Ekstraliga

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
peter

Ekstraliga

Post autor: peter » 07 kwie 2019, 21:27

Kibic UT pisze:
07 kwie 2019, 21:21
fan ut pisze:
07 kwie 2019, 21:18
Ale atmosfera w Lublinie szkoda że u nas taka stypa na trybunach. Przypominają mi się czasy jak jeździli Gollob Ricardson też tak było a teraz cisza z dopingiem totalna żałoba i to dzięki Sademu :( Ale gratulacje za zwycięstwo dla Lublina i jaskółek ;)
U nich nie było żużla na poziomie przez lata,u nas mam wrażenie że kibice Tarnowa potrafia tylko narzekać i zawsze źle chodź by nawet było dobrze.
U nich nie było żużla przez lata ale U NAS w Tarnowie kibice narzekają ale ktoś siędo tego przyczynił. Niestety wystarczy prześledzić sezony od kadencji obecnego szefa i widać kiedy się pogorszyło i dlaczego... Wystarczy popatrzeć na stadion i ten syf (nie mówię o remoncie ale żeby tak zaniedbać stadion który wynajmuję?... sam wynajmuję mieszkanie i o nie dbam...) Do tego traktowanie kibiców poprzez ceny biletów, ceny wszystkiego na stadionie, napoje, jedzenie, brak normalnej toalety i mamy obraz nędzy i rozpaczy. Już kwestię używania 4 bramek do wejścia i kolejek przed stadionem pominę. A mając karnet który kupujesz przed sezonem i płacisz z góry kasę normalnie w kolejce stoisz do wejścia bo tylko darmowe VIPy wchodzą inną bramką...

Awatar użytkownika
josef

Ekstraliga

Post autor: josef » 07 kwie 2019, 21:53

Rolnicki jakim był drewnem takim jest dalej , GKM tym transferem to trafił jak kulą w płot dla niego to 2 liga byłaby w sam raz .

Todd Wiltshire

Ekstraliga

Post autor: Todd Wiltshire » 08 kwie 2019, 23:56

Po wczorajszym meczu życzę Lublinowi utrzymania. Super atmosfera na trybunach, ciekawy mecz, mega dużo ścigania i emocje w końcówce. Będzie bardzo ciężko, każdy mecz u siebie będą musieli wyrwać, a to, jak pokazała nasza sytuacja w zeszłym roku, może nie wystarczyć. Ważne są także bonusy, o które Lublinowi będzie bardzo ciężko.

Grudziądz, mimo braku niekwestionowanego lidera, powinien był wygrać ten mecz bez problemu. Porażki z juniorami Motoru, czy seniorami, którzy taki wynik w ekstralidze wykręcili może ze 3 razy w życiu to wstyd. Ta drużyna nie nadaje się na dalszą jazdę w ekstralidze. Ale o tym kto wyleci zadecyduje tor.

jinnah

Ekstraliga

Post autor: jinnah » 28 kwie 2019, 19:41

Żużel schodzi na psy. O tym wiedziałem już dawno, ale z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej.
1) Wrocław - padał deszcze ok, ale tor nadawał się do jazdy. Nie zostawało nic innego jak tylko jak za dawnych lat zrezygnować z prezentacji i jechać. Nie! Lepiej było ściągnąć cały stadion kibiców i ich radośnie poinformować w godzinie meczu, że spotkanie się nie odbędzie. Pan sędzia mówi, że prognozy są złe. To dlaczego w takim razie nie odwołał spotkania wcześniej tylko ściągnął ludzi na stadion. Wcale się nie dziwię, że kibice się burzyli. Wynika z tego, że w Rybniku się da, a we Wrocławiu nie. Może mecz w Rybniku nie był najwyższych lotów, ale w większości zawodnicy trzymali gaz i pokazali, że mają jaja. Zastawiam się czy obecnie ma je większość zawodników z najwyższej klasy rozgrywkowej. W Anglii się da, w Szwecji się da, a u nas się nie da bo betonu nie ma.
2) Piła - zawodnicy chcą jechać, ale sędzia i komisarz nie! Piła miała dosypać nawierzchni i dosypała. Nawierzchni nie ma źle, nawierzchnia jest jeszcze gorzej. Wcale się nie dziwie włodarzom Polonii. Na ich miejscu też wycofał bym drużynę z rozgrywek i zakończył tą farsę. Potem będzie płacz, że drużyn mało, liga kadłubowa i jak to będzie. Jak jednak widać komuś bardzo zależy, aby zlikwidować żużel w Pile.
3) Gdzie te czasy, że żużel to był żużel. Podał deszcz, człowiek czekał na stadionie nawet kilka godzin, ale robiło się tor i mecze było rozgrywane. Może było bardziej "przaśnie" niż teraz, ale najważniejszy był sport i rywalizacja. Teraz liczą się reklamy, telebimy, telewizje i regulaminy mające tomy. A ściganie tak naprawdę nie ma znaczenia. Beton, start i kita do mety. Mijanki od czasu do czasu jak dobrze pójdzie.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Ekstraliga

Post autor: bartek_1990 » 28 kwie 2019, 20:02

jinnah pisze:
28 kwie 2019, 19:41
3) Gdzie te czasy, że żużel to był żużel. Podał deszcz, człowiek czekał na stadionie nawet kilka godzin, ale robiło się tor i mecze było rozgrywane. Może było bardziej "przaśnie" niż teraz, ale najważniejszy był sport i rywalizacja. Teraz liczą się reklamy, telebimy, telewizje i regulaminy mające tomy. A ściganie tak naprawdę nie ma znaczenia. Beton, start i kita do mety. Mijanki od czasu do czasu jak dobrze pójdzie.
Ja co do zasady rozumiem ten Twój post ale skupiłbym się na tym co zacytowałem u góry. W końcowej fazie narzekasz, że jest mało mijanek a w początkowej jakby chwalisz że nawet przy deszczu zawodnicy kiedyś jechali bo był sport/rywalizacja. Powiedz mi zatem ile było dziś tych mijanek w Rybniku kiedy to wzorem z dawnych czasów niezależnie od warunków mecz odjechano? Przecież to był antyżużel. Nie można do tego wszystkiego jednostronnie podchodzić. Powiedz mi coś byś napisał, jak by sie dzisiaj któryś z naszych przez tor rozwalił w Rybniku? (a wiele nie brakowało, w zasadzie na każdym wirażu drżałem czy któregoś nie wyciągnie i się nie rozsypie). Pewnie coś w stylu jak można ryzykować życie zawodników skoro tor jest na tyle ciężki, że nawet rozegranie zawodów ciężko nazwać jakimś ściganiem i sportową rywalizacją. I to właśnie jest sedno sprawy, nie ma złotego środka. To że w Rybniku jako tako objechali zawody nie znaczy, że we Wrocławiu byłoby to samo.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

jinnah

Ekstraliga

Post autor: jinnah » 28 kwie 2019, 20:22

W Rybniku warunki były trudne to prawda. Z dużą ciekawością zobaczyłem mecz na torze innym niż obecne. Moim zdaniem nie było źle, a większość zawodników sobie poradziła. Nie ukrywam, że tęsknie za czasami, że w Tarnowie była kopa jak cholera. Temperatura +35, a tor taki, że tylko kaski było widać. Pamiętam finał MIMP - ten ze złotem G. Rempały i srebrem Cierniaka. Nasi pięknie załatwili faworyta Barona. Zanim tor przesechł ówczesny kadrowicz zrobił dwie jedynki i mógł zapomnieć o medalu.

Awatar użytkownika
bartek_1990

Ekstraliga

Post autor: bartek_1990 » 28 kwie 2019, 20:26

jinnah pisze:
28 kwie 2019, 20:22
Z dużą ciekawością zobaczyłem mecz na torze innym niż obecne
No ja też oglądałem z ciekawością (tylko dlatego że jechała Unia) oraz emocjonowałem się (tylko dlatego, że wynik był na styku) ale błagam...nigdy więcej. Gdyby to był mecz nie wiem - Gdańsk vs Łódź pewnie bym przysnął po 1 równaniu toru.
We `ll keep the red flags flying high! UNITED!

Awatar użytkownika
Why So Serious

Ekstraliga

Post autor: Why So Serious » 06 maja 2019, 10:14

Po czterech kolejkach Michelsen jest liderem Koziołków, mając średnią biegową ponad 2,0. I właśnie o sytuację z Duńczykiem z 2017 r. mam ogromny żal do sztabu szkoleniowego, że nie naprostowali sytuacji po meczu w Gdańsku, odstawiając go od składu do końca sezonu, gdzie w miejsca Kildemanda dawałby szanse na lepsze wyniki przede wszystkim u siebie, co mogło ważyć o utrzymaniu się.

steward

Ekstraliga

Post autor: steward » 06 maja 2019, 10:42

Wystarczyło zostawić Ljunga zamiast kapryśnego MIchelsena

Todd Wiltshire

Ekstraliga

Post autor: Todd Wiltshire » 07 maja 2019, 19:29

Tak sobie ostatnio pomyślałem, że jeśli chcemy awansować w przyszłym roku, to w tym wypada kibicować w ekstralidze Gorzowowi i Toruniowi. Gdyby jedna z tych drużyn wyleciała z ekstra, na pewno szybko będą chcieli do niej wrócić. Lublin pewnie też, ale dwa wcześniejsze kluby to giganty i całemu pzmotowi pewnie zalezaloby żeby jak najszybciej do najwyższej klasy rozgrywkowej wrócili.

Awatar użytkownika
njk1987

Ekstraliga

Post autor: njk1987 » 10 maja 2019, 8:49

Ciąg dalszy ekstraligowej farsy. We Wrocku wczoraj pogoda lepsza jak u nas, dziś od rana słońce plus nienajgorsze prognozy i mecz odwołany. W obwodzie czeka również przeciwdeszczowa plandeka :lol:
Na górze ma mieć sweter
A na dole na dresowo

Awatar użytkownika
Yoda

Ekstraliga

Post autor: Yoda » 10 maja 2019, 9:51

Muszą magika sprzedawcę podstawić na nogi :evil:

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów » 10 maja 2019, 11:26

Rusko ma wielkie plecy dlatego mecz odwołany.Cała ta liga to jeden wielki zielony stolik i kombinacje.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów » 10 maja 2019, 11:41

njk1987 pisze:
10 maja 2019, 8:49
Ciąg dalszy ekstraligowej farsy. We Wrocku wczoraj pogoda lepsza jak u nas, dziś od rana słońce plus nienajgorsze prognozy i mecz odwołany. W obwodzie czeka również przeciwdeszczowa plandeka
Podłożenie się w ZG to już był wałek stulecia Sparty.
Pozdrawiam

Wojtula

Ekstraliga

Post autor: Wojtula » 10 maja 2019, 12:03

"Możnych" w polskim żużlu traktuje się poblazliwie, tych biedniejszych nie dość, że się im nie pomaga, to jeszcze flekuje i nakłada kary finansowe. Polski żużel zorganizowany w cyrk zwany PGE Ekstraliga i Nice 1LŻ już dawno przestał być robiony dla kibiców i jest wyłącznie po to , aby wąska grupa cwaniaków nabijala sobie kieszenie.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Ekstraliga

Post autor: Greg-Tarnów » 10 maja 2019, 14:51

Mecz #WROGOR odbędzie się 17.05 ale na torze w Gorzowie. Godz: 18.00 Transmisja live @ELEVENSPORTSPL . Dziękuje @WTSSparta i @StalGorzow1947 za znalezienie wspólnego „języka”.
Zamienili kolejki bo sprzedawczyk chory kpina.
Pozdrawiam

misiek80

Ekstraliga

Post autor: misiek80 » 10 maja 2019, 18:23

Wojtula pisze:
10 maja 2019, 12:03
"Możnych" w polskim żużlu traktuje się poblazliwie, tych biedniejszych nie dość, że się im nie pomaga, to jeszcze flekuje i nakłada kary finansowe. Polski żużel zorganizowany w cyrk zwany PGE Ekstraliga i Nice 1LŻ już dawno przestał być robiony dla kibiców i jest wyłącznie po to , aby wąska grupa cwaniaków nabijala sobie kieszenie.
Niestety ale w 100%musze sie z Toba zgodzic.Zuzel zszedl na psy .Najlepsza liga przekretasow.

Kibic UT

Ekstraliga

Post autor: Kibic UT » 19 maja 2019, 17:10

Akcja na ostatnich metrach w wykonaniu Sajfutdinowa,wyprostowanym motocyklem po pandzie wyprzedził Jakuba Miśkowiaka dla takich akcji kocha się żużel.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wolly wolly

Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly » 19 maja 2019, 17:14

Kibic UT pisze:
19 maja 2019, 17:10
Akcja na ostatnich metrach w wykonaniu Sajfutdinowa,wyprostowanym motocyklem po pandzie wyprzedził Jakuba Miśkowiaka dla takich akcji kocha się żużel.
To był kosmos co zrobił tam Emil! Tylko Tony Rickardsson zrobił kiedyś coś podobnego.
One ticket to valhalla

Todd Wiltshire

Ekstraliga

Post autor: Todd Wiltshire » 19 maja 2019, 19:25

Oj tak, pamiętna akcja Tony’ego w Cardiff : https://youtu.be/Cm43awyw6G0

Ja pokuszę się o kontrowersyjną opinię. Uważam, że drużyną, która może najpoważniej zagrozić Unii Leszno w tym roku to Sparta Wrocław. Dlaczego? Woffinden kapitalny, jest w stanie robić komplety nawet z takimi jak Leszno drużynami plus Janowski i Drabik bardzo solidni. W Miliku i Fricku drzemią rezerwy. Niby Sparta słabo zaczęła sezon m, ale póki co miała bardzo ciężkie mecze, dodatkowo ta kontuzja Janowskiego w Grudziądzu.

Wolly wolly

Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly » 19 maja 2019, 22:01

Todd Wiltshire pisze:
19 maja 2019, 19:25
Oj tak, pamiętna akcja Tony’ego w Cardiff : https://youtu.be/Cm43awyw6G0

Ja pokuszę się o kontrowersyjną opinię. Uważam, że drużyną, która może najpoważniej zagrozić Unii Leszno w tym roku to Sparta Wrocław. Dlaczego? Woffinden kapitalny, jest w stanie robić komplety nawet z takimi jak Leszno drużynami plus Janowski i Drabik bardzo solidni. W Miliku i Fricku drzemią rezerwy. Niby Sparta słabo zaczęła sezon m, ale póki co miała bardzo ciężkie mecze, dodatkowo ta kontuzja Janowskiego w Grudziądzu.
Myślę że nie jest to aż tak kontrowersyjna opinia, bo wygląda na to ze Spartanie w pełnym składzie są mocni. Czy na tyle żeby zagrozić Bykom.., moim zdaniem nie, ale różne rzeczy się już działy , od kontuzji po spadek formy ..jeśli Sparta ma miec jakiekolwiek szanse to musi obudzić się Kuba i Milik..
One ticket to valhalla

ziggy

Ekstraliga

Post autor: ziggy » 24 maja 2019, 18:25

Patryk chyba poważnie się rozwalił na wejściu w łuk po starcie w 1 biegu(rezerwa za Lindbaeck)

Wolly wolly

Ekstraliga

Post autor: Wolly wolly » 24 maja 2019, 18:45

Bardzo brzydki upadek Patryka ..Dużo zdrówka i mam nadzieję ze wszystko ok.
One ticket to valhalla

rufai

Ekstraliga

Post autor: rufai » 24 maja 2019, 21:36

U Rolnickiego złamanie uda z przemieszczeniem, napisali na twitterze GKM.

ODPOWIEDZ