Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
marecki
Posty: 70
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:45
Lokalizacja: Kraków

Unia Tarnów 2020

Post autor: marecki »

nie Lahti a Kildemand! ma się tu odbudować, Gruchalski nie gwarantuje punktów, na Memoriale poza Jankiem i Kubą miał średnich przeciwników a startował na sprzęcie ekstraligowym, przypominam, że Kaczmarek przyjeżdżając do Tarnowa z Toruniem też robił bardzo fajny wynik a jaki miał poprzedni sezon wszyscy wiedzą, dlatego uważam, że miejsce Gruchalskiego jest w 2 lidze. Kuba Jamróg, Ernest i Rolnicki powinni stanowić trzon, do tego Cierniak, Konieczny, Ljung i jeszcze jeden obco (nie jestem zwolennikiem Kildemanda) i mamy fajny team. Przypominam, że KOza w Krakowie w 1 lidze był bardzo mocnym punktem, przy odpowiednim sprzęcie u nas będzie mocną 2 linią. Skład zbudowany na wychowankach mógłby nieco oczyścić kiepską w ostatnich latach atmosfere wokół żużla w Tarnowie a Sady z resztą ekipy pewnie nieco zapunktowaliby w oczach fanów.

marecki
Posty: 70
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:45
Lokalizacja: Kraków

Unia Tarnów 2020

Post autor: marecki »

1. Ljung, 2. Koza. 3. Kildemand, 4. Rolnicki, 5. Jamróg, 6. Cierniak, 7. Konieczny/Rempała

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Lahtiego nie będzie w Tarnowie, nie będzie go też raczej w Gnieźnie. Kolejny raz SF ma słabe info... Szczerze to jestem w szoku jak słabe ;). Ptaszki ćwierkają, że Timo będzie woził motocykle karawaną na mecze w przyszłym sezonie ;)

Rynek się niesamowicie uszczuplił w ciągu tygodnia. Jestem mega ciekawy co uda się wyciągnąć Unii.

Po cichu liczę na wielki powrót Kuby Jamroga, bo dla niego wakaty w Ekstralidze też zaczynają się uszczuplać:

Leszno - NIE
Wrocław - NIE
ZG - NIE
Częstochowa - NIE
Grudziądz - NIE
Lublin - NIE
Gorzów - moim zdaniem za KK przyjdzie obcokrajowiec + ewentualnie PUK
Rybnik - ?

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Jeśli chcemy się utrzymać to musimy mieć kogoś na poziomie Kułakova ,jeśli chcemy być w I-szej czwórce to trzeba mieć dwóch zawodników przynajmniej zbliżonym do poziomu Kułakova .A jeśli ktoś wspomniał o Kildemanie to chyba go poniosło on na tą chwilę to mógłby jeździć w Wandzie Kraków :) może się odbuduje.W przyszłym sezonie I-liga może być jeszcze silniejsza bo Toruń raczej poza zasięgiem .Może faktycznie jeśli Jamróg by nie podpisał nigdzie to raczej do nas by przyszedł ale oprócz niego pasuje ktoś zbliżony poziomem.Rynek coraz bardziej się zawęża zobaczymy jak operatywny będzie nasz Murinio ;) skład z wynalazkami nie bardzo przejdzie przecież u siebie pasuje wszystko wygrać . Czekamy na te petardy w składzie ;)

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: lolek69 »

Kogoś klub na pewno ma już "klepniętego". Gdyby JJ wrócił do Tarnowa to powiedzmy, że to jest to uzupełnienie za Kulakova. Teraz będzie potrzebny jeszcze jeden zawodnik. Nie wiem czemu, ale nadal będę się upierał przy Tungate'cie. Czaja out, Mroczka sam nie wiem, pewnie zostanie gdzie będzie mu lepiej..🤔

1. Jamróg
2. Kaczmarek
3. Tungate
4. Mroczka
5. Ljung
6. Cierniak
7. Konieczny/ Rempała

Z tym Kildemandem to jakiś żart był ? :) To już lepiej wziąć Bellego albo jakiego Jakobsena.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

marecki pisze: 11 paź 2019, 0:43 1. Ljung, 2. Koza. 3. Kildemand, 4. Rolnicki, 5. Jamróg, 6. Cierniak, 7. Konieczny/Rempała
Wolał bym taki skład na pewno ciekawy zespół.

1.Bellego
2.Kaczmarek
3.Tungate
4.Koza
5.Ljung
6.Cierniak
7.Konieczny/Rempała
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Co jak co, ale w Jamroga w Tarnowie nie wierzę. Ma conajmniej 2 opcje w razie rozwodu ze Spartą, gdzie miałby pewne miejsce w składzie (Gorzów, Rybnik) więc na pewno wybierze ekstralige. Patrząc na przymiarki transferowe klubów z Nice, musimy wzmocnić drużynę 2 dobrymi zawodnikami. Liga będzie na noże w przyszłym roku i wreszcie będą emocje, bo ostania drużyna będzie spadać :)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

njk1987 pisze: 11 paź 2019, 14:57 Co jak co, ale w Jamroga w Tarnowie nie wierzę. Ma conajmniej 2 opcje w razie rozwodu ze Spartą, gdzie miałby pewne miejsce w składzie (Gorzów, Rybnik) więc na pewno wybierze ekstralige. Patrząc na przymiarki transferowe klubów z Nice, musimy wzmocnić drużynę 2 dobrymi zawodnikami. Liga będzie na noże w przyszłym roku i wreszcie będą emocje, bo ostania drużyna będzie spadać :)
Tak samo w Jamróga nie wierzę liderów powoli brak na lige,ciakawe gdzie trafi Lambert fajny zawodnik.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

Unia Tarnów 2020

Post autor: wisla »

Jak Kasprzak odejdzie to Gorzów to przyjmie z pocałowaniem ręki.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

wisla pisze: 11 paź 2019, 18:11 Jak Kasprzak odejdzie to Gorzów to przyjmie z pocałowaniem ręki.
Gorzów ma dwóch polaków Zmarzlik i Woźniak także nie musza go brać.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
bio
Posty: 435
Rejestracja: 16 lis 2011, 22:39

Unia Tarnów 2020

Post autor: bio »

Jedna gmina juz zbankrutowala. Gwoli ścisłości.
https://www.pch24.pl/za-kilkanascie-god ... 831,i.html

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »


marecki
Posty: 70
Rejestracja: 09 lis 2015, 20:45
Lokalizacja: Kraków

Unia Tarnów 2020

Post autor: marecki »

fan ut pisze: 11 paź 2019, 10:31 A jeśli ktoś wspomniał o Kildemanie to chyba go poniosło on na tą chwilę to mógłby jeździć w Wandzie Kraków :) może się odbuduje.
nie jestem żadnym zwolennikiem Kildemanda ale wiem, że klub się z nim kontaktował, kogo wybiorą, okaże się, Kildemanda sądował też Skrzydlewski.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

marecki pisze: 13 paź 2019, 16:03 nie jestem żadnym zwolennikiem Kildemanda ale wiem, że klub się z nim kontaktował, kogo wybiorą, okaże się, Kildemanda sądował też Skrzydlewski.
Tu info odnośnie Łodzi.
https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/n ... zi/3ec3sdq
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2020

Post autor: konri »

W sobotę Kuba zakończył starty w tegorocznym sezonie. Na torze w Nagyhalasz w pierwszym swoim biegu zanotował upadek, w którym złamał palec prawej ręki. Już myśli o przygotowaniach do nowego sezonu i nie martwcie się, bo w listopadzie będzie mógł podpisać kontrakt na starty w PGE Ekstralidze 👊 Kuba i cały team dziękują sponsorom oraz kibicom za wspaniały doping na wszystkich stadionach!
Więc Kuba raczej na dla nas.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

slavo
Posty: 59
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:47
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: slavo »

skoro Kuba kontrakt podpisuje w listopadzie czyli niemalże pewne że nie będzie to Sparta inaczej podpisali by z nim wcześniej
obstawiam Lublin choć nie wykluczone że wyląduje w Rybniku, Gorzów raczej nie sądzę. Tarnów tym bardziej :(

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

No to Kube mamy z głowy zostaje w ekstralidze rynek zaczyna się kurczyć jak prezes nie załatwi dwóch zawodników na poziomie przynajmniej 10pkt to będzie ciężko się utrzymać a ambicje są na awans do I-szej czwórki :/

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

Ma ktoś jakieś sprawdzone info co z hobbystą?
Cisza w jego sprawie znaczyć może jedynie to, że szykuje się na przeprowadzkę...
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

njk1987 pisze: 15 paź 2019, 10:46 Ma ktoś jakieś sprawdzone info co z hobbystą?
Cisza w jego sprawie znaczyć może jedynie to, że szykuje się na przeprowadzkę...
Z tego co wiem, Janusz zostaje w Lesznie :mrgreen: ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

:lol:
A hobbysta level pro :?: ;)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

njk1987 pisze: 15 paź 2019, 10:58 :lol:
A hobbysta level pro :?: ;)
Nicki Pedersen z polskim paszportem? Nic nie wiem 8-) . Ja bym go mimo wszystko zostawił. W PLŻ na pewno pewniejszy niż Koza/Czaja/Kaczmarek. Jakby się wziął za siebie, mógłby jeździć solidnie, jako lider na domowym torze.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

savage pisze: 15 paź 2019, 11:08
njk1987 pisze: 15 paź 2019, 10:58 :lol:
A hobbysta level pro :?: ;)
Nicki Pedersen z polskim paszportem? Nic nie wiem 8-) . Ja bym go mimo wszystko zostawił. W PLŻ na pewno pewniejszy niż Koza/Czaja/Kaczmarek. Jakby się wziął za siebie, mógłby jeździć solidnie, jako lider na domowym torze.
Ja się pod tym również podpisuje. Jakby nie było polski dzik w Nice jest solidną marką (jakby to dziwnie nie brzmiało :)) W tym momencie jest on widziany przez nas z pryzmatu Ekstraligi i końcówki tamtego sezonu. Jak wiadomo na ekstralige się nie nadaje, a końcówkę sezonu jechał po ciężkiej kontuzji, przez którą stracił praktycznie cały żużlowy rok. Mroczka jak najbardziej tak, ale jako doparowy do wirtualnego Tungate'a ;)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

njk1987 pisze: 15 paź 2019, 11:29
savage pisze: 15 paź 2019, 11:08
njk1987 pisze: 15 paź 2019, 10:58 :lol:
A hobbysta level pro :?: ;)
Ja wie że to jest talent.Nie brak mu woli walki Tylko znajdź mi żużlowca w Polse.
Ja się pod tym również podpisuje. Jakby nie było polski dzik w Nice jest solidną marką (jakby to dziwnie nie brzmiało :)) W tym momencie jest on widziany przez nas z pryzmatu Ekstraligi i końcówki tamtego sezonu. Jak wiadomo na ekstralige się nie nadaje, a końcówkę sezonu jechał po ciężkiej kontuzji, przez którą stracił praktycznie cały żużlowy rok. Mroczka jak najbardziej tak, ale jako doparowy do wirtualnego Tungate'a ;)
ku*** ile można Go tłumaczyć kontuzjami lub tym że był doparowym . Pokażdzie mi zawodnika który w całym sezonie bez kontuzji odjechał od 40 do 60 biegów w sezonie a dla niego to norma. .To niech lepiej zajmie się bilardem.

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Unia Tarnów 2020

Post autor: kapecfc »

Holta?

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Nasz hobbysta niki pewnego poziomu już nie przeskoczy co najwyżej średniak I-ligowy ,jeśli nie zacznie jeździć w innych ligach nie będzie szukał jazdy to niedługo będzie miał problem w II-lidze. Dłuższą przyszłość to szkoda z nim wiązać lepiej postawić na młodszego ,który jeszcze chce coś osiągnąć na arenie międzynarodowej . A wracając do Lahtiego to oficjalnie z Lebiedewem i Tarsienko odchodzą od Długopisów tylko gdzie :?: tak na sto procent będzie jeździł Lahti :/

Zablokowany