Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

W normalnie zarzadzanym klubie juz by telefonowano do Kosciucha, ktory w Toruniu sobie nie pojezdzi i juz ma tam dosc.
Dla nas byloby to wielkie wzmocnienie.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2019

Post autor: ams92 »

Kościuch w I-lidze to zawodnik na pierwszą linię i jednego z liderów. Wzmocnienie? To żużlowiec, który w dłuższej perspektywie Mroczkę to mógłby wyrzucić ze składu. Ale za czapkę gruszek też jeździł nie będzie i jestem pewien, że nikt w klubie nawet o nim nie pomyślał. Czas się pogodzić z tym, że nie ma parcia na wynik w tym roku i jak zakontraktują, to pewnie jakąś "zapchajdziurę". O ile w ogóle. W Rybniku pewnie i tak w palnik, dojdą do wniosku, no to po co nam jakiś piąty senior?
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

Panowie, jak już wczuwamy się w rolę Prezesa klubu, to pamiętajcie, że zarówno Kościuch, jak i Jamróg otrzymali przed sezonem pieniądze za przygotowanie do sezonu. Uważacie, że ktoś odda takich zawodników teraz do Unii i wyrzuci w błoto takie pieniądze? No to powodzenia...

Zastępstwo z tego co wiem będzie, całkiem ok, ale proces wyjęcia zawodnika z innego klubu musi być zaakceptowany przez: zawodnika, jego klub i PZM, a to trwa trochę czasu niezależnie czy częścią procesu jest Sady, czy Laporta.

Krytykujmy tam gdzie trzeba, ale zachowajmy trochę zdrowego rozsądku, bo to już się robi memiczne niczym "WINA TUSKA" ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

Nie mogę zrozumieć próby usprawiedliwiania tej bylejakości przez niektórych kibiców!!!

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

dave B-B pisze: 15 kwie 2019, 10:56 Nie mogę zrozumieć próby usprawiedliwiania tej bylejakości przez niektórych kibiców!!!
Ta "bylejakość" była zapowiedziana przed sezonem:

1. Skład oszczędnościowy bez rezerwowego
2. Brak walki o awans

Ja rozumiem rozgoryczenie, ale sorry - jak czytam, że "Trzeba zadzwonić do Kościucha", ale "Sady pewnie tego nie wie", to jest już Sci-Fi. Można zadzwonić i do Jarka Hampela - też nie zdobył jeszcze 8 punktów... Ale pewnie "Sady nieudacznik tego nie wie" ;)
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Unia Tarnów 2019

Post autor: ams92 »

A do Grega Hancocka ktoś już dzwonił? :lol: Dobra, koniec żartów. Jest jak jest. I wszyscy wiedzieli, jak będzie. Choć tu wypadałoby cacytować klasyka "niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził".
Szkoda tej kontuzji, bo mielibyśmy sześć punktów i naprawdę już teraz realną wizję wejścia do "czwórki" (choć ciągle w to wierzę) i realnego namieszania. Jestem ciekaw wówczas taktyki "unikania" ewentualnego awansu.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

ams92 pisze: 15 kwie 2019, 11:03 A do Grega Hancocka ktoś już dzwonił? :lol: Dobra, koniec żartów. Jest jak jest. I wszyscy wiedzieli, jak będzie. Choć tu wypadałoby cacytować klasyka "niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził".
Szkoda tej kontuzji, bo mielibyśmy sześć punktów i naprawdę już teraz realną wizję wejścia do "czwórki" (choć ciągle w to wierzę) i realnego namieszania. Jestem ciekaw wówczas taktyki "unikania" ewentualnego awansu.
Moim zdaniem wciąż mamy spore szanse na awans do czwórki i jak przyjdzie senior na zastępstwo, to u siebie będziemy nadal bardzo groźni. Szkoda wielka kontuzji, ale taki jest sport. Oby w przyszłym roku, kiedy (mam nadzieje) pojedziemy o awans, wszyscy byli zdrowi od początku do końca.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

savage pisze: 15 kwie 2019, 10:59
dave B-B pisze: 15 kwie 2019, 10:56 Nie mogę zrozumieć próby usprawiedliwiania tej bylejakości przez niektórych kibiców!!!
Ta "bylejakość" była zapowiedziana przed sezonem:

1. Skład oszczędnościowy bez rezerwowego
2. Brak walki o awans

Ja rozumiem rozgoryczenie, ale sorry - jak czytam, że "Trzeba zadzwonić do Kościucha", ale "Sady pewnie tego nie wie", to jest już Sci-Fi. Można zadzwonić i do Jarka Hampela - też nie zdobył jeszcze 8 punktów... Ale pewnie "Sady nieudacznik tego nie wie" ;)
Savage, to nie było bezpośrednio do Ciebie, ale mam wrażenie czytając to forum, że większość jest już pogodzona z losem a każdy mniej lub bardziej sensowny pomysł jest tu negowany i krytykowany.
Tarnów nie leży w kosmosie, obowiązuję tu takie same prawa fizyki, takie same prawa ekonomii. Dlaczego gdzie indziej się da a w Tarnowie się nie da?
Po prostu potrzeba odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. Dlatego uważam, że kibice mają prawo krytykować i wymagać od klubu wyników, poziomu sportowego i docelowo awansu.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, 11:13 przez dave B-B, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

dave B-B,

Kibice mają prawo oczekiwać - oczywiście! Co więcej - ja się nie dziwię, że ludzie są zniesmaczeni brakiem wysokich celów w tym sezonie. Natomiast wszystko powinno zawierać się w ramach logiki! Nie można krytykować Sadego za to, że nie ściągnął Jamroga na wypożyczenie, bo to niemożliwe. Podobnie jak kontrakt Hancocka i powrót Rickardssona. Unia może poszukać kogoś w II lidze lub wśród wolnych zawodników, ale nie wyciągać ludzi na poziomie Kościucha i Jamroga z Ekstraligi. Nie po to ci goście poszli wyżej, żeby wracać po jednym niepowodzeniu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

savage pisze: 15 kwie 2019, 10:49 Panowie, jak już wczuwamy się w rolę Prezesa klubu, to pamiętajcie, że zarówno Kościuch, jak i Jamróg otrzymali przed sezonem pieniądze za przygotowanie do sezonu. Uważacie, że ktoś odda takich zawodników teraz do Unii i wyrzuci w błoto takie pieniądze? No to powodzenia...

Zastępstwo z tego co wiem będzie, całkiem ok, ale proces wyjęcia zawodnika z innego klubu musi być zaakceptowany przez: zawodnika, jego klub i PZM, a to trwa trochę czasu niezależnie czy częścią procesu jest Sady, czy Laporta.

Krytykujmy tam gdzie trzeba, ale zachowajmy trochę zdrowego rozsądku, bo to już się robi memiczne niczym "WINA TUSKA" ;)

Pozdrawiam
Pijesz pewnie do mnie i mojego pomyslu, wiec oddam. Kosciuch moze nie miec mozliwosci wypozyczenia do 1 ligi. Zgoda. Ale byc moze daloby rade to zorganizowac. Ja tylko napisalm, ze obowiazkem prezesa byloby kilka telefonow w tej sprawie, a nie zakladanie z gory, ze sie nie da. W polowie ligi okaze sie, ze sie da tylkow tedy Kosciuch wzmocni rywala np Lodz albo ROW.
Zamiast ubierac te swoje dyplomatyczne wypowiedzi Savage, to z calym szacunkiem napisz zwyczajnie prawde: To nie jest NORMALNIE zarzadzany klub. I tutaj nie ma czego pudrowac.

edit.
Czy od wykonania telefonu z zapytaniem i probami negocjacji ktos by cos stracil? Prezes ma telefon, oplacony abonament? Jak nie to mu zafunduje telegrosika i nawet podwioze do budki telefonicznej.

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

savage pisze: 15 kwie 2019, 11:12 dave B-B,

Kibice mają prawo oczekiwać - oczywiście! Co więcej - ja się nie dziwię, że ludzie są zniesmaczeni brakiem wysokich celów w tym sezonie. Natomiast wszystko powinno zawierać się w ramach logiki! Nie można krytykować Sadego za to, że nie ściągnął Jamroga na wypożyczenie, bo to niemożliwe. Podobnie jak kontrakt Hancocka i powrót Rickardssona. Unia może poszukać kogoś w II lidze lub wśród wolnych zawodników, ale nie wyciągać ludzi na poziomie Kościucha i Jamroga z Ekstraligi. Nie po to ci goście poszli wyżej, żeby wracać po jednym niepowodzeniu.

Pozdrawiam
Pytanie czy Sady chce ściągnąć kogokolwiek?
A tu nie chodzi tylko o wynik, ale też o bezpieczeństwo. Przypadki torowe naszej młodzieży w ostatnim meczu dopełniają tylko obrazu rozpaczy.
Na chwilę obecną to Mateusz to zawodnik na 3 góra 4 biegi, Dawid niestety nawet 2 to za dużo. Tak, muszą się objeżdżać ale nie kosztem odpowiedzialności za wynik całej drużyny, presji i jazdy bieg po biegu. Ktoś za to wszytko chyba odpowiada.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

j-rules pisze: 15 kwie 2019, 11:21
Pijesz pewnie do mnie i mojego pomyslu, wiec oddam. Kosciuch moze nie miec mozliwosci wypozyczenia do 1 ligi. Zgoda. Ale byc moze daloby rade to zorganizowac.
Szczerze wątpię z wielu powodów:

a) Klub z Torunia zapłacił mu za przygotowanie,
b) On sam zdecydował o jeździe w Ekstra,
c) Jest bardzo wcześnie i jeszcze może pojechać (patrząc na formę Holdera),
d) Toruń jest w dupie i na pewno nie będzie zastępował Kościucha plastronem.


Ja tylko napisalm, ze obowiazkem prezesa byloby kilka telefonow w tej sprawie, a nie zakladanie z gory, ze sie nie da. W polowie ligi okaze sie, ze sie da tylkow tedy Kosciuch wzmocni rywala np Lodz albo ROW.
Moim zdaniem dzwonienie w sprawie Jamroga i Kościucha sensu nie ma, ale ok - zadzwonić może. Tyle, że ja nie posiadam takiej wiedzy (Ty pewnie też) czy dzwonił, czy nie dzwonił :). Domyślasz się, że nie zadzwonił, ale krytykujesz go tak, jakbyś był tego pewny.
Zamiast ubierac te swoje dyplomatyczne wypowiedzi Savage, to z calym szacunkiem napisz zwyczajnie prawde: To nie jest NORMALNIE zarzadzany klub. I tutaj nie ma czego pudrowac.
Jest to klub zarządzany słabo w wielu aspektach, ale niektóre (muszę przyznać) uległy poprawie - patrz np. sprawa kontuzji Mroczki, załatwienie zabiegu, sprowadzenie rodziny... To zrobiono mega sprawnie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: darecki »

Rozumiem , pomijając abstrakcyjny pomysł telefonu w sprawie Jamroga bądź Kościucha , ze niektórzy oczekują iż prezes Każdy wykonany telefon ma meldować na stronie klubowej tak ? Zdać raport czy ktoś jest zainteresowany czy nie jest itd ... . Naprawdę nagonka na działania prezesa i zarządu obrała poziom szaleństwa ...

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

darecki pisze: 15 kwie 2019, 11:35 Rozumiem , pomijając abstrakcyjny pomysł telefonu w sprawie Jamroga bądź Kościucha , ze niektórzy oczekują iż prezes Każdy wykonany telefon ma meldować na stronie klubowej tak ? Zdać raport czy ktoś jest zainteresowany czy nie jest itd ... . Naprawdę nagonka na działania prezesa i zarządu obrała poziom szaleństwa ...
Ta nagonka jest, ale nie za nie/wykonany telefon. To za wieloletni całokształt!!!

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

Unia Tarnów 2019

Post autor: LordNarval »

darecki pisze: 15 kwie 2019, 11:35 Rozumiem , pomijając abstrakcyjny pomysł telefonu w sprawie Jamroga bądź Kościucha , ze niektórzy oczekują iż prezes Każdy wykonany telefon ma meldować na stronie klubowej tak ? Zdać raport czy ktoś jest zainteresowany czy nie jest itd ... . Naprawdę nagonka na działania prezesa i zarządu obrała poziom szaleństwa ...
Nie obrała poziom szaleństwa tylko tydzień na znalezienie jakiegojolwiek zastępstwa to dość czasu. Tu nie zaprakło lidera tylko kogoś lto dorzuci kilka punktów. Bez przesady że się nie dało. I w dodatku śmiało mógł to być obcokrajowiec

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

savage pisze: 15 kwie 2019, 11:32
j-rules pisze: 15 kwie 2019, 11:21
Pijesz pewnie do mnie i mojego pomyslu, wiec oddam. Kosciuch moze nie miec mozliwosci wypozyczenia do 1 ligi. Zgoda. Ale byc moze daloby rade to zorganizowac.
Szczerze wątpię z wielu powodów:

a) Klub z Torunia zapłacił mu za przygotowanie,
b) On sam zdecydował o jeździe w Ekstra,
c) Jest bardzo wcześnie i jeszcze może pojechać (patrząc na formę Holdera),
d) Toruń jest w dupie i na pewno nie będzie zastępował Kościucha plastronem.


Ja tylko napisalm, ze obowiazkem prezesa byloby kilka telefonow w tej sprawie, a nie zakladanie z gory, ze sie nie da. W polowie ligi okaze sie, ze sie da tylkow tedy Kosciuch wzmocni rywala np Lodz albo ROW.
Moim zdaniem dzwonienie w sprawie Jamroga i Kościucha sensu nie ma, ale ok - zadzwonić może. Tyle, że ja nie posiadam takiej wiedzy (Ty pewnie też) czy dzwonił, czy nie dzwonił :). Domyślasz się, że nie zadzwonił, ale krytykujesz go tak, jakbyś był tego pewny.
Zamiast ubierac te swoje dyplomatyczne wypowiedzi Savage, to z calym szacunkiem napisz zwyczajnie prawde: To nie jest NORMALNIE zarzadzany klub. I tutaj nie ma czego pudrowac.
Jest to klub zarządzany słabo w wielu aspektach, ale niektóre (muszę przyznać) uległy poprawie - patrz np. sprawa kontuzji Mroczki, załatwienie zabiegu, sprowadzenie rodziny... To zrobiono mega sprawnie.

Pozdrawiam
a) Ja sie domyslam, ze nie zadzwonil, tak jak ty sie domyslasz, ze Kosciuch dostal jakas niesamowita, nie do przeskoczenia sume na przygotowanie do sezonu. Kwote znasz? Na pewno cala juz dostal?
b) no zdecydowal sie na JAZDE w elidze, tylko na ten moment sobie w niej nie pojezdzi
c) wroci Holta i znowu bedzie mial pod gorke bo bedzie pierwszym do zmiany
d) Torun jest w dupie i dokladnie to robil - czyli w meczu z Lesznem zastepowal Norbiego plastronem, bo takim jest J. Holder na ten moment.
jak sie Holder ogarnie to patrz punkt wyzej.

Wszystko to jak widzisz nie jest pewne. Jesli dla kogos jest absurdalnym pomyslem, by zadzwonic do zawodnika z przedstawieniem pomyslu, wykazaniem zainteresowania - no to pozdrawiam. W polowie sezonu jak sie okaze, ze Kosciuch wzmocni ktoregos z naszych rywali to bedzie mi bardzo przykro.
Caly problem polega na tym, ze mam przeczucie graniczace z pewnoscia, ze Sady nie nadaje sie do takich wlasnie rozmow i dlatego tez nie dzwoni.
On nie umie sprzedac tego klubu sponsorom, wiec przekonanie zawodnika pewnie tez jest problemem. Nie macie chyba pojecia co to znaczy budowanie sobie relacji z zuzlowcami. Przeciez w ten sposob moznaby pomoc nawet samemu Kosciuchowi - mialby argument gdy wyladuje u Temrinskiego na dywaniku, ze jest konkretne zainteresowanie jego osoba. Moze za rok, jesli faktycznie bedziemy budowac sklad o awans (hehe, bo w rok sie sytuacja stadionu zmieni, jedzie mi tu czolg?) to Kosciuch po nieudanym sezonie w EL bylby swietna propozycja, zwlaszcza na nasz tor - i co, nie latwiej wtedy by sie z nim rozmawialo?
Lepiej miec klapki na oczach. Oczywiscie, mozna napisac, ze nie wiem czy prezes Sady gdzies dzownil czy nie, ale patrzac na jego dotychczasowe dokonania to odpowiedz jest oczywista.
Jesli dla was to absurd to zyjemy w dwoch roznych swiatach.


PS. O Jamrogu nie ma mowy. nie wyobrazam sobie za bardzo jakby mogl tu wrocic po tym jak mu beznadziejnie placono w 2018. Musi sie troche ta sytuacja wyczyscic.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

savage pisze: 15 kwie 2019, 10:49 Zastępstwo z tego co wiem będzie, całkiem ok, ale proces wyjęcia zawodnika z innego klubu musi być zaakceptowany przez: zawodnika, jego klub i PZM, a to trwa trochę czasu niezależnie czy częścią procesu jest Sady, czy Laporta.
Możesz chociaż powiedzieć: polak czy zagraniczny ?

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

Z tego co mi wiadomo to obecnie nie ma okienka transferowego wiec w grę chyba wchodzi jedynie wypożyczenie kogoś kto już gdzieś ma kontrakt warszawski ?! Pytanie czy wtedy Unia nie musi tez negocjować z klubem ewentualnego wypożyczenia ?

j-rules pomyśl przez chwile i zobacz jakim skladem jedzie Apator. Oni w skladzie maja Nizgorskiego i Ty sadzisz ze pozbeda sie jeszcze Norbiego zeby miec dwóch takich ? Holta nie jest cudotworca i patrzac na ich forme to jego powrot nie uzdrowi ich. Nie sa jednak samobojcami zeby pozbywac sie POLAKA. Ochlon chlopie bo herezje wypisujesz.

To ze slabo placono to nie jest u nas jednorazowy wybryk ale koniec koncow kase dostaja wiec krew oczami mu sie nie lała.

Nie mowie tego zeby nikogo nie brac bo w naszym wypadku plastron w skladzie to jest na prawde slabe mimo ze sezon na straty. Dla mnie opcja chociazby Marcina Rempaly nie byla by raczej droga ale zawsze to ktos kto chociaz Nowackiego moze postraszyc na trasie.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: darecki »

Dywagacje na temat telefonu , trochę ten poziom dyskusji na forum kuleje .
Prezes dzwonił , przecież potwierdził to pan Proszowski ze są po rozmowach z zawodnikami . A do kogo dzwonił to tego nie wiemy , wiec ta dyskusja to bicie piany , nie poparte argumentami ale zawsze można dowalić prezesowi bo czemu nie ... taka to mentalność większości społeczeństwa . Takie czy się stoi czy się lezy ... opierdol się należy

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

darecki pisze: 15 kwie 2019, 15:26 Dywagacje na temat telefonu , trochę ten poziom dyskusji na forum kuleje .
Prezes dzwonił , przecież potwierdził to pan Proszowski ze są po rozmowach z zawodnikami . A do kogo dzwonił to tego nie wiemy , wiec ta dyskusja to bicie piany , nie poparte argumentami ale zawsze można dowalić prezesowi bo czemu nie ... taka to mentalność większości społeczeństwa . Takie czy się stoi czy się lezy ... opierdol się należy
No sorry ale stanowisko do czegoś zobowiązuje. Prezes ponosi odpowiedzialność za swoje działania. Unia z roku na rok wygląda gorzej to się nie dziw, że pojawia się krytyka.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: darecki »

To właśnie poziom dyskusji , masakra .
Krytykujecie go ze się nie kontaktuje z zawodnikami , robicie to w poniedziałek a już w sobotę było potwierdzenie ze rozmowy zostały przeprowadzone !
Temat był telefonów do zawodników na zastępstwo , nie ogólny czy jest lepiej czy gorzej z roku na rok .
To jest właśnie krytyka dla krytyki nie konstruktywna i niezasadna .

Awatar użytkownika
dave B-B
Posty: 100
Rejestracja: 12 lis 2013, 11:00

Unia Tarnów 2019

Post autor: dave B-B »

darecki pisze: 15 kwie 2019, 16:00 To właśnie poziom dyskusji , masakra .
Krytykujecie go ze się nie kontaktuje z zawodnikami , robicie to w poniedziałek a już w sobotę było potwierdzenie ze rozmowy zostały przeprowadzone !
Temat był telefonów do zawodników na zastępstwo , nie ogólny czy jest lepiej czy gorzej z roku na rok .
To jest właśnie krytyka dla krytyki nie konstruktywna i niezasadna .
Nie panie Sady, Krytykujemy za wiele lat zaniedbań, rozmontowywanie składu, długi, degradacje, wewnętrzne kłótnie i animozje, za brak porozumienia z miastem, za brak nowych sponsorów, za żałosny marketing, za brud, smród i ubóstwo.
Tu naprawdę nie chodzi o ten telefon. Jako kibice czujemy się upokorzeni, wykorzystani, olani.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

KoNiK pisze: 15 kwie 2019, 14:09 Z tego co mi wiadomo to obecnie nie ma okienka transferowego wiec w grę chyba wchodzi jedynie wypożyczenie kogoś kto już gdzieś ma kontrakt warszawski ?! Pytanie czy wtedy Unia nie musi tez negocjować z klubem ewentualnego wypożyczenia ?

j-rules pomyśl przez chwile i zobacz jakim skladem jedzie Apator. Oni w skladzie maja Nizgorskiego i Ty sadzisz ze pozbeda sie jeszcze Norbiego zeby miec dwóch takich ? Holta nie jest cudotworca i patrzac na ich forme to jego powrot nie uzdrowi ich. Nie sa jednak samobojcami zeby pozbywac sie POLAKA. Ochlon chlopie bo herezje wypisujesz.
Holta ma polski paszport jakbys nie wiedzial. A mlody Holder nie po to zostal zakontraktowany, zeby terminowac pod nr 8 - on jest kluczem do ich wyniku. Poki sie nie ogarnie to Kosciuch bedzie w skladzie. jak sie ogarnie bedzie niepotrzebny. Uwazasz, ze to herezje? Sparta zrobila medal z Drozdzem w skladzie! Bo taka jest koncepcja skladu z mocnym 8/16. Ogladales w ogole mecz wczorajszy Apatora? Widziales jak potraktowano Kosciucha? Dzis ciag dalszy robienia z niego idioty - Fratczak stwierdza, ze Kosciuch mial wypadek i dlatego nie jechal.
On jeszcze nie wiem ,ze popelnil blad idac do Torunia, w ktorym byla taka a nie inna kocepcja skladu. Ale jego srodowisko juz mu podpowiada co dla niego moze byc lepsze.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: josef »

Po co szukać daleko przy mądrym prezesie zawodnik rezerwowy jest niezbędny , ale u nas wszystko stoi na głowie i teraz muśimy się ratować juniorami , wystarczyło aby nasz SUPER PREZES porozumiał się z Kozą po tym jak Rzeszów nie przystąpił do rozgrywek i mielibyśmy rezerwowego który byłby także straszakiem na innych zawodników którzy by słabiej jezdzili .Niestety nasz Prezesunio to bufon któremu się wydaje ze zjadł wszystkie rozumy świata i postąpił na przekór kibicom , aby pokazać kto tu rządzi .

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3721
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

josef wiem że jesteś fanem Sadego ale daj sobie siana.Kopiuj wklej,kopiuj wklej Sady,Sady,Sady.Wiemy wszyscy jaki jest.
Wszyscy wiemy że to Sady jest winny porażki z elektrykami.W tv mówili że amerykanin będzie w Tarnowie Luke Becker ?
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Zablokowany