12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 25 cze 2019, 15:22

12 kolejka: niedziela, 8 lipiec 2019

Gumisie Tarnów 58* - 44 Sons of Speedway

1. Jaimon Lindsey Rawicz - 9
2. Damian Baliński - Rawicz - 0
3. Josh Grajczonek - Bydgoszcz - 13
4. Rene Bach - Bydgoszcz - 12
5. Mirosław Jablonski - Gniezno 1lz - 4
6. Mateusz Cierniak - Tarnow 1lz - 2
7. Robert Chmiel - Rybnik 1 lz - 4

9.Karol Baran - Piła - 10
10.Tomas H. Jonasson - Piła - 9
11.M.Szczepaniak - Rybnik - 6
12.Rasmus Jensen - Piła - 10
13.Bjarne Pedersen - Opole - 12
14.Kevin Fajfer - Gniezno (I liga) - 3
15.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga) - 3

WESTarnow 43* - 41 Diamenty Nawrockiego

1. Oskar Bober - Piła - 10
2. Robert Miśkowiak - Poznań - 8
3. Dimitri Berge - Bydgoszcz - 0
4. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga) - 5
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga) - 7
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 7
7. Piotr Gryszpiński - Piła -4

9.Michał Szczepaniak - Opole - 6
10.Arkadiusz Pawlak - Rawicz - 7
11.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz - 12
12.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz - 8
13.Eduard Krcmar - Poznań - 1
14.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga) - 3
15.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga) - 1

SNTK Team 40 - *42 Napaleni na karkówkę

1. Andreas Lyager - Piła - 3
2. David Bellego - Poznań - 13
3. Oskar Polis - Opole - 12
4. Adrian Gała - Gniezno (I) - 4
5. Wiktor Kułakow - Tarnów (I) - 8
6. Kacper Pludra - Rawicz - 2
7. Jarosław Krzywosz - Opole - 0

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań - 12
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno - 11
11. Artur Czaja - Tarnów (I liga) - 0
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) - 8
13. Damian Dróżdż - PSŻ Poznań - 0
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz - 1
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz - 3

pauzuje: Gryfoni Dębica

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: k0k0ss » 26 cze 2019, 7:33

WESTarnów
9.Michał Szczepaniak - Opole
10.Arkadiusz Pawlak - Rawicz
11.Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
12.Kamil Brzozowski - Bydgoszcz
13.Eduard Krcmar - Poznań
14.Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)
15.Karol Żupiński - Gdańsk (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Crumper » 27 cze 2019, 12:11

1 Lasse Bjerre - Krosno
2 Damian Baliński - Rawicz
3 Josh Grajczonek - Bydgoszcz
4 Rene Bach - Bydgoszcz
5 Mirosław Jablonski - Gniezno 1lz
6Mateusz Cierniak - Tarnow 1lz
7 Robert Chmiel - Rybnik 1 lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Crumper » 27 cze 2019, 12:11

Crumper pisze:
27 cze 2019, 12:11
Sons of Speedway

1 Lasse Bjerre - Krosno
2 Damian Baliński - Rawicz
3 Josh Grajczonek - Bydgoszcz
4 Rene Bach - Bydgoszcz
5 Mirosław Jablonski - Gniezno 1lz
6Mateusz Cierniak - Tarnow 1lz
7 Robert Chmiel - Rybnik 1 lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Rafi » 28 cze 2019, 14:26

Gumisie Tarnów;
9.Karol Baran - Piła
10.Tomas H. Jonasson - Piła
11.Hubert Łęgowik - Opole
12.Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)
13.Bjarne Pedersen - Opole
14.Kevin Fajfer - Gniezno (I liga)
15.Damian Stalkowski - Gniezno (I liga)

Joker
Posty: 126
Rejestracja: 20 kwie 2010, 12:59

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Joker » 29 cze 2019, 12:51

SNTK Team

9. Marcin Nowak - PSŻ Poznań -
10. Andriej Karpow - Wilki Krosno -
11. Artur Czaja - Tarnów (I liga) -
12. Andrzej Lebiediew - Daugavpils (I liga) -
13. Damian Dróżdż - PSŻ Poznań
14. Tomasz Orwat - Bydgoszcz -
15. Krzysztof Sadurski - Rawicz

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Crumper » 04 lip 2019, 12:28

Crumper pisze:
27 cze 2019, 12:11
1 Lasse Bjerre - Krosno------------------------------------------------------------------------> Jaimon Lindsey Rawicz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 04 lip 2019, 19:12

Diamenty Nawrockiego

1. Oskar Bober - Piła
2. Dimitri Berge - Bydgoszcz
3. Denis Gizatullin - Opole
4. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
5. Kacper Woryna - Rybnik (I liga)
6. Szymon Szlauderbach - Rawicz
7. Piotr Gryszpiński - Piła

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Rafi » 05 lip 2019, 8:35

Zmiana w GUMISIE Tanów; Rasmus Jensen - Piła za Mateusz Szczepaniak - Rybnik (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Crumper » 05 lip 2019, 9:48

sons of speedway


rene bach ---------------------------------> Nicklas Porsing Krosno
www.crumper-foto.net - moje foto boje

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Rafi » 05 lip 2019, 12:46

Jeszcze jedna zmiana w Gumisie Tarnów: za H.Łęgowika Opole jedzie M.Szczepaniak Rybnik

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 06 lip 2019, 11:18

Diamenty Nawrockiego

Dimitri Berge - Bydgoszcz ----> Robert Miśkowiak - Poznań

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: the_naturat » 06 lip 2019, 19:24

Napaleni na karkówkę

1. Andreas Lyager - Piła
2. David Bellego - Poznań
3. Oskar Polis - Opole
4. Adrian Gała - Gniezno (I)
5. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
6. Kacper Pludra - Rawicz
7. Jarosław Krzywosz - Opole

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 07 lip 2019, 13:04

Diamenty Nawrockiego

Denis Gizatulin - Opole --> Dimitri Berge - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 07 lip 2019, 20:25

Wyniki kolejki podliczone, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

12 kolejka II ŻLF - 08.07.2019

Post autor: Parias » 09 lip 2019, 11:07

Tabela po 12 kolejce zaktualizowana, proszę o sprawdzenie ;)

Zablokowany