Obrazek

Stadion Unii Tarnów

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Stadion Unii Tarnów

Post autor: the_naturat »

peter_griffin pisze: 27 sie 2019, 14:56
fan ut pisze: 26 sie 2019, 23:12 Miasto bierze kredyt na budowę stadionu. W ramach konkursu zostaje wyłoniona nazwa stadionu: Azoty Arena. Azoty zostają sponsorem nazwy stadionu i płacąc za nazwę... miasto spłaca kredyt (jest Tauron Arena, PGE Narodowy, Stadion Energa Gdańsk)
Pomyślmy co łączy te wszystkie firmy .... Tak, to spółki skarbu państwa. W ten sposób można pokazać, że hala/stadion zarabia na siebie. Tyle tylko, że owieczki nie dokładają bezpośrednio z podatków, tylko w rachunku za prąd.
to teraz już nie wiem czy jestem:
a) genialny
b) kryminalistą
c) genialnym kryminalistą

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Stadion Unii Tarnów

Post autor: darecki »

http://tarnow.net.pl/articles/s/i/260764#

Mamy prezydenta totalnego idi..tę .

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Kibic UT »

darecki pisze: 31 sie 2019, 14:34 http://tarnow.net.pl/articles/s/i/260764#

Mamy prezydenta totalnego idi..tę .
Idiotami sa jeszcze ci którzy na niego głosowali.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Wolly wolly »

Jeżeli to jest pomysł pana Prezydenta na negocjacje z GA w sprawie dofinansowania budowy stadionu to gratuluję...Najśmieszniejsze ,w tym wywiadzie Prezydent uspokaja mówiąc ...że miasto nie ma pieniędzy..bardzo dobrze to rokuje...
One ticket to valhalla

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wisla »

Ciepiela głupi nie jest,dla niego przez dakie wywiady idealnym posunięciem jest zniechęcić Azoty do sponsorowani żużlowców i nie bedzie musiał myśleć o kasie na remont stadionu😄.

Krisu 1985
Posty: 14
Rejestracja: 15 mar 2019, 14:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Krisu 1985 »

Jak to jest że inne miasta dostają dofinansowania do budowy stadionu a w Tarnowie nie? No trzymajcie mnie :evil:

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wisla »

Bo rządzi pis a Ciepiela to po😀

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

wisla pisze: 03 wrz 2019, 13:28 Bo rządzi pis a Ciepiela to po
w Lublinie pieniądze się znajdują https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... ta/35en2d8
u nas ZŁODZIEJOM nie zależy na niczym.Za to wąsaty roman ma trzech zastępców biorokracja w tym kraju jest super.
Sztuczne stanowiska tworzy się dla swoich kolesi.Na to są pieniądze sami sobie krzywdy nie dadzą zrobić.Powinno się ich wywlec
na ulice i publiczny sąd.Ale żyjemy w państwie prawa :lol:
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

JaGa pisze: 03 wrz 2009, 15:01 Ważny jak dla nas temat. Na poprzednim forum momentami aż wrzało, więc i tu się bardzo przyda.

Zatem tak z innych miast:
Wizualizacja stadionu Legii Warszawa

Obrazek

Należy dodać, że budują go w ekspresowym tempie!!

A u nas nadal chwasty rosną :lol:
Gdy byłem dzieckiem Tarnów miał więcej ludności od Rzeszowa(65-61 tys)i tak to się mniej więcej utrzymywało do lat 90 tych(podobna ilość mieszkańców).Następnie samo pasmo nieszczęść.Najpierw Grad geodeta z lubelskiego ożeniony w Pleśnej likwidator województwa(program pilotażowy)za co w nagrodę został ministrem skarbu nie licząc innych fuch i przekrętów.Następnie tak żeśmy wybierali prezydentów że albo mieli miasto w dupie albo wręcz działali na szkodę jak obecny.W Rzeszowie mają m.in Politechnikę,Uniwersytet,lotnisko,stadion żużlowy(choć nie ma żużla) i prawie 200 tys.mieszkańców mieszkańców a my prawdopodobnie poniżej 100 tys.Pan Ferenc komuch przeżył AWS,SLD,PIS,PO i PIS i czy ktoś słyszał żeby strajkował przeciw aktualnie panującej władzy?Niecały kilometr od jego chałupy mieszkali( obecnie na emeryturze)pani Ania szefowa prokuratury rejonowej i pan Jureczek przewodniczący jednego z wydziałów sądu rejonowego a obaj synowie wprawdzie nie w Tarnowie ale też sędziowie.Nie wiedział o tym?I to jest powód żeby walczyć o niezawisłość sądów z panującą władzą?Trzeba być idiotą panie Ciepiela żeby poświęcić losy miasta dla prywatnych wojenek.Gdzie byliście gdy rządziła wasza PO?Miasto się zwija i samodzielnie nie jest w stanie udźwignąć takiej inwestycji więc za następne pięć lat wrócimy znowu do postu z 2009.r.Mam nadzieję że mieszkańcy wreszcie zmądrzeją i zaczną wybierać albo mądrych albo chociaż z aktualnie panujących.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Stadion Unii Tarnów

Post autor: peter_griffin »

Greg-Tarnów pisze: 04 wrz 2019, 15:21 w Lublinie pieniądze się znajdują
u nas ZŁODZIEJOM nie zależy na niczym.
Złodzieje, bo nie wykładają milionów na prywatną spółkę? Złodzieje, bo nie marnotrawią pieniądze publiczne na kontrakty kilku Duńczyków/Australijczyków?

Ale ci Szwedzi są głupi. Mogliby ładować miliony z kas samorządów w kluby żużlowe i płacić więcej jak w Polsce i dumie nazywać swoją ligę najbogatszą. A tak to płacą 1/4 tego co Polacy, a jeżdżą u nich ci sami zawodnicy. Ahh przygłupi Szwedzi, nie widzą że miasto promuje się wydawaniem milionów na kontrakt Łaguty. Ci skandynawscy debile po prostu dbają o estetykę miast i swoje zabytki. Nauczyliśmy Francuzów jeść widelcem, to i Szwedów nauczymy jak się promować.

Naprawdę nikt nie dostrzega absurdu, który ma miejsce obecnie w Polsce? Nie tylko w żużlu, ale i w piłce nożnej. Wskażcie mi drugi klub żużlowy/piłkarski w Europie, w najwyższej klasie rozgrywkowej, który jest w większości utrzymywany z pieniędzy podatników.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

peter_griffin pisze: 04 wrz 2019, 23:52 Złodzieje, bo nie wykładają milionów na prywatną spółkę? Złodzieje, bo nie marnotrawią pieniądze publiczne na kontrakty kilku Duńczyków/Australijczyków?

Ale ci Szwedzi są głupi. Mogliby ładować miliony z kas samorządów w kluby żużlowe i płacić więcej jak w Polsce i dumie nazywać swoją ligę najbogatszą. A tak to płacą 1/4 tego co Polacy, a jeżdżą u nich ci sami zawodnicy. Ahh przygłupi Szwedzi, nie widzą że miasto promuje się wydawaniem milionów na kontrakt Łaguty. Ci skandynawscy debile po prostu dbają o estetykę miast i swoje zabytki. Nauczyliśmy Francuzów jeść widelcem, to i Szwedów nauczymy jak się promować.

Naprawdę nikt nie dostrzega absurdu, który ma miejsce obecnie w Polsce? Nie tylko w żużlu, ale i w piłce nożnej. Wskażcie mi drugi klub żużlowy/piłkarski w Europie, w najwyższej klasie rozgrywkowej, który jest w większości utrzymywany z pieniędzy podatników.
Mam na myśli remont stadionu tylko o to mi chodzi.O utrzymywanie żużlowców z publicznych pieniędzy mam takie samo
zdanie jak ty.Jest to absurd wydawać na zagranicznych zawodników miliony.Szwedzi są inteligentni a Polscy prezesi to
głupki.3 mln,2,5 mln dla Doyle czy Zmarzlika.Dobrze powiedział Ove Fundin w swojej książce.Nikt ci nie karze być
żużlowcem jak uważasz że mało zarabiasz.Zarobki żużlowców są kosmiczne goście za 7 meczy na swoim torze
kasują niebotyczne kwoty.To jest już cyrk objazdowy.Co robi Toruń w 1 lidze oferuje zawodników stawki ekstraligowe.
Psują jeszcze bardziej i tak już zepsuty rynek.

Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

"W czwartek w lubelskim ratuszu odbyła się sesja Rady Miasta Lublin. Podczas spotkania prezydent Krzysztof Żuk otwarcie zadeklarował, że żużlowcy Speed Car Motoru Lublin w 2021 roku przeniosą się na Arenę Lublin."
W Lublinie władza jest z PO i Pisu ale potrafią się dogadać.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: leszeek17 »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84150 ... pny-projek

Czyta się ten tekst i człowieka ogarnia totalne zniesmaczenie i bezradność, gdy przyrównuje się to do sytuacji w Tarnowie... Dokładnie takiego stadionu potrzebujemy! A nam chce się dać udawaną przebudowę, przeprowadzoną jak najniższym nakładem środków i sił, dodatkowo z połączeniem dwóch dyscyplin, które w skali kraju nie występuje już praktycznie nigdzie...

I to zapewne będzie jedyna przebudowa tego stadionu za naszego życia. To jest straszne.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Stadion Unii Tarnów

Post autor: fan ut »

A może tak niech nasi jeżdżą na hali Arena Tarnów nie będzie wstydu chociaż ta hala to przypomina z daleka super market :lol: Jak stadion też tak zaprojektują geniusze jak halę to wyjdzie następny kurnik wiadomo że u nas w Tarnowie to żadna władza nigdy nic nie zrobi porządnego ani oszołomy z pisu ani oszołomy z po i reszta darmozjadów :oops:

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ecs »

Teraz jest taka sytuacja że potrzebujemy byle co aby licencja byla.

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

leszeek17 pisze: 06 wrz 2019, 13:51 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84150 ... pny-projek


Czyta się ten tekst i człowieka ogarnia totalne. zniesmaczenie i bezradność, gdy przyrównuje się to do sytuacji w Tarnowie... Dokładnie takiego stadionu potrzebujemy! A nam chce się dać udawaną przebudowę, przeprowadzoną jak najniższym nakładem środków i sił, dodatkowo z połączeniem dwóch dyscyplin, które w skali kraju nie występuje już praktycznie nigdzie...

I to zapewne będzie jedyna przebudowa tego stadionu za naszego życia. To jest straszne.
Akurat myślę że jak remont dojdzie do skutku to za twojego życia będzie jeszcze remont lub wymiana tego co właśnie wyremontowali więc dozyjesz jeszcze takich smaczków hehe. Chyba że kiedyś to śmieszne miasto zaoraja i pomidory posadza 😜. Pozdrawiam.
ecs pisze: 06 wrz 2019, 18:03 Teraz jest taka sytuacja że potrzebujemy byle co aby licencja byla.
Z tksim myśleniem to powodzenia. Rozumiem że samochodem też jeździsz takim aby tylko przegląd przeszło?. Jak się coś robi to się robi jak ma być a nie jak krakowską. Również pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Greg-Tarnów »

Baros1922 pisze: 06 wrz 2019, 18:39 Z tksim myśleniem to powodzenia. Rozumiem że samochodem też jeździsz takim aby tylko przegląd przeszło?. Jak się coś robi to się robi jak ma być a nie jak krakowską. Również pozdrawiam
W Tarnowie wszystko się robi tak jak krakowską.Dlatego nie wiem za co swoje wynagrodzenie pobiera wąsaty roman czy radni.
Nie dałbym im zarządzać placem zabaw dla dzieci a co dopiero miastem.Jaki biznes,jaki plan dla miasta.Banda debili co
żyje za nasze.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

Ja wolałbym coś jednego zbudować na lata jak 5 rzeczy na 5 lat. Bo za pięć lat trzeba wszystkie przykładowo pięć ulic naprawić i nie ma żadnej porządnej. No ale to jest jak w filmie Nikoś za cztery lata przyjdą inni niech oni się martwią. Ale swoją drogą to jest chore niby twierdzi że pis nie daje czy coś ale ku.wa we wszystkich miastach pis nie rządzi i da się coś zrobić. Gdzie rządzi też coś robią tylko u nas wmawia ludziom że pis ma większość i nic nie może.Ale najgorsze że wybierają ludzie już trzeci raz w historii tą samą grubą rybę i imieniu leszcz. Co jest z tym miastem .....

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ecs »

Baros1922 pisze: 06 wrz 2019, 18:39
leszeek17 pisze: 06 wrz 2019, 13:51 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/84150 ... pny-projek


Czyta się ten tekst i człowieka ogarnia totalne. zniesmaczenie i bezradność, gdy przyrównuje się to do sytuacji w Tarnowie... Dokładnie takiego stadionu potrzebujemy! A nam chce się dać udawaną przebudowę, przeprowadzoną jak najniższym nakładem środków i sił, dodatkowo z połączeniem dwóch dyscyplin, które w skali kraju nie występuje już praktycznie nigdzie...

I to zapewne będzie jedyna przebudowa tego stadionu za naszego życia. To jest straszne.
Akurat myślę że jak remont dojdzie do skutku to za twojego życia będzie jeszcze remont lub wymiana tego co właśnie wyremontowali więc dozyjesz jeszcze takich smaczków hehe. Chyba że kiedyś to śmieszne miasto zaoraja i pomidory posadza 😜. Pozdrawiam.
ecs pisze: 06 wrz 2019, 18:03 Teraz jest taka sytuacja że potrzebujemy byle co aby licencja byla.
Z tksim myśleniem to powodzenia. Rozumiem że samochodem też jeździsz takim aby tylko przegląd przeszło?. Jak się coś robi to się robi jak ma być a nie jak krakowską. Również pozdrawiam
Na tą chwilę to zapomnijcie o Arenach, bo z takim myśleniem to stadionu i za 100 lat nie będzie. Miasto nie ma/nie chce dać, może jak rządzący się zmienią to coś ruszy. Ja chcę oglądać żużel na najwyższym poziomie i nie potrzebuję do tego stadionu na setki tysięcy ludzi i baldachimów nad głowami. Więc jeżeli gowniany stadion stoi na przeszkodzie aby byla ekstra i najszybszym sposobem jest remont to jestem za.

Podążając twoim tokiem myślenia jeżeli nie stać mnie na mercedesa to nie mam mieć w ogóle auta?

Baros1922
Posty: 44
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:31

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Baros1922 »

A kto mówi o mercedesie ( czytaj stadionie na miliony ludzi z zadaszeniem i wodotryskami). Moje rozumienie remontu mija z tym co każdy widzi i każdy mówi. Stadion się sypie to jak można go remontować?. Jeśli remont ma polegać na zburzeniu całkowitym trybuny i budowa nowej to jestem Za ale czy to remont?. To budowa nowego na raty także jestem za. Ale jeśli ktoś go przypudruje za miliony na 5 lat, splacajac kredyt 15 lat i po 5 latach nie będzie ekstraligi, to także jesteś za?. Jeśli nie ma kasy spoko zróbmy trybune i spoko w kolejnym roku kolejna rzecz a pchanie na chwilę do ekstraligi mija się z celem.

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ecs »

Baross 1922 właśnie o to mi chodzi, zgadzam się z Tobą poza jednym. Jestem za tym aby robic wszystko by byc w ekstra nawet na chwile, a będąc szczebel niżej robić wszystko by tam trafić. Stadion nie ma prawa być wymówką.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Stadion Unii Tarnów

Post autor: ziggy »

https://tarnow.in/tarnow-wspolpraca-pre ... ma-chemii/ Wracam i pierwsze co czytam,ten idiota który był prezydentem miasta ochoczo likwidującym z Gradem województwo wypowiedział wojnę nie tylko rządowi ale również GA.Gratulacje dla tych durniów którzy go wybrali.Prócz tego że jest trzecią kadencje prezydentem to w ramach zasług przy likwidacji województwa był dwie kadencje wicemarszałkiem województwa małopolskiego i co z tego zyskało miasto?Nic bo rządził albo PISior albo niezależny(Ścigała)i trzeba było ich zwalczać.Bo tylko moje jest mojsze.

wisla
Posty: 82
Rejestracja: 01 maja 2016, 18:56

Stadion Unii Tarnów

Post autor: wisla »

Czuję bliski koniec sponsorowania żużla bo ile można wytrzymać.

Przemek82
Posty: 522
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:16
Lokalizacja: Zgłobice

Stadion Unii Tarnów

Post autor: Przemek82 »

Jeśli w Z.A. chcieli by zrobić na złość prezydentowi to powinni wspierać tylko żużel. Żadnej piłki ręcznej siatkówki, wspierania imprez w Tarnowie. Brak rozeznania Wardeckiego w sympatii i antypatii prezydenta powoduje że wypowiedź o zakończeniu sponsoringu żużla mogła Ciepiele tylko ucieszyć. Budowa hali zamiast stadionu to kpina

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Stadion Unii Tarnów

Post autor: leszeek17 »

https://tarnow.in/tarnow-wspolpraca-pre ... ma-chemii/

Polecam - Azoty zaorały sympatycznego wąsacza.

Jak prezydent miasta może iść na wojnę z największym pracodawcą w mieście? Z jedynym podmiotem, dzięki któremu tutaj jeszcze cokolwiek się dzieje...

ODPOWIEDZ