Obrazek

Stadion Unii Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

https://www.facebook.com/baniowytarnow/ ... 7508/?t=51 Wodzu prowadź ku świetlanej przyszłości miasta.

'Ojciec w niedzielę pakował nas do dwójki na Kaczkowskiego bo tyle było linii autobusowych i z zajezdni w Mościcach zapierdzielaliśmy na Ostrów i jeszcze kursował prom bo most oddano około 1970".Wiem że dziecinnieję na starość ale nie myślałem że aż tak bardzo tym bardziej że ojca mi nikt nie wróci ale Ciepiela może chociaż prom przywróci tylko czy o to chodzi?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

Estudiantes pisze: 24 lis 2019, 13:47 Już nie przesadzajcie np. budowany stadion Pogoni w Szczecinie, ani nie jest z miasta z centrum Polski, ani nie jest miastem PiSowskim i ma dofinansowanie. Jak to nie ma nowych stadionów na południu? Stalowa Wola? Mielec? Rzeszów? Tarnobrzeg? Sandomierz? Ludzie, w Woli Rzędzińskiej budują. Wisła Kraków dostała ponad milion dofinansowania na boisko od ministerstwa, żydy dostały w Tarnowie na hale dofinansowanie z UE. Nieudolności burmistrza i radnych nie ma czym tłumaczyć. Są bandą cepów co pokazali chociażby na przykładzie hali Jaskółka, nawet nazwa mu przeszkadzała. Oczywiście Grupa Azoty stała się patronem ale hali w Puławach. :D

Obrazek

Tyle w temacie.
Ja byłem zawodnikiem Tarnoovii a potem sędzią piłkarskim,póki nie uznałem że nie będę wracał(po sobocie i niedzieli)nawalony do domu bo małżeństwo nie przetrwa.(Oficjalnie przyjmuje się że Tarnovia powstała w 1909 w chwili połączenia KS Pogoń Tarnów z Biało-Czerwonymi Tarnów. Nie jest znana dokładna data dzienna, bowiem istnieje jedynie kopia legitymacji piłkarza z 25 września, wtedy jeszcze zawodnika Pogoni. Można z tego wywnioskować, że do połączenia klubów musiało dojść po 25 września 1908)Poznałem Barwińskiego, Seyferta(może źle piszę jego nazwisko) z Thoreza Wałbrzych, Czekańskiego który był wychowankiem Tarnovii ,Buckiego z Sandecji, Jacka Gębale który był poprzednio trenerem Tarnovii i sprowadził do Unii Mroza koszykarza mojego młodszego kolegę ze szkoły ale ku*** nie widziałem nigdy żadnego żyda w klubie choć nie miałbym nic przeciwko.Dwa razy dostałem po ryju w parku przed zawodami to to Ci pasuje?Czy nie żyjemy w jednym mieście?Tarnovia to był klub utrzymywany przez mieszkańców (Kokoszka był piłkarzem ale też piekarzem jak wszyscy inni spółdzielcy którzy z własnych pieniędzy utrzymywali ten klub.I co każesz mi wybierać kogo mam bardziej kochać?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

Przypomniało mi się że miałem zaszczyt poznać też panów Majorka i Kubalę niezapomnianych trenerów piłki ręcznej a w latach 80 tych grałem w międzyzakładowej lidze oldbojów w drużynie Huty Szkła Gospodarczego z Grześkiem Ślązakiem(o ile się nie mylę pochodził z Niedomic) który mnie do tego namówił i jakoś nie było to dla nas problemem.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 28 lis 2019, 9:42 https://www.facebook.com/Ogarek1990/vid ... 9504/?t=43 Macie jeszcze wątpliwości co do Ciepieli który twierdzi że to problem starosty i okolicznych gmin.Takie samo podejście ma do stadionu i być może że na rok przed wyborami zadłuży miasto i "zacznie"remont tak jak przed tymi wyborami ogłosił przetarg.
ziggy dzisiaj dzień otwarty Areny Jaskółka Tarnów.Super że powstała bardzo się cieszę byłem zobaczyłem.Piłkarze ręczni kontynuują tradycje Unii Tarnów.Jedno co mi się od razu rzuciło w oczy.wąsaty roman,kwaśny,plakatowy robuś,klecha z kropidłem i cała banda radnych co stoi za destrukcją Tarnowa.Czy ich stanowiska i ich pensje są zależne od kondycji finansowej miasta? Oczywiście, że nie. Oni i ich pociotki mają swoje ciepłe stołki.Jeszcze o kolegach nie zapominają.Tarnów od dawna jest zarządzany w taki sposób by był miastem przyjaznym dla lajkoników.
Tak swoją drogą na pismo w sprawie dofinansowania na stadion żużlowo-piłkarski Tarnów czeka od wiosny.Minister Sportu się nie kwapi.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy pisze: 29 lis 2019, 19:43 https://www.facebook.com/baniowytarnow/ ... 7508/?t=51 Wodzu prowadź ku świetlanej przyszłości miasta.

'Ojciec w niedzielę pakował nas do dwójki na Kaczkowskiego bo tyle było linii autobusowych i z zajezdni w Mościcach zapierdzielaliśmy na Ostrów i jeszcze kursował prom bo most oddano około 1970".Wiem że dziecinnieję na starość ale nie myślałem że aż tak bardzo tym bardziej że ojca mi nikt nie wróci ale Ciepiela może chociaż prom przywróci tylko czy o to chodzi?
ziggy politycy to nie czytali nigdy Konstytucji.Będę wdzięczny za poparcie i odwdzięczę się rzetelną pracą dla Tarnowa.
Tak mówił nie jaki Piotr Augustyński z Koalicji Obywatelskiej.
O to jego komentarz 2 dni temu.Mocno komentowana jest aktywność wiceprezydenta Tarnowa Piotra Augustyńskiego, który publicznie prosi, aby Urzędu Miasta nie mieszać do remontu mostu. Zarzuca także staroście Romanowi Łucarzowi zaniedbania i obwinia go o opóźnienia w budowie łącznika z autostradą.
Mnie by śliny było szkoda na te mordy w tarnowskim ratuszu.
Za 4 lata sobie o was przypomną.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

Grzesiu a co my jako kibice możemy?Ja przynajmniej próbuje a przypomnę Ci że ministra sportu na razie nie ma.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

ziggy obowiązki ministra sportu przejął tymczasowo Premier Morawiecki.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 30 lis 2019, 16:02 ziggy obowiązki ministra sportu przejął tymczasowo Premier Morawiecki.
Pozdrawiam
Wiem ale tylko tymczasowo,możesz być zdziwiony.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1250
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Estudiantes »

ziggy pisze: 29 lis 2019, 23:52 Ja byłem zawodnikiem Tarnoovii a potem sędzią piłkarskim,póki nie uznałem że nie będę wracał(po sobocie i niedzieli)nawalony do domu bo małżeństwo nie przetrwa.(Oficjalnie przyjmuje się że Tarnovia powstała w 1909 w chwili połączenia KS Pogoń Tarnów z Biało-Czerwonymi Tarnów. Nie jest znana dokładna data dzienna, bowiem istnieje jedynie kopia legitymacji piłkarza z 25 września, wtedy jeszcze zawodnika Pogoni. Można z tego wywnioskować, że do połączenia klubów musiało dojść po 25 września 1908)Poznałem Barwińskiego, Seyferta(może źle piszę jego nazwisko) z Thoreza Wałbrzych, Czekańskiego który był wychowankiem Tarnovii ,Buckiego z Sandecji, Jacka Gębale który był poprzednio trenerem Tarnovii i sprowadził do Unii Mroza koszykarza mojego młodszego kolegę ze szkoły ale ku*** nie widziałem nigdy żadnego żyda w klubie choć nie miałbym nic przeciwko.Dwa razy dostałem po ryju w parku przed zawodami to to Ci pasuje?Czy nie żyjemy w jednym mieście?Tarnovia to był klub utrzymywany przez mieszkańców (Kokoszka był piłkarzem ale też piekarzem jak wszyscy inni spółdzielcy którzy z własnych pieniędzy utrzymywali ten klub.I co każesz mi wybierać kogo mam bardziej kochać?
Tarnovia to śmiecie. Oczywiście wszyscy, którzy kibicowali sportowcom do końca lat 80 wcale nie muszą odczuwać negatywnych emocji, bo i kibice Unii wbijali na tarnovie gonić naszych wrogów, ale od kiedy przerzuty zrobiły sobie ekipę na Bandrowskiego na początku lat '90 przeciw dawnym kolegom z Unii to już na zawsze pozostaną śmieciami.

Co do działań w sprawie stadionu to obecnie jest naprawdę mizernie.
Dawniej działało się w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=xdQXIpybiDo

W sobotę na otwarciu hali było symbolicznie:

http://elitatarnowa.pl/otwarcie-areny-jaskolka-tarnow/

Ciepiela po raz kolejny zapewnił, że stadion będzie. Odniósł się do transparentu i zarzekał się nawet proboszczowi z Mościc, że trzeba szybko przeprowadzić tą inwestycję. :mrgreen: Na otwarciu obok stał m.in. Kosiniak Kamysz :lol: i oczywiście cała plejada tarnowskich gwiazd z Wardzałami na czele, którzy w radzie miasta odgrywają mumie.
Kiedyś spotkany na mieście pan Prezydent także uparcie twierdził, że remont będzie na pewno, musi być.
Przynajmniej nazwa hali pozostała JASKÓŁKA. Jest tam całkiem fajnie, mam nadzieje że będziemy się jeszcze widzieć wspierając UNIĘ.
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: josef »

Nie było mnie chwile na forum , mam pytanie czy na tor dowieziono granitu :?: bo w niektórych miejscach na torze to więcej granitu by się przydało .Czy jak zwykle nie ma kasy i prezes wraz z zarządem myślą ze jakoś to będzie .

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

Estudiantes pisze: 03 gru 2019, 18:06
ziggy pisze: 29 lis 2019, 23:52 Ja byłem zawodnikiem Tarnoovii a potem sędzią piłkarskim,póki nie uznałem że nie będę wracał(po sobocie i niedzieli)nawalony do domu bo małżeństwo nie przetrwa.(Oficjalnie przyjmuje się że Tarnovia powstała w 1909 w chwili połączenia KS Pogoń Tarnów z Biało-Czerwonymi Tarnów. Nie jest znana dokładna data dzienna, bowiem istnieje jedynie kopia legitymacji piłkarza z 25 września, wtedy jeszcze zawodnika Pogoni. Można z tego wywnioskować, że do połączenia klubów musiało dojść po 25 września 1908)Poznałem Barwińskiego, Seyferta(może źle piszę jego nazwisko) z Thoreza Wałbrzych, Czekańskiego który był wychowankiem Tarnovii ,Buckiego z Sandecji, Jacka Gębale który był poprzednio trenerem Tarnovii i sprowadził do Unii Mroza koszykarza mojego młodszego kolegę ze szkoły ale ku*** nie widziałem nigdy żadnego żyda w klubie choć nie miałbym nic przeciwko.Dwa razy dostałem po ryju w parku przed zawodami to to Ci pasuje?Czy nie żyjemy w jednym mieście?Tarnovia to był klub utrzymywany przez mieszkańców (Kokoszka był piłkarzem ale też piekarzem jak wszyscy inni spółdzielcy którzy z własnych pieniędzy utrzymywali ten klub.I co każesz mi wybierać kogo mam bardziej kochać?
Tarnovia to śmiecie. Oczywiście wszyscy, którzy kibicowali sportowcom do końca lat 80 wcale nie muszą odczuwać negatywnych emocji, bo i kibice Unii wbijali na tarnovie gonić naszych wrogów, ale od kiedy przerzuty zrobiły sobie ekipę na Bandrowskiego na początku lat '90 przeciw dawnym kolegom z Unii to już na zawsze pozostaną śmieciami.

Co do działań w sprawie stadionu to obecnie jest naprawdę mizernie.
Dawniej działało się w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=xdQXIpybiDo

W sobotę na otwarciu hali było symbolicznie:

http://elitatarnowa.pl/otwarcie-areny-jaskolka-tarnow/

Ciepiela po raz kolejny zapewnił, że stadion będzie. Odniósł się do transparentu i zarzekał się nawet proboszczowi z Mościc, że trzeba szybko przeprowadzić tą inwestycję. :mrgreen: Na otwarciu obok stał m.in. Kosiniak Kamysz :lol: i oczywiście cała plejada tarnowskich gwiazd z Wardzałami na czele, którzy w radzie miasta odgrywają mumie.
Kiedyś spotkany na mieście pan Prezydent także uparcie twierdził, że remont będzie na pewno, musi być.
Przynajmniej nazwa hali pozostała JASKÓŁKA. Jest tam całkiem fajnie, mam nadzieje że będziemy się jeszcze widzieć wspierając UNIĘ.
Zacznę od końca.O ile dożyję to na pewno będziemy się widzieć na żużlu i to jest jedyne co nas łączy.Co osiągnęliście na tej radzie miasta?Ile lat minęło i czy coś drgnęło?Ktoś brał wasze zdanie pod uwagę przy budowie hali?Nie bądź śmieszny pisząc że Ciepiela coś obiecał bo on by matkę sprzedał byle być u koryta.Z Twoimi poglądami powołujesz się na proboszcza?Na procesjach nosisz baldachim a w niedziele rozsiewasz woń kadzidła w koszulce z napisem "Jezu ufam Tobie"? Co z tego że stał Kosiniak-Kamysz i cała reszta krwiopijców,któryś coś dobrego zrobił dla miasta?Ilu was chodzi na piłkę?Wypędźcie tą resztę i sami utrzymacie sekcję?Chcecie tego samego dla żużla?Niedoczekanie.Lejcie innych po ryju i żądajcie aby mieszkańcy miasta finansowali was w podzięce,powodzenia.Gdyby głupota potrafiła latać to już dawno podbilibyśmy kosmos.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1701
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Młynar »

josef pisze: 03 gru 2019, 19:08 Nie było mnie chwile na forum , mam pytanie czy na tor dowieziono granitu :?: bo w niektórych miejscach na torze to więcej granitu by się przydało .Czy jak zwykle nie ma kasy i prezes wraz z zarządem myślą ze jakoś to będzie .
Coś dosypali ale ile nie wiem. Do maja styknie.. Później będzie to samo.

yO!

ElPolako
Posty: 349
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ElPolako »

Prawda jest taka, że dosypywanie materiału na ten tor jest typowym reanimowaniem trupa. Ten tor nadaje się tylko na wystrzal w kosmos. Tylko położenie calkowicie nowej nawierzchni ma sens o czym z tego co pamietam już dawno mówił Cieślak

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85777 ... -w-tarnowi Synteza sytuacji.Zgadzam się z wszystkim chociaż niekiedy bym polemizował z niektórymi tezami ale to tylko szczegóły.

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut »

ziggy pisze: 05 gru 2019, 10:20 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85777 ... -w-tarnowi Synteza sytuacji.Zgadzam się z wszystkim chociaż niekiedy bym polemizował z niektórymi tezami ale to tylko szczegóły.
Bardzo dobrze to podsumował Racibor w porównaniu z Lublinem to marketing u nas jest na poziomie PRL :/

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

fan ut pisze: 05 gru 2019, 12:52 Bardzo dobrze to podsumował Racibor w porównaniu z Lublinem to marketing u nas jest na poziomie PRL
Jakim przykładem może być Lublin Racibor trochę odleciał 4 mln z miasta wyżebrana kasa z Azotów co mnie osobiście wku** zakładu tam nie ma ale jakaś kobita z pisu to załatwiła plus kasa z telewizji i sponsora głównego tak praktycznie zero innych sponsorów, frekwencja tam jest owszem bo do lat tam było dno i dwa metry mułu teraz wszyscy tam kochaja żużel o zgrozo kibice pełna gęba :lol: pod względem marketingu bija nas na głowę co ja mówię ręczna w Tarnowie nas bije po prostu w Tarnowskim żużlu coś takiego jak marketing nie istnieje samo to że szalika nie można kupić to kpina totalna,Leszno to i owszem może być jakiś wzorem bo ma prywatnych sponsorów i cały czas tam sponsorzy przybywaja.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

https://tarnow.naszemiasto.pl/tarnow-ra ... c1-7472583

Nie usłyszy gromkich braw od kibiców w Mościcach Tomasz Olszówka (Nasze Miasto Tarnów). Chce bowiem zabrać pół miliona przewidziane na prace remontowe przy Stadionie Miejskim i przeznaczyć pieniądze na zakup mobilnego laboratorium antysmogowego.

Kolejny przykład wydawania pieniedzy podatników na jakieś pierdoły ale idioci tym miastem zarzadzaja Tarnowa nic nie uratuje same koczkodany zasiadaja w razie.

Brakuje pieniedzy w mieście to likwidacja stanowisk w urzedzie nie trzeba tylu zastępców,prezydent powinien zmniejszyć sobie o połowę wypłatę i likwidacja straży miejskiej i już zaoszczędzone parę tysięcy w skali roku to już by była bardzo duża kwota.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Estudiantes
Posty: 1250
Rejestracja: 27 lip 2009, 19:33

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Estudiantes »

Olszówka po prostu .... powstrzymam się od sformułowań przed świętami.
Nie ma tej poprawki, a Ciepiela znowu mówi, że modernizacja ruszy. :lol:
Za to zmniejszyli kase na sport - 1,5 mln dla klubów :)
Nie ma z czego zbierac, bez Azotów w Tarnowie nie byłoby już nic poza ligami regionalnymi.

Teraz o ZKS Unii i Akademi..

http://www.kt24.pl/tomasz-matyjewicz-ci ... doceniona/

"Planów jest mnóstwo gdyż przygotowujemy się już do gwiazdki diamentowej. Sztuczne boisko to najpilniejsza potrzeba naszej akademii. Już wiemy, że musimy o nie zadbać sami, bo nie ma perspektyw, aby miasto wybudowało takie boisko w najbliższym czasie w Mościcach. Wszystkie zasoby ludzkie skierowaliśmy zatem na ten cel i liczymy, że wkrótce będziemy mogli podać pełniejszą informację w tym zakresie. Chcemy również wyremontować jedno z naszych trawiastych boisk treningowych, mamy również bardzo ambitny plan inwestycyjny dotyczący SMS, ale o nim będę mógł opowiedzieć więcej w nowym roku. Wracając do tematu sztucznego boiska w Mościcach, to póki co rozłożymy je na Arenie Jaskółka, ponieważ na 11 stycznia zaprosiliśmy najlepsze akademie piłkarskie z kraju na II Memoriał Krystiana Popieli. Wspólnie z Fundacją Dzielmy Się Uśmiechem organizujemy wielki charytatywny turniej połączony z pokazowym meczem gwiazd polskiego sportu, a wieczorem zaprosimy wszystkich na bal, podczas którego będzie można wylicytować bardzo ciekawe pamiątki, nie tylko sportowe. Dochód z całej imprezy podobnie jak w zeszłym roku przeznaczony zostanie na pomoc młodym zawodnikom w powrocie do sportu po kontuzjach lub ciężkich chorobach. Zapraszam już teraz wszystkich mieszkańców na to wydarzenie."


Błędem życia było oddawanie miastu Stadionu LA. Teraz przy rządach normalnych ludzi w Unii, klub sam by ten stadion przystosował, na pewno szybciej niż miasto, w którym nikt ani piłki noznej, ani żużla nie lubi.

Wolą np. wydać 125 tys. na turniej z reprezentacją piłki ręcznej, twierdząc że bedzie to jakaś tam promocja...
www.elitatarnowa.pl
ZKS UNIA - PIŁKARKSA DUMA GRODU LELIWITÓW

Krisu 1985
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2019, 14:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Krisu 1985 »

https://legionisci.com/news/79820_Budow ... _roku.html
Kolejny przykład jak to można załatwić pieniądze z Ministerstwa Na 80mln kosztów budowy 23mln dofinansowania A u nas się nie da Albo jak przy budowie hali dopiero teraz jak się skończyła budowa starają się o pieniądze Nie rozumiem tego :/

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: josef »

Trzeba zaznaczyć ze będzie to obiekt Legii Warszawa , a wszystkie władze są w Warszawie i wszystko jasne . Natomiast Tarnów to miasto zaściankowe na wschodzie kraju rządzone przez nieudaczników z prezydentem Ćiepielą na czele , moze gdyby Tarnów był miastem wojewódzkim to wtedy by miał większe szanse na dotacje , a tak to jesteśmy w ciemnej d...e . Jeszcze rok dwa i będzie po żuzlu w Tarnowie nie będzie stadionu Azoty się wycofują ze sponsorowania i Ćiepiela będzie zadowolony ze ma jeden kłopot z głowy , stadion miasto sprzeda pod jakiś Lidl czy inny super market , piłkarzy się przenieśie na stadion Błękitnych i wszyscy oprócz kibiców będą zadowoleni .

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2878
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Stadion Unii Tarnów

Post autor: konri »

http://www.kt24.pl/prezes-grupy-azoty-j ... Gay2KI-e7c polecam zatem chodzić w tym i następnym roku
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

konri pisze: 23 sty 2020, 16:29 http://www.kt24.pl/prezes-grupy-azoty-j ... Gay2KI-e7c polecam zatem chodzić w tym i następnym roku
Szkoda się wku*** na stadion nie ma w mieście a posłowie i senatorowie właśnie dostali podwyżki na biura poselskie to się w pale nie mieście co się w tym kraju wyrabia zgraja 460 debili w sejmie żeruje na 40 mln obywatelach którzy musza na tych koczkodanów robić a oni tylko podatki do góry.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 362
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: BoSco »

Orientuje się ktoś, dlaczego w tym roku na zimę nie zdjęto balotów z naszego toru? Rok w rok były demontowane na zimę.
Ze sportowym pozdrowieniem!

KoNiK
Posty: 2070
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: KoNiK »

bo nie ma zimy :?:

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2878
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Stadion Unii Tarnów

Post autor: konri »

ŻLF 2018 ŻLF 2023

ODPOWIEDZ