Obrazek

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Wolly wolly »

savage pisze: 17 sie 2019, 21:20 Moim zdaniem, awans do PO to niezły wynik. Myślę, że patrząc na trzeźwo na składy rywali większość brałaby to w ciemno. Nie budowano składu na awans i awansu nie będzie. Gorzej jak spojrzymy w przyszłość - Torun spada, żeby awansować, więc raczej nie ma co liczyć na Ekstraligę... Stadion stoi (ledwo, ale stoi) i nie widać, żeby cokolwiek miało się zmienić... W obliczu tego, nawet 20 milionów na kontraktu od Azotów nie wyciągnie nas z 1 ligi :(

Największym problemem Unii dzisiaj, jest to gruzowisko. Wbrew pozorom nawet słabe zarządzanie klubów i spijanie śmietany od jedynego sponsora to pikuś przy tym, że nie ma gdzie jechać! Zatrudnimy dzisiaj tutaj Elona Musk'a i ch*j z tego, jeśli nasze estadio nie spełnia warunków licencji! Który potencjalnie duży sponsor zwiąże się z nami na lata mając w perspektywie awans? Żaden.
Myślę że Elon by sie bardziej przydał w ratuszu ;) A tak poważnie to znam ludzi którzy z tymi władzami klubu nie chcą mieć nic wspólnego, niezależnie od stadionu.. To nie jest tak że stadion rozwiąże magicznie wszystkie problemy spółki ale na pewno by jej ogromnie pomógł i skończyłyby sie wymówki że wszystko złe jest przez brak stadionu..Niestety nie mam dużych nadziei że ten stadion powstanie biorąc pod uwagę jak zarządzane jest również miasto..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Młynar »

Nie ma się co tłumaczyć torem! Przecież ta korrida w tym sezonie z meczu na mecz była coraz większa. Ten tor jest do ogarnięcia tylko kto ma to zrobić? Brak osoby która ma autorytet i będzie pilnować sprawy od A do Z.

Dziwie się że oprócz Kaczmarka nikt nie wyjechał na próbę toru... Aż taka pewność siebie wyszła? Chyba warto sprawdzić co jest grane w danym dniu.

Cóż można więcej napisać. Żal było patrzeć na to co się dzisiaj wyprawiało. Dla kibica Unii to najgorsze przegrać z mojżeszowem i rybnikiem.

Ps. Woryna chuj!

yO!

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: j-rules »

savage pisze: 17 sie 2019, 21:20 Moim zdaniem, awans do PO to niezły wynik. Myślę, że patrząc na trzeźwo na składy rywali większość brałaby to w ciemno. Nie budowano składu na awans i awansu nie będzie. Gorzej jak spojrzymy w przyszłość - Torun spada, żeby awansować, więc raczej nie ma co liczyć na Ekstraligę... Stadion stoi (ledwo, ale stoi) i nie widać, żeby cokolwiek miało się zmienić... W obliczu tego, nawet 20 milionów na kontraktu od Azotów nie wyciągnie nas z 1 ligi :(

Największym problemem Unii dzisiaj, jest to gruzowisko. Wbrew pozorom nawet słabe zarządzanie klubów i spijanie śmietany od jedynego sponsora to pikuś przy tym, że nie ma gdzie jechać! Zatrudnimy dzisiaj tutaj Elona Musk'a i ch*j z tego, jeśli nasze estadio nie spełnia warunków licencji! Który potencjalnie duży sponsor zwiąże się z nami na lata mając w perspektywie awans? Żaden.
Wiesz co? Ja juz mam dosc czytania i sluchania ze stadion, stadion i stadion.
Stadion nie stoi na przeszkodzie by traktowac kibicow powaznie. By zbudowac sklad, ktory bedzie mial jasny sportowy cel: wygranie ligi. Chocby bez awansu. Stadion nie stoi na przeszkodzie by zamiast zalatwiac jednego duzego sponsora zalatwic kilkunastu mniejszych i zapewnic w koncu plynnosc finansowa. Stadion nie stoi na przeszkodzie by miec dobry kontakt z mediami, dobry PR (na to tez sponsorzy zwracaja uwage!!!)
Stadion nie stoi tez na przeszkodzie by sie dogadywac z dwiema szkolkami mlodzikow.
Natomiast jest jeden wspolny mianownik, ktory spina te moja bolesna litanie klamra w jedna calosc.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Kibic UT »

Musi ten klub w końcu pier**** i tyle nie ma ratunku a co do miasta to jak tak dalej będzie to komisarz wejdzie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: fan ut »

Po takim meczu to kibice są mocno w kurzeni ale co się dziwić jak zawodnicy dostali wytyczne od zarządu i prezesa jak mają jechać.Jeśli chcieli odpuścić mecz to mogli chociaż u siebie wygrać dla tych kibiców a w Rybniku pojechać na wycieczkę.Trochę wyszła taka żenada poziomu drużyny to jest właśnie takie podejście prezesunia i nastawienie zawodników żeby przypadkiem nie próbowali wygrać ,żal patrzeć jak rozwalają tą Unię. Pora aby te patałachy z prezesem na czele dali sobie spokój z rządzeniem bo wstyd przynoszą klubowi. To że weszli do czwórki należą się brawa ale trzeba umieć odpaść po pięknej walce a takiej nie było.Czaja i Mroczka od początku było wiadomo że pewnego poziomu nie przeskoczą nawet jak będą mieć przebłyski dobrych występów .Trzeba stawiać na takich ,którzy chcą jeszcze coś osiągnąć w tym sporcie .Jeśli nic się nie zmieni w zarządzaniu tym klubem to będzie jak z Rzeszowem :(

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Greg-Tarnów »

savage pisze: 17 sie 2019, 21:09 Ale wierzysz w to, że Mroczka, który w tym sezonie zarobił może na parę obiadów, specjalnie jechał po zera? Problem jest gdzie indzie, nikt specjalnie nie odpuszczał swoich pieniędzy.
savage a co to dzisiaj było.Kułakow to już chyba myślami w Toruniu.Za bardzo nie zależało dzisiaj zawodnikom na wygraniu tego meczu.
I to z kim rowem i śmieciem woryną.Żal mi było znajomych na stadionie i kibiców.Niektórzy przyjechali z zagranicy,kolega przyszedł
na mecz chory ledwo szedł.A ci jak sady kazał tak jest zrobione.Patologia a nie klub.To jest dramat i znowu podobno są długi.
To co kradnie zarząd że są długi.Człowiek jest głupi że co roku kupuje karnet,jeździ na wyjazdy bo nie warto.
Zostałem dzisiaj opluty przez własny klub.Można przegrać po walce z Gnieznem czy Ostrowem ale nie z rybnikiem.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: darecki »

Osobiście nie uważam, iż zawodnicy dostali prikaz , żeby przegrać . Jadą o swoje punkty czyli pieniądze , jada o swoją markę więc to jakaś utopia.
Tor dramatyczny , pomijając hopki to coś było z nim nie tak , ciężko zrozumieć , ze dwójka zawodników , którzy robili na nim ,co chcieli ,czyli Ljung i Kulakov , tak się na nim męczą .
Brak wyjazdu drugiego zawodnika na próbę toru tez zastanawiający .Chyba brak w parkingu rządów silnej ręki .
Dlaczego nasi nie omijali tych hopek szeroko? Widać ,ze szeroka niosła , koło miało cały czas czego się zaprzeć , po małej to nie miało styku z torem .
Ciekawy jestem komentarza naszego sztabu , aczkolwiek przewiduje ze będzie tam brak wniosków i konkretów
Przeszliśmy koło meczu , wynik kompromitujący .
Brak ostrzeżenia , a moim zdaniem kartki dla Woryny to skandal . Śmieszny ten polski Speedway ostrzeżenia widać sypia się jak z rękawa za drgniecie przed taśma , za dojechanie na żywca do płotu reakcji brak . Monitor , powtórek do bólu , a sędzia podejmuje taka decyzje . Nie kumam .

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: bartek_1990 »

Problemy klubu sa zdecydowanie większe i poważniejsze niż dzisiaj przegrany mecz z ROWem. Niestety taka jest prawda i mając to na uwadze powinno być co poniektórym łatwiej przyjąć tą porażkę. Nikt chyba nikomu nie obiecywał samych zwycięstw prawda?

Kułakov przyzwyczaił nas do robienia kompletów ale robotem to on nie jest, nie zawsze sie ma 3,3,3,3,3,3,3,3. I tak w przekroju całego sezonu zrobił wiecej niż się po nim spodziewano. Ljungowi jeden mecz nie wyszedł, mamy go za to besztać i gnoić? Mroczce pól sezonu przeleciało przez kontuzje, jeszcze się po niej nie pozbierał, do momentu kontuzji było ok, szykować mu za to stryczek? No sory. Kaczmarek miał być drugą linią i był. Mateusz pierwszy sezon w poważnym ściganiu, kto mierzył siły na zamiary pewnie nie jest zdziwiony tym jak to wyglądało. Zgodze się, że z Czają trzeba dac sobie po prosru spokój na przyszłość bo na 3 mecze ma 1 dobry. To troche mało. Zgodzę się też, że ciężko się na to patrzyło niezależnie od finalnych ambicji czy to klubu czy to kibiców.

Może trzeba pocisnąć trenera że tor do dupy tak jak się to robiło za kadencji Barana? Sory ale dla mnie żadna różnica między trenerem Proszowskim a trenerem Baranem. Ślepa uliczka w upatrywaniu problemów klubu.

Sady? Milion wypowiedzi na ten temat, na palcach u jednej ręki można policzyć te sensowne z których wynika coś więcej niż "Sady won" więc szkoda nawet bić pianę.

Gdybym stwierdził tak jak wiele osób tutaj że mecz był odpuszczony to by znaczyło że nie mam szacunku do zawodników oraz oznaczałoby to, że traktuje ich jak oszustów. Mnie osobiście bardzo daleko do takich wywodów podobnie z resztą jak do tego, że z ROWem to nie mozna przegrać albo że klub powinien zwracać pieniądze za bilety.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Greg-Tarnów »

bartek_1990 pisze: 17 sie 2019, 23:24 Gdybym stwierdził tak jak wiele osób tutaj że mecz był odpuszczony to by znaczyło że nie mam szacunku do zawodników oraz oznaczałoby to, że traktuje ich jak oszustów. Mnie osobiście bardzo daleko do takich wywodów podobnie z resztą jak do tego, że z ROWem to nie mozna przegrać albo że klub powinien zwracać pieniądze za bilety.
Mecz totalnie odpuszczony Kułakow w 4 starcie robi dopiero pierwszą trójkę.To jest dla siebie normalne.
Zrobili sobie dzisiaj z nas kibiców jaja.Jaki prezes takie podejście do meczu.Szkoda na to wszystko słów.
Po dzisiejszym przedstawieniu stracili bardzo dużo kibiców.
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: bartek_1990 »

Greg-Tarnów pisze: 17 sie 2019, 23:31 Zrobili sobie dzisiaj z nas kibiców jaja.
Mów za siebie, ja czuje sie kibicem ale z twoimi "przemyśleniami" nie utożsamiam się ani w 1%
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Jaskółka_1957
Posty: 34
Rejestracja: 16 sie 2017, 15:22

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Jaskółka_1957 »

njk1987 pisze: 17 sie 2019, 20:52 Dzis row kibicowsko nas rozjebał. Bezradność dzieciaków w pseudo młynie raziła w oczy.
A na Facebooku pisali, że pokażą kto tu rządzi, eh będąc dziś na meczu niejeden z kibiców mógł poczuć się jak na wyjeździe, a Rybnik kibicowsko nas zmiazdżył. Najważniejszy mecz w tym sezonie, a Tarnów milczy. Niech ta grupa da sobie spokój z organizowaniem dopingu bo wychodzi im to marnie, a od dobrych dwóch lat nie pokazali nic sensownego. Przyjeżdża taki Rybnik, gdzie wszyscy się na nich napinają, ale dopingować nie ma komu. Wstyd. No ale tak, pojadą za tydzień do Rybnika to będzie okazja żeby pokrzyczec "jebac tarnovie" i zakończą swój kibicowski sezon z satysfakcja.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: savage »

j-rules pisze: 17 sie 2019, 21:53 Wiesz co? Ja juz mam dosc czytania i sluchania ze stadion, stadion i stadion.
Stadion nie stoi na przeszkodzie by traktowac kibicow powaznie. By zbudowac sklad, ktory bedzie mial jasny sportowy cel: wygranie ligi. Chocby bez awansu. Stadion nie stoi na przeszkodzie by zamiast zalatwiac jednego duzego sponsora zalatwic kilkunastu mniejszych i zapewnic w koncu plynnosc finansowa. Stadion nie stoi na przeszkodzie by miec dobry kontakt z mediami, dobry PR (na to tez sponsorzy zwracaja uwage!!!)
Stadion nie stoi tez na przeszkodzie by sie dogadywac z dwiema szkolkami mlodzikow.
Natomiast jest jeden wspolny mianownik, ktory spina te moja bolesna litanie klamra w jedna calosc.
Ale j-rules,

Piszesz "zbudować skład na wygranie ligi". Po co? Za co? Sady ma iść do Azotów i powiedzieć:

- "Ej, dajcie mi 5 baniek to wygram ligę!"
- "Po co? Skoro nie możecie awansować?"
- "W sumie to... Nie wiem"

No tak to teraz wygląda. Sady to słaby Prezes, ale na jego miejscu nikt nie skusiłby tutaj wielkich inwestorów, jeśli drużyna nie ma szans podskoczyć wyżej "ch*ja" (czyt. awansować). Co do PR'u, dogadywania ze szkółkami - sporo racji, ale fakty są takie, że szkółka Janusza trenuje od niedawna regularnie przy Z3, PR... no cóż, nie wiem czy do zyskania sponsorów potrzebny jest "medialny" Prezes (patrząc na poziom branżowych mediów), mali sponsorzy? Tutaj sporo do poprawy. Natomiast nadal - bez szans na awans, nie zbuduje tutaj NIKT takiej Unii, o jakiej wszyscy marzymy, a licencji nie odmówią nam przez ch*jowy PR Sadego, zbyt małą ilość niewielkich sponsorów, czy rodzinne relacje z obiema szkółkami

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: guzik »

bartek_1990 pisze:Problemy klubu sa zdecydowanie większe i poważniejsze niż dzisiaj przegrany mecz z ROWem. Niestety taka jest prawda i mając to na uwadze powinno być co poniektórym łatwiej przyjąć tą porażkę. Nikt chyba nikomu nie obiecywał samych zwycięstw prawda?

Kułakov przyzwyczaił nas do robienia kompletów ale robotem to on nie jest, nie zawsze sie ma 3,3,3,3,3,3,3,3. I tak w przekroju całego sezonu zrobił wiecej niż się po nim spodziewano. Ljungowi jeden mecz nie wyszedł, mamy go za to besztać i gnoić? Mroczce pól sezonu przeleciało przez kontuzje, jeszcze się po niej nie pozbierał, do momentu kontuzji było ok, szykować mu za to stryczek? No sory. Kaczmarek miał być drugą linią i był. Mateusz pierwszy sezon w poważnym ściganiu, kto mierzył siły na zamiary pewnie nie jest zdziwiony tym jak to wyglądało. Zgodze się, że z Czają trzeba dac sobie po prosru spokój na przyszłość bo na 3 mecze ma 1 dobry. To troche mało. Zgodzę się też, że ciężko się na to patrzyło niezależnie od finalnych ambicji czy to klubu czy to kibiców.

Może trzeba pocisnąć trenera że tor do dupy tak jak się to robiło za kadencji Barana? Sory ale dla mnie żadna różnica między trenerem Proszowskim a trenerem Baranem. Ślepa uliczka w upatrywaniu problemów klubu.

Sady? Milion wypowiedzi na ten temat, na palcach u jednej ręki można policzyć te sensowne z których wynika coś więcej niż "Sady won" więc szkoda nawet bić pianę.

Gdybym stwierdził tak jak wiele osób tutaj że mecz był odpuszczony to by znaczyło że nie mam szacunku do zawodników oraz oznaczałoby to, że traktuje ich jak oszustów. Mnie osobiście bardzo daleko do takich wywodów podobnie z resztą jak do tego, że z ROWem to nie mozna przegrać albo że klub powinien zwracać pieniądze za bilety.
I to niech będzie wytyczną wydarzeń z tego meczu. Przekaz do zawodników był, ale nie na odpuszczenie wyniku... A prezes na urlopie cały boży tydzień, bo po co się z tym utożsamiać.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Wolly wolly »

Z tym zarządem i prezesem ten klub nie ma żadnych szans na dłuższą metę..
One ticket to valhalla

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: j-rules »

savage pisze: 18 sie 2019, 0:05
j-rules pisze: 17 sie 2019, 21:53 Wiesz co? Ja juz mam dosc czytania i sluchania ze stadion, stadion i stadion.
Stadion nie stoi na przeszkodzie by traktowac kibicow powaznie. By zbudowac sklad, ktory bedzie mial jasny sportowy cel: wygranie ligi. Chocby bez awansu. Stadion nie stoi na przeszkodzie by zamiast zalatwiac jednego duzego sponsora zalatwic kilkunastu mniejszych i zapewnic w koncu plynnosc finansowa. Stadion nie stoi na przeszkodzie by miec dobry kontakt z mediami, dobry PR (na to tez sponsorzy zwracaja uwage!!!)
Stadion nie stoi tez na przeszkodzie by sie dogadywac z dwiema szkolkami mlodzikow.
Natomiast jest jeden wspolny mianownik, ktory spina te moja bolesna litanie klamra w jedna calosc.
Ale j-rules,

Piszesz "zbudować skład na wygranie ligi". Po co? Za co? Sady ma iść do Azotów i powiedzieć:

- "Ej, dajcie mi 5 baniek to wygram ligę!"
- "Po co? Skoro nie możecie awansować?"
- "W sumie to... Nie wiem"

No tak to teraz wygląda. Sady to słaby Prezes, ale na jego miejscu nikt nie skusiłby tutaj wielkich inwestorów, jeśli drużyna nie ma szans podskoczyć wyżej "ch*ja" (czyt. awansować). Co do PR'u, dogadywania ze szkółkami - sporo racji, ale fakty są takie, że szkółka Janusza trenuje od niedawna regularnie przy Z3, PR... no cóż, nie wiem czy do zyskania sponsorów potrzebny jest "medialny" Prezes (patrząc na poziom branżowych mediów), mali sponsorzy? Tutaj sporo do poprawy. Natomiast nadal - bez szans na awans, nie zbuduje tutaj NIKT takiej Unii, o jakiej wszyscy marzymy, a licencji nie odmówią nam przez ch*jowy PR Sadego, zbyt małą ilość niewielkich sponsorów, czy rodzinne relacje z obiema szkółkami

Pozdrawiam
Troche przeinaczyles sens mojej wypowiedzi.
Miasto nie zbuduje stadionu, wiec jakie sa alternatywy? Trzeba dzialac najskuteczniej jak sie da z tym co sie ma. Azotom dziekowac na kazdym kroku ale szukac wlasnie mniejszych sponsorow. Co z tego, ze bez szans na awans? Druzynowe Mistrzostwo 1 Ligi to tez jest jakies osiagniecie, przy tych realiach. 1 Liga w telewizji jest pokazywana. Ludzie tez by przyszli w wiekszej ilosci bo chca ogladac sport a nie teatr.
Zamiast normalnego, honorwego podejscia do sportu dostalismy popeline w Dauga i jasny przekaz: Konczmy sezon w sierpniu i wycisnijmy z kibicow co sie da ostatnim meczem bo na Rybnik przyjdzie ich wiecej.
Polowa sierpnia i zostalismy bez zuzla i to jest wlasnie dramat bo juz teraz stadion zacznie zarastac trawa i pajeczynami. I ludzie sobie znajda inne rozrywki i sie beda odzwyczajac.

Juz pomijam, ze wygranie ligi to najlepsze co nas moglo spotkac w tym sezonie:
Moze nie zbudowaloby to stadionu ale na pewno zbudowaloby kibicow i klimat na speedway. Miasto tez byloby pod sciana i wujek romek mialby niezla lipe. No same pozytywy.

Sklad walczacy realnie o awans nie musi miec samych Ljungow. Kulakow odpalil. Mozna brac takich mlodych i niech sie rozwijaja. A nie Czaje, Mroczke itd..

mariantar
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2011, 13:32
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: mariantar »

żużel w obecnej formie to jedynie marnotrastwo pieniędzy z GA które śmiało mozna by zainwestować w ręcznych albo siatkarki, zużla na wysokim poziomie jeszcze dłuuugo nie zobaczymy albo i w ogóle patrząc na to w jakim kierunku idzie całe miasto. Lepiej zakończyć te popeline i dac szanse innym bo nie wiem jak wam ale w takiej formie jaka teraz serwują nam działacze mi ten żużel nie jest potrzebny. :|

peter
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2011, 23:40

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: peter »

Wczorajszy mecz przelał czarę goryczy... Idąc na I łuk liczyłem na dobry żużel i fajny doping. Zwłaszcza że idąc koło stadionu przed wejściem do klatki było zieloni czarno od ROWów... Po wejściu na stadion szok. Pełna klatka super doping i przygotowanie kibiców gości w liczne flagi i transy. Klatka miażdżąca... A tymczasem obok polewaczki i traktorów ochrona drobiazgowo sprawdza oprawę i transparent naszych kibiców, nie wiem czy coś im zabrali, zakazali czy w ogóle nic nie przygotowane albo kosa na klub? Rozumiem bo też zarządu nie trawie ale na prawdopodobnie ostatni mecz należało się przygotować. Ale Młyn którego właściwie nie było był dramatycznie Biedny, tak jak i doping który na siłę próbował Kamilek ruszyć i ludzie wokół a nie Ultrasy. Co to ma być? Potem próba toru i nagle okazuje się że nasi zawodnicy również mega przygotowani bo tylko Daniel wyjeżdża. A potem już tylko obraz nędzy i rozpaczy. Szkoda się rozpisywać. Tylko uwagi do sędziego bo kartka i wykluczenie dla woryny powinno być co dobitnie powtórki tv pokazują. Cham na torze w tv i poza nim z niego jest. Rybnickie bydło wychwala go w niebiosa a sędzia jeszcze prowokuje decyzja do linczu... Na dodatek robi komplet. Przegrać można ale po walce a nie takiej olewce że strony klubu do kibiców... Szkoda kasy na bilety i karnety wydawać.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Greg-Tarnów »

peter pisze: 18 sie 2019, 11:10 ham na torze w tv i poza nim z niego jest. Rybnickie bydło wychwala go w niebiosa a sędzia jeszcze prowokuje decyzja do linczu... Na dodatek robi komplet. Przegrać można ale po walce a nie takiej olewce że strony klubu do kibiców... Szkoda kasy na bilety i karnety wydawać.
woryna to jest CHUJ i ŚMIEĆ.Ręcze że nasi zawodnicy są dogadani w innych klubach.Kułakow i Ljung to nie byli
ci zawodnicy co zawsze.Oni mają charakter na torze a tego wczoraj nie widziałem.W połowie sezonu już kluby się
dogadują z zawodnikami.Regulamin to jest fikcja.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: njk1987 »

peter pisze: 18 sie 2019, 11:10 Ale Młyn którego właściwie nie było był dramatycznie Biedny, tak jak i doping który na siłę próbował Kamilek ruszyć i ludzie wokół a nie Ultrasy. Co to ma być?
Dzisiaj do Gniezna jedzie 1500 wyjazdowiczów z Ostrowa. To o 1470 więcej niż u nas dzieciaków w młynku. Nie pisze słowo ultras, bo obraził bym tych prawdziwych.
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Greg-Tarnów »

njk1987 pisze: 18 sie 2019, 13:29 Dzisiaj do Gniezna jedzie 1500 wyjazdowiczów z Ostrowa. To o 1470 więcej niż u nas dzieciaków w młynku. Nie pisze słowo ultras, bo obraził bym tych prawdziwych.
ch*j tam z ultrasami gorzej że barwy trzeba było schować do szafki bo zostały zhanbione.Zawodnicy przeszli koło meczu.
Kułakow robił dwójki a Ljung jechał na 40% swoich możliwości.Tylko Kaczmarek pojechał super mecz.Identyczną sytuację miał
Gdańsk jak jechał pamiętne baraże z Toruniem.Wtedy Thomsen i Batchelor zapomnieli jak się jedzie.Za rok już byli w innych
klubach.Gapiński i Okoniewski baraże z Ostrovią pojechali wiadomo jak.Lamparty baraże z Lublinem wiadomo gdzie byli za rok.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: fan ut »

Odpowiedzialność za porażkę ponosi Sady i spółka bo oni tak nastawili zawodników do meczu olali kibiców .Od początku przecież Sady mówił że im nie zależy na awansie ale przynajmniej przegrywa się po walce i z honorem.Być może Kułakov ,Ljung iCierniak są już dogadani z innym klubem bo widzą co ten darmozjad wyprawia z klubem .Sprawy kontraktu powinny być ustalone w trakcie sezonu a nie czekać aż inni ich podkupią a nasz niedojda obudzi się jak zwykle po sezonie tak jak zrobił to z innymi zawodnikami.Zobaczymy ile długu narobił przecież kibiców było około 7tysięcy średnio plus wpływy za telewizje i inni drobni sponsorzy nie mówiąc już Azotach które dały dużą kasę .Jeśli będą długi to powinni wszyscy rozliczyć się codo złotówki bo za to jest prokurator .Niech poda ilu sponsorów załatwił przez ten okres swojego rządzenia i niech poda się do dymisji bo wstyd przynosi tylko klubowi i kibicom :x wszystkie kluby żużlowe się z nas śmieją a Mrozek ma ubaw po uszy że chcieli z Rybnikiem jechać bo najsłabsza drużyna.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: josef »

Sady będzie w Unii do emerytury , gdzie znajdzie drugiego takiego sponsora który daje kasę i nic więcej go nie obchodzi , Azoty dają kasę a prezes z zarządem robią z tą kasą co im się podoba . Porządny prezes powinien być na meczu i kibicować swoim zawodnikom , a co robi Sady jedzie sobie na urlop i ma wszystko gdzieś , to wszystko co się dzieje w tym klubie to patologia i kryminał . :oops:

Seba44
Posty: 84
Rejestracja: 11 kwie 2011, 9:56

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: Seba44 »

mariantar pisze: 18 sie 2019, 9:33 żużel w obecnej formie to jedynie marnotrastwo pieniędzy z GA które śmiało mozna by zainwestować w ręcznych albo siatkarki, zużla na wysokim poziomie jeszcze dłuuugo nie zobaczymy albo i w ogóle patrząc na to w jakim kierunku idzie całe miasto. Lepiej zakończyć te popeline i dac szanse innym bo nie wiem jak wam ale w takiej formie jaka teraz serwują nam działacze mi ten żużel nie jest potrzebny. :|
To idź na szachy lub bierki skoro Ci żużel nie odpowiada. Unii nie potrzebny taki kibic który chce chodzić tylko na ekstraligę.

Osobiście, na żużel będę chodził nawet na II ligę.

Cel na najbliższe lata jest taki by to upadło (czyt. spadek do II ligi) i może wtedy się oczyścimy od tych zaraz społecznych z (Sady, Grzyb i reszta złodziejskiej bandy).

Co do meczu? Czy był przykaz? Tego nie wiem. Nasuwa mi się jedno pytanie. Pod którego zawodnika był tor przygotowany, bo na pewno nie pod liderów PJ i WK. Pod ACz? Chyba również nie. W takim razie jeżeli odpowiedzialny za przygotowanie toru nie potrafi się wywiązać z obowiązków służbowych to dzisiaj, najpoźniej jutro powinien dostać dyscyplinarkę. Rozumiał bym wytłumaczenie że pogoda tor zepsuła, ale wydawało się że będzie padać w sobotę jednak nie spadła ani kropelka deszczu. Nic im toru nie zepsuło. Ktoś ponoć trenował w piątek. Może Ernest? Może szkółka Jaśka. Raczej nie zawodnicy jeżdżący wczoraj na meczu.

Syt z biegu 4? Tak się jeździ po chamsku na żużlu. Chama nie oduczysz chamstwa. Inna sprawa - żużel to nie bierki na które za niedługo się "będzie wybierał" użytkownik mariantar ;)

Podsumowując, można uruchomić już nowy temat: UNIA TARNÓW 2020.
Ljung i Mroczka mają ważne kontrakty. Ciekawe czy Kułakow i Kaczmarek zostaną w Tarnowie czy pójdą do Torunia (pewnie jeżeli nie uda im się ściągnąć Przedpełskiego i Miedziaka to zawalczą o tą dwójkę). Mi osobiście marzy się Łogaczow w Tarnowie (extraliga to dla niego póki co za wysokie progi). Tego zawodnika się pięknie ogląda na torze. Pamiętam go jak "pływał" w Krośnie. Ciekawe co z Cierniakiem, nie widzę go jeszcze w Ekstralidze, ale jak pójdzie to B.Kowalski może go zastąpić jeżeli faktycznie Sady z Kołodziejem się pogodzili.
Wygląda na to że w I lidze będzie ósmy zawodnik. W tę rolę najlepiej pasuje P. Rolnicki.
Ogólnie zawodników jest mnóstwo i to że ktoś odejdzie nie znaczy że nie będzie się dało go zastąpić innym. ;)

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: konri »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78721 ... nii-tarnow Daniels ma kontrakt na dwa lata a Mroczka na rok.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

mariantar
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2011, 13:32
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów-Row Rybnik półfinał Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Post autor: mariantar »

Seba44 pisze: 18 sie 2019, 14:27
mariantar pisze: 18 sie 2019, 9:33 żużel w obecnej formie to jedynie marnotrastwo pieniędzy z GA które śmiało mozna by zainwestować w ręcznych albo siatkarki, zużla na wysokim poziomie jeszcze dłuuugo nie zobaczymy albo i w ogóle patrząc na to w jakim kierunku idzie całe miasto. Lepiej zakończyć te popeline i dac szanse innym bo nie wiem jak wam ale w takiej formie jaka teraz serwują nam działacze mi ten żużel nie jest potrzebny. :|


To idź na szachy lub bierki skoro Ci żużel nie odpowiada. Unii nie potrzebny taki kibic który chce chodzić tylko na ekstraligę.

Osobiście, na żużel będę chodził nawet na II ligę.

Cel na najbliższe lata jest taki by to upadło (czyt. spadek do II ligi) i może wtedy się oczyścimy od tych zaraz społecznych z (Sady, Grzyb i reszta złodziejskiej bandy).

Co do meczu? Czy był przykaz? Tego nie wiem. Nasuwa mi się jedno pytanie. Pod którego zawodnika był tor przygotowany, bo na pewno nie pod liderów PJ i WK. Pod ACz? Chyba również nie. W takim razie jeżeli odpowiedzialny za przygotowanie toru nie potrafi się wywiązać z obowiązków służbowych to dzisiaj, najpoźniej jutro powinien dostać dyscyplinarkę. Rozumiał bym wytłumaczenie że pogoda tor zepsuła, ale wydawało się że będzie padać w sobotę jednak nie spadła ani kropelka deszczu. Nic im toru nie zepsuło. Ktoś ponoć trenował w piątek. Może Ernest? Może szkółka Jaśka. Raczej nie zawodnicy jeżdżący wczoraj na meczu.

Syt z biegu 4? Tak się jeździ po chamsku na żużlu. Chama nie oduczysz chamstwa. Inna sprawa - żużel to nie bierki na które za niedługo się "będzie wybierał" użytkownik mariantar ;)

Podsumowując, można uruchomić już nowy temat: UNIA TARNÓW 2020.
Ljung i Mroczka mają ważne kontrakty. Ciekawe czy Kułakow i Kaczmarek zostaną w Tarnowie czy pójdą do Torunia (pewnie jeżeli nie uda im się ściągnąć Przedpełskiego i Miedziaka to zawalczą o tą dwójkę). Mi osobiście marzy się Łogaczow w Tarnowie (extraliga to dla niego póki co za wysokie progi). Tego zawodnika się pięknie ogląda na torze. Pamiętam go jak "pływał" w Krośnie. Ciekawe co z Cierniakiem, nie widzę go jeszcze w Ekstralidze, ale jak pójdzie to B.Kowalski może go zastąpić jeżeli faktycznie Sady z Kołodziejem się pogodzili.
Wygląda na to że w I lidze będzie ósmy zawodnik. W tę rolę najlepiej pasuje P. Rolnicki.
Ogólnie zawodników jest mnóstwo i to że ktoś odejdzie nie znaczy że nie będzie się dało go zastąpić innym. ;)
Naucz się czytać kolego. Chodziłem na 2 lige i chodził bym ale to jest bez sensu zeby walic miliony na czajów i kaczmarków którzy w dodatku nie mają postawionego celu sportowego. Będę sie wybierał na co bede miał ochotę i na pewno dużo chętniej na 2 lige niz na to gówno

Zablokowany