Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Althorn
Posty: 64
Rejestracja: 30 maja 2013, 10:01
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Althorn »

Wiadomo, kiedy planowany jest kolejny powrót na tor Artura Mroczki? Będzie przynajmniej gotowy na playoffy?

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82948 ... stawiony-n No to już zaczynają się podchody pod Kułakova . Ciekaw jestem na jak długo podpisał kontrakt bo jak na rok to zaraz go inni zgarną. Sady już powinien w trakcie sezonu przedłużyć z nim kontrakt jak Madsen we Włókniarzu bo znowu obudzi się z ręką w nocniku ;)

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Unia Tarnów 2019

Post autor: lynx »

rok temu ubolewałem na tym forum, że kułakow nie dostaje szansy, a odjeżdżamy to drewno Kildemanda
to pisali znawcy na forum, że puszczanie Kułakowa nie ma sensu, bo PK jest lepszy na treningach, a Kułakow też póki co wiele nie pokazał

efekt taki, że i tak spadliśmy, a PK poszedł w chuj

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

Nie popadajmy w hura optymizm bo to ze Wiktor teraz smiga w 1 lidze nie oznacza ze smigal by i w ekstra. Mial swoje epizody i szalu nie bylo.

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

Unia Tarnów 2019

Post autor: lynx »

KoNiK pisze: 27 cze 2019, 13:46 Nie popadajmy w hura optymizm bo to ze Wiktor teraz smiga w 1 lidze nie oznacza ze smigal by i w ekstra. Mial swoje epizody i szalu nie bylo.
zdecydowanie
niemniej jednak, jakby się objeździł w 2018 w Elipie, śmigał jak teraz w NICE, to napewno nie wyszłoby to jemu ani nam na złe
z PK żadnej pociechy nie było, nie ma i nie będzie

njk1987
Posty: 1042
Rejestracja: 25 mar 2012, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: njk1987 »

fan ut pisze: 27 cze 2019, 13:31 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/82948 ... stawiony-n No to już zaczynają się podchody pod Kułakova . Ciekaw jestem na jak długo podpisał kontrakt bo jak na rok to zaraz go inni zgarną. Sady już powinien w trakcie sezonu przedłużyć z nim kontrakt jak Madsen we Włókniarzu bo znowu obudzi się z ręką w nocniku ;)
Znając wodza to nie ma szans na taką rozmowę, chociaż chciałbym się mylić. Myśle, że Bydgoszcz w przypadku awansu będzie chciała zgarnąć Wiktora i tu kartą przetargową może być miejsce jego zamieszkania oraz cała baza...
Tarnów moim miastem, Unia moim klubem...

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

lynx pisze: 27 cze 2019, 15:57
KoNiK pisze: 27 cze 2019, 13:46 Nie popadajmy w hura optymizm bo to ze Wiktor teraz smiga w 1 lidze nie oznacza ze smigal by i w ekstra. Mial swoje epizody i szalu nie bylo.
zdecydowanie
niemniej jednak, jakby się objeździł w 2018 w Elipie, śmigał jak teraz w NICE, to napewno nie wyszłoby to jemu ani nam na złe
z PK żadnej pociechy nie było, nie ma i nie będzie
Jakbym wiedzial ze sie przewroce to bym sobie usiadl :P teraz mozna gdybac. Moze i PK nie zapowiadal sie na wielkiego ridera ale rotowanie zmianami tez nie gwarantuje sukcesu jak pokazują w Toruniu.

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 120
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

Unia Tarnów 2019

Post autor: RECON_1 »

Osobiście myślę że warto pomyśleć nad dłuższą umowa z Kulakowem, może w extra miał tylko przeblyski ale miał je także Michelsen który po rozjezdzeniu się w 1 lidze pokazuje że i extra mu nie straszna, może warto w końcu postawić na jakiegoś młodego zawodnika który się tu rozwinie i zostanie na dłużej.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Niezaleznie jak sie ten sezon potoczy to z Kulakowem powinno juz bys wszystko dogadane i ustalone. Takich charakternych zawodnikow sie nie wypuszcza

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

Dostanie większą kasę i możliwość startu w e-lidze to nie ma opcji żeby został. To tak samo jak z Kubą. Takich okazji się nie marnuje bo następne 5 minut może nie nadejść.

Awatar użytkownika
TomekQ
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2014, 22:28

Unia Tarnów 2019

Post autor: TomekQ »

Moim zdaniem trzeba podpisać kontrakt z gwarancja na pozostanie w składzie w razie awansu do ekstraligi. Oczywiście z zastrzeżeniem zachowania poziomu sportowego na obecnym poziomie. Zawodnicy jeśli wywalczą awans na torze powinni dostać szanse walki w wyższej klasie. Tak buduje się ducha i przywiązanie zawodnika do barw klubowych a nie zaciąg zawodników którzy w momencie gorszych chwil klubu zawsze uśmiechnięci paradują po parku maszyn.
Nie jest źle.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

Konkurować z ekstraligą nie możemy,jeśli będzie Wiktor chciał odejść do ekstraligi to nie można mu mieć tego za złe.
Z drugiej strony gdzieś ostatnio czytałem wywiad z Wiktorem i mówił że, dobrze się u nas czuje i chciałby zostać.
Drugi rusek po A.Łagucie który nam super jedzie.Właśnie szukałbym na wschodnie
zawodników.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Wiem że robię tu za Kasandrę.Ale nasz problem to głupie przepisy,władze klubu i miasta.Gdy nie masz nadzieji to życie traci sens.Sytuacja jest taka że nawet jak będziemy mieć super wychowanków lub nawet znajdziemy talenty to albo ktoś ich podkupi albo sami odejdą.Jak nie będziemy o nic walczyli to na stadion przyjdą tacy jak ja i Wy tylko my klubu nie utrzymamy.Łódź jest około 7 krotnie ludniejsza niż Tarnów mają piękny stadion a około 50 dziesięciu,może 70 kibiców z Tarnowa jest ich w stanie przekrzyczeć.Koloseum w Rzymie do dziś budzi szacunek dla twórców i co z tego?Bez celu tylko wegetacja zostaje.Marzenia są piękne ale bez nadzieji nie mają sensu.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wolly wolly »

ziggy pisze: 29 cze 2019, 0:59 Wiem że robię tu za Kasandrę.Ale nasz problem to głupie przepisy,władze klubu i miasta.Gdy nie masz nadzieji to życie traci sens.Sytuacja jest taka że nawet jak będziemy mieć super wychowanków lub nawet znajdziemy talenty to albo ktoś ich podkupi albo sami odejdą.Jak nie będziemy o nic walczyli to na stadion przyjdą tacy jak ja i Wy tylko my klubu nie utrzymamy.Łódź jest około 7 krotnie ludniejsza niż Tarnów mają piękny stadion a około 50 dziesięciu,może 70 kibiców z Tarnowa jest ich w stanie przekrzyczeć.Koloseum w Rzymie do dziś budzi szacunek dla twórców i co z tego?Bez celu tylko wegetacja zostaje.Marzenia są piękne ale bez nadzieji nie mają sensu.
Wat???
Ziggy melancholizujesz trochę , Koloseum to "tylko" jeden z najważniejszych budowli w historii ludzkości i swoje już doświadczył .. :> reszta zgoda.
One ticket to valhalla

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Wolly wolly pisze: 29 cze 2019, 2:02
ziggy pisze: 29 cze 2019, 0:59 Wiem że robię tu za Kasandrę.Ale nasz problem to głupie przepisy,władze klubu i miasta.Gdy nie masz nadzieji to życie traci sens.Sytuacja jest taka że nawet jak będziemy mieć super wychowanków lub nawet znajdziemy talenty to albo ktoś ich podkupi albo sami odejdą.Jak nie będziemy o nic walczyli to na stadion przyjdą tacy jak ja i Wy tylko my klubu nie utrzymamy.Łódź jest około 7 krotnie ludniejsza niż Tarnów mają piękny stadion a około 50 dziesięciu,może 70 kibiców z Tarnowa jest ich w stanie przekrzyczeć.Koloseum w Rzymie do dziś budzi szacunek dla twórców i co z tego?Bez celu tylko wegetacja zostaje.Marzenia są piękne ale bez nadzieji nie mają sensu.
Wat???
Ziggy melancholizujesz trochę , Koloseum to "tylko" jeden z najważniejszych budowli w historii ludzkości i swoje już doświadczył .. :> reszta zgoda.
Celowo przerysowywuję problem.Przecież u nas wystarczyłoby zamontować krzesełka oraz zbudować toalety bo to naprawdę woła o pomstę do nieba w tych czasach.Wystarczyły by na to środki które miasto zabezpieczyło i moglibyśmy mieć jakieś szanse na awans.I albo o razu albo z czasem zmodernizować zaplecze socjalne, media i odwodnienie toru.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

KoNiK pisze: 28 cze 2019, 14:18 Dostanie większą kasę i możliwość startu w e-lidze to nie ma opcji żeby został. To tak samo jak z Kubą. Takich okazji się nie marnuje bo następne 5 minut może nie nadejść.
Najbardziej się boję że Mateusz odejdzie i znów zostaniemy bez młodych ale jak mu zabronić?Kto z nas nie chciałby zarabiać 4 krotnie więcej i jeszcze podnosić umiejętności.Z polakami problemu nie ma bo przy całym szacunku dupy nie urywają a Kuba jeżeli będzie się tak prezentował nie wróci.Nawet jeżeli w Sparcie nie będzie miejsca(Janowski ,Drabik) to przy deficycie polskich zawodników znajdzie zatrudnienie chociażby w Częstochowie.Lliung ma swoje lata,posmakował ekstraligi i już mu aż tak chyba nie zależy.Kułakow młody wilczek i pewnie by chciał spróbować.Ale przecież można z nimi wynegocjować że jeżeli nie znajdą zatrudnienia w ekstralidze to zostaną w Tarnowie.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 30 cze 2019, 12:24 Najbardziej się boję że Mateusz odejdzie i znów zostaniemy bez młodych ale jak mu zabronić?Kto z nas nie chciałby zarabiać 4 krotnie więcej i jeszcze podnosić umiejętności.Z polakami problemu nie ma bo przy całym szacunku dupy nie urywają a Kuba jeżeli będzie się tak prezentował nie wróci.Nawet jeżeli w Sparcie nie będzie miejsca(Janowski ,Drabik) to przy deficycie polskich zawodników znajdzie zatrudnienie chociażby w Częstochowie.Lliung ma swoje lata,posmakował ekstraligi i już mu aż tak chyba nie zależy.Kułakow młody wilczek i pewnie by chciał spróbować.Ale przecież można z nimi wynegocjować że jeżeli nie znajdą zatrudnienia w ekstralidze to zostaną w Tarnowie.
Nie mamy szans z ekstraliga tam zawodnik za podpis dostanie tyle ile u nas ma za sezon takie sa realia ale Cierniak powinien jeszcze pojeździć w 1 lidze takie moje zdanie na ekstraligę przyjdzie czas z tym że juniorów nie ma, więc na pewno będzie miał oferty taki Wrocław pewnie się zgłosi tam jest pustynia jeśli chodzi o juniorkę z reszta żadnego szkolenia nie ma w Polsce to fikcja każdy jak może to kupuje z całej ekstraligi tylko Gorzów i Leszno jada swoimi.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Najpierw sie zastanowcie, kto z eligi mialby niby nam tego Wiktora wyciagnac? Nie jest Polakiem, nie lapie sie na numer 8/16.
Komu by do skladu pasowal?
Bardziej bym sie martwil, ze moze go nam wyciagnac ktos z 1 ligi a konkretniej Bydgoszcz (po awansie) lub Torun

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Zależy kto spadnie.Na początek ROW jeżeli wejdzie a spadnie Toruń to jedynym klasowym zawodnikiem do wyjęcia będzie Doyle i pojedzie z Batchelorem tylko?.W Stali masz Kildemanda i zostanie z Thomsenem?.W Lublinie Jonssona a nawet Lamberta.To tak na gorąco.Zauważ że ma on też ważną cechę,nie spala się w nominowanych,stawka go nie przerasta.W pierwszej lidze to tylko ewentualnie Toruń i to tylko dlatego że jak się nic nie zmieni to nie ma szans na awans.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Kibic UT pisze: 30 cze 2019, 12:35taki
Znajomi z Wrocławia mówili, że Mirek Cierniak obiecał, że właśnie tam syna zawiezie po sezonie podpisać kontrakt. Może plota, może myślenie życzeniowe, nie wiem.

Orientuje się ktoś dlaczego dzisiaj kibice Stali Gorzów we Wrocławiu skandowali: Unia Tarnów ?

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

ziggy, spada Torun. O Doyla bedzie licytacja, Ale Gorzow moze spokojnie brac Iversena za Kildemanda. Thomsen to na ten moment dla nich swietna opcja. Wiktor w elidze nie bedzie rozchwytywany, bo roznica miedzy ligami jest ogromna. Polonia po awansie bedzie stawac na rzesach by sie u nich zadomowil a ma tam baze.
Wg mnie Kulakow zostanie w 1 lidze - pytanie gdzie.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

j-rules pisze: 30 cze 2019, 21:16 ziggy, spada Torun. O Doyla bedzie licytacja, Ale Gorzow moze spokojnie brac Iversena za Kildemanda. Thomsen to na ten moment dla nich swietna opcja. Wiktor w elidze nie bedzie rozchwytywany, bo roznica miedzy ligami jest ogromna. Polonia po awansie bedzie stawac na rzesach by sie u nich zadomowil a ma tam baze.
Wg mnie Kulakow zostanie w 1 lidze - pytanie gdzie.
Z Iversenem masz rację tylko czy para Iversen, Thomsen to są jakieś micyje w ekstralidze w dodatku biorąc pod uwagę długi Stali?Są jeszcze ROW i Lublin gdzie pod 8,16 może jechać młody Lampart mogący wtedy wskoczyć za wszystkich.Jak chodzi o Polonię ,czy zmienił byś pracodawcę który ma pewną kasę(GA) na takiego w którym nie wiadomo kto tak do końca rządzi nie wspominając że pieniądze tez są wirtualne?Będą albo i nie.Ta różnica też taka ogromna?Michelsen i Thomsen przerastali 1 ligę? Bo wydaje mi się że statystyki mieli gorsze.Teraz nie liczą się aż tak bardzo umiejętności jak dawniej tylko to co masz po tyłkiem.Krótko mówiąc kasa misiu.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

Według mojej oceny najważniejsza jest atmosfera w zespole. U nas jest luzik,dlatego wielu zawodników łapało i łapie życiówkę.
Oby młodzi zostali i skład bez zmian.Nie wiem jak to się wszystko potoczy ale chciałbym w sezonie 2020 ten sam zespół.
Kasa nie jest najważniejsza a obecne chłopaki myślę że nie narzekają na klub.Czaja wrócil z powrotem,Ljung wrócił z
powrotem.Do końca sezonu jeszcze zostało troszkę meczy.Nie handlujmy zawodnkowi.Kułakow zapewne będzie miał sporo
ofert to samo Mateusz bo juniorów umiejących przejechać cztery okrażenia a już punktująych to ze świecą szukać.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów 2019

Post autor: ziggy »

Greg-Tarnów pisze: 30 cze 2019, 23:02 Według mojej oceny najważniejsza jest atmosfera w zespole. U nas jest luzik,dlatego wielu zawodników łapało i łapie życiówkę.
Oby młodzi zostali i skład bez zmian.Nie wiem jak to się wszystko potoczy ale chciałbym w sezonie 2020 ten sam zespół.
Kasa nie jest najważniejsza a obecne chłopaki myślę że nie narzekają na klub.Czaja wrócil z powrotem,Ljung wrócił z
powrotem.Do końca sezonu jeszcze zostało troszkę meczy.Nie handlujmy zawodnkowi.Kułakow zapewne będzie miał sporo
ofert to samo Mateusz bo juniorów umiejących przejechać cztery okrażenia a już punktująych to ze świecą szukać.
Pozdrawiam
Amen.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wolly wolly »

Najważniejsze żeby wszyscy byli profesjonalistami i wykonywali swój zawód w 100% , atmosfera jest rzeczą drugorzędną, jak jest wynik i pieniądze na czas to i atmosfera jest dobra
One ticket to valhalla

Zablokowany