przeje** ale nic więcej nie mogę zrobić jedynie co to kupić karnet i kibicować i jeśli klub będzie padał to z razem z nim na pewno nie ucieknę jak większość pikników.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 01 mar 2020, 22:04
ziggy pisze: 01 mar 2020, 20:38 Świącik startował od zera i gdzie jest teraz?
ziggy Największy przekręt i hańba w historii żużla, będę im to wypominał.Jeszcze będą bezczelnie twierdzić że są 4 drużynowym mistrzem Polski.
Przy zielonym z 2giej do elipy.Wiadomo że medaliki są w układzie.Nie mów mi się Świącik zaczynał od zera,dla niego nawet 2 ligi połączyli.
To jest żaden autorytet i żaden dobry prezes.
ziggy pisze: 01 mar 2020, 21:12 Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży.
Takich mamy kibiców w Tarnowie.Kto ma przyjść to przyjdzie.Jak był Gollob był cały stadion.W 2012 było to samo musiałem stać na barierce bo przyszli pikniki i się pytali w którym kasku jedzie Ułamek :x trzeba było się pokazać.Najbardziej mnie denerwują kibice co nie chodzą a mają najwięcej do powiedzenia.
Pozdrawiam
Jesteś już na tyle dużym chłopcem żeby zrozumieć że świat nie jest idealny i każdy orze jak może.Żużel to drogi sport i co złego w tym że przyjdą ludzie którzy się nim nawet nie interesują ale przyciągną ich sukcesy?Przecież gdyby nie GA to 3 czy 4 tyś nie utrzyma klubu i co wtedy?To nie F1 gdzie elitarność utrzymują producenci samochodów?Sądzisz że np. Jamaha, Kawasaki czy Honda nie wyproduktowały by lepszego motocykla żużlowego?Po prostu zwyczajnie się im to nie kalkuluje i trzeba się z tym pogodzić.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87193 ... swojego-ze Chyba już każdy postawił krzyżyk na Mroczke :) z roku na rok coraz niżej :(

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Niech sobie Komarnicki stawia krzyżyki na swoich żużlowcach w Stali. Jak mnie to bawi... eksperci od cudzych piaskownic. Życzmy Arturowi dobrze. Może i jego podejscie różni się nieco od innych, ale ambicji dla Unii mu nie można odmówić. Liczę na dobry sezon. Poza tym... skoro i tak nie ma aspiracji na play-off. Co za różnica? Byle się utrzymać.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

ams92 pisze: 02 mar 2020, 13:58 Niech sobie Komarnicki stawia krzyżyki na swoich żużlowcach w Stali. Jak mnie to bawi... eksperci od cudzych piaskownic. Życzmy Arturowi dobrze. Może i jego podejscie różni się nieco od innych, ale ambicji dla Unii mu nie można odmówić. Liczę na dobry sezon. Poza tym... skoro i tak nie ma aspiracji na play-off. Co za różnica? Byle się utrzymać.
paczpan wyrocznia się odezwał jak pier*** że wział Kasprzak z Tarnowa bo w Gorzowie się odbuduje a w Gorzowie i owszem miał dobre sezony ale miał również najgorszy sezon w karierze sezon 2015 i średnia 1,477 raper z nad wisły :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Kibic UT pisze: 02 mar 2020, 14:08 paczpan wyrocznia się odezwał jak pier*** że wział Kasprzak z Tarnowa bo w Gorzowie się odbuduje a w Gorzowie i owszem miał dobre sezony ale miał również najgorszy sezon w karierze sezon 2015 i średnia 1,477 raper z nad wisły :lol:
Miał także najlepszy sezon w karierze rok wcześniej ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Krzysiu po wicemistrzostwie poluzował lejce o czym aż huczało w Gorzowie.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

http://unia.tarnow.pl/zostan-wolontariuszem-sezon-2020/ 12.03 mam konsultacje i mam nadzieję że będę.To nic groźnego ale terminy mogą kolidować.Ps.Będę.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87373 ... omnym-wzmo Zawsze to więcej jazdy będzie miał Cierniak pozostali juniorzy jaskółek też powinni być na zasadzie gościa wypożyczeni :)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Haha, jak sobie przypomnę ten zestaw zagranicznej "Nadziei i potencjału" w roku zwłaszcza 2008, kiedy lecieliśmy z hukiem: Doolan, Wright, Juul Larsen, Busch, Iwanow (choc ten przynajmniej zrobił potem karierę na lodzie).
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

SportTarnów
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2020, 21:09

Unia Tarnów 2020

Post autor: SportTarnów »


Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

SportTarnów pisze: 12 mar 2020, 21:12 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87369 ... ierzono-wy

ciekawy wywiad...
Kibicuje Przemkowi bo nie jest z rodziny żużlowej.Jak będzie ciężko pracował to może być takim Ernestem.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Kyle_UT
Posty: 112
Rejestracja: 20 lip 2015, 19:06

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kyle_UT »

Pierwsza kolejka odwołana, ciekawe kiedy ruszy sezon...

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2020

Post autor: ams92 »

Aktualnie to chyba najmniejszy problem. Ruszy, kiedy ruszy, o ile w ogóle. Trzeba być dobrej myśli, że powoli to wszystko się opanuje.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Re: Unia Tarnów 2020

Post autor: peter_griffin »

Ciekawe jak wygląda sprawa kasy z GA w przypadku anulowania sezonu. Ogólnie świat sportu dostanie ostro po dupie. Żużlowcy którzy żyli od sezonu do sezonu mogą mieć spore problemy.

Zablokowany