Obrazek

I kolejka: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2579
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

I kolejka: Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: ams92 »

No to zaczynamy!

Pierwszy mecz w sezonie pojedziemy z ekipą Lokomotivu Daugavpils. Po ostatnich sparingach nastroje na forum nieco opadły, ale myślę, że trzeba je trochę poprawić w niedzielę. Obowiązkiem Unii jest ten mecz wygrać. Lokomotiv raczej nie jest już tak mocny jak kilka sezonów do tyłu. Spodziewam się wyniku w okolicach 50:40 dla Unii. Myślicie, że Ljung pod 9, a Mroczka pod 13 to dobry pomysł? Zapraszam do dyskusji.

Lokomotiv Daugavpils:
1. Timo Lahti
2. Jevgenijs Kostigovs
3. Vadim Tarasenko
4. Kasts Puodzuks
5. Andżejs Lebedevs
6.
7. Olegs Mihailovs

Unia Tarnów:
9. Peter Ljung
10. Daniel Kaczmarek
11. Artur Czaja
12. Viktor Kulakov
13. Artur Mroczka
14. Dawid Rempała
15. Mateusz Cierniak

--------------------------------------

https://sportsexpression.pl/wrozby-z-zuzla/
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 21:05 przez ams92, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: konri »

Ustawienie Mroczki pod 13 pokazuje wiarę w naszych juniorów choć na sparingach był najlepszy.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: Kibic UT »

Bardzo dobra decyzja naszego sztabu Ljung jest liderem i zaczyna mecz na dodatek jedzie z najsłabszym na teraz zawodnikiem bo Kaczmarek najgorzej wyglada widać że ma problemy z naszym torem,więc na Szwedzie będzie spoczywało zdobywanie trójek i utrzymywanie wyniku a Mroczka jest krajowym liderem drużyny i śmiem twierdzić że razem z Ljungiem będa ciagnać ta ekipę juniorów na tle 1 ligi mamy najlepszych.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: Todd Wiltshire »

Też uważam, że zestawienie składu jest optymalne. Liga jest wyrównana i ciężko będzie nam wygrywać na wyjazdach, więc warto mocno punktować u siebie. 50:40 uznałbym za bardzo dobry wynik, wszystko ponad to już będzie duży sukces.

Bardzo dobrze, że Mateusz Cierniak jedzie pod 15, to znaczy, że dostaje biegi 2,4,8, po 8 biegu może kogoś zastąpić. Jestem ciekawy jego występu, w końcu dla niego i Dawida będzie to debiut ligowy w barwach Jaskółek. Skład mamy bardzo fajny, z tymi juniorami można patrzeć z optymizmem na przyszłość, dodatkowo kilku naszych wychowanków lub zawodników mocno związanych z klubem jeździ w niezłych klubach. Chętnie by się ich ponownie ściągnęło gdyby udało się awansować. Niestety wydaje mi się, że promocja żużla u nas kuleje, co nie może też dziwić. Ciężko dobrze sprzedać produkt na tym obskórnym, starym, rozlatującym się stadionie.

Dlatego w tym sezonie będę starał się myśleć głównie o aspektach sportowych, bo liga, mimo ze to tylko zaplecze ekstraligi, będzie bardzo ciekawa. Gdybym dalej rozmyślał nad tym co się dzieje przed i po tym pięknym ryku silników, już pewnie nie pojawiałbym się na stadionie.

Ja obstawiam 52:38 co uważam będzie mega wynikiem i super kopniakiem do przodu. Miejsce Unii jest w ekstralidze!

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: j-rules »

Mialem inna koncepcje zestawienia skladu, ale z tak beznadziejnym Danielsem to chyba nic lepszego sie wymyslic nie da.
Bardzo sie obawiam pary Czaja-Kulakov.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: the_naturat »

A jak tam sytuacja Dawida Rempały po tym dzwonie w Krakowie? Nadaje się do jazdy chłopak ?

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: konri »

the_naturat pisze: 29 mar 2019, 7:56 A jak tam sytuacja Dawida Rempały po tym dzwonie w Krakowie? Nadaje się do jazdy chłopak ?
Skończyło się na potluczeniach i się rehabilituje, ma wystąpić.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

KoNiK
Posty: 2076
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: KoNiK »

j-rules pisze: 29 mar 2019, 7:49 Mialem inna koncepcje zestawienia skladu, ale z tak beznadziejnym Danielsem to chyba nic lepszego sie wymyslic nie da.
Bardzo sie obawiam pary Czaja-Kulakov.
Wiem że nasi nie są w jakiejś mega formie ale patrząc na historię dokonań na naszym torze, Tarasienki, Lahtiego czy Puodzuksa to my sie nie możemy ich obawiać. Jedyny ktory tu moze nam zagrozic to Lebiediew. Juniorka troche objezdzona na naszym torze poprzez te wszystkie rundy DMPJ ale nie widze tutaj innej mozliwosci jak wygrana z perspektywą na bonus.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: j-rules »

Wiesz, zarowno Lahti jak i Tarasienko zrobili w zeszlym roku spory postep.
Wg mnie zeby realnie myslec o bonusie to nie mozemy im dac wyjsc z 36 pkt.
Dauga u siebie bedzie bardzo mocna.

Todd Wiltshire
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2018, 9:57

I Kolejka Nice I.LŻ: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.,14:30)

Post autor: Todd Wiltshire »

Juniorzy Lokomotivu zrobili na mnie wrażenie w zeszłym roku kiedy byłem na DMPJ u nas w Tarnowie. Mogą pokazać pazur. Co do reszty, zgadzam się z Konikiem. Może nasi na sparingach nie pokazali siły, ale Lokomotiv powinniśmy „pyknąć”.

Pogoda też nie planuje zrobić nam niespodzianek. Ciekaw jestem frekwencji ;)

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: greexaal »

Będzie transmisja w jakimś radiu? Jestem w Krakowie i nie dam rady być na meczu... W tv inny dają o 14:30
..::SPEEDWAY::..

Waldinho
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2019, 13:33

Miejsce siedzące na trybunie

Post autor: Waldinho »

Halo mam pytanko
Czy zakupiony bilet na trybunę w sektorze D
Obowiązują miejsca numerowane czy można siedzieć gdzie jest wolne

Kiker
Posty: 216
Rejestracja: 29 wrz 2009, 7:13
Lokalizacja: Ilkowice

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: Kiker »

Dalej uważacie że to jest skład na awans. No ale ja się nie znam.

kapecfc
Posty: 751
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: kapecfc »

Ale męczarnie hehehe ściągać Jamroga z Wrocka jako straszaka

fertilizer
Posty: 167
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:21
Lokalizacja: onatakablada

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: fertilizer »

Kiepsko z dupskiem,zapowiedz pierwsza...
"It ain't over 'til it's over."
Yogi Berra

steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: steward »

Witam wszystkich w nowym sezonie. Nie wiem jak to wyglądało na stadionie ale taki wynik przed meczem brałbym w ciemno.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: j-rules »

No i jak tam Lahti i Tarasienko? Fajnie nie?

Nasi juniorzy jezdza na wigry 3.
Czaja jest beznadziejny i jak zwykle przeszkadza koledze z pary a rywalowi robi miejsce.
Kaczmarek musi jezdzic z pierwszego pola, bo inaczej jest lipa.

Szeroka chodzi a kilku panow caly czas po kredzie...

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: 4evern »

Niedawno pisalem ze łotysze to kandydat do finalu ligi. Po dzisiejszym meczu jestem pewny ich wystepu w p-o. U nas szybka weryfikacja mozliwosci. Po ostatnim memoriale Krystiana stwierdzilem ze mlody Cierniak zbawicielem nie bedzie. Paradoksalnie mysle ze jemu jak i reszcie druzyny moze isc lepiej na wyjazdach. No moze Arturow bym w to nie wliczal bo obaj zaliczyli falstart. Jeszcze do Mroczki bym sie nie przypierdzielal ale Czaja byl dzis tak slaby ze rece opadają. O akcji w ktorej blokuje swojego kiedy jedziemy na 5:1 nie wspomne. Na plus daniels bo jego jazda przed sezonem optymizmem nie wiala chodz piszeny przeciez o dwukrotnyn mistrzu Polski juniorow. Kulakov to gosc ktorego trzeba trzymac jak najdluzej bo bedzie z niego zawodnik. Ljung jak na lidera przystalo druzyne uratowal. Do przemeblowania sklad bo w tym ukladzie marnujemy potencjal i otwueramy slabe punkty na cios K. O. A tych u nas nie brakuje jak widac

MajorKupricz
Posty: 62
Rejestracja: 09 kwie 2018, 11:56

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: MajorKupricz »

Jak w programie zobaczyłem obsadę 12 biegu, to mi się ciepło zrobiło. Czaja dostał najkorzystniejszy numer startowy, a jeździł jak patałach. Przez pół okrążenia nie potrafi spojrzeć przez ramię kto za nim jedzie. A najbardziej w dół ciągnie nas.... Jacek Rempała. Mateusz stał w miejscu, Dawid to chyba na 250cc jechał. Jamrog też chyba na jego silnikach przed sezonem stracił już miejsce w składzie Wrocka.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: j-rules »

No, ale obsada 12 biegu byla znana po ogloszeniu skladow...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: Kibic UT »

Mecz wygrany ale po męczarniach ale dwa punkty sa za dużo dzisiaj mieliście dziur,ale za to Kaczmarek fajnie pojechał pierwsze koty za płoty,aczkolwiek Kułakow z Czaja nie moga razem jeździć bo widać że kompletnie się nie rozumieja.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: konri »

4evern pisze: 31 mar 2019, 17:11 Niedawno pisalem ze łotysze to kandydat do finalu ligi. Po dzisiejszym meczu jestem pewny ich wystepu w p-o. U nas szybka weryfikacja mozliwosci. Po ostatnim memoriale Krystiana stwierdzilem ze mlody Cierniak zbawicielem nie bedzie. Paradoksalnie mysle ze jemu jak i reszcie druzyny moze isc lepiej na wyjazdach. No moze Arturow bym w to nie wliczal bo obaj zaliczyli falstart. Jeszcze do Mroczki bym sie nie przypierdzielal ale Czaja byl dzis tak slaby ze rece opadają. O akcji w ktorej blokuje swojego kiedy jedziemy na 5:1 nie wspomne. Na plus daniels bo jego jazda przed sezonem optymizmem nie wiala chodz piszeny przeciez o dwukrotnyn mistrzu Polski juniorow. Kulakov to gosc ktorego trzeba trzymac jak najdluzej bo bedzie z niego zawodnik. Ljung jak na lidera przystalo druzyne uratowal. Do przemeblowania sklad bo w tym ukladzie marnujemy potencjal i otwueramy slabe punkty na cios K. O. A tych u nas nie brakuje jak widac
Jak jeszcze dojdzie Baran za Kostygowa to już w ogóle bardzo mocny zespół.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: 4evern »

O widzisz. Zapomnialem o tym napisać, bo przy rozpisce przed podaniem składów miałem go pod 2 i wyszła z tego drużyna bez słabego punktu. Dlaczego Baran nie pojechał?

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: TKM »

Miałem pojechać po Sadym i tym całym bałaganie, ale odpuszczam. Lepiej sobie pojechać gdzieś i spędzić fajnie czas.
Widzę, że zawodnicy wzięli sobie słowa prezesa do serca, że jedziemy o nic w tym sezonie, i pojechali jak pojechali. Przetłumaczcie jeszcze tą informację Ljungowi bo on jako jedyny po polsku nie gada.
Róbcie dalej sprzęt u Rempały .
Dajcie znać jak będziecie jechać o coś.

pit22
Posty: 138
Rejestracja: 25 lip 2009, 10:23
Lokalizacja: Tarnów

I kolejka: UNIA TARNÓW - Lokomotiv Daugavpils (31.03.2019, 14:30)

Post autor: pit22 »

A mnie się podobało. Dużo walki, wynik trzymany na styku do końca i szczęśliwe zakończenie. Nasi juniorzy wiadomo debiut i pełno w gaciach. Na plus Peter, Wiktor i mimo wszystko Kaczmarek. Nie ma co robić gównoburzy po jednym meczu. Polecam niektórym wyluzować będzie się lepiej oglądało kolejne mecze.

Zablokowany