Obrazek

I liga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

I liga

Post autor: fan ut »

Wywalenie Sadego dużo nie zmieni ale zawsze poprawi wizerunek klubu szczególnie jeśli chodzi o sponsorów. Wiem coś na ten temat bo znam parę osób którzy są przy kasie i mogli by sponsorować ale dopóki Sady będzie to nie dadzą grosza . Przede wszystkim do wywalenia oprócz Sadego jest cały ten beton w postaci zarządu który trzeba ruszyć może wtedy będzie lepiej. Ludzie w Tarnowie kochają żużel ale chcą oglądać odpowiedni poziom inaczej będą śledzić wyniki w telewizji . Jak zmienią się osoby w klubie to zobaczycie trzeba będzie conajmniej dwie godziny przed zawodami przyjechać aby znaleźć miejsce .Kibic płaci kibic żąda nie ma sentymentu trudno się dziwić nie którym osobom ja osobiście chodzę bo wolę oglądać na żywo czuć ten klimat ,choć mnie to wkurza :oops:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

TKM pisze: 06 cze 2019, 19:22 miasto jedynie widzi co się dzieje i próbuje w białych rękawiczkach uprzykszać życie sademu i rn. Jakby jeszcze miasto dawało 1 lub 2 mln to oni by żyli jak pączki w maśle, a stan klubu wyglądałby tak samo.
Miasto Tarnów to jest dno jeśli chodzi o sport maja totalne wywalone z reszta te barany nie potrafia zrobić porzadnie chodnika więc o czym tu mowa,ale jest biegun ciepła miasto się rozwija :lol:
TKM pisze: 06 cze 2019, 19:22 Kibice przestali chodzić bo czekają, aż to padnie i kto inny stanie na czele. Ja też na to czekam
jak upadnie klub to żebyś się nie zdziwił jak nie będzie chętnych na reaktywacje klubu,kibice Rzeszowa coś ci moga o tym powiedzieć już stoi u drzwi ich klubu sponsor tylko jakoś go nie widać :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

I liga

Post autor: the_naturat »

dlatego moja wizja jest cały czas taka sama: na stołku prezesa musi siąść ktoś z ramienia GA. I z ich namaszczeniem wprowadzić normalność w finansach i zacząć normalne negocjacje w sprawie stadionu. A nie prowadzić medialnej wojenki

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Na złotym kasku przez przypadek spotkałem Laszlo Botsara(nie jestem pewien nazwiska bo nie znam węgierskiego)Mieszka w Nyiregyhaza i jechał 5 godzin bo jest kibicem żużla.Zna prawie wszystkich zawodników polskich lig.Był na GP w Warszawie i na SEC we Wrocławiu.Jest najczęściej w Krośnie bo ma najbliżej ale też często bywał w Rzeszowie.W latach 70 gdy przestał jeździć Pytko byliśmy jedną z najgorszych drużyn w 2 lidze a prawdziwi kibice nie porzucili drużyny.Jest mi wstyd że gość który nie ma żadnego interesu bo nie ma swojej drużyny potrafi poświęcić swój czas i pieniądze na to co kocha a wydawało by się że elita kibiców na tym forum ma na to wywalone.Niektórzy cieszą się że mała frekwencja jest na złość Sademu dla innych pretekstem jest Ciepiela i stadion.Ani z jednym ani z drugim mi nie po drodze tylko że oni przeminą a mnie to wisi i powiewa.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

Mam nadzieję że Musielak nie wygra tej sprawy i będzie musiał zapłacić ta karę to będzie przestroga dla zawodników, by szanować barwy klubowe a nie w połowie sezonu już się dogadać a potem głupa udawać że tak nie jest.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... al/88t0nkz
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Czy masz jeszcze jakieś złudzenia?Pedersen nas sprzedał bo mu od czerwca nie płacono,o jakich barwach klubowych w żużlu piszesz?Ja go nie potępiam bo każdy musi z czegoś żyć tylko to już nie ma nic wspólnego ze sportem który ja znałem Czas już?.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2019, 16:32 przez ziggy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 30 lis 2019, 16:21 Czy masz jeszcze jakieś złudzenia?Pedersen nas sprzedał bo mu od czerwca nie płacono,o jakich barwach klubowych w żużlu piszesz?
Już dawno pisałem że zarobki żużlowców są chore.Jakiś gówniarz Drabik co pozdrawia przed kamerami psa kosztuje
2 mln.Nie pasuje to do Anglii jeździć za ich śmieszne stawki.Ale Polak zamiast płacić mniej to płaci jeszcze więcej.
Po co taki Pedersen czy Hancock mają kończyć kariery, jak nowych zawodników nie ma.Rynek jest hermetyczny te
same nazwiska od lat.Budżety w ekstralidze po 10 czy 12 mln a meczy 7 :lol:
A za jakie stawki będzie jeździł w sezonie 2020 Pedersen w Anglii :lol:
ziggy żużel w obecnej formule musi przestać istnieć.To już jest nienormalne za podpis 700 tyś za punk 7 czy 8 tyś.
Ludzie to tylko sport dawniej zawodnicy byli na etacie i było okay.Dzisiaj jeden zawodnik obskakuje cztery ligi
i sam już nie wie gdzie jeździ.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 lis 2019, 16:21 Czy masz jeszcze jakieś złudzenia?Pedersen nas sprzedał bo mu od czerwca nie płacono,o jakich barwach klubowych w żużlu piszesz?Ja go nie potępiam bo każdy musi z czegoś żyć tylko to już nie ma nic wspólnego ze sportem który ja znałem Czas już?.
Pedersen pieniadze dostał owszem na czas nie miał płacone ale jak nie pasuje to w Danii mu dadza więcej :lol: albo nasi mogli zrobić jak włókniarz nie zapłacić po czym założyć nowy klub, te same barwy i pisać że to dalej ten sam klub sukcesy również kabaret żużlowy w Polsce :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 30 lis 2019, 16:35
ziggy pisze: 30 lis 2019, 16:21 Czy masz jeszcze jakieś złudzenia?Pedersen nas sprzedał bo mu od czerwca nie płacono,o jakich barwach klubowych w żużlu piszesz?Ja go nie potępiam bo każdy musi z czegoś żyć tylko to już nie ma nic wspólnego ze sportem który ja znałem Czas już?.
Pedersen pieniadze dostał owszem na czas nie miał płacone ale jak nie pasuje to w Danii mu dadza więcej :lol: albo nasi mogli zrobić jak włókniarz nie zapłacić po czym założyć nowy klub, te same barwy i pisać że to dalej ten sam klub sukcesy również kabaret żużlowy w Polsce :lol:
Jeżeli zatrudnię pracownika i mu nie płacę to mogę wymagać lojalności?Czy to że inni oszukują znaczy że ja tez mogę?

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 lis 2019, 16:55 Jeżeli zatrudnię pracownika i mu nie płacę to mogę wymagać lojalności?Czy to że inni oszukują znaczy że ja tez mogę?
Dostał pieniadze czy nie pytam się,oszukała to Częstochowa,Gniezno i tak by można było dalej wymieniać Unia Tarnów jednak zawsze płaciła z opóźnieniem ale płaciła tylko że na Tarnów jest nagonka ale większość nie płaci na czas,nawet w ręczna Kielce miało problemy finansowe i też płacili z poślizgiem niejednokrotnie zawodnicy musieli czekać na pieniadze.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 30 lis 2019, 17:11
ziggy pisze: 30 lis 2019, 16:55 Jeżeli zatrudnię pracownika i mu nie płacę to mogę wymagać lojalności?Czy to że inni oszukują znaczy że ja tez mogę?
Dostał pieniadze czy nie pytam się,oszukała to Częstochowa,Gniezno i tak by można było dalej wymieniać Unia Tarnów jednak zawsze płaciła z opóźnieniem ale płaciła tylko że na Tarnów jest nagonka ale większość nie płaci na czas,nawet w ręczna Kielce miało problemy finansowe i też płacili z poślizgiem niejednokrotnie zawodnicy musieli czekać na pieniadze.
Jeżeli uważasz że to norma to ciekawe gdzie nas to zaprowadzi?Ciągle mamy mentalność z PRL u.Czy wiesz że na "zachodzie "jak nie płacisz rachunków np.za gaz to nie kupisz nic na kredyt i wywalą Cię na zbity pysk, nie wynajmiesz domu nie wspominając o tym że nie kupisz telefonu na abonament ?Pewnie można płacić pod stołem tylko pytam ile lat będziesz robił żeby zarobić 2 miliony?Ale u nas welcome,nas stać.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 lis 2019, 17:28 Jeżeli uważasz że to norma to ciekawe gdzie nas to zaprowadzi?Ciągle mamy mentalność z PRL u.Czy wiesz że na "zachodzie "jak nie płacisz rachunków np.za gaz to nie kupisz nic na kredyt i wywalą Cię na zbity pysk, nie wynajmiesz domu nie wspominając o tym że nie kupisz telefonu na abonament ?Pewnie można płacić pod stołem tylko pytam ile lat będziesz robił żeby zarobić 2 miliony?Ale u nas welcome,nas stać.
O czym ty mówisz Polski nie porównuje do krajów europejskich bo u nas wszystko stoi na głowie więc i sport jest jaki jest.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 30 lis 2019, 18:12
ziggy pisze: 30 lis 2019, 17:28 Jeżeli uważasz że to norma to ciekawe gdzie nas to zaprowadzi?Ciągle mamy mentalność z PRL u.Czy wiesz że na "zachodzie "jak nie płacisz rachunków np.za gaz to nie kupisz nic na kredyt i wywalą Cię na zbity pysk, nie wynajmiesz domu nie wspominając o tym że nie kupisz telefonu na abonament ?Pewnie można płacić pod stołem tylko pytam ile lat będziesz robił żeby zarobić 2 miliony?Ale u nas welcome,nas stać.
O czym ty mówisz Polski nie porównuje do krajów europejskich bo u nas wszystko stoi na głowie więc i sport jest jaki jest.
Czyli my nie jesteśmy w UE i ostatnie 15 lat bylem schizofrenikiem i paranoikiem?I jeżeli coś jest porąbane to tak ma być bo to nasze?Ciekawa koncepcja.Ja już grobowiec kupiłem bo jakoś nie wierzę w siły nadprzyrodzone a bardziej w ekonomię ale wolna wola.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85705 ... czolowce/5 To ile musielibyśmy płacić za karnety żeby to utrzymać?Nikomu nie zaglądam do portfela ale są jakieś granice absurdu.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

I liga

Post autor: ziggy »

Jest coś takiego

Franciszek Jan Klimek
Ktoś ustanowił tak tam na Górze
I trudno nam to wytłumaczyć:
Jest coś takiego w psiej naturze,
Że pies nam wszystko chce wybaczyć.

I głód. I chłód. I niewygodę
Gdy łańcuch jeszcze bardziej skrócą,
I ból, i strach, i niepogodę,
I poniewierkę, gdy wyrzucą.

Jest coś takiego w psiej naturze,
Co ludzie często mają za nic:
To wierność, która trwa najdłużej
I miłość, która nie zna granic.

Ta miłość się nie może znużyć
Ani z latami, ani z wiekiem,
Ale by na nią móc zasłużyć,
Trzeba po prostu być człowiekiem. I do wiosny kochani wariaci.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I liga

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 lis 2019, 18:22 Czyli my nie jesteśmy w UE i ostatnie 15 lat bylem schizofrenikiem i paranoikiem?I jeżeli coś jest porąbane to tak ma być bo to nasze?Ciekawa koncepcja.Ja już grobowiec kupiłem bo jakoś nie wierzę w siły nadprzyrodzone a bardziej w ekonomię ale wolna wola.
Jesteśmy w Unii Europejskiej Polska jest ładnie zapakowana jak dobry cukierek ale gdy się go rozpakuje to się okazuje że nie jest taki dobry jak nam się wydawało,u nas tak samo w kraju patologia goni patologię.
ziggy pisze: 30 lis 2019, 23:21 To ile musielibyśmy płacić za karnety żeby to utrzymać?Nikomu nie zaglądam do portfela ale są jakieś granice absurdu.
Granice absurdu już dawno zostały przekroczone a na Golloba się zbiera pieniadze gdzie koleś zarabiał miliony a zawodnicy co maja podobne kalectwa zostawiło się na pastwę losu,tylko dla tego że nie mieli takich umiejętności.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

Debilizm cały czas króluje koronoświrus który 80% przechodzi normalnie więcej straszenia ludzi i niszczenia gospodarki a teraz jeszcze żużel przy pustych trybunach to jest kabaret co się wyprawia.

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/87922 ... sza-szansa
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Re: I liga

Post autor: Kibic UT »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... ny/p4xldyg

Raczej liga bez Łotyszy bo kwarantanna dotyczy polaków co za kretyni na Łotwie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

Bydzia ma super tor do ścigania Piękna jazda Petera brawo brawo brawo.
Na co mi zabetonowana ekstraliga zawody palce lizać jak już się odsypało.
Że Walaska jeszcze zapraszają to już nie pierwszy raz kiedy robi taką siarę.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: I liga

Post autor: the_naturat »

Zawody super. Widać, że wszystkim brakuje jazdy. Nie było testowania silników, każdy robił co mógł, żeby dobrze wypaść. A jazda Petera z zawodów na zawody coraz lepsza

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

Żałosne drukowanie pod Gdańsk.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

zwierzyna jako gość robi różnice w milicji.Wypaczanie wyniku nic więcej.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Re: I liga

Post autor: the_naturat »

a co się tam działo, bo nie oglądałem ?

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Re: I liga

Post autor: Greg-Tarnów »

the_naturat pisze: 18 lip 2020, 18:11 a co się tam działo, bo nie oglądałem ?
Dawid Lampart 3,3,1*,3,W 10+1 pkt jako gość robi robotę.Fuksiarska wygrana Bydgoszczy.
Gdyby nie ta czerwona kartka dla Saszy to Orzeł by wygrał.Zdecydowanie większe emocje niż w Elidze gdzie
wyniki są wiadome i z dużymi różnicami.Powtórzę po raz kolejny Instytucja gościa jest nie do zaakceptowania.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: I liga

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 18 lip 2020, 18:55
the_naturat pisze: 18 lip 2020, 18:11 a co się tam działo, bo nie oglądałem ?
Dawid Lampart 3,3,1*,3,W 10+1 pkt jako gość robi robotę.Fuksiarska wygrana Bydgoszczy.
Zdecydowanie większe emocje niż w Elidze gdzie wyniki są wiadome i z dużymi różnicami.
Gdyby nie ta czerwona kartka dla Saszy to Orzeł by wygrał.
Pozdrawiam
Ale ta kartka mu się należała.A Lampart co zrobił w 15? Nie dość że wjechał w Kościucha to jeszcze go kopał.Ale meczyk palce lizać i faktycznie może być ciekawiej.Obawiam się że o ile Mati będzie rządził to z drugim młodzieżowcem możemy mieć problem bo gdzie indziej chłopaki też wymiatają.

ODPOWIEDZ