Obrazek

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Greg-Tarnów »

the_naturat pisze: 23 cze 2019, 12:48 Zresztą rekiny nie powinny popływać na suchym torze hehe
I takie cichutkie marzenie na bonus...
Bonus jest nasz Unia ZKS po życia kres.Rybnik pozamiatany jeszcze tak będzie że wygramy ligę.
Brawa dla całej drużyny wszyscy dzisiaj pojechali super.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

kapecfc
Posty: 745
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: kapecfc »

Konieczny coraz bardziej pokazuje że coś tam w nim jest znowu jechaliśmy na 5-1 i stracił pozycje po błędach w biegu juniorskim może nie będzie super zawodnikiem ale za rok może pkt ciułać więcej widać chłopak ma blokade w sobie ale starty coraz lepsze kolejna sprawa Kaczmarek walczy na dystansie a ktoś tu pisał że to taki Ułamek start i meta....

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Wolly wolly »

Brawo dla chłopaków bo pojechali rewelacyjnie! Warto wspomnieć bardzo dobrze przygotowany tor do walki!
One ticket to valhalla

rufai
Posty: 588
Rejestracja: 25 lip 2009, 12:08
Lokalizacja: Tarnów

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: rufai »

kapecfc pisze: 23 cze 2019, 18:39 Konieczny coraz bardziej pokazuje że coś tam w nim jest znowu jechaliśmy na 5-1 i stracił pozycje po błędach w biegu juniorskim może nie będzie super zawodnikiem ale za rok może pkt ciułać więcej widać chłopak ma blokade w sobie ale starty coraz lepsze kolejna sprawa Kaczmarek walczy na dystansie a ktoś tu pisał że to taki Ułamek start i meta....
Ile pkt wywalczył dziś na trasie a ile pozycji stracił ? Dziękuje za odpowiedź. Mecz fajny i wreszcie tor był naszym sprzymierzeńcem. Ogólnie te potracone pozycje na trasie to jedyna rzecz do której można dziś się przyczepić. Brawo panowie. PS. Artur wracaj jak najszybciej!

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: fan ut »

Super mecz takiego wyniku się nie spodziewałem tor wreszcie nam sprzyjał .Ljung Kułakov klasa reszta też zrobiła swoje ,szkoda że Koza ma motory na drugą ligę bo co z tego że wyjdzie ze startu jak go objeżdżają.Dzisiaj coś się ruszyło z dopingiem bo ostatnio tak sobie brawo dla kibiców może być jeszcze lepiej☺ Jeszcze możemy namieszać niektórym drużynom. Nawet dziennikarzom dzisiaj było nie po nosie że Unia leje Rybnik widać że nas nie trawią taka stonniczość 😁Trochę może nie potrzebne wyzwiska w stronę kibiców Rybnika byli w porządku.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 642
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: josef »

Kułakov ma chyba podpisany z nami kontrakt na 2 lata :?: Bo szkoda by było zeby nam go ktoś podkupił na następny sezon . Doskonale przygotowany tor , takiego toru brakowało nam w poprzednich meczach .

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 579
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: the_naturat »

Na pewno na 2 lata ma Ljung i Daniels. Co do Wiktora to nie wiem

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: fan ut »

Coś wiadomo co z Ljungiem bo nie było go po meczu z kibicami tylko w busie podobno zwijał się z bulu :?:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4623
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Kibic UT »

Kto wygrał mecz Unia kto Unia kto Unia do boju do boju do boju ZKS rów na kolanach :)
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: zbylpowrócił »

Pytanko do osób z młyna. Od kiedy mamy na tyle mocną zgodę ze Stalą Gorzów, że pozdrawiamy ją podczas meczu?

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: ziggy »

Sam mecz nadzwyczajny ponieważ miałem obawy czy wygramy biorąc pod uwagę dotychczasowe mecze na naszym stadionie.Mam jednak inny problem.Poniżej mnie siedziało 6 kibiców ROW-u i naprawdę czułem się w stosunku do nich jak idiota.Jestem pełen podziwu że wam się chce i robicie atmosferę tylko na litość boską dlaczego lżycie kibiców przeciwnej drużyny nie prowokowani.Jest prawdopodobne że spotkamy się jeszcze w barażach i część z was pojedzie do Rybnika nawet z małymi dziećmi po to żeby usłyszeć co tata ma między nogami i czym w wolnym czasie zajmuje się ich mama?Mam osobisty problem.Jak co roku odkąd skończył 3 lata biorę wnuka na wakacje do Polski.Ma polskie obywatelstwo,może nie całkiem gramatycznie ale dobrze mówi po polsku, był na żużlu i zastanawiam się jak mam mu powiedzieć że słowa na ch,k lub j nie są najważniejsze w polskim słownictwie.Tym bardziej mnie to wkurwia że to nie jakiś głupi chłystek to inicjuje a facet który ma może swoje dzieci a nawet jeżeli nie to jest wystarczająco dorosły by używać rozumu.Prowadzał mnie ojciec,ja prowadziłem swoje dzieci a teraz się zastanawiam czy warto wnuka.

fan ut
Posty: 809
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: fan ut »

fan ut pisze: 23 cze 2019, 19:43 Coś wiadomo co z Ljungiem bo nie było go po meczu z kibicami tylko w busie podobno zwijał się z bólu :?:

Awatar użytkownika
TomekQ
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2014, 22:28

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: TomekQ »

Mecz fajny drużyna się spisała świetnie jednak te bluzgi krzyczane w kierunku kibiców Rybnika ... Mlyn porażka. Ludzie oczekujecie ze stadion będzie z Wami dopingował a nie okazujcie krzty kultury.
Nie jest źle.

Wojtula
Posty: 308
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Wojtula »

Jak młyn chce pozdrawiać kolegów w pierdlu to niech idą pod bramę zakładu karnego gdziekolwiek ten Rudy siedzi i tam mu przesyłają pozdrowienia a nie robić obory na stadionie. Od ponad 30 lat chodzę na mecze żużlowe i nie przypominam sobie kiedykolwiek wisiały barwy Unii z takimi napisami. A kilkanaście metrów dalej wisi transparent głoszący pamięć o Krystianie Rempale... Hipokryci.

Co do samego meczu to cieszy fakt, że Unia po cichu robi swoje, tzn. rozstawia po kątach faworytów do awansu do ekstraligi. Wszyscy zasłużyli na słowa uznania. Proszę o powtórkę w sobotę w Gnieźnie :)

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 296
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Kibic Tarnów »

Ljung nie siedział w busie, a w boksie. Był mocno poobijany i obolały, jednak nic poza tym się nie działo. Kilka dni przerwy, kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i sobotę będzie walczył o kolejny komplet w Gnieźnie ;)

lynx
Posty: 719
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:46
Lokalizacja: trn/krk

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: lynx »

jak zawsze - wynik końcowy nie odzwierciedla tego w jakieś dupie był wczoraj ROW
wynik przytrzymał im ten wieśniak woryna, który też nic specjalnego nie pokazał i nikogo klasowego nie pokonał

Koza - mimo wszystko na plus, jego jazda wyglądało zdecydowanie lepiej niż w ostatnich 3, czy 4 meczach. Widać, że osiołki jeszcze nie te i tracił pozycję po trasie

Ljung - szkoda tego ostatniego biegu, bo miał dobrą passę przez 4 mecze chyba nie pogubił punktów, do tego upadek do niczego niepotrzebny, za dużo do stracenia

Szacun i wielkie dzięki dla JaGi za pociągnięcie oprawy. przypomniały się stare dobre lata.
bluzgi i okrzyki na część rowu i woryny - to jest właśnie ten żużlowy folklor, którego jak widać niektórzy nie kumają nawet po 30 latach na Z3

W końcu tor był pod nas, zarówno starty, jak i pierwszy łuk i po trasie dało się coś pojechać.

Ljung i Kułakow - inna liga

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: ramek »

Kibic Tarnów pisze: 24 cze 2019, 11:47 Ljung nie siedział w busie, a w boksie. Był mocno poobijany i obolały, jednak nic poza tym się nie działo. Kilka dni przerwy, kilka zabiegów fizjoterapeutycznych i sobotę będzie walczył o kolejny komplet w Gnieźnie ;)
Z tego co piszą na syfach to Peter zrobił 13 pkt w 2 lidze szwedzkiej, tak że będzie żył ;)

Kuba79
Posty: 22
Rejestracja: 25 maja 2016, 23:40

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Kuba79 »

Super mecz. Od samego początku pod kontrolą, aż do ostatnich biegów, gdzie splot nieszczęśliwych zdarzeń spowodował walkę o bonus do samego końca i teraz z perspektywy czasu fajnie się stało, emocje były do końca. Tor przygotowany w końcu tak jak to dawniej bywało. Coś czuję, że pomimo ostatecznego wyniku, powodu do wstydu za sezon 2019 nie będzie

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3663
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: Greg-Tarnów »

lynx pisze: 24 cze 2019, 14:12 Szacun i wielkie dzięki dla JaGi za pociągnięcie oprawy. przypomniały się stare dobre lata.
bluzgi i okrzyki na część rowu i woryny - to jest właśnie ten żużlowy folklor, którego jak widać niektórzy nie kumają nawet po 30 latach na Z3
Dołączam się szacunek za doping dla JaGi.Brakowało mi tych okrzyków i dopingu.W końcu było żywiołowo u nas.Mecz z Rybnikiem to nie jest tylko zwykłe spotkanie.Tym bardziej cieszy mnie że, chłopaki podwójnie zmotywowali się na hanysów.Mam nadzieję że na ostatni mecz rundy zasadniczej z Wybrzeżem "kanapowi kibice" wybiorą się na mecz, dla dobra klubu.Warto tej drużynie kibicować bo walczą w każdym spotkaniu.Myślę że gdyby Unia chciała awansować to Rybnik w finale objedziemy.Aż się prosi o stadion żaden sport nie generuje tylu ludzi na meczach.Żadna ręczna,piłka czy siatkówka.Żużel to Tarnów.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: greexaal »

A ja uważam że doping prowadzony przez Prostaków to chamstwo czystej klasy. . . I nazwa grupy kibicowskiej niestety adekwatna. Wróciłem na pierwszy łuk po ok 10 latach i więcej już tam nie pójde. Zabrałem moją żone po raz pierwszy. Bardzo była podekscytowana samym wydarzeniem ale teksty jakie leciały z ust "ultrasów" poniżej krytyki.

I nie mówcie mi żę to jest taka "charakterystyka stadionowa" "konwenans" bo to nie trafia do mnie. Okrzyki typu "ZZ Woryna" czyli życzenie chłopakowi cieżkiej kontuzji to chamstwo i prostactwo z najwyższej półki. Można nie lubić kogoś, można mieć jakieś urazy ale nie oskarżajmy chłopaka że przez niego zginął KR. To jest taki sport i takie sytuacje niestety - tragiczne - są niejako wpisane. Oby ich było jak najmniej, albo w ogóle. Daj Boże aby już nikt nie zginął na torze. Ale życzenie komuś kontuzji to prostactwo i buractwo rodem z warsaw shore czy innych big brotherów gdzie występują wiadomo jakie osoby.

Tak samo wyzwyska: rozumiem emocje czasem sie wyrwie coś po np decyzji niesłuszej sedziego ale wyzywanie zawodników od s......synów to przegięcie. Nie bronie Woryny, nie lubie tego zawodnika, nie kibicuje mu ale nie można życzyć mu źle. Jak nikomu. Swoją drog ąmam wrażenie że dawny żuzęl sie skończył dawniej szło się na stadion obok kibiców rywali, wymieniło kilka uszczypliwości, nawet padło kilka kurew ale koniec końców wszyscy byli zadowoleni. A dzisiaj widać mase nienawiści, wyzwisk i bluzgów - rodem z piłki nożnej. Widać tak już jest żę sie wulgaryzuje i speedway. Szkoda żę nie idziemy w stronę takżę bliskich mi ręcznej czy siatki gdzie doping jest na poziomie. I chyba trzebabędzie moją córeczkę zabrać napierw na halę, a potem dopiero na żużel.

PS: Prof. Filipiak powiedział kiedyś w jednym wywiadzie że "negatywny doping to wyraz bezsilności i poczucia bycia gorszym". Mają z tym problem na Cracovi - i faktycznie coś w tym jest. Taka moja dygresja po powrocie na pierwszy łuk po 10 latach
Pozdrawia normalnych kibiców
..::SPEEDWAY::..

k0k0ss
Posty: 631
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: k0k0ss »

greexaal pisze: 25 cze 2019, 7:43 A ja uważam że doping prowadzony przez Prostaków to chamstwo czystej klasy. . . I nazwa grupy kibicowskiej niestety adekwatna. Wróciłem na pierwszy łuk po ok 10 latach i więcej już tam nie pójde. Zabrałem moją żone po raz pierwszy.
Widać że dawno cie nie było na stadionie skoro twierdzisz że to prostacy prowadzili doping :). Oficjalnie nasza grupa skonczyła działalnośc w roku 2015 od tego czasu nie zajmujemy się prowadzeniem dopingu, a tymbardziej przygotowywaniem opraw na meczach. Mogło ci to umknąć skoro "bywasz" na stadionie przy okazji ciekawych meczów ;) Co do reszty twojej wypowiedzi nie bede się odnosił i wdawał w dyskusje bo i tak nie bedziesz nawet chciał zrozumieć - ja niektóre kwestie które poruszyłeś rozumie.

PS: Gdyby tak się zdarzył za kilka lat mecz z rzeszowem to może i lepiej, że nie bedzie cie już na 1 łuku bo byś mógł być dużo mocniej rozgoryczony bluzgami na stadionie :D :D :D

j-rules
Posty: 1270
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: j-rules »

Greg-Tarnów pisze: 24 cze 2019, 23:27
lynx pisze: 24 cze 2019, 14:12 Szacun i wielkie dzięki dla JaGi za pociągnięcie oprawy. przypomniały się stare dobre lata.
bluzgi i okrzyki na część rowu i woryny - to jest właśnie ten żużlowy folklor, którego jak widać niektórzy nie kumają nawet po 30 latach na Z3
Dołączam się szacunek za doping dla JaGi.Brakowało mi tych okrzyków i dopingu.W końcu było żywiołowo u nas.Mecz z Rybnikiem to nie jest tylko zwykłe spotkanie.Tym bardziej cieszy mnie że, chłopaki podwójnie zmotywowali się na hanysów.Mam nadzieję że na ostatni mecz rundy zasadniczej z Wybrzeżem "kanapowi kibice" wybiorą się na mecz, dla dobra klubu.Warto tej drużynie kibicować bo walczą w każdym spotkaniu.Myślę że gdyby Unia chciała awansować to Rybnik w finale objedziemy.Aż się prosi o stadion żaden sport nie generuje tylu ludzi na meczach.Żadna ręczna,piłka czy siatkówka.Żużel to Tarnów.
Pozdrawiam
Glos kanapowego kibica:
Czy cos sie zmienilo i na stadionie spiker mowi, ze walczymy o awans? Jesli nie to wybieram kanape.
I tak jak Ljung czy Kulakow imponuja walka i zdaja sie miec w d... to co mowi zarzad tak wciaz czuje ten policzek na starcie sezonu z Dauga.
Ja swoje pieniazki wydam na kogos, kto mnei tak policzkowal nie bedzie.

darecki
Posty: 72
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: darecki »

k0k0ss pisze: 25 cze 2019, 10:34
greexaal pisze: 25 cze 2019, 7:43 A ja uważam że doping prowadzony przez Prostaków to chamstwo czystej klasy. . . I nazwa grupy kibicowskiej niestety adekwatna. Wróciłem na pierwszy łuk po ok 10 latach i więcej już tam nie pójde. Zabrałem moją żone po raz pierwszy.
Widać że dawno cie nie było na stadionie skoro twierdzisz że to prostacy prowadzili doping :). Oficjalnie nasza grupa skonczyła działalnośc w roku 2015 od tego czasu nie zajmujemy się prowadzeniem dopingu, a tymbardziej przygotowywaniem opraw na meczach. Mogło ci to umknąć skoro "bywasz" na stadionie przy okazji ciekawych meczów ;) Co do reszty twojej wypowiedzi nie bede się odnosił i wdawał w dyskusje bo i tak nie bedziesz nawet chciał zrozumieć - ja niektóre kwestie które poruszyłeś rozumie.

PS: Gdyby tak się zdarzył za kilka lat mecz z rzeszowem to może i lepiej, że nie bedzie cie już na 1 łuku bo byś mógł być dużo mocniej rozgoryczony bluzgami na stadionie :D :D :D
Czy byli to „Ultrasi „? Jakkolwiek grupa osob prowadzących doping na pierwszym łuku się nie nazywa , to robi wstyd i tyle w temacie . Kibicowsko jesteśmy na samym dnie . Nie mogę tego pojąć ze te osoby nie są usuwane ze stadionu . Kilka tysięcy osob , w tym dzieci i osoby w podeszłym wieku maja słuchać przekleństw oraz inwektyw , bo zwykle chamy przyszły na stadion i myślą że dopingują . Robicie krecią robotę i ośmieszacie klub .

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: greexaal »

k0k0ss pisze: 25 cze 2019, 10:34 Widać że dawno cie nie było na stadionie skoro twierdzisz że to prostacy prowadzili doping . Oficjalnie nasza grupa skonczyła działalnośc w roku 2015 od tego czasu nie zajmujemy się prowadzeniem dopingu, a tymbardziej przygotowywaniem opraw na meczach. Mogło ci to umknąć skoro "bywasz" na stadionie przy okazji ciekawych meczów Co do reszty twojej wypowiedzi nie bede się odnosił i wdawał w dyskusje bo i tak nie bedziesz nawet chciał zrozumieć - ja niektóre kwestie które poruszyłeś rozumie.

PS: Gdyby tak się zdarzył za kilka lat mecz z rzeszowem to może i lepiej, że nie bedzie cie już na 1 łuku bo byś mógł być dużo mocniej rozgoryczony bluzgami na stadionie
Bluzgi bluzkami i jak wspomniałem w sportowych emocjach może się coś pojawić. To naturalne. Ale kompletnie nienaturalne jest "życzenie komuś kontuzji". No ludzie. To chyba nie wymaga komentarza - czy to ma coś wspólnego ze sportem? Nic a nic.

W kontekście nazewnictwa grupy ultrasow - jak mówię nie interesuje się zorganizowanym dopingiem,niewiem jakie są teraz podmioty itp. Interesowało mnje to jakieś 15 lat temu. Stąd mogę być nie na czasie

PS: nie będę się licytowal kto był na jakim wyjeździe ile i kiedy. Ale bywało się na derbach w Tarnowie jak i na wyjeździe do Rzeszowa. Były bluzgi pamiętam, choć porównując to co było w biedziele to można powiedzieć że podobny poziom. Ale nikt wówczas nie życzył czy to Kuciapie, Nickolsowi czy Pedersenowi kontuzji. To w mojej ocenie kompromitacja i tyle. Niewiem co tu można tłumaczyć
..::SPEEDWAY::..

peter_griffin
Posty: 713
Rejestracja: 02 maja 2016, 11:03

11. kolejka Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów-ROW Rybnik

Post autor: peter_griffin »

Taka sytuacja z drugiego łuku (tu przy klatce gości): około 40 letni pan po upadku Szczepaniaka wyskakuje do góry i wiwatuje. Robi to w taki sposób, żeby kibice ROWu go widzieli i słyszeli. Krzyczy przy tym "dać mu pavulon". Mężczyzna ten był z ok 8 letnim synem. Takiego zdziczenia jeszcze na tym stadionie nie widziałem.

To też nazwiecie żużlowym folklorem?

Zablokowany