Obrazek

Młode Jaskółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1234
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Młode Jaskółki

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Nie jestem oczytany w obecnym regulaminie ale czy Cierniak jeżdżąc w e-lidze nie może śmigać u nas rownoczesnie w 1szej? Czy to sie dotyczy wyłącznie 2ligi. Na zasadzie jak Kubera i inne chłopaki startują w Rawiczu lub najbliżej szukając Rolnicki w Krośnie.

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Młode Jaskółki

Post autor: ecs »

Zniesmaczony_UT pisze: 11 lip 2019, 13:19 Nie jestem oczytany w obecnym regulaminie ale czy Cierniak jeżdżąc w e-lidze nie może śmigać u nas rownoczesnie w 1szej? Czy to sie dotyczy wyłącznie 2ligi. Na zasadzie jak Kubera i inne chłopaki startują w Rawiczu lub najbliżej szukając Rolnicki w Krośnie.
Na zasadzie gościa w 2 lidze.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Młode Jaskółki

Post autor: konri »

Wiecie, że Ostaf bierze info czasem nawet z grupek internetowych, gdzie rzucane są tak zwane "zarzutki" vide forbet i Włókniarz ;)
ŻLF 2018 ŻLF 2023

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Młode Jaskółki

Post autor: ziggy »

Prawda jest taka że takiego idiotyzmu jak u nas to nie ma nigdzie na świecie.Mając dwie szkółki mamy Koniecznego i Rępałe do których Unia ma prawo.Jeżeli nic się nie zmieni to zapłacimy karę za brak szkolenia.Objętnie czy Mateusz zostanie czy odejdzie to klub nie zobaczy za niego złamanego centa.Mało tego,jeżeli Sady chciałby sprowadzić Gzyla z wypożyczenia na stałe to musiałby zapłacić Sparcie za wyszkolenie.Zaiste tacy geniusze to tylko w Tarnowie.

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Młode Jaskółki

Post autor: dave B-B »

shrek pisze: 11 lip 2019, 13:06 .... do tego kodziarz i peowiec.....
Widzę, że shreck to bardzo trafny nick dla Ciebie, jadu oczywiście masz dużo jak przystało na przedstawiciela lepszego sortu.
Dziwi mnie natomiast, że domniemasz się fanem King Crimson, a co za tym idzie powinieneś być bardziej open mind.

Cóż, nie ogarniam pewnych osobników.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Młode Jaskółki

Post autor: Wolly wolly »

ziggy pisze: 11 lip 2019, 14:28 Prawda jest taka że takiego idiotyzmu jak u nas to nie ma nigdzie na świecie.Mając dwie szkółki mamy Koniecznego i Rępałe do których Unia ma prawo.Jeżeli nic się nie zmieni to zapłacimy karę za brak szkolenia.Objętnie czy Mateusz zostanie czy odejdzie to klub nie zobaczy za niego złamanego centa.Mało tego,jeżeli Sady chciałby sprowadzić Gzyla z wypożyczenia na stałe to musiałby zapłacić Sparcie za wyszkolenie.Zaiste tacy geniusze to tylko w Tarnowie.
W punkt.
One ticket to valhalla

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Młode Jaskółki

Post autor: kapecfc »

Może do cholery Azoty i Sady pomyślą na kontraktem na linii szkółka - klub. O ile się nie mylę to już Sady chwalił się że taka współpraca z panem Cierniakiem została nawiązana nawet zdjęcie sobie robili więc nie było papierku żadnego podpisanego? . Czyli chodziło słowną umowę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to prezesio klub załatwił , kolejnym razem Ostaf pokazał też że jest słabym redaktorkiem pierw pisze o Internecie że my kibice niszczymy psychikę żużlowcom/Trenerom itp.A sam w temacie Cierniaka pojechał Wojdyle że słaby i może pakować manatki z Wrocka co za gość hehehehehehehhe

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Młode Jaskółki

Post autor: Pytek »

Biorac pod uwage aktualne przepisy o startach goscia w 2 lidze nie powinnismy sie denerwowac, a spokojnie poczekac. Ambicja i mozliwosci prezesa niedlugo doprowadza nas do tej wlasnie ligi i starty Matiego jako goscia beda jak najbardziej mozliwe. Wystarczy tylko przypilnowac kalendarza i zaklepac jak najwiecej meczow w sobote.
A czlowiek o nazwisku na O. i jego klon po "piorze" P. - dziekuje nie czytam

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Młode Jaskółki

Post autor: peter_griffin »

TKM pisze: 10 lip 2019, 20:56 Miruś już w tym roku chciał żeby Mateusz jeździł w Toruniu. Było już wszystko dogadane tylko zażyczył sobie dodatkowo intratnego etatu w klubie na co w Toruniu sie nie zgodzili i dlatego jeździ u nas. Oczywiście etat miał być fikcyjny.

Dla mnie Cierniak może stąd iść. Jeszcze jakby zabrał Sadego to byłbym mega szczęśliwy. Już kiedyś nas sprzedał to i znów może.
Mam nadzieję że Rusko załatwi go jeszcze raz tak jak kiedyś. W końcu chytry traci 2 razy.
Już jeden taki był, co zarzucał Cierniakowi różne rzeczy. Na stronie 109 tego wątku możesz przeczytać jego przeprosiny.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Młode Jaskółki

Post autor: savage »

Pytanie: "O czym jest ta cała dyskusja?"

Dyskutujecie już tak, jakby Cierniak był w Sparcie. Po pierwsze - Mateusz jest zawodnikiem Unii. Oczywiście, że Sparta, jak i zapewne większość klubów będzie robiła podchody pod niego. Zaproszenie go na rezerwowego podczas GP to nic innego jak taka właśnie gra. Natomiast - jakikolwiek nie jest plan Cierniaków faktem jest, że młody potrzebuje jeszcze czasu, bo jego talent w tym sezonie nie eksplodował tak, jak większość liczyła.

Dla mnie pisanie "CIERNIAK JEST W SPARCIE" to po prostu robienie z ludzi idiotów. Pamiętacie jak przed sezonem "Cierniak był praktycznie dogadany w Częstochowie" według jednego z portali? Ba! Na Twitterze nawet lokalni dziennikarze pisali o tym, jak o fakcie... Zaproponowałem tu nawet parę zakładów na forum o to gdzie Mati pojedzie swój pierwszy sezon i co? I okazało się, że tematu Włókniarza nie było, a Cierniak jest u nas.

Radzę spokojniej podchodzić do takich "rewelacji", bo są dosadnie mówiąc CH*JA WARTE.

Oczywiście - niewykluczone, że Mateusz zmieni klub (nikt nie siedzi w jego i ojca głowie), ale na ten moment debatujecie o totalnej fikcji literackiej.

To takie dziennikarstwo żużlowe dzisiaj: Napisz, że zawodnik X jest w klubie Y (bez podstaw) - jak się uda - będziesz ekspertem, jak się nie uda - napiszesz, że "byli dogadani, ale coś się wykrzaczyło"...

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Młode Jaskółki

Post autor: Kibic UT »

zobaczymy czy odejdzie my kibice na to nie mamy żadnego wpływu,a co do Ostafa chce mieć dużo kliknięć na stronie stad sieje takie farmazony wiadomo że to komik a nie dziennikarz :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Młode Jaskółki

Post autor: savage »

Kibic UT pisze: 11 lip 2019, 16:26 zobaczymy czy odejdzie my kibice na to nie mamy żadnego wpływu,a co do Ostafa chce mieć dużo kliknięć na stronie stad sieje takie farmazony wiadomo że to komik a nie dziennikarz :lol:
Gdybym miał obstawiać (a hazard lubię), to stawiam 100zł, że zostanie :>
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
shrek
Posty: 497
Rejestracja: 12 maja 2015, 11:30

Młode Jaskółki

Post autor: shrek »

Widzę, że shreck to bardzo trafny nick dla Ciebie, jadu oczywiście masz dużo jak przystało na przedstawiciela lepszego sortu.
Dziwi mnie natomiast, że domniemasz się fanem King Crimson, a co za tym idzie powinieneś być bardziej open mind.

Cóż, nie ogarniam pewnych osobników.
[/quote]

Lepszego czego ,, sortu " nie jestem pisiorem ,zresztą to nie forum polityczne.Ale skoro mnie wywołałeś do tablicy to powiem ci że nie lubię zdrajców ojczyzny.Nie ogarniam jak można popierać osobników którzy nie potrafią zrobić ul Krakowskiej poprawnie,most budują 10 lat.Przez takich mózgów jak ty w tym kraju jest taki syf.Wal się cieciu malinowy ,jak coś masz do przyjdź na drugi łuk i powiedz mi to w twarz a nie w necie udajesz ,,mądrego inaczej"King Crimson to nie dla Ciebie posłuchaj gościa z wąsem .Żegnam ozięble

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Młode Jaskółki

Post autor: Wolly wolly »

savage pisze: 11 lip 2019, 16:46
Kibic UT pisze: 11 lip 2019, 16:26 zobaczymy czy odejdzie my kibice na to nie mamy żadnego wpływu,a co do Ostafa chce mieć dużo kliknięć na stronie stad sieje takie farmazony wiadomo że to komik a nie dziennikarz :lol:
Gdybym miał obstawiać (a hazard lubię), to stawiam 100zł, że zostanie :>
Słyszałem ze ktoś tu chciałby oddać 100 w dobre ręce? :D
One ticket to valhalla

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Młode Jaskółki

Post autor: TKM »

Ostaf to fj.t. Każdy o tym wie.
Mimo to jakby Sady miał jaja to po takich artykułach wezwałbym państwa Cierniaków do klubu, położył nowy kontrakt na stole i jak by nie podpisali, to odstawiłbym go od składu jak to zrobili z Michelsenem.
Po co objeżdżać i inwestować w gościa, który już w połowie roku jest dogadany z innym klubem? Lepiej niech jeździ Rempał z Koniecznym. Jak pisałem nawet kasy z niego nie będzie.
A tak wogóle to jak to jest z tymi rozmowami kontraktowymi w trakcie sezonu? Czy GKSŻ nie powinien się tym zająć z automatu? Kiedyś była mowa, że rozmawiać można od chyba 1 listopada? Nie pamiętam do końca.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Młode Jaskółki

Post autor: Kibic UT »

TKM pisze: 11 lip 2019, 20:17 A tak wogóle to jak to jest z tymi rozmowami kontraktowymi w trakcie sezonu? Czy GKSŻ nie powinien się tym zająć z automatu? Kiedyś była mowa, że rozmawiać można od chyba 1 listopada? Nie pamiętam do końca.
Tego nikt nie przestrzega jakim prawem Falubaz gadał z Pedersem jak jeszcze sezon trwał te wszystkie przepisy to normalny cyrk.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Młode Jaskółki

Post autor: the_naturat »

TKM pisze: 11 lip 2019, 20:17 Mimo to jakby Sady miał jaja to po takich artykułach wezwałbym państwa Cierniaków do klubu, położył nowy kontrakt na stole i jak by nie podpisali, to odstawiłbym go od składu jak to zrobili z Michelsenem.
Na jakiej podstawie chcesz odstawiać od składu zawodnika, która w obecnym sezonie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nie ma, powtarzam nie ma absolutnie żadnych podstaw, żeby Mateusza zawiesić. Wybacz TKM, ale ile Ty masz lat ? Może mają mu jeszcze pistolet do głowy przyłożyć przy podpisywaniu kontraktu? Jest jakiś przepis, że zawodnikowi nie wolno zmieniać klubów czy jak?
TKM pisze: 11 lip 2019, 20:17 Po co objeżdżać i inwestować w gościa, który już w połowie roku jest dogadany z innym klubem?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to bez sensu było przez 6 lat wystawiać Vaculika, skoro finalnie od nas odszedł. Nie wiem czym kierował się trener wystawiając u nas Madsena pod 9, przecież było wiadome, że nie zostanie u nas do końca kariery. I takie inwestycje w Rolnickiego, który teraz zdobywa punkty dla Grudziądza. TKM, idź do siedziby klubu i powiedz Sademu, że od teraz ma podpisywać kontrakty do końca życia, żeby już nigdy nie odchodził.
TKM pisze: 11 lip 2019, 20:17 A tak wogóle to jak to jest z tymi rozmowami kontraktowymi w trakcie sezonu? Czy GKSŻ nie powinien się tym zająć z automatu? Kiedyś była mowa, że rozmawiać można od chyba 1 listopada? Nie pamiętam do końca.
Jeżeli masz pewne, 100% info, że Mateusz Cierniak podpisał już kontrakt z Wrocławiem na rok 2020 to zgłoś to do związku. Nie przypominam sobie żeby ktoś, czy to u nas na forum czy gdzie indziej w necie ogłaszał, że kontrakt już jest podpisany.
Ludzie, trochę lodu na głowę. Jeżeli po sezonie Mateusz zmieni klub, to będzie to po prostu zwykła kolej rzeczy, że dobry zawodnik idzie do lepszego aktualnie klubu. We Wrocławiu są większe perspektywy rozwoju niż u nas. I raczej nie mamy argumentów żeby go zatrzymać.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Młode Jaskółki

Post autor: TKM »

A na jakiej podstawie odsunęli Michelsena od składu? Przecież miał najwyższą średnią w całej I lidze?
Nie porównuj obcokrajowców do Cierniaka, który jest tarnowskim wychowankiem, bo to bez sensu.
W założeniu szkółka miała z automatu przekazywać zawodników do Unii i stąd pojawił sie pomysł sponsorowania tejże przez Azoty.
W przypadku Cierniaka mamy przekręt z tym, że nie zdawał jako Unia tylko jako UKS.
Uważam, że wszyscy młodzi adepci przechodząc ze szkółki do Unii powinni z automatu podpisywać kontrakt do ukończenia 21 lat, żeby inne ośrodki wiedziały, że nie bedzie tak łatwo wyrwać kogokolwiek, a jak już to trzeba będzie słono zapłacic.
W tym momencie szkolenie traci jakikolwiek sens, bo co się pojawi jakiś lepszy zawodnik to przyjdzie taki jeden c.uj z drugim z wrocławia, częstochowy, torunia czy grudziądza i kupuje sobie jak w sklepie zawodnika.
W zimie przerabiałem temat jednego młodego adepta chyba 13 lat, który przyszedł z ojcem w sprawie sponsoringu. Wszystko pieknie ładnie, ale jak powiedziałem, że warunek jest taki, że jak bedzie dobrze jeździł to zostaje w Tarnowie do końca wieku juniora to temat się zamknął. Oni mają już od małego zryte berety na kasę. Powiedziałem mu żeby szukał szczęścia gdzie indziej. Mnie nie interesuje nalepka na motorze, bo mi reklama jest nie potrzebna. Chciałem pomóc, ale coś za coś. Oni by wzięli, ale tylko w jedną stronę. Ja jestem zwolennikiem modelu drużyny z 1994 roku, czyli swoi wychowankowie wsparci 1 lub 2 obcymi.
Jeszcze odnosnie artukułów ostafa i innych. Skoro ktoś pisze w gazetach i na portalach typu sportowefakty, onet czy wp takie informacje to ja jako szary obywatel zakładam, że to jest prawda. A skoro jest prawda to taki dziennikarz powinien mieć na to dowody, więc od niego gksż powinna zacząć przesłuchanie, skoro mamy okres, w którym nie powinno się prowadzić rozmów.
Również po takich artykułach Pan Cierniak mógłby się odnieść. Zdementować lub potwierdzić. Po sezonie przynajmniej dowiedzielibyśmy się czy kłamał czy też nie.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Młode Jaskółki

Post autor: savage »

TKM pisze: 12 lip 2019, 8:27 Również po takich artykułach Pan Cierniak mógłby się odnieść. Zdementować lub potwierdzić. Po sezonie przynajmniej dowiedzielibyśmy się czy kłamał czy też nie.
Nie zdziwię się, jak artykuł niedługo zniknie. Wysyłanie takich (bezpodstawnych) komunikatów w eter to wbrew pozorom spory problem dla Mateusz i jego sztabu. Czekam na dzień kiedy ktoś weźmie faktycznie za łeb Ostafińskiego za takie nierozsądne klick-bait'y i wreszcie Pan Redaktor poczuje na płaszczyźnie finansowej ile problemów może zawodnikom narobić takimi plotkami, które na dzień dzisiejszy są NIEPRAWDZIWE.

PS. Ja dalej kładę 100zł na to, że Mateusz zostanie z nami ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Młode Jaskółki

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... as-w-gazie Mati jeszcze ma trochę jazdy w barwach jaskółek :) zobaczymy jak długo.

Awatar użytkownika
bartek_1990
Posty: 2904
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:43
Lokalizacja: Tarnów

Młode Jaskółki

Post autor: bartek_1990 »

savage pisze: 12 lip 2019, 11:18 Nie zdziwię się, jak artykuł niedługo zniknie. Wysyłanie takich (bezpodstawnych) komunikatów w eter to wbrew pozorom spory problem dla Mateusz i jego sztabu. Czekam na dzień kiedy ktoś weźmie faktycznie za łeb Ostafińskiego za takie nierozsądne klick-bait'y i wreszcie Pan Redaktor poczuje na płaszczyźnie finansowej ile problemów może zawodnikom narobić takimi plotkami, które na dzień dzisiejszy są NIEPRAWDZIWE.
Tak, a ja dodam jeszcze że nie zdziwię się, jak powstanie zaraz artykuł, ze prezes stawia ultimatum zawodnikom - kontrakt albo nie jeździsz. To dopiero się zrobi z nas pośmiewisko na całą Polske, nie bedzie chyba ważne, że źródłem jest "kibic", który odpłynął w kosmos ze swoimi poglądami? Ale nic, będzie się mógł taki TKM poczuć jak pan redaktor O. Gratuluje. Wróć - szczerze współczuję.

Jak by ktoś miał wątpliwości, czy jest jakiś sposób, aby kibic mógł zadziałać na niekorzyść klubu to myślę, że właśnie pisząc takie bzdury w internecie, kiedy to SF są monopolistą na rynku newsów żużlowych można klubowi zaszkodzić. Ale co tam, piszmy dalej wszystko, show must go on.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 587
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Młode Jaskółki

Post autor: the_naturat »

TKM pisze: 12 lip 2019, 8:27 A na jakiej podstawie odsunęli Michelsena od składu? Przecież miał najwyższą średnią w całej I lidze?
O ile pamiętam, to Mikkel odsunięty został za problemy "wychowawcze" po meczu w Gdańsku, a nie że nie chciał podpisać kontraktu. Przykład nietrafiony
TKM pisze: 12 lip 2019, 8:27 Uważam, że wszyscy młodzi adepci przechodząc ze szkółki do Unii powinni z automatu podpisywać kontrakt do ukończenia 21 lat,
TKM pisze: 12 lip 2019, 8:27 W zimie przerabiałem temat jednego młodego adepta chyba 13 lat, który przyszedł z ojcem w sprawie sponsoringu. Wszystko pieknie ładnie, ale jak powiedziałem, że warunek jest taki, że jak bedzie dobrze jeździł to zostaje w Tarnowie do końca wieku juniora to temat się zamknął.
Wytłumacz mi proszę jak Ty sobie wyobrażasz kontrakt na 5 lat. Uważam, że czy to z perspektywy sponsora czy prezesa klubu to jest trochę kupowania kota w worku. Z jednej strony miałbyś zobowiązania na 5 lat do przodu nie wiedząc, który/ilu wypali. Z drugiej, zakładając, że komuś eksploduje talent to a) blokujesz mu zobowiązaniem 5 letnim szanse rozwoju w większym klubie b) ma ktoś duzy talent i mógłby jeździć lepiej, ale Twoje środki są zbyt niskie w porównaniu do innych przez co nie może kupić lepszych podzespołów (czyli potencjalnie nie mógłby walczyć o IMŚJ) c) po skończeniu wieku juniora odchodzi z klatki jakim był klub, przez co nie możemy dostać ekwiwalentu na szkolenie.
Poza tym, sam jeden nie zmusisz nikogo do kontraktu na 5 lat, skoro inni sponsorzy + klub takiego kontraktu nie podpiszą.
Twoja idea uwiązania juniorów jest bardziej z zakresu romantycznego, życzeniowego myślenia. też bym chciał widzieć wychowanka, który cała karierę jeździ w jednym klubie, Potem odgrywa dużą rolę. każdy chciałby mieć powtórzony casus Janka, mieć swojego Dudka, Zmarzlika czy Pawlickiego. Ale halo, budzimy się.
TKM pisze: 12 lip 2019, 8:27 W przypadku Cierniaka mamy przekręt z tym, że nie zdawał jako Unia tylko jako UKS.
i tutaj pełna zgoda. Chociaż o naszym prezesie mam bardo złe zdanie i uważam, że nie do końca dobrze gospodaruje pieniędzmi, to chyba potrafi liczyć. A tą zgodą pozbawił klub grubego grosza za transfer tego zawodnika w przyszłości.
Reasumując, wymusić na kimś długi kontrakt ciężko. idealnie by było zbudować klub z zapleczem i ambicjami takim, żeby nikt nie chciał odchodzić

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Młode Jaskółki

Post autor: Pytek »

Jedna rzecz rozwiązuje w/wym. problem, a mianowicie klub w którego szeregach zdaje klient licencję. Potem już należy się ekwiwalent za wyszkolenie lub dogadywanie się na kolejne kontrakty do ukończenia 21 lat. To co zrobiono w Tarnowie to kompromitacja. Grupa Azoty ze swoim programem Start została wydojona jak mućka z Piątnicy.
Czy Mati odejdzie to się okaże, ale na zdrowy chłopski rozum pomijając kwestie finansowe to lepszego kierunku jak Wrocław nie widzę.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Młode Jaskółki

Post autor: fan ut »

Taka jest prawda że faktycznie z tym programem Start to Grupa Azoty się z kompromitowała na całego. Jak można wywalić pieniądze w błoto skoro żaden młody zawodnik z Tarnowa nie będzie jeździł w barwach jaskółek. A jeśli się okaże ,że odejdzie Cierniak to nas wyroluje jak dawniej Mirek gdzie wylądowaliśmy w II -lidze no cóż wyszkoliłby syna za pieniądze Grupy Azoty a Prezesowi ucieknie następny talent. Jak zwykle mądry Polak po szkodzie :(

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Młode Jaskółki

Post autor: Greg-Tarnów »

fan ut pisze: 12 lip 2019, 14:39 A jeśli się okaże ,że odejdzie Cierniak to nas wyroluje jak dawniej Mirek gdzie wylądowaliśmy w II -lidze no cóż wyszkoliłby syna za pieniądze Grupy Azoty a Prezesowi ucieknie następny talent. Jak zwykle mądry Polak po szkodzie
Według mojej skromnej osoby Mateusz odejdzie do Sparty ale to moje zdanie.A samo szkolenie jest w obecnym żużlu nieopłacalne.
A Sparta i Rusko to największe złodzieje i oszuści.Kiedyś tutaj wrzuciłem listę ilu wychowali juniorów.Nawet Liszka nie jest ich bo
zaczanał w Opolu.Sady im jeszcze Gzyla dał żeby nie płacili kary.Głupek niech płacą pajace jak nie szkolą.
the natural a jakie to ma argumetny Sparta których my nie mamy.Już tego nie moge słuchać że u nas nie może się rozwijać itp.
To mrzonki Kołodziej zaczynał w 2 ligowym Tarnowie i osiągnął ligowy szczyt.Notabene jego też Rusko chciał wziąć do Wrocławia jak Janusz miał 17 lat.Ciekawy artykuł na ten temat Pana Roberta Nogi.
https://po-bandzie.com.pl/deja-vu-czyli ... ego-zuzla/
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ODPOWIEDZ