11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Parias » 18 cze 2019, 21:19

Proszę o podawanie składu razem z nazwą drużyny


11 kolejka: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019

Diamenty Nawrockiego 46 - 43 Gryfoni Dębica

1. Peter Ljung - Tarnów (nplż) - 6
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (nplż) - 3
3. Kevin Woelbert - Opole - 15
4. Edward Mazur - Krosno - 6
5. Władimir Borodulin - Poznań - 13
6. Kamil Nowacki - Ostrów (nplż) - 0
7. Patryk Zieliński - Krosno - 0

9. Tero Aarnio - Kraków - 9
10. Oskar Bober - Piła - 8
11. Timo Lahti - Daugavpils (I liga) - 5
12. Jonas Davidsson - Krosno - 0
13. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga) - 6
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz - 10
15. Piotr Gryszpiński - Piła - 3

Sons of Speedway 34 - 46 WESTarnow

1. Arkadiusz Pawlak - Rawicz - 14
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga) - 6
3. Michał Szczepaniak - Opole - 7
4. Marcel Kajzer - Poznań - 11
5. Eduard Krcmar - Poznań - 5
6. Marcin Kościelski - Ostrów (I liga) - 3
7. Dawid Rempała - Tarnów (I liga) - 0

9 Jaimon Lindesy - Rawicz - 0
10 Damian Baliński - Rawicz - 10
11 Nicklas Porsing - Krosno - 11
12 Mirosław Jabłoński - Gniezno 1lz - 4
13 Dominik Kossakowski - Kraków - 0
14 Mateusz Cierniak - Tarnów 1lz - 2
15 Robert Chmiel - Rybnik 1lz - 2


Napaleni na karkówkę 59 - 42 Gumisie Tarnów

1.B.Pedersen Opole - 13
2.H.Łęgowik Opole - 10
3.K.Baran Piła - 8
4.S.Burza Kraków - 2
5.M.Szczepaniak - Rybnik (I) - 4
6.Stalkowski Gniezno (I) - 1
7.K.Fajfer Gniezno (I) - 4

9. Sebastian Niedźwiedź - Kraków - 4
10. Dawid Bellego - Poznań - 15
11. Andreas Lyager - Piła - 13
12. Lars Skupień - Krosno - 5
13. Wiktor Kułakow - Tarnów (I) - 8
14. Kacper Pludra - Rawicz - 9
15. Jarosław Krzywosz - Opole - 0

pauzuje: SNTK Team

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Parias » 19 cze 2019, 10:35

Diamenty Nawrockiego

9. Tero Aarnio - Kraków
10. Oskar Bober - Piła
11. Denis Gizatullin - Opole
12. Jonas Davidsson - Krosno
13. Grzegorz Walasek - Ostrów (I liga)
14. Szymon Szlauderbach - Rawicz
15. Piotr Gryszpiński - Piła

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: k0k0ss » 19 cze 2019, 14:01

WESTarnów
1. Arkadiusz Pawlak - Rawicz
2. Troy Batchelor - Rybnik (1 liga)
3. Michał Szczepaniak - Opole
4. Patrick Hansen - Krosno
5. Eduard Krcmar - Poznań
6. Marcin Kościelski - Ostrów (I liga)
7. Dawid Rempała - Tarnów (I liga)

Awatar użytkownika
Crumper
Posty: 826
Rejestracja: 23 lip 2009, 15:59
Lokalizacja: oSieDle SzOpEnA
Kontakt:

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Crumper » 19 cze 2019, 14:14

sons od speedway

9 jaimon lindesy - rawicz
10 damian balinski - rawicz
11 niklas porsing - krosno
12 miroslaw jablonski - gniezno 1lz
13 dominik kossakowski - krakow
14 mateusz cierniak - tarnow 1lz
15 robert chmiel - rybnik 1lz
www.crumper-foto.net - moje foto boje

k0k0ss
Posty: 350
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:38
Lokalizacja: MW

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: k0k0ss » 20 cze 2019, 14:27

WESTarnow
Zmiana Patrick Hansen - Krosno ——-> Marcel Kajzer - Poznań

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Rafi » 20 cze 2019, 18:57

Gumisie Tarnów :
1.B.Pedersen Opole
2.H.Łęgowik Opole
3.K.Baran Piła
4.S.Burza Kraków
5.T.H.Jonasson Piła
6.Stalkowski Gniezno
7.K.Fajfer Gniezno

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 399
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: the_naturat » 21 cze 2019, 11:08

Napaleni na karkówkę

9. Sebastian Niedźwiedź - Kraków
10. Dawid Bellego - Poznań
11. Andreas Lyager - Piła
12. Lars Skupień - Krosno
13. Wiktor Kułakow - Tarnów (I)
14. Kacper Pludra - Rawicz
15. Jarosław Krzywosz - Opole

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1535
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: ams92 » 21 cze 2019, 13:04

1. Peter Ljung - Tarnów (nplż)
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (nplż)
3. Kevin Woelbert - Opole
4. Edward Mazur - Krosno
5. Władimir Borodulin - Poznań
6. Kamil Nowacki - Ostrów (nplż)
7. Patryk Zieliński - Krosno
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 1535
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: ams92 » 21 cze 2019, 13:05

ams92 pisze:
21 cze 2019, 13:04
1. Peter Ljung - Tarnów (nplż)
2. Daniel Jeleniewski - Łódź (nplż)
3. Kevin Woelbert - Opole
4. Edward Mazur - Krosno
5. Władimir Borodulin - Poznań
6. Kamil Nowacki - Ostrów (nplż)
7. Patryk Zieliński - Krosno
Oczywiście drużyna, Gryfoni Dębica
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Parias » 22 cze 2019, 16:11

Diamenty Nawrockiego
Denis Gizatullin ----> Timo Lahti - Daugavpils (I liga)

Rafi
Posty: 938
Rejestracja: 06 sie 2009, 18:23
Lokalizacja: Tarnow

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Rafi » 22 cze 2019, 21:59

Zmiana w Gumisie Tarnów :
M. Szczepaniak (Rybnik) - - - za T. H. Jonassona Piła

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Parias » 23 cze 2019, 19:32

Wyniki podliczone, proszę o sprawdzenie.

Awatar użytkownika
Parias
Posty: 294
Rejestracja: 06 lip 2014, 14:04

11 kolejka II ŻLF - 22-23.06.2019

Post autor: Parias » 25 cze 2019, 15:20

Tabela zaktualizowana

Zablokowany