Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1699
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

Wolly wolly pisze: 03 lip 2019, 20:45
bartek_1990 pisze: 03 lip 2019, 20:35
Wolly wolly pisze: 03 lip 2019, 20:18 Inteligencja nie jest twoją mocną stroną chłopczę..
najważniejsze, że Twoją jest. Chociaż jesli tylko tyle wyciągnąłeś z mojego przekazu to powiem Ci że słabo, słabiutko :) Na szczęście Twoja opinia obchodzi mnie jak zeszłoroczny śnieg
Moją jest to prawda.wyciągnąłem tylko to co najważniejsze ..i to nie jest opinia tylko fakt..
Wolly wolly z tym Panem nie ma co dyskutować. On wiecznie ma rację i będzie bronił Sadego w nieskończoność. Inny pogląd jest piętnowany ;)

Kułakova będzie piekielnie ciężko zatrzymać. Tak jak savage pisze on już ma oferty z innych ośrodków. Nie ma się co martwić bo kolejny raz jedziemy bez spiny klimat jest fajny i to wystarczy. Tylko tyle że nie wszystkim kibicom to pasuje. Marazm Tarnowa i naszego Prezesa przeraża.

Miasto? Żeby nie inwestować w sport gdzie co tydzień dany klub, dyscyplina (Tarnów) jest promowana w mediach to samobójstwo miasta.

Prezes? Ma swoich odwiecznych darczyńców plus Azoty które muszą dać i na tym koniku Sady jedzie. Co sezon kasy brakuje i z tego co wiem już teraz są poślizgi od maja w wypłatach więc kółko kręci się tak samo od kilku lat.

Stadion? Chyba to że nic się nie robi w tej sprawie Prezesowi jest na rękę.

yO!

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Na pewno zatrzymanie Kułakova powinno być prorytetem prezesa a najlepiej w trakcie sezonu i podpisanie znim przynajmniej na dwa lata . Jest młody będzie coraz lepszy a co najważniejsze będzie mógł się bardziej przywiązać do naszego klubu . Myślę ,że prezes nie powinien robić te same błędy co zawsze choć po nim można się tylko spodziewać najgorszego . Takie błędy popełnił z Łagutą gdzie mogliśmy mieć go na długie lata a teraz tylko GKM sobie znim co roku przedłuża kontrakt z Vaculikiem z Michelsenem ,który widać ,że miał papiery na jazdę ale jak zwykle nasze oszołomy to spiepszyli. Jeśli nasz prezesunio się nie ogarnie to Kułakova inne sępy zaraz zgarną i znowu szukanie kogoś kto za jakiś czas może odpali albo nie. Zresztą i tak wszyscy wiedzą ,że nasz jaśnie panujący i cały ten zarząd to ma refleks szachisty i niedługo może być musztarda po obiedzie :lol:

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

fan ut pisze: 04 lip 2019, 9:19 Na pewno zatrzymanie Kułakova powinno być prorytetem prezesa a najlepiej w trakcie sezonu i podpisanie znim przynajmniej na dwa lata . Jest młody będzie coraz lepszy a co najważniejsze będzie mógł się bardziej przywiązać do naszego klubu . Myślę ,że prezes nie powinien robić te same błędy co zawsze choć po nim można się tylko spodziewać najgorszego . Takie błędy popełnił z Łagutą gdzie mogliśmy mieć go na długie lata a teraz tylko GKM sobie znim co roku przedłuża kontrakt z Vaculikiem z Michelsenem ,który widać ,że miał papiery na jazdę ale jak zwykle nasze oszołomy to spiepszyli. Jeśli nasz prezesunio się nie ogarnie to Kułakova inne sępy zaraz zgarną i znowu szukanie kogoś kto za jakiś czas może odpali albo nie. Zresztą i tak wszyscy wiedzą ,że nasz jaśnie panujący i cały ten zarząd to ma refleks szachisty i niedługo może być musztarda po obiedzie :lol:
Problem polega na tym, że Wiktor, ani żaden inny zawodnik nie jest ubezwłasnowolniony w klubie i nie wystarczy wejść do jego karceru, podstawić mu konrakt na 2 lata jazdy w 1 lidze i wypuścić na wolności dopiero po jego podpisaniu ;). Chłopak jedzie sezon życia, telefon z Ekstraligi dzwoni, a tam: większe pieniądze, większa medialność, wyższy poziom i szansa wskoczenia i pozostania na topowym levelu pod względem sportowym i finansowym. Rodzi się proste pytanie: Kiedy, jak nie teraz? Kiedy, jeśli nie po sezonie życia? Kiedy, jeśli nie w tym wieku? - dla mnie to oczywiste, że Wiktor w przypadku uzyskania od kogoś gwarancji startów powinien wybrać Ekstraligę w przyszłym sezonie. Oczywiście, będę szczęśliwy, jeśli zostanie, ale nie liczę na to... To młody, rozwijający się chłopak i (ewentualna) miłość do Tarnowa nic tu nie znaczy! On musi się rozwijać i dobrze o tym wie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: leszeek17 »

Młynar pisze: 03 lip 2019, 22:16 Wolly wolly z tym Panem nie ma co dyskutować. On wiecznie ma rację i będzie bronił Sadego w nieskończoność. Inny pogląd jest piętnowany ;)
+1

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Coś jest prawdy w tym ze w Unii są problemy finansowe , kolega pracuje w firmie która ochrania mecze żuzlowe na pieniądze za mecz 60 złotych muśi czekać 40 dni az pieniądze pojawią się na koncie .

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

josef pisze: 04 lip 2019, 19:57 Coś jest prawdy w tym ze w Unii są problemy finansowe , kolega pracuje w firmie która ochrania mecze żuzlowe na pieniądze za mecz 60 złotych muśi czekać 40 dni az pieniądze pojawią się na koncie .
To nic nie oznacza. Wszystko zależy od tego jak jego firma ochroniarska rozlicza się z klubem i czy ona sama nie ma problemów finansowych ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1270
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

savage pisze: 04 lip 2019, 11:43
fan ut pisze: 04 lip 2019, 9:19 Na pewno zatrzymanie Kułakova powinno być prorytetem prezesa a najlepiej w trakcie sezonu i podpisanie znim przynajmniej na dwa lata . Jest młody będzie coraz lepszy a co najważniejsze będzie mógł się bardziej przywiązać do naszego klubu . Myślę ,że prezes nie powinien robić te same błędy co zawsze choć po nim można się tylko spodziewać najgorszego . Takie błędy popełnił z Łagutą gdzie mogliśmy mieć go na długie lata a teraz tylko GKM sobie znim co roku przedłuża kontrakt z Vaculikiem z Michelsenem ,który widać ,że miał papiery na jazdę ale jak zwykle nasze oszołomy to spiepszyli. Jeśli nasz prezesunio się nie ogarnie to Kułakova inne sępy zaraz zgarną i znowu szukanie kogoś kto za jakiś czas może odpali albo nie. Zresztą i tak wszyscy wiedzą ,że nasz jaśnie panujący i cały ten zarząd to ma refleks szachisty i niedługo może być musztarda po obiedzie :lol:
Problem polega na tym, że Wiktor, ani żaden inny zawodnik nie jest ubezwłasnowolniony w klubie i nie wystarczy wejść do jego karceru, podstawić mu konrakt na 2 lata jazdy w 1 lidze i wypuścić na wolności dopiero po jego podpisaniu ;). Chłopak jedzie sezon życia, telefon z Ekstraligi dzwoni, a tam: większe pieniądze, większa medialność, wyższy poziom i szansa wskoczenia i pozostania na topowym levelu pod względem sportowym i finansowym. Rodzi się proste pytanie: Kiedy, jak nie teraz? Kiedy, jeśli nie po sezonie życia? Kiedy, jeśli nie w tym wieku? - dla mnie to oczywiste, że Wiktor w przypadku uzyskania od kogoś gwarancji startów powinien wybrać Ekstraligę w przyszłym sezonie. Oczywiście, będę szczęśliwy, jeśli zostanie, ale nie liczę na to... To młody, rozwijający się chłopak i (ewentualna) miłość do Tarnowa nic tu nie znaczy! On musi się rozwijać i dobrze o tym wie.

Pozdrawiam
Pozwole sobie zapytać: z którego klubu eligowego juz dzwonili? Tzn, kto mu da gwarancje startow? Nie zebym sie czepial, ale nie ma w tym logiki.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6732
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

j-rules,

Z klubu, który pojedzie w Play Off’s dzięki temu, że podczas transferów obrali kierunek „tarnowski”. A czy gwarancję startów ktokolwiek mu daje? Tego nie wiem.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1270
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Nijak tam nie pasuje bo za kogo? Lindback jaki jest to jedno, ale nie sadze by Wiktor byl w stanie go przebic. Beda lepsi dostepni na rynku, do tego tam bardziej potrzebny bylby polski senior w razie kontuzji.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Antonio Lindbaeck obniża loty już lepszy nie będzie i ta jego chimeryczna jazda,Kułakow to inwestycja w przyszłość gorszy nie jest a będzie tylko lepszy także możliwe że tam wyladuje kosztem Szweda,zielony stolik wyciaga zawodników z Tarnowa.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

Kibic UT pisze: 06 lip 2019, 12:45 Antonio Lindbaeck obniża loty już lepszy nie będzie i ta jego chimeryczna jazda,Kułakow to inwestycja w przyszłość gorszy nie jest a będzie tylko lepszy także możliwe że tam wyladuje kosztem Szweda,zielony stolik wyciaga zawodników z Tarnowa.
Zielony stolik ma zarząd i szefów klubu którym zależy na żużlu, oraz miasto, które docenia potencjał marketingowy tej dyscypliny. My natomiast z roku na rok w dół i możemy sapać z zazdrości i tylko patrzeć jak zabierają nam kolejnych zawodników. Nie wiem ile w tym prawdy, że Pedersen nasłał komornika do klubu i że w klubie jest bieda, że aż piszczy i nie zanosi sie na to, że bedzie lepiej. W sumie nic nowego. Szkoda
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

njk1987 pisze: 06 lip 2019, 15:33 Zielony stolik ma zarząd i szefów klubu którym zależy na żużlu, oraz miasto, które docenia potencjał marketingowy tej dyscypliny. My natomiast z roku na rok w dół i możemy sapać z zazdrości i tylko patrzeć jak zabierają nam kolejnych zawodników. Nie wiem ile w tym prawdy, że Pedersen nasłał komornika do klubu i że w klubie jest bieda, że aż piszczy i nie zanosi sie na to, że bedzie lepiej. W sumie nic nowego. Szkoda
Mamy licencję nadzorowana musimy spłacić zobowiazania z poprzedniego sezonu czy sa spłacane tego nie wiem i to już problem obecnego prezesa,podpisał kontrakt z danym zawodnikiem teraz trzeba się z tego wywiazać,aczkolwiek myślę że Pedersen i Bjerre w pierwszej kolejności pieniadze otrzymywali to jednak zawodnicy z wyższej półki i nie przyjechali by na mecz gdyby im klub nie płacił przez dłuższy czas,z reszta Bjerre raz na mecz nie przyjechał jak jeździł we Wrocławiu gdzie mu nie płacili.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

njk1987 pisze: 06 lip 2019, 15:33
Kibic UT pisze: 06 lip 2019, 12:45 Antonio Lindbaeck obniża loty już lepszy nie będzie i ta jego chimeryczna jazda,Kułakow to inwestycja w przyszłość gorszy nie jest a będzie tylko lepszy także możliwe że tam wyladuje kosztem Szweda,zielony stolik wyciaga zawodników z Tarnowa.
Zielony stolik ma zarząd i szefów klubu którym zależy na żużlu, oraz miasto, które docenia potencjał marketingowy tej dyscypliny. My natomiast z roku na rok w dół i możemy sapać z zazdrości i tylko patrzeć jak zabierają nam kolejnych zawodników. Nie wiem ile w tym prawdy, że Pedersen nasłał komornika do klubu i że w klubie jest bieda, że aż piszczy i nie zanosi sie na to, że bedzie lepiej. W sumie nic nowego. Szkoda
Czy Ty sobie zdajesz sprawę co napisałeś?Ja o Sadym mam jak najgorsze zdanie ale jakie masz dowody?Komornik to jest urzędnik państwowy działający w imieniu państwa który w sprawie prywatnej bez wyroku sądu polskiego nie podejmie działań.Sugerujesz że Nicki wygrał przed polskim sądem i z tego tytułu komornik zajął konto klubu?Są jakieś granice absurdu.Dowody proszę.

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

ziggy pisze: 06 lip 2019, 22:43
njk1987 pisze: 06 lip 2019, 15:33
Kibic UT pisze: 06 lip 2019, 12:45 Antonio Lindbaeck obniża loty już lepszy nie będzie i ta jego chimeryczna jazda,Kułakow to inwestycja w przyszłość gorszy nie jest a będzie tylko lepszy także możliwe że tam wyladuje kosztem Szweda,zielony stolik wyciaga zawodników z Tarnowa.
Zielony stolik ma zarząd i szefów klubu którym zależy na żużlu, oraz miasto, które docenia potencjał marketingowy tej dyscypliny. My natomiast z roku na rok w dół i możemy sapać z zazdrości i tylko patrzeć jak zabierają nam kolejnych zawodników. Nie wiem ile w tym prawdy, że Pedersen nasłał komornika do klubu i że w klubie jest bieda, że aż piszczy i nie zanosi sie na to, że bedzie lepiej. W sumie nic nowego. Szkoda
Czy Ty sobie zdajesz sprawę co napisałeś?Ja o Sadym mam jak najgorsze zdanie ale jakie masz dowody?Komornik to jest urzędnik państwowy działający w imieniu państwa który w sprawie prywatnej bez wyroku sądu polskiego nie podejmie działań.Sugerujesz że Nicki wygrał przed polskim sądem i z tego tytułu komornik zajął konto klubu?Są jakieś granice absurdu.Dowody proszę.
Ja nic nie sugeruje, napisałem, że podobno. Jest to info usłyszane, więc zluzuj gumę. Są osoby, które mogą potwierdzić, bądź kategorycznie zaprzeczyć. Temu służył ten post a Ty wariujesz tam za klawiaturą
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Podobno to sąsiadka zaszła w ciąże z listonoszem.To jest magiel czy forum?

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

ziggy pisze: 06 lip 2019, 23:12 Podobno to sąsiadka zaszła w ciąże z listonoszem.To jest magiel czy forum?
Forum jest wymianą informacji oraz dyskusją na dane tematy, więc zdecydowanie nie jest to magiel ;)
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Damian
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:20

Unia Tarnów 2019

Post autor: Damian »

Jak to jest z meczem 27 lipca z Wybrzeżem? My jedziemy bez Ljunga ,a Gdańsk bez Thorssela i Nilssona? Powodem finał IM Szwecji. Chyba w tym sezonie zmieniły się przepisy i można zastosować ZZ za zawodnika który jedzie w danym dniu w innych zawodach. Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja? Bo zz za Ljunga nie da nam tylu punktów ile przywiózł by Peter. Możemy się dogadać i jechać w niedzielę 28 lipca?

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://www.speedwaynews.pl/aktualnosci ... y-play-off Co tu przeliczać wygrywamy z Gdańskiem za 3pkt i z Długopisami i rozdajemy karty ;)

njk1987
Posty: 1008
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/83239 ... -po-ewentu

Cuuuda cuuuuda ooogłaaszają :D
Gość wczoraj pisze o rękach w nocniku Sadego, a dziś, że Cierniak ktory juz ponoć dogadany jest we Wrocku, rzuca hasło walki o awans :lol:
Komedia
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

njk1987 pisze: 13 lip 2019, 9:59 Cuuuda cuuuuda ooogłaaszają :D
Gość wczoraj pisze o rękach w nocniku Sadego, a dziś, że Cierniak ktory juz ponoć dogadany jest we Wrocku, rzuca hasło walki o awans :lol:
Komedia
Czekam na info że Jaskółki planuja odjechać mecz na innej planecie całość sfinansuje NASA :lol:
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
Zniesmaczony_UT
Posty: 1209
Rejestracja: 15 lis 2011, 22:48
Lokalizacja: Wimbledon_UK

Unia Tarnów 2019

Post autor: Zniesmaczony_UT »

Osobiście pomysł nie uważam za głupi. Jakby sie na nim dłużej zastanowić to obydwie strony mogłyby mieć potężne korzyści. Odbudowa żużla w Rzeszowie i potężna para juniorska Cierniak-Lampart. Obydwaj Panowie mogliby rownoczesnie reprezentować barwy Tarnowa jak i Rzeszowa. Tarnów w e-lidze, Rzeszów w drugiej jeżdżąc dzień po dniu na tym samym torze. Skleić mocny skład rownież byłoby łatwiej przekonując do powrotu Pułtorakową. Mając zaplecze finansowe w postaci takich dwóch gigantów jak Azoty i Folie zawodnicy sami szukaliby num tel do klubu. To jest kosmos bo pojechałem po bandzie niczym Hynek z Ostafem jednak możliwe do realizacji.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

https://po-bandzie.com.pl/w-najwazniejs ... nika-ligi/
Kpina z kibica który płaci za bilet i oczekuje pełnych składów.Leśne dziadki serwują nam takie dziadostwo.
Dla Wybrzeża żadna strata bo tracą 8 pkt na braku Thorssella i Nilssona.My natomiast na braku Ljunga tracimy 14 pkt.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

Unia Tarnów 2019

Post autor: peter_griffin »

Greg-Tarnów pisze: 13 lip 2019, 13:14 https://po-bandzie.com.pl/w-najwazniejs ... nika-ligi/
Kpina z kibica który płaci za bilet i oczekuje pełnych składów.Leśne dziadki serwują nam takie dziadostwo.
Dla Wybrzeża żadna strata bo tracą 8 pkt na braku Thorssella i Nilssona.My natomiast na braku Ljunga tracimy 14 pkt.
Pozdrawiam
Tylko 12 (!!!) spotkań rundy zasadniczej + ewentualnie 4 PO i mimo to ciężko znaleźć wolne terminy, by wszyscy jechali w pełnych składach. Narobili pełno gówno imprez o nic, a potem problemy z kalendarzem. Na Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej już będą wszyscy musieli przyjechać.

j-rules
Posty: 1270
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Ale za to z Mroczką 2.0 wiec zrobi z 18.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

W polskim żużlu kluby myśla o sobie Gdańsk jeszcze wierzy w awans do czwórki to się cieszy że jedziemy bez lidera oni gówno traca bo Thorsell i Kling to żadne osłabienie za pierwszego będa mieć ZZ za drugiego pojedzie Cyfer,Jaskółki traca i to sporo Ljunga zastapić się nie da obecnie ta dyscyplina zarzadzaja kretyni więc mnie to nie dziwi że jest taki termin.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Zablokowany