Obrazek

Hymn klubowy

O kibicach dla kibiców
poskromiony
Posty: 109
Rejestracja: 02 sie 2009, 13:52
Lokalizacja: PROSTA

Re: Hymn klubowy

Post autor: poskromiony »

JaGa pisze:
Deto pisze:Nic prostszego jak zapytać na tym forum rzecznika czy to prawda ?? :)
Ten ma zakaz wypowiadania się na forum!!
Prezes dał mu zakaz? Nie rozumiem. :? :shock:
P'05 OLD SCHOOL FAN

Awatar użytkownika
Pichu
Posty: 1876
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:37
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Pichu »

No co za pierdolone bagno. Czy oni do chuja wacława nie rozumieją istoty pojęcia KLUB ? Bo o tym, że nie rozumieją słów "miłość do klubu" to już wiemy, ale żeby odpierdalać takie cyry to już się w głowie nie mieści. Jak można tak dzielić klub ? Można się głównie interesować jedną sekcją, ale klub do cholery jest jeden ! I to, że od czasu do czasu w którejś sekcji dzieje sie coś złego, pojawiają się jacyś skurwele to nie znaczy, że można sie odwrócić bo to jest UNIA TARNÓW, a nie ZSSA UNIA Tarnów czy ZKS Unia Tarnów czy co kolwiek innego. Nie ogarniam jak można wprowadzać taki podział. Skoro tak im zależy to niech robią sobię np kawałek pt. "Speedway" i to sobie puszczają jak tak bardzo tego pragną ale nie będzie to w żadnym wypadku hymn tylko zwykły kawałek o żużlu. Pierdziele z góry na dół twór który ma być tylko o żużlowej Unii. Chuj mnie to obchodzi, że nasi działacze nie mają żadnych kontaktów z piłkarskimi działaczami, z piłkarskim środowiskiem, bo to jest ich problem, i niech w końcu wbiją sobie do tych "zacnych" łbów, że UNIA JEST JEDNA. I DOBRO UNII nam musi leżeć na sercu, nawet jeśli z jakichś powodów nie pałamy sympatią do ludzi z innego środowiska jeśli chodzi o nasz klub. Może w ogóle jeszcze wprowadźmy to, że w żużlu to ja za Unią jestem, ale w piłce to wole tarnovie. :lol: Żenada. wszystko.

PrzemczaN: Rozumiem rozgoryczenie, ale proszę trochę panować nad słownictwem.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Pichu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: Hymn klubowy

Post autor: maniek »

Co do kapeli oni chca nagrac hymn i takowy powstanie i bedzie z tekstem neutralnym bedzie nagrany on dla sekcji zuzlowej ! a czy inne sekcje beda chcialy go uznac to juz ich sprawa uznaja albo nie !! rozmowy sa prowadzone z sekcja żużlową. Wiec po co te nerwy spodoba sie pilkarzom czy innym to przeciez moga uznac jako piesn druzyny! Najwazniejsze to zeby nagrac z bardzo dobrym tekstem. Ja nie bede lazil do kierownictwa kazdej sekcji i pytal czy nie chca hymnu propozycja poszla do ŻSSA.

ps. Chlopaki nie rozmawiaja z klubem klub sie zgodzil na Hymn dla nich zespol hymn tworzy jedyna kwestia jaka pozostala to rozmowa w sprawie np zaspiewania hymnu live przed pierwszym meczem badz koncertu w tym temacie w pozniejszym terminie spotkam sie z władzami.

piotrekj66
Posty: 321
Rejestracja: 27 lip 2009, 16:39
Lokalizacja: Tarnow/Krakow

Re: Hymn klubowy

Post autor: piotrekj66 »

tak sobie czytam ten temat i jedynie co sie nasuwa na mysl to...Białorus albo jeszcze gorzej, poprostu masakra, zrobic hymn calej UNII a nie samego ŻSSA jak ŻSSA chce hymn dla siebie to niech takowy sobie napisze, zaplaci za nagranie i bedzie mial swoj ktory sami sobie beda mogli spiewac....
A jesli to prawda ze Misiek sie wypowiadac nie moze na forum to po co nam rzecznik prasowy skoro nie może zadnych wypowiedzi udzielac?? paranoja

Deto
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2009, 0:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Deto »

maniek pisze:a czy inne sekcje beda chcialy go uznac to juz ich sprawa uznaja albo nie !!
Ooo tak, prosimy! My chcemy tego hymnu dla piłki :lol: Mamy napisać jakieś pismo specjalne pismo ? hehe masakra :roll:

A może poprostu totentanc chce zarobić kasę na kibicach Unii ? I to o to chodzi.

Mam nadzieję, że skończy się z nim tak jak z hymnem net-fąsów.

Albo wspólny hymn albo wcale !
Obrazek

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: Hymn klubowy

Post autor: maniek »

w jakim sensie zarobic oni nie biora nic za to pieniedzy to po pierwsze a plyte i tak wydadza jedynym korzystnym aspektem jest to ze nieco bardziej bedzie ona wypromowana.

zespol nagrywa hymn piesn ktora nie ma zamiaru dzielic kibicow to ze tutaj pare osob tak wyczytuje sytuacje to nic nie poradze to wy napedzacie cale to zamieszanie propozycja poszla do zarzadu zuzlowego ktory sie zgodzil gdybym nie mial kontaktu z tym zarzadem a z pilkarskim i tam skierowal propozycje to i tak by komus cos nie pasowalo :/

Deto
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2009, 0:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Deto »

maniek pisze: jedynym korzystnym aspektem jest to ze nieco bardziej bedzie ona wypromowana.
To rzeczywiście nie ma nic wspólnego z kasą ;)
zespol nagrywa hymn piesn ktora nie ma zamiaru dzielic kibicow to ze tutaj pare osob tak wyczytuje sytuacje to nic nie poradze to wy napedzacie cale to zamieszanie propozycja
Rzeczywiście ;) kibice wyrażają opinie na nie, a zespół dalej swoje ;)
gdybym nie mial kontaktu z tym zarzadem a z pilkarskim i tam skierowal propozycje to i tak by komus cos nie pasowalo :/
Gdyby tak było, to powstałby hymn całej Unii.
Obrazek

piewcaspeedwaya
Posty: 58
Rejestracja: 03 gru 2009, 20:12
Lokalizacja: Tarnow

Re: Hymn klubowy

Post autor: piewcaspeedwaya »

maniek pisze: zespol nagrywa hymn piesn ktora nie ma zamiaru dzielic kibicow to ze tutaj pare osob tak wyczytuje sytuacje to nic nie poradze to wy napedzacie cale to zamieszanie /
To Ty chyba kolego jeszcze "zamieszania" nie widziales :roll: :evil:

Mozdzierz
Posty: 191
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:07
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Mozdzierz »

Deto pisze: A może poprostu totentanc chce zarobić kasę na kibicach Unii ? I to o to chodzi.
Wątpie żeby chłopcy z Totentanz chcieli wydoić kase ze Tarnowian. Dlaczego ? Bo pokazywali i pokazują nadal ze na fanach w Tarnowie im zależy. Jak ? Chodźby przez to że to własnie u nas nagrali płyte DVD która może promować i promuje miasto w Polsce, za parę dni grają koncert charytatywny na Gumniskach.Płyta u nas w mieście i tak sprzeda się super bez względu na to czy bedzie na niej hymn czy nie.

Generalnie to jestem średnio nastawiony do tej całej akcji. Rozumiem apel zespołu do kibiców odnośnie tekstu - chcą żeby hymn był rzeczywiście ich(kibiców) ale nie wiem czy dobrze by to wyszło dla samego utworu szczególnie ze Rafał (wokalista Totentanz) bardzo dobrze sobie radzi z pisaniem tekstów. Nie jestem też do końca przekonany czy pakowanie hymnu na płyte jest potrzebne do szczęścia zespołowi - bez tego na pewno dadzą sobie świetnie radę a takich eksperymentów z hymnami sportowymi moim zdaniem jest więcej nie udanych niż udanych. Szczególnie kiedy hymn ma byc dosłownie o Unii i kibicach- wiekszy wydźwiek maja piosenki adaptowane jak Sen o Warszawie czy pieśń Liverpoolu niż takie pisane "na zamówienie" (oczywiście są wyjątki).

Kończe już moje przynudzanie i zapraszam na charytatywny koncert Totentanz 25 stycznia bo widze że niektórzy piszą ostro o zespole nie znając go do końca. Plakat

Kończąc wątek hymnu dla mnie nadało by się to link , zresztą chyba ktoś już wspominał o tym kawałku

poskromiony
Posty: 109
Rejestracja: 02 sie 2009, 13:52
Lokalizacja: PROSTA

Re: Hymn klubowy

Post autor: poskromiony »

To więc będziemy mieli kolejną "Siekierkę 2" - GRTULACJE!

Maniek taki problem przedzwonić do ZKS-u ? Numeru nigdzie nie można znaleźć? Śmierdzi wszystko na kilometr! Proponuję jeszcze Karolaka do tego włączyć :lol: :lol: :lol:
P'05 OLD SCHOOL FAN

Baster
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Baster »

Deto pisze:
maniek pisze: jedynym korzystnym aspektem jest to ze nieco bardziej bedzie ona wypromowana.
To rzeczywiście nie ma nic wspólnego z kasą ;)
zespol nagrywa hymn piesn ktora nie ma zamiaru dzielic kibicow to ze tutaj pare osob tak wyczytuje sytuacje to nic nie poradze to wy napedzacie cale to zamieszanie propozycja
Rzeczywiście ;) kibice wyrażają opinie na nie, a zespół dalej swoje ;)
gdybym nie mial kontaktu z tym zarzadem a z pilkarskim i tam skierowal propozycje to i tak by komus cos nie pasowalo :/
Gdyby tak było, to powstałby hymn całej Unii.
Dziwną sprawą dla Ciebie jest, że zespół zamierza osiągnąć coś w zamian?
Ty chodzisz do pracy społecznie?
Kapela jest na przyzwoitym poziomie, liczy na rozwój. Sekcja żużlowa występuje w najsilniejszej lidze świata, na mecze przychodzi regularnie po 10 tysięcy widzów. Mecze transmituje telewizja, widzisz lepszą formę reklamy?

Przecież sam zabiegasz o to, żeby sekcja piłkarska była promowana, i bardzo dobrze! Ale nie widzisz, że dopóki czegoś nie wypromujesz to nie osiągniesz zamierzonego celu? Czemu piłkarze ręczni chcą siebie i dyscyplinę promować po swoim sukcesie w ME?

Poza tym patrząc od strony klubu. Załatwianie czegoś "na gębę" nigdy dobrze się nie kończy, klub chce mieć wyłączność, chce aby hymn stał się własnością ŻSSA. Z tego co pisze maniek nie zamierza zatrzymywać go tylko dla siebie, a inne sekcje też z niego będą korzystały. Jak sobie wyobrażacie hymn Unii Tarnów? Przecież poszczególne sekcje nie tworzą jedności na papierze.

Obserwator Tr
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2010, 9:01
Lokalizacja: TRN

Re: Hymn klubowy

Post autor: Obserwator Tr »

Kolego ale nie zapominaj że żużel wywodzi się z ZKSu. Co śpiewasz na meczu Do boju ZKS czy Do boju ŻSSA? :lol:. Jak sobie wyobrażasz hymn w którym będą słowa typowo odnoszące się do żużla np 3 punkty Kołodziej 3 punkty Kasprzak i Unia jest mistrzem Polski :lol:. Jak dla mnie jedyną szansą jest porozumienie w tej kwestii między kibicami piłki i żużla, zebranie określonej kwoty potrzebnej na nagranie hymnu niezależnego i rozpowszechnienie go wśród kibiców jednej jak i drugiej sekcji. Porozumieliśmy się co do nazwy Jaskółcze Gniazdo to i w tym względzie damy rade. Hymn ma łączyć wszystkich kibiców mamy się z nim utożsamiać. Jakoś na Wiśle mimo że sekcja p. nożnej nie jest już w strukturach TS nikomu nie przeszkadza " Jak długo na wawelu" tam sie da a u nas nie?. Dziwie się że prosta sprawa jaką wydawało by się jest hymn może być tak torpedowana przez pseudo pierdzi stołków. Może oni nie chcą być utożsamiani z klubem zamieszanym w afere korupcyjną :lol:
A co do hymnu macie tu słowa starego hymnu kibiców z lat 80 śpiewanego na melodie rroty

W TARNOWIE NASZ NAJLEPSZY KLUB
BIAŁO NIEBIESKIE BARWY
W HERBIE JASKÓŁKA CZARNA JEST
A ZWIE SIĘ UNIA TARNÓW
W MOŚCICACH STADION MAMY SWÓJ
NA KTÓRYM WCIĄŻ ŚPIEWAMY
O ZKSIE KLUBIE NASZ
KLUBIE NIEPOKONANY

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5291
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: PrzemczaN »

Obserwator Tr pisze:Co śpiewasz na meczu Do boju ZKS czy Do boju ŻSSA?
Nie wiem po szydzisz tak z tego ŻSSA? Przecież to nie było robione po to, żeby się odciąć od ZKS-u, tylko aby sekcja mogła prężniej działać, a potem i tak stało się to wymogiem licencyjnym. I uważam, że to akurat dobry wymóg, bo zawsze to bardziej przejrzysta sytuacja finansowa. I nikt na pewno nie będzie umieszczał w hymnie ŻSSA, bo to jest tylko kwestia prawna. a nie jakaś nazwa klubu. Tak samo jak nikt nie będzie umieszczał nazwisk zawodników, bo co sezon skład się zmienia to i trzeba byłoby zmieniać hymn.

Na początku szło to w dobrą stronę. Miał być hymn Unii. Tylko mi się wydaje, że trochę za bardzo niektórzy zaczęli o tej sekcji piłkarskiej gadać to się zrobił problem. Bo jakby nic nie mówić, tylko zapodać taki neutralny tekst, ani o piłce ani o żużlu tylko o Unii, w klubie by to przyjęli, zespół by nagrał i byłby hymn. I nie ważne, że ktoś mówiłby, że to hymn żużlowy - kibice by go przyjęli za hymn Unii i przecież śpiewaliby i na piłce i nikt by nic nie mówił.

A teraz to czuję, że każą nagrać zespołowi typowo żużlową piosenkę. Właśnie piosenkę. Będzie to miało pewnie z 4 zwrotki, po każdej refren, będzie tylko o żużlu, nikt tego nie będzie śpiewał, bo jedni się wypną, dla innych słowa i muzyka będzie zbyt skomplikowana i kolejny hymn pójdzie w niepamięć.

Mi się podoba takie coś jak wkleił kolega wyżej. Krótkie, proste - po prostu dla każdego. A jak to będzie na melodię rocka, to czuję, że poleci to tylko raz, przed meczem i to bez odzewu ludzi na stadionie.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: Hymn klubowy

Post autor: maniek »

Ja cały czas o tym pisze ze tekst bedzie neutralny !!!! nagra go zespol dla ŻSSA ale nie widze problemu zeby inne sekcje tez przychyliły sie do pieśni !

ps. i caly czas apeluje o pomysly z tekstem

piewcaspeedwaya
Posty: 58
Rejestracja: 03 gru 2009, 20:12
Lokalizacja: Tarnow

Re: Hymn klubowy

Post autor: piewcaspeedwaya »

Jezeli nie widzisz problemu zeby inne sekcje sie do niego przychylily to w czym problem zrobic od razu wspolny hymn dla wszystkich tak jak nalezy ?

"ps. i caly czas apeluje o pomysly z tekstem"

Patrz wyzej i apeluj sobie dalej :roll:

Baster
Posty: 81
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Baster »

Obserwator Tr pisze:Kolego ale nie zapominaj że żużel wywodzi się z ZKSu. Co śpiewasz na meczu Do boju ZKS czy Do boju ŻSSA? :lol:. Jak sobie wyobrażasz hymn w którym będą słowa typowo odnoszące się do żużla np 3 punkty Kołodziej 3 punkty Kasprzak i Unia jest mistrzem Polski :lol:. Jak dla mnie jedyną szansą jest porozumienie w tej kwestii między kibicami piłki i żużla, zebranie określonej kwoty potrzebnej na nagranie hymnu niezależnego i rozpowszechnienie go wśród kibiców jednej jak i drugiej sekcji.
Tekst ma być podobno neutralny.

Jak sam napisałeś, albo będzie porozumienie pomiędzy kibicami, albo jedna z sekcji będzie miała do niego prawo, biorąc pod uwagę, że z udostępnieniem dla innych nie będzie problemu. Oferta darmowego hymnu jest skierowana do sekcji żużlowej, która nota bene wiem skąd się wywodzi, ale dziękuję za przypomnienie. Dlatego do ŻSSA bo jest to obecnie najprężniej działająca i najbardziej rozpoznawana sekcja tarnowskiej Unii.

Deto
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2009, 0:03
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Deto »

Właśnie o to chodzi, żeby HYMN był uniwersalny. Czemu nie miałby być śpiewany przed żuzlem, piłką nożną, ręczna czy koszem ?
Podoba mi się muzyka czy słowa Totentanz, słucham ich nawet dośc często. Jednak jeżeli chcą coś tym hymnem osiągnąć, to muszą go zrobić tak, by dopasować do całej UNII, a nie tylko jednej sekcji. Wierzę, że wygra zdrowy rozsądek i posłucha sie tych, dla których ma być stworzony taki hymn.

Jeżeli tekst będzie uniwersalny i fajny, a zespół nie będzie miał teledysku, to i ja coś zmontuję fajnego ;)
Obrazek

cubeut
Posty: 295
Rejestracja: 26 lip 2009, 10:55
Lokalizacja: .........

Re: Hymn klubowy

Post autor: cubeut »

Tak czytam i czytam od dłuższego czasu ten temat na forum i aż mnie bierze powoli obrzydzenie. Znów jakieś kłótnie o to że część żużlowa, część piłkarska itp. Jedno jest oczywiste że UNIA to MY KIBICE, a nie Prezes jeden z drugim czy nawet kolejnym. Unia Tarnów to nazwa zarezerwowana dla klubu sportowego z Mościc, nie ważne czy żużel, czy piłka nożna, czy ręczna, koszykówka, pływanie czy szachy. Nie uznaje za kibica UNII kogoś, kto rozgranicza przynależność kibicowską ze względu na dyscyplinę sportu, którą woli bardziej czy mniej. To że poszczególne sekcje powinny działać samodzielnie, być niezależne, to nie znaczy ze nie powinny ze sobą współpracować!! w końcu swoje korzenie mają w tym samym miejscu!!
Myślę, że nazwa "HYMN" dla piosenki, jaką chce nagrać Totentanz jest po prostu niefortunna. To zwykła piosenka o klubie sportowym, o żużlu (czy co tam ma być), i fajnie że tak świetny zespół, z tak świetnym tekściarzem jakim jest Rafał Huszno chce nagrać PIOSENKĘ choćby o żużlu. Rockowa muzyka pasuje do tej dyscypliny więc może być fajnie. Nikt nie zabroni zespołowi nagrać piosenkę o żużlu czy piłce, fajnie że chcą, tylko błagam, nie nazywajmy tego HYMNEM!!! To, że żużlowi włodarze chcą sobie uzurpować prawo do kawałka nagrywanego przez Totentanz i uznać go jako swoisty hymn UNII to wg mnie nadużycie, którego śmietankę spija zespół T-nz, a nie słusznie. Moze to być jakiś tam kawałek drużyny żużlowej, zagrzewający do boju zawodników, a kibiców do dopingu, ale na Boga nie HYMN UNII TARNÓW!!!

Ja mam taką propozycję, coby dać zespołowi T-nz spokój, niech sobie tworzą piosenkę, i chwała im za to, a Hymn Unii Tarnów powinni stworzyć sami KIBICE!!! mamy choćby tu na forum wiele ciekawych propozycji, warto z nich korzystać, nuta powinna być prosta jak choćby rota czy inne przyśpiewki "ogniskowe", tekst nie za długi i co ważne na chwałę NASZEJ UNII TARNÓW, a nie "unii" prezesów. Zachęcam gorąco do pojednania ponad podziałami prezesów, i stworzyć NASZ HYMN, HYMN UNII, którego treść będzie znana i śpiewana przez wszystkich kibiców, "żużlowych" czy "piłkarskich", starych czy młodych.
Nie ma się co napinać za bardzo, nerwy i frustrację odłożyć na bok bo i tak to nic nie zmieni, prezesi prezesami, a kibice swoje!

UNIA TO MY!!!!!!

pozdrawiam wszystkich, prezesów też :mrgreen:
no gear no breaks no fear-SPEEDWAY!!

Proboszcz
Posty: 163
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:23

Re: Hymn klubowy

Post autor: Proboszcz »

jestem za tym, by tekst Maksima z modyfikacją Deto na nutę "płonie oignisko" dać do nagrania jakiemuś niszowemu zespołowi (rockowo-balladowemu) i to niech będzie nasz hymn, i jak "sadowcy" zacznął śpiewać ten oficvjalny, my rykniemy hymnem prawowitym (dla kibiców żużla, piłki a nawet kosza, mimo, że to sport bakaczy i sejtów) a po jego odśpiewaniu zanucimy całym stadionem pieśń o łukaszu, największej kanalii, która by mogła brzmieć mniej więcej tak : łukasz łukasz starą k...ą jest...

Św.Łukasz
Posty: 133
Rejestracja: 04 sie 2009, 12:06
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hymn klubowy

Post autor: Św.Łukasz »

Proboszczu zapytaj organisty w Twoim Kosciele moze jakąś ladną melodie skomponuje.Nad tekstem popracuj i wtedy zaspiewamy wszyscy razem pod warunkiem, że w tym sezonie zaszczycisz Nas swoją obecnością na meczu żużlowym.

Awatar użytkownika
maniek
Posty: 316
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:17
Lokalizacja: uniatarnow.NET
Kontakt:

Re: Hymn klubowy

Post autor: maniek »

tak jak juz pisalem 100 razy hymn bedzie z tekstem neutralnym.

ps. zespol chcial aby w refren spiewali kibice wspolnie z nimi, na nagraniu stad poszukiwal bym kilku chetnych osob to narazie tak wstepnie (PW)

poskromiony
Posty: 109
Rejestracja: 02 sie 2009, 13:52
Lokalizacja: PROSTA

Re: Hymn klubowy

Post autor: poskromiony »

Napisz do Pana Łukasza Sadego, on da Ci namiary na sprawdzonych już śpiewaczy :lol:
P'05 OLD SCHOOL FAN

Stary KiBic
Posty: 267
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:55
Lokalizacja: Ablewicza

Re: Hymn klubowy

Post autor: Stary KiBic »

leć jaskółko leć - de press :shock: :) :!: - to oni powinni zrobić hymn Unii a nie jakiś lokalny zespolik śpiewający smutne teksty... ;)

kapecq
Posty: 98
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:25
Lokalizacja: Z nieba :)

Re: Hymn klubowy

Post autor: kapecq »

Maniek i co z tym hymnem ?
Prostacy '05

Proboszcz
Posty: 163
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:23

Re: Hymn klubowy

Post autor: Proboszcz »

Przerabiaja słowa z "Unia" na "Tauron-Azoty" bo sie teraz nie rymuje ;-)

ODPOWIEDZ