Obrazek

Janusz Kołodziej

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

Janusz Kołodziej

Post autor: Todd Wiltshire »

Oczywiście to jest indywidualny sukces Janusza, który osiągnął to dzięki swojej ciężkiej pracy i talentowi. Ale my jako kibice Unii tez chcemy się razem z nim cieszyć. Zgadzam się, że jest to jeden z największych sukcesów Unii.
Tutaj taka mała statystyka wygranych w GP jeśli chodzi o wychowanków, z lekkim dystansem ;)
1. Polonia Bydgoszcz - 22
2. Polonia Piła - 6
3. Sparta Wrocław - 5
4. Stal Gorzów - 4
5. Unia Leszno - 4
6. Zielona Góra - 2
7. Apator Toruń - 1
8. Unia Tarnów - 1

wraziewu
Posty: 12
Rejestracja: 20 sie 2018, 8:27

Janusz Kołodziej

Post autor: wraziewu »

to Wrocław ma wychowanków?!?

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Janusz Kołodziej

Post autor: Wolly wolly »

Gratulacje dla Team Kołodziej!!!
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Janusz Kołodziej

Post autor: Greg-Tarnów »

Już 4 raz brawo brawo Janek.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Janusz Kołodziej

Post autor: fan ut »

Super brawo Janek ale ich załatwił w finale . Nasza jaskółka górą :) czwarty tytuł szacun.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Janusz Kołodziej

Post autor: lynx »

jest gdzies finał IMP na necie do obejrzenia?

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Janusz Kołodziej

Post autor: dave B-B »

Brawo Janek, Gratulacje, szkoda tylko, że to idzie w statystyki UL.
Mam nadzieję, że jeszcze Cię zobaczymy z jaskółką na plastronie.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Janusz Kołodziej

Post autor: Kibic UT »

dave B-B pisze: 15 lip 2019, 14:33 Brawo Janek, Gratulacje, szkoda tylko, że to idzie w statystyki UL.
Mam nadzieję, że jeszcze Cię zobaczymy z jaskółką na plastronie.
Niech sobie idzie w statystyki Leszna to nie zmienia faktu że wychowankiem Unii Tarnów.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Janusz Kołodziej

Post autor: dave B-B »

Kibic UT pisze: 15 lip 2019, 14:42
dave B-B pisze: 15 lip 2019, 14:33 Brawo Janek, Gratulacje, szkoda tylko, że to idzie w statystyki UL.
Mam nadzieję, że jeszcze Cię zobaczymy z jaskółką na plastronie.
Niech sobie idzie w statystyki Leszna to nie zmienia faktu że wychowankiem Unii Tarnów.
No to fakt, jestem mega dumny :), cieszyłem się wczoraj jak dziecko:)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Janusz Kołodziej

Post autor: ziggy »

lynx pisze: 15 lip 2019, 14:33 jest gdzies finał IMP na necie do obejrzenia?
https://www.youtube.com/watch?v=HWUByZCs9Vg bieg finałowy.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Janusz Kołodziej

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... zytelnikow Janek dał do zrozumienia że w przypadku awansu jaskółek może jeszcze wrócić do nas jest nadzieja ;)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2575
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Janusz Kołodziej

Post autor: ams92 »

Nic nie dał do zrozumienia. Na ten moment Janusza i Unię..., Tarnów oczywiście, dzielą lata świetlne. Po pierwsze, wygląda na to, że wcześniej Janusz skończy karierę aniżeli Unia wróci do Ekstraligi. Po drugie, mam nieodparte wrażenie, że ten prezes nie przekonałby go już niczym. Po trzecie... po co ciągle te pytania. Zapewne, gdyby w Tarnowie znów wrócił klimat na Ekstraligę i wynik, to pewnie Janusz chętnie by tu wrócił na ostatnie lata kariery. Na ten moment ma kosmiczną ekipę w Lesznie i szansę na zdobycie kolejnego mistrzostwa, a może nawet kilku w następnych latach.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: ElPolako »

W Lesznie jest dobry klimat taki wiejski ;)
Januszowi taki pasuje, w końcu sam stwierdził w jednym z wywiadów, że on chłopak ze wsi jest hehe ;) ;) ;)

A no i w Lesznie nie ma potrzeby pisania na forum - Marcin1984 :) ;)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Janusz Kołodziej

Post autor: ziggy »

ElPolako pisze: 31 sie 2019, 12:03 W Lesznie jest dobry klimat taki wiejski ;)
Januszowi taki pasuje, w końcu sam stwierdził w jednym z wywiadów, że on chłopak ze wsi jest hehe ;) ;) ;)

A no i w Lesznie nie ma potrzeby pisania na forum - Marcin1984 :) ;)
Jak czytam takie posty to myślę że bardziej pasował by Ci nick estupido.Ja osobiście i moi rodzice urodziliśmy się w Tarnowie ale każdy z nas ma jakichś przodków ze wsi.W.Witos był chłopem i premierem odradzającej się Polski a kim Ty jesteś?Te według Ciebie"wsioki"leją nas jak chcą i resztę polski też ale Ty jesteś pon z miasta.Nie musisz przejmować się żadną opinią choćby nielubianego autora bez względu czy pisze głupoty czy prawdę bo prawda jest zawsze Twoja.Nie wystarczy pisać co się myśli,trzeba jeszcze myśleć co się pisze.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: ElPolako »

ziggy pisze: 31 sie 2019, 14:25
ElPolako pisze: 31 sie 2019, 12:03 W Lesznie jest dobry klimat taki wiejski ;)
Januszowi taki pasuje, w końcu sam stwierdził w jednym z wywiadów, że on chłopak ze wsi jest hehe ;) ;) ;)

A no i w Lesznie nie ma potrzeby pisania na forum - Marcin1984 :) ;)
Jak czytam takie posty to myślę że bardziej pasował by Ci nick estupido.Ja osobiście i moi rodzice urodziliśmy się w Tarnowie ale każdy z nas ma jakichś przodków ze wsi.W.Witos był chłopem i premierem odradzającej się Polski a kim Ty jesteś?Te według Ciebie"wsioki"leją nas jak chcą i resztę polski też ale Ty jesteś pon z miasta.Nie musisz przejmować się żadną opinią choćby nielubianego autora bez względu czy pisze głupoty czy prawdę bo prawda jest zawsze Twoja.Nie wystarczy pisać co się myśli,trzeba jeszcze myśleć co się pisze.
A jak ja czytam takie posty to myślę, że musisz zluzować gumę.
Bardzo mi przykro, że nie wyczułeś żartobliwego postu nafaszerowanego specjalnie emotami. Nigdzie Janusza nie obraziłem nie napisałem, że jest WIEŚNIAKIEM tylko przytoczyłem to co sam o sobie mówił łącząc to co mówiło i mówi się o Lesznie... A Ty mi tu wyjeżdżasz Z Witosem, odradzającą się Polską. Nie zajarzyłeś a przypaliłeś się strasznie :) Większość z nas ma wiejskie korzenie - nie oszukujmy się ale to, że ma ktoś przodków ze wsi czy mieszka na wsi nie czyni go WIEŚNIAKIEM. Nie wystarczy tylko czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam PON ESTUPIDO z miasta :)

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: ElPolako »

ElPolako pisze: 02 wrz 2019, 13:18
ziggy pisze: 31 sie 2019, 14:25
ElPolako pisze: 31 sie 2019, 12:03 W Lesznie jest dobry klimat taki wiejski ;)
Januszowi taki pasuje, w końcu sam stwierdził w jednym z wywiadów, że on chłopak ze wsi jest hehe ;) ;) ;)

A no i w Lesznie nie ma potrzeby pisania na forum - Marcin1984 :) ;)
Jak czytam takie posty to myślę że bardziej pasował by Ci nick estupido.Ja osobiście i moi rodzice urodziliśmy się w Tarnowie ale każdy z nas ma jakichś przodków ze wsi.W.Witos był chłopem i premierem odradzającej się Polski a kim Ty jesteś?Te według Ciebie"wsioki"leją nas jak chcą i resztę polski też ale Ty jesteś pon z miasta.Nie musisz przejmować się żadną opinią choćby nielubianego autora bez względu czy pisze głupoty czy prawdę bo prawda jest zawsze Twoja.Nie wystarczy pisać co się myśli,trzeba jeszcze myśleć co się pisze.
A jak ja czytam takie posty to myślę, że musisz zluzować gumę.
Bardzo mi przykro, że nie wyczułeś żartobliwego postu nafaszerowanego specjalnie emotami. Nigdzie Janusza nie obraziłem nie napisałem, że jest WIEŚNIAKIEM tylko przytoczyłem to co sam o sobie mówił łącząc to co mówiło i mówi się o Lesznie... A Ty mi tu wyjeżdżasz Z Witosem, odradzającą się Polską. Nie zajarzyłeś a przypaliłeś się strasznie :) Większość z nas ma wiejskie korzenie - nie oszukujmy się ale to, że ma ktoś przodków ze wsi czy mieszka na wsi nie czyni go WIEŚNIAKIEM. Nie wystarczy tylko czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam PON ESTUPIDO z miasta :)

Obrazek

Tak wracając do tematu :mrgreen:
Już wiesz ziggy co miałem na myśli? :lol: :lol:

misiek80
Posty: 508
Rejestracja: 02 kwie 2016, 17:59

Janusz Kołodziej

Post autor: misiek80 »

Janek pozamiatał !!!!Szacun i czapki z głów Koldi.Gratulacje

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Janusz Kołodziej

Post autor: konri »

Janek dołożył solidną cegłę do złota Unii Leszno a mnie i tak zawsze będzie bolało, że pokierował swoją karierą tak, że nie jest zawodnikiem, który walczy o IMŚ, bo papiery na to miał zdecydowanie.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Janusz Kołodziej

Post autor: fan ut »

Brawo Janek ale pozamiatał wielki szacun jak ma dobrą furę pod sobą to nie ma bata na niego . Może kiedyś jeszcze tak pojedzie ale w barwach Unii tej Tarnowskiej ;)

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Janusz Kołodziej

Post autor: ziggy »

ElPolako pisze: 09 wrz 2019, 13:05
ElPolako pisze: 02 wrz 2019, 13:18
ziggy pisze: 31 sie 2019, 14:25 Jak czytam takie posty to myślę że bardziej pasował by Ci nick estupido.Ja osobiście i moi rodzice urodziliśmy się w Tarnowie ale każdy z nas ma jakichś przodków ze wsi.W.Witos był chłopem i premierem odradzającej się Polski a kim Ty jesteś?Te według Ciebie"wsioki"leją nas jak chcą i resztę polski też ale Ty jesteś pon z miasta.Nie musisz przejmować się żadną opinią choćby nielubianego autora bez względu czy pisze głupoty czy prawdę bo prawda jest zawsze Twoja.Nie wystarczy pisać co się myśli,trzeba jeszcze myśleć co się pisze.
A jak ja czytam takie posty to myślę, że musisz zluzować gumę.
Bardzo mi przykro, że nie wyczułeś żartobliwego postu nafaszerowanego specjalnie emotami. Nigdzie Janusza nie obraziłem nie napisałem, że jest WIEŚNIAKIEM tylko przytoczyłem to co sam o sobie mówił łącząc to co mówiło i mówi się o Lesznie... A Ty mi tu wyjeżdżasz Z Witosem, odradzającą się Polską. Nie zajarzyłeś a przypaliłeś się strasznie :) Większość z nas ma wiejskie korzenie - nie oszukujmy się ale to, że ma ktoś przodków ze wsi czy mieszka na wsi nie czyni go WIEŚNIAKIEM. Nie wystarczy tylko czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam PON ESTUPIDO z miasta :)

Obrazek

Tak wracając do tematu :mrgreen:
Już wiesz ziggy co miałem na myśli? :lol: :lol:
Myślę że prawdopodobnie rozumiem co chcesz mi przekazać.Widziałem w swoim życiu większe idiotyzmy.Ja hołduję zasadzie że lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać.Możesz mi podać jeden przykład ze kpiąc lub obrażając kogoś osiągnołeś jakąś korzyść prócz wątpliwej satysfakcji?Więc prawdopodobnie ja nie przekonam Ciebie ani Ty mnie.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Janusz Kołodziej

Post autor: ElPolako »

ziggy pisze: 23 wrz 2019, 23:30
ElPolako pisze: 09 wrz 2019, 13:05
ElPolako pisze: 02 wrz 2019, 13:18

A jak ja czytam takie posty to myślę, że musisz zluzować gumę.
Bardzo mi przykro, że nie wyczułeś żartobliwego postu nafaszerowanego specjalnie emotami. Nigdzie Janusza nie obraziłem nie napisałem, że jest WIEŚNIAKIEM tylko przytoczyłem to co sam o sobie mówił łącząc to co mówiło i mówi się o Lesznie... A Ty mi tu wyjeżdżasz Z Witosem, odradzającą się Polską. Nie zajarzyłeś a przypaliłeś się strasznie :) Większość z nas ma wiejskie korzenie - nie oszukujmy się ale to, że ma ktoś przodków ze wsi czy mieszka na wsi nie czyni go WIEŚNIAKIEM. Nie wystarczy tylko czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam PON ESTUPIDO z miasta :)

Obrazek

Tak wracając do tematu :mrgreen:
Już wiesz ziggy co miałem na myśli? :lol: :lol:
Myślę że prawdopodobnie rozumiem co chcesz mi przekazać.Widziałem w swoim życiu większe idiotyzmy.Ja hołduję zasadzie że lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać.Możesz mi podać jeden przykład ze kpiąc lub obrażając kogoś osiągnołeś jakąś korzyść prócz wątpliwej satysfakcji?Więc prawdopodobnie ja nie przekonam Ciebie ani Ty mnie.
Za poważnie do tego podchodzisz.
To był zwykły humorystyczny post nawiązujący do tego jak sam Janusz o sobie mówił.
Co innego jakbym go sam tak nazwał, że jest Wieśniak i mu wieśniacki leszczyński klimat pasuje.
Nie ma w moim poście ani trochę intencji obrażania Janusza.

Pozdrawiam i życzę zdecydowanie więcej luzu :)

Awatar użytkownika
sersas
Posty: 82
Rejestracja: 05 lis 2014, 11:36

Janusz Kołodziej

Post autor: sersas »

konri pisze: 13 wrz 2019, 22:05 Janek dołożył solidną cegłę do złota Unii Leszno a mnie i tak zawsze będzie bolało, że pokierował swoją karierą tak, że nie jest zawodnikiem, który walczy o IMŚ, bo papiery na to miał zdecydowanie.
Otóż to! Rozmienił na drobne swoją karierę. Ja tez widziałem w nim ewentualnego championa globu
Sergiusz

tomm85
Posty: 203
Rejestracja: 20 sie 2017, 22:18

Janusz Kołodziej

Post autor: tomm85 »

Łoczym wy piszecie wiesniaki?... Poszedł z Tarnowa i same Mistrzostwa Złoto a ilu pisało powinien zostać?, co by osiągnął 3 razy spadł 1 awansował sukces wygrana z Czaja i Koza hehehe

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Janusz Kołodziej

Post autor: savage »

sersas pisze: 25 wrz 2019, 21:02 Otóż to! Rozmienił na drobne swoją karierę. Ja tez widziałem w nim ewentualnego championa globu
Tyle medali DMP co Gollob, IMP goni legendy, w finale ligi średnia 3 pkt/bieg... Bez kitu, kariera dramat.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Janusz Kołodziej

Post autor: konri »

savage pisze: 25 wrz 2019, 22:03
sersas pisze: 25 wrz 2019, 21:02 Otóż to! Rozmienił na drobne swoją karierę. Ja tez widziałem w nim ewentualnego championa globu
Tyle medali DMP co Gollob, IMP goni legendy, w finale ligi średnia 3 pkt/bieg... Bez kitu, kariera dramat.
Ale kto powiedział, że jego kariera to dramat po prostu jest WYBITNYM zawodnikiem ale na skalę kraju, w którym startuje i z którego pochodzi, tak samo Andy Smith worek medali w Anglii (trzy razy z rzędu indywidualny tytuł a rywalizował z m.in. Loramem, Louisem, Wiggiem, Havelockiem, Coxem, Tatumem, Crossem, Screenem, Doncasterem) kiedy to Anglicy byli na poziomie dzisiejszej Polski a występy Foxiego na arenie międzynarodowej to klapa. Jeden tytuł takiego Havelocka czy Doyla przebija wszystkie tytuły mistrza Polski i nie żebym na siłę hejtował, bo szanuje jego wkład w tytuły mistrzowskie dla Unii oraz dostarczenie kibicom Unii wielu emocji, ale obiektywnie kto teraz pamięta powyżej wymienione tytuły Smitha. Podsumowując złe wybory świadome czy nieświadome (o tym też kiedyś wspomniał sam Tomasz Gollob) pozbawiły go przynajmniej medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata (choć jeszcze wszystko przed nim, bo kariery nie kończy) co nie zmienia faktu jeszcze raz podkreślam jego wybitności na krajowym podwórku. No chyba, że tytuły krajowe stawiamy wyżej nad te światowe.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

ODPOWIEDZ