Obrazek

Unia Tarnów 2020

2010-2023
4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

Unia Tarnów 2020

Post autor: 4evern »

j-rules pisze: 17 wrz 2019, 20:33 O Francuzach to juz rok temu pisalem.. Z kazdym kolejnym rokiem bedzie trudniej o nich, bo sie rozwijaja.
Jeszcze jakby w klubie ktos kumal zuzel to moze bylaby szansa zakontraktowac jakiegos mlodego, ktory ma talent, ale niestety - zero kumacji. Czaje i Kaczmarki itp.
Zaraz zaraz. To ktos kto dwa razy byl mistrzem Polski juniorow i mial dzikusa na gp to nie na talentu? :)

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

No wg mnie nie ma. Zwykly, silowy zuzel, zero finezji. Jego punkty sa uzaleznione glownie od silnika i pierwszego pola. Kwadratowa, bojazliwa jazda to norma. Nie bez powodu sie go Leszno pozbylo swego czasu..
Dzika karta na GP to zaden argument. Bylem wtedy na MA i zapewniam, ze przez te lata w Toruniu nie nauczyl sie jezdzic po swoim torze, tak samo jak nie umie jezdzic przy Z3.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2020

Post autor: j-rules »

savage pisze: 17 wrz 2019, 22:47


Kulakov 24 lata (23 jak został podpisany)
Kaczmarek 23 lata

Nie przesadzaj ;). W klubie są osoby, które na żużlu się trochę znają. Nie znają się na prowadzeniu takiej spółki - to wszyscy wiemy. Nie znają się na marketingu - to wszyscy wiemy, nie potrafią pozyskać sponsorów - to... wszyscy wiemy, ale nie szczęście do wyboru zawodników mają. Wystarczy popatrzeć na Bjerre, Kulakova, Ljunga, Czaję (w 1 sezonie), Pedersena... Oczywiście zdarzyły się głupie wybory jak Świderski i Kildemand, którzy wiadome było przed sezonem (o czym w obu przypadkach pisałem), że będą dramatem, ale podsumowanie wychodzi jednak na +

Pozdrawiam
Wiktor zostal podpisany pod numer 8.... a nie bo sie ktos na talencie poznal.
Michelsena tez lekka reka odpuszczono.. Szkoda strzepic ryja, serio Savage. Wg mnie nikt tam zuzla nie kuma. A Kaczmarek to taki sam talent jak Koza, tylko zdecydowanie bardziej mu sie chce + ma dosc dobry team.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Jeśli faktycznie nie ma już Kułakova to przede wszystkim musimy zatrzymać Ljunga żeby ktoś ciągnął wynik. Poza tym warto by było powalczyć o takich zawodników jak Tino Lachti,Bellego, Lambert, Jepessen,O.Bertson,Balley chce jeździć w I-lidze ,Milik,T.Arnio,J.Cholder ? A.Leayer,Gruchalski pod nr.8 ? jakiegoś młodego ruska tylko dać mu sprzęt :) myślę że nie powinni być aż tak drodzy. Ponoć wszyscy mówią że oprócz Torunia to tylko Unia dobrze płaci bo ma solidnego sponsora w postaci Grupy Azoty ;)

balu
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Unia Tarnów 2020

Post autor: balu »

Jeśli wierzyć temu https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84402 ... oncepcje-s artukułowi to skład jaki się obecnie klaruje to:

1. Kaczmarek
2. Koza
3. ?
4. ?
5. Ljung
6. CIerniak
7. Rempała/Konieczny

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84402 ... oncepcje-s

Nawiązując do składu
1.Kaczmarek
2.Koza (powinien zostać bo wychowanek)
3.?........( Lachti, Bellego, Mroczka na wypadek kontuzji
4.?.........(Bellego,T.Arnio jakiś młody rusek
5.Ljung on musi zostać
6.Cierniak j/w
7.Konieczny,Rempała
8.podobno ten nr. ma być w I-lidze (Gruchalski),(Rolnicki )choć jest za słaby
Taki skład powinien być w miarę oszczędny ale nie dadzą sobie w kaszę dmuchać mogą namieszać :?:

(Zobaczymy, co wydarzy się później. Być może w klubie pojawią się nowe twarze. Na razie jednak nie prowadzimy takich rozmów - wyjaśnia Sady.)

Ta wypowiedź mnie przeraża jak można nie prowadzić rozmów to na co on czeka na mannę z nieba .Kiedy chce rozmawiać w maju :lol: już nie będzie z kim ,inni prezesi w trakcie sezonu rozmawiają i robią podchody pod zawodnika.On powinien na rzęsach stawać aby namówić w miarę dobrego zawodnika do jazdy w klubie już nie ma za dużo czasu tu trzeba działać ręce opadają :(

Awatar użytkownika
Yoda
Posty: 3269
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:56
Lokalizacja: Będzin

Unia Tarnów 2020

Post autor: Yoda »

A co miał powiedzieć ?? Tak rozmawiam z zawodnikami, są już dogadani ? Na pewno powie dla tego osranego portalu że ma już wszystko dograne, cały skład jest. Ja wiem że masz uczulenie na prezesa ale myśl racjonalnie. Nikt nie powie oficjalnie że ma skład.

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1883
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Pichu »

Tak jak Pan Yoda pisze ;)

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Yoda pisze: 19 wrz 2019, 10:08 A co miał powiedzieć ?? Tak rozmawiam z zawodnikami, są już dogadani ? Na pewno powie dla tego osranego portalu że ma już wszystko dograne, cały skład jest. Ja wiem że masz uczulenie na prezesa ale myśl racjonalnie. Nikt nie powie oficjalnie że ma skład.
Nie chodzi o to żeby mówił że już jest z kimś dogadany tylko niech kibice wiedzą że działa w tym kierunku a nie siedzi z założonymi rękami.Taka wypowiedź to tylko źle świadczy o nim powinien dać do zrozumienia że jest aktywny na rynku ale to jest jego tajemnicą ;)

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Młynar »

Yoda pisze: 19 wrz 2019, 10:08 A co miał powiedzieć ?? Tak rozmawiam z zawodnikami, są już dogadani ? Na pewno powie dla tego osranego portalu że ma już wszystko dograne, cały skład jest. Ja wiem że masz uczulenie na prezesa ale myśl racjonalnie. Nikt nie powie oficjalnie że ma skład.
A co z wypowiedzią Prezesa odnośnie Torunia i wiedzy złożenia mocnej oferty Wiktorowi? Skoro Kułakov nadal ma ważny kontrakt to taki Toruń powinien dostać karę za prowadzenie negocjacji. Ja wiem że to jest sztuczny przepis no ale skoro menager przychodzi i mówi mamy takie i takie warunki w Toruniu to coś nie halo.

Sady na pewno również rozmawia z zawodnikami z zewnątrz ale dobrze że robią to w ciszy.

Ps. Szkoda Wiktora bo ewidentnie nasz spokojny klimat mu pasował. No ale kasa kasa.... i rozwój ;)

yO!

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: Wojtula »

Nie przypominam sobie żeby którykolwiek z prezesów polskich klubów żużlowych ogłosił, że ma dogadanych takich to a takich zawodników, spoza aktualnego składu. To dziennikarze, najczęściej spekulacyjnie i na chybił trafił,dopasowują zawodników do poszczególnych drużyn.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2020

Post autor: savage »

Panowie,

Ustalmy jedno - wszyscy Prezesi prowadzą rozmowy, większość zawodników rozsyła oferty do klubów. Jaki jest sens mówienia tego do mediów? Prezes, który dzieli się swoimi negocjacjami jest idiotą. Takich już mieliśmy anansków, którzy biegali do Ostafińskiego z radosnymi nowinami, a potem wychodzili na idiotów (patrz Mrozek).

Poza tym, na prawdę nie w interesie klubów, ani zawodników jest wypuszczanie takich informacji. Teoretycznie: Zielona Góra chce podkupić Smektałę - muszą załatwić to w ciszy, aby nikt w Lesznie nie podbijał oferty, ani nikt w Polsce nie dostał na talerzu informacji, że Smektała jest gotowy do odejścia z Leszna. Dla zawodnika wyciek takich informacji może oznaczać zerwanie umów sponsorskich jeszcze zanim podejmie decyzję. Takie informacje to samobójstwo i podstawowy błąd. Dlatego czy świadomie czy nie, działanie w ciszy medialnej to rozsądne podejście klubu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2905
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: bartek_1990 »

Fan ut to czy kibice "będą wiedzieć że działa a nie siedzi z założonymi rękami " nie jest w żaden sposób zależne od tego co przeczytasz na sf lecz od tego czy jesteś w temacie kumaty. Bo jeśli jesteś to na pewno zdajesz sobie sprawę że rozmowy się toczą i artykuł na sf nic nie zmienia ani nie wnosi. Jak już chcesz coś czytać mądrego i jakieś wnioski konstruktywne wyciągać to jest tu na forum kilku (choć niewielu ale jednak) użytkowników którzy wręcz tłuką do głowy pewne informacje i schematy działania w klubie. Ich czytaj i słuchaj a sf sobie odpuść. Polecam
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

kogata
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2011, 11:31

Unia Tarnów 2020

Post autor: kogata »

Za Kułakova podobno Karpow. Pożyjemy zobaczymy!

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

kogata pisze: 19 wrz 2019, 16:40 Za Kułakova podobno Karpow. Pożyjemy zobaczymy!
Nie chce mi się w to wierzyć z reszta to żadne wzmocnienie ale na pewno tani a to Sadego interesuje.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: njk1987 »

kogata pisze: 19 wrz 2019, 16:40 Za Kułakova podobno Karpow. Pożyjemy zobaczymy!
Skąd wiesz, że za Kulakova?
Może za Czaje i to byłby fajny ruch... :>
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Jeśli Karpov za Kułakova no to mamy osłabienie w składzie ,natomiast jeśli Karpov za Czaję to lekkie wzmocnienie może odpalić bo miał dobre mecze w Falubazie ale ponoć nie zawsze profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków przez to Falubaz się go pozbył :?:

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Unia Tarnów 2020

Post autor: Salvatore Savastano »

fan ut pisze: 20 wrz 2019, 9:34 Jeśli Karpov za Kułakova no to mamy osłabienie w składzie ,natomiast jeśli Karpov za Czaję to lekkie wzmocnienie może odpalić bo miał dobre mecze w Falubazie ale ponoć nie zawsze profesjonalnie podchodził do swoich obowiązków przez to Falubaz się go pozbył :?:
Totalna głupota. Pomyśl to się dowiesz albo i nie dlaczego odszedł z Falubazu. To nie boli.

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: ratat »

Dzisiejsze wyniki Pucharu Nice I Ligi nie pozostawiają wątpliwości, że strata Wiktora i/lub Petera będzie trudna do powetowania. Szczepaniaki, Gały i Bertnzony mogły im w tym sezonie szorować opony i za rok pewnie będzie podobnie...

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Jak pisałem wielokrotnie Sady znowu narobił dziadostwa , zawodnicy mieli płacone za 5 meczy a reszta jest nie zapłacona czyli powtórka z 2018 roku gdzie tez były kolosalne długi , jak długo jeszcze będzie ten szkodnik prezesem Unii :?: Wiem ze na tym forum Sportowe Fakty są niewiarygodne , ale niech niektórzy poczytają na S.F o Kułakowie , na pewno coś w tym prawdy jest .

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2020

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: 22 wrz 2019, 16:41 Jak pisałem wielokrotnie Sady znowu narobił dziadostwa , zawodnicy mieli płacone za 5 meczy a reszta jest nie zapłacona czyli powtórka z 2018 roku gdzie tez były kolosalne długi , jak długo jeszcze będzie ten szkodnik prezesem Unii :?: Wiem ze na tym forum Sportowe Fakty są niewiarygodne , ale niech niektórzy poczytają na S.F o Kułakowie , na pewno coś w tym prawdy jest .
Azoty to 70% budżetu przeniadze ponoć przelewaja w trzech transzach jeśli nie przeleja to nie ma kasy proste także tutaj nic nowego i tak zawodnicy swoje otrzymaja,ostaf jak zawsze musi coś napisać inaczej by był chory.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: josef »

Trochę więcej o odejściu Kułakowa za S.F.
Nie ma też gwarancji, że do końca października dostanie pieniądze poza-kontraktowe. Prezes nie jest w stanie tego zagwarantować. Przypomnijmy, że rozliczenia po sezonie 2018 wyglądały tak, że w ostatnich dniach października zawodnicy dostali kasę kontraktową, a dopiero w marcu 2019 dostali pieniądze sponsorskie (wyjątkiem byli ci, którzy zostali). Wiele wskazuje na to, że teraz będzie tak samo. Kułakowa takie rozwiązanie nie interesuje. Chce mieć płacone na bieżąco, by móc w spokoju inwestować w sprzęt i ja się mu nie dziwię bo w Toruniu będzie jechał o awans do ekstraligi a u nas w Tarnowie :?: jechał by chyba o utrzymanie się w 1 lidze . Jeszcze jedno te zaległe pieniądze sponsorskie za 2018 rok , które zawodnicy dostali w marcu 2019 roku to były chyba te pieniądze z pierwszej transzy z Azotów :?:

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2020

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 22 wrz 2019, 18:21
josef pisze: 22 wrz 2019, 16:41 Jak pisałem wielokrotnie Sady znowu narobił dziadostwa , zawodnicy mieli płacone za 5 meczy a reszta jest nie zapłacona czyli powtórka z 2018 roku gdzie tez były kolosalne długi , jak długo jeszcze będzie ten szkodnik prezesem Unii :?: Wiem ze na tym forum Sportowe Fakty są niewiarygodne , ale niech niektórzy poczytają na S.F o Kułakowie , na pewno coś w tym prawdy jest .
Azoty to 70% budżetu przeniadze ponoć przelewaja w trzech transzach jeśli nie przeleja to nie ma kasy proste także tutaj nic nowego i tak zawodnicy swoje otrzymaja,ostaf jak zawsze musi coś napisać inaczej by był chory.
https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84478 ... bo-maja-do To nic osobistego do Ciebie lecz nie potrafię zrozumieć rozumowania że wszystko co napisze nielubiany dziennikarz jest nieobiektywne.Gdy mieszkałem poza Polską to pamiętam że na SF(w czasie gdy nie byli częścią WP)wyłączność na prawdę o sytuacji Unii miał Sady.W życiu tak jest że jak notorycznie łżesz to nikt Ci potem nie wierzy choćbyś nawet miał rację.Pytam dlaczego nie było nigdy żadnego sprostowania a w sytuacji ekstremalnej wystąpienia na drogę sądową?Jak to jest że mamy 4 mil. z GA plus milion kapitału założycielskiego i po 5.05.(5 kolejka) nie płacimy zawodnikom mimo że nie widzą kasy z umów sponsorskich?Który klub oprócz ROW-u? w pierwszej lidze miał taki budżet? Klub być może nie dostanie licencji ale nie słyszałem żeby u prezesa pojawił się komornik,wręcz przeciwnie ma się chyba dobrze.Pytanie jest retoryczne ale chyba zasadne.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2020

Post autor: lolek69 »

Tłumaczenie jest zawsze takie samo. Oni muszą płacić to i to tamto. Mają tylko Azoty i nie ma innych sposobów. Po 5 kolejkach kasa się rozeszła. Wiadomo są trzy transze które Azoty przelewają, ale bez jaj. Nie ma widoków na lepsze czasy i do puki polityka tak będzie działać w klubie jak i w mieście to prędzej czy później zostanie tylko El Stadio de La Gruz..
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2020

Post autor: fan ut »

Nie ma co zwalać na dziennikarzy ,że są nie przychylni prezesowi ale w każdej nawet plotce jest coś prawdy tylko on nic nie robi żeby coś w tym kierunku zmienić aby klub był postrzegany w lepszy sposób. :> Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy,że Kułakov idzie do Torunia za podobne pieniądze co u nas to ewidentnie kasa nie była mu płacona na czas. A do tego podobna sytuacja jest pewnie z Ljungiem no to co tu się jeszcze dziwić w życiu nie ma sentymentu nie posmarujesz nie pojedziesz ;) Szkoda tylko,że co roku jest ta sama śpiewka że azoty jeszcze transzy nie przelały ,że czekają na zrealizowanie umów sponsorskich itd. to tylko psuje reputacje i wiarygodność klubu a przecież zawodnicy podobno chętnie do nas chcą przyjść troszkę dziwne to wszystko :)

Zablokowany