Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

njk1987 pisze: 07 lis 2019, 15:04
konri pisze: 02 lis 2019, 12:37 Grucha jest pewny podobno prezes ma kogoś jeszcze ale te informacje nie wychodzą poza ciasny krąg ludzi (może i dobrze). Lambert jest łączony z Orłem i Ostrovią z mojego infa tak wynika.
Konri to jak to jest z tym składem... ;)
Na chwilę obecną nic nowego nie wiem ale może być tak jak ktoś tu pisał, że prezes się nie licytował, bo jedziemy o nic albo była to taka "petarda", że nawet się nikt tym nie interesował szczególnie. Info było z poniedziałku (28.10). Jeśli chodzi o Lamberta to dostał kasę od Falubazu, który aspiruje do swoich wielkich lat i mają do niego o to żal w Lublinie z racji tego, że miał iść ligę niżej.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

konri pisze: 07 lis 2019, 17:05 Na chwilę obecną nic nowego nie wiem ale może być tak jak ktoś tu pisał, że prezes się nie licytował, bo jedziemy o nic albo była to taka "petarda", że nawet się nikt tym nie interesował szczególnie. Info było z poniedziałku (28.10). Jeśli chodzi o Lamberta to dostał kasę od Falubazu, który aspiruje do swoich wielkich lat i mają do niego o to żal w Lublinie z racji tego, że miał iść ligę niżej.
Ale nie wiesz kiedy klub planuje ogłosić kto tym rezerwowym wbrew pozorom jeszcze jest parę ciekawych zawodników między innymi Nick Morris który potrafi jechać póki co nie ma zatrudnienia aż mnie to dziwi.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

Kibic UT pisze: 07 lis 2019, 17:18
konri pisze: 07 lis 2019, 17:05 Na chwilę obecną nic nowego nie wiem ale może być tak jak ktoś tu pisał, że prezes się nie licytował, bo jedziemy o nic albo była to taka "petarda", że nawet się nikt tym nie interesował szczególnie. Info było z poniedziałku (28.10). Jeśli chodzi o Lamberta to dostał kasę od Falubazu, który aspiruje do swoich wielkich lat i mają do niego o to żal w Lublinie z racji tego, że miał iść ligę niżej.
Ale nie wiesz kiedy klub planuje ogłosić kto tym rezerwowym wbrew pozorom jeszcze jest parę ciekawych zawodników między innymi Nick Morris który potrafi jechać póki co nie ma zatrudnienia aż mnie to dziwi.
Ostatnie info z poniedziałku nie widziałem się od tamtej pory z "tajnym informatorem" 8-) :P
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

konri pisze: 07 lis 2019, 17:31 Ostatnie info z poniedziałku nie widziałem się od tamtej pory z "tajnym informatorem"
dzięki za odpowiedź mam nadzieję że będzie to zawodnik który coś wniesie do zespołu a nie zawodnik na zasadzie byle był czyli na sztukę.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2019, 17:53 przez Kibic UT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

konri pisze: 07 lis 2019, 17:05
njk1987 pisze: 07 lis 2019, 15:04
konri pisze: 02 lis 2019, 12:37 Grucha jest pewny podobno prezes ma kogoś jeszcze ale te informacje nie wychodzą poza ciasny krąg ludzi (może i dobrze). Lambert jest łączony z Orłem i Ostrovią z mojego infa tak wynika.
Konri to jak to jest z tym składem... ;)
Na chwilę obecną nic nowego nie wiem ale może być tak jak ktoś tu pisał, że prezes się nie licytował, bo jedziemy o nic albo była to taka "petarda", że nawet się nikt tym nie interesował szczególnie. Info było z poniedziałku (28.10). Jeśli chodzi o Lamberta to dostał kasę od Falubazu, który aspiruje do swoich wielkich lat i mają do niego o to żal w Lublinie z racji tego, że miał iść ligę niżej.
Spoko tak tylko pytałem, bo kojarzylem, że ktoś pisał i znalazłem właśnie ten Twój post. Co ma być to będzie kielbachy do góry i.... :D
Jakby Twój "tajny informator" wytrzeźwiał daj cynk, dobry cynk :)
Pozdrawiam
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/85316 ... ku-ubieglo
pisałem o tym zawodniku Zdunek mnie ubiegł :( Kajbuszew na dwa lata w Gdańsku.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Profesor88
Posty: 168
Rejestracja: 01 sie 2009, 13:10
Lokalizacja: Zakrzów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Profesor88 »

Czy Artur Czaja został już "pożegnany"? Tzn. czy była konkretna informacja, że na pewno nie będzie go u nas w przyszłym sezonie?
I czy wiadomo, co z Patrykiem Rolnickim? Krosno?
Programy i bilety żużlowe (głównie z Tarnowa):
https://allegro.pl/uzytkownik/marcelinwojcik

Seba44
Posty: 84
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

Unia Tarnów 2020

Post autor: Seba44 »

Profesor88 pisze: 07 lis 2019, 20:52 Czy Artur Czaja został już "pożegnany"? Tzn. czy była konkretna informacja, że na pewno nie będzie go u nas w przyszłym sezonie?
I czy wiadomo, co z Patrykiem Rolnickim? Krosno?
Rolnik się z Krosnem nie dogadał ponoć, poszło o finanse.
A Artur prawdopodobnie karierę zawiesza/kończy.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Rybnik został wykiwany przez Wrocław Balley już u nich :lol: a może by tak Lebiedewa lub Milika wypożyczyć od Sparty to Mrozek będzie miał całkiem pozamiatane ;)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Widzę że nie tylko mój post został usunięty ale też Vitii. Jeżeli tak się bawimy to życzę udanego karnawału ale beze mnie.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

ziggy pisze: 08 lis 2019, 23:16 Widzę że nie tylko mój post został usunięty ale też Vitii. Jeżeli tak się bawimy to życzę udanego karnawału ale beze mnie.
Dobrze, że został usunięty bo z całym szacunkiem, ale było to zwykle pierdolenie. Chłop wkleil link z kontraktem szklanego Ryśka z Włókniarzem i podpis do tego.. Holta w Tarnowie? Bez jaj, nie róbmy z tego forum kału.. ;)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

https://www.facebook.com/watch/?v=1243693902480201 I teraz nie będę zdziwiony bo to nie jest forum polityczne.I opinie można mieć diametralnie różne a cenzurę to ja już dawno temu przeżyłem.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

njk1987 pisze: 08 lis 2019, 23:28
ziggy pisze: 08 lis 2019, 23:16 Widzę że nie tylko mój post został usunięty ale też Vitii. Jeżeli tak się bawimy to życzę udanego karnawału ale beze mnie.
Dobrze, że został usunięty bo z całym szacunkiem, ale było to zwykle pierdolenie. Chłop wkleil link z kontraktem szklanego Ryśka z Włókniarzem i podpis do tego.. Holta w Tarnowie? Bez jaj, nie róbmy z tego forum kału.. ;)
Mój post był bardzo krytyczny w stosunku do wpisu Vitii ale jeżeli nie jest obsceniczny lub nad wyraz obraźliwy to kto i na jakiej podstawie ma to rozstrzygać?Prawdopodobnie jesteś na tyle młody że nie pamiętasz lub ze względu na wiek nie było to dla Ciebie istotne ale ja większość życia spędziłem w tamtym systemie i dobrze wiem czym to pachnie.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

savage pisze: 05 lis 2019, 10:06
j-rules pisze: 04 lis 2019, 21:08 A w temacie: Chcecie Gruchalskiego? Nie ma problemu. Tylko pozniej nie placzcie, ze drugi Czaja.
Twoim zdaniem lepiej byłoby brać Rolnickiego, bo nasz i "waleczny", zamiast Gruchalskiego, bo ten będzie słaby jak Czaja - dobrze rozumiem?
Bardzo zle rozumiesz co mnie dziwi. Czy ja pisze po chinsku?
Po prostu zareagowalem na te posty o walecznosci Gruchalskiego.
Z mojej strony koniec tematu. Jest w skladzie, mi to w sumie zwisa, nie wybieram sie na zaden mecz, bo to co uslyszalem przed pierwszym biegiem z Loko w tym roku wciaz we mnie tkwi.

Co mi nie zwisa to durna polityka wladz klubu, ale o tym juz sie chyba nikomu nie chce pisac, a nawet jak sie komus chce to nie ma to sensu, bo zaraz jeden z drugim napisza, ze... to nie ma sensu.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Młynar »

ziggy pisze: 08 lis 2019, 23:16 Widzę że nie tylko mój post został usunięty ale też Vitii. Jeżeli tak się bawimy to życzę udanego karnawału ale beze mnie.
ziggy pozwoliłem sobie wyrzucić Twój post ponieważ zareagowałeś na dziwaczny wpis Vitii a w wielu wypadkach zaraz byłaby kontra i tak dalej i tak dalej... Lepiej wcześniej coś uciąć i nie brnąć w pewne głupawki które niektórych cieszą.

Pozdrawiam

yO!

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

Kościuch gdzieś jest dogadany?

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: misiek80 »

j-rules pisze: 09 lis 2019, 17:16
savage pisze: 05 lis 2019, 10:06
j-rules pisze: 04 lis 2019, 21:08 A w temacie: Chcecie Gruchalskiego? Nie ma problemu. Tylko pozniej nie placzcie, ze drugi Czaja.
Twoim zdaniem lepiej byłoby brać Rolnickiego, bo nasz i "waleczny", zamiast Gruchalskiego, bo ten będzie słaby jak Czaja - dobrze rozumiem?
Bardzo zle rozumiesz co mnie dziwi. Czy ja pisze po chinsku?
Po prostu zareagowalem na te posty o walecznosci Gruchalskiego.
Z mojej strony koniec tematu. Jest w skladzie, mi to w sumie zwisa, nie wybieram sie na zaden mecz, bo to co uslyszalem przed pierwszym biegiem z Loko w tym roku wciaz we mnie tkwi.

Co mi nie zwisa to durna polityka wladz klubu, ale o tym juz sie chyba nikomu nie chce pisac, a nawet jak sie komus chce to nie ma to sensu, bo zaraz jeden z drugim napisza, ze... to nie ma sensu.
Tego nie da sie czytac

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2020

Post autor: Wolly wolly »

j-rules pisze: 09 lis 2019, 17:16
savage pisze: 05 lis 2019, 10:06
j-rules pisze: 04 lis 2019, 21:08 A w temacie: Chcecie Gruchalskiego? Nie ma problemu. Tylko pozniej nie placzcie, ze drugi Czaja.
Twoim zdaniem lepiej byłoby brać Rolnickiego, bo nasz i "waleczny", zamiast Gruchalskiego, bo ten będzie słaby jak Czaja - dobrze rozumiem?
Bardzo zle rozumiesz co mnie dziwi. Czy ja pisze po chinsku?
Po prostu zareagowalem na te posty o walecznosci Gruchalskiego.
Z mojej strony koniec tematu. Jest w skladzie, mi to w sumie zwisa, nie wybieram sie na zaden mecz, bo to co uslyszalem przed pierwszym biegiem z Loko w tym roku wciaz we mnie tkwi.

Co mi nie zwisa to durna polityka wladz klubu, ale o tym juz sie chyba nikomu nie chce pisac, a nawet jak sie komus chce to nie ma to sensu, bo zaraz jeden z drugim napisza, ze... to nie ma sensu.
Dokladnie tak jest...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Unia Tarnów od jakiś dwóch tygodni dziękuje sponsorom na twitterze i facebooku za współpracę i sponsoring i cały czas codziennie wypuszczaja firmy piękna sprawa ktoś za raz powie że to nic takiego ale żaden klub w Polsce tego nie robi,a sponsor ma mega reklamę.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Młynar pisze: 09 lis 2019, 18:13
ziggy pisze: 08 lis 2019, 23:16 Widzę że nie tylko mój post został usunięty ale też Vitii. Jeżeli tak się bawimy to życzę udanego karnawału ale beze mnie.
ziggy pozwoliłem sobie wyrzucić Twój post ponieważ zareagowałeś na dziwaczny wpis Vitii a w wielu wypadkach zaraz byłaby kontra i tak dalej i tak dalej... Lepiej wcześniej coś uciąć i nie brnąć w pewne głupawki które niektórych cieszą.

Pozdrawiam

yO!
Potrafię to zrozumieć ale nie podzielam Twojego punktu widzenia.To że coś skasujesz nie oznacza że nie istnieje o czym sam się boleśnie przekonałem(i nie ma to nic wspólnego z tą sytuacją)autor: vitia52 » 01 lis 2019, 10:20

Pamiętam.Zapal znicz.
http://tarnow.artlookgallery.com/grobon ... 991&inni=0 autor: vitia52 » 01 lis 2019, 17:20

https://www.youtube.com/watch?v=49JvapfbfZ4 Z tym się zgadzasz? Ale jak Ci nie pasuje to nie?Może spróbuj przekonać.Więc pozostańmy przy swoich przekonaniach.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ow/4eg6tef No to Sady zrobił sobie reklamę brakuje chętnych na jazdę w Unii dziwne :(

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: wejss »

fan ut pisze: 10 lis 2019, 20:42 https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... ow/4eg6tef No to Sady zrobił sobie reklamę brakuje chętnych na jazdę w Unii dziwne :(
Czytaliście ten artykuł? "Kiepskie położenie Tarnowa". Kpina jakaś.....Ja ta wolę to nasze kiepskie położenie i znacznie wyższe temperatury niż w tej pseudo "Polsce A". A to że dalej do Szwecji i Anglii...ale ściema. Lotnisko w Krakowie i Rzeszowie. Autostrada. Znacznie gorszą infrastrukturę ma Zielonka i Gorzów. O Lesznie nie wspomnę.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

Jest cały czas nagonka na Tarnów puka to jest kłamca,niestety dzisiaj w dobie internetu można pisać bzdury kwota 4 mln od Azotów jest wzięta z kosmosu nie ma Lahtiego bo więcej dało Gniezno tak to jest w tym cyrku objazdowym.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Dawid_Lampart
Posty: 71
Rejestracja: 02 gru 2011, 16:21

Unia Tarnów 2020

Post autor: Dawid_Lampart »

Puka to jest hiena. Napisał że Tarnów odbudowuje żużel w Rzeszowie. To władze z RzTŻ są od Was? :lol: Fajnie że jest Patryk i Edek no i Strachu bardzo mnie to cieszy. Inny portal pisze że jesteśmy hybrydą Krosna :shock:
Lamapart jest do wzięcia bo się na Nas wypią bo za 800 zł nie pojedzie. Pozdrawiam z H69.
H69

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2020

Post autor: Greg-Tarnów »

Aarnio przez FB szuka klubu w Polsce.Zawodnik nie drogi a o skład mógłby powalczyć.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Zablokowany