Obrazek

Sprawy organizacyjne

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

W temacie "EŻ, 1LŻ, 2LŻ - wyniki i klasyfikacja" podane są wyniki 17 kolejki finałowej typowania ligowego.

Gratulacje Aris za wygranie typera ligowego 2018. Typy w ostatniej kolejce dały ci zwycięstwo w ogólnej klasyfikacji.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w typowaniu.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

W temacie "SGP - wyniki i klasyfikacja" są podane wyniki ostatniej 10 rundy SGP.

Gratulacje Seba44 za wygranie typera SGP.
Widać że dostałem zadyszki w ostatnich typowaniach, a Ty wręcz przeciwnie, uzyskałeś bardzo dobre wyniki, które dały Ci zwycięstwo w typerze SGP. Jeszcze raz gratuluję.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w typowaniu SGP.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

Wszak do rozpoczęcia sezonu jest jeszcze trochę czasu, ale jestem zmuszony obudzić temat typera.

Zakładam, że tak jak w poprzednich sezonach nadal będzie grono forumowiczów chcących uczestniczyć w tych typowaniach, to obawiam się że może być problem z prowadzeniem typera przez moją osobę.
I nie jest to problem typu nadmiaru obowiązków, ograniczonego czasu, czy też opieki nad małymi dziećmi itp. Problem jest innego pokroju.

Dlatego pytam obecnych uczestników typera oraz ewentualnie tych, którzy zaczną typowanie w tym sezonie, czy jest ktoś chętny na przejęcie prowadzenia typera ligowego i typera SGP?

Jest jeszcze trochę czasu do początku sezonu i ewentualny nowy prowadzący miałby czas na zredagowanie własnego regulaminu jeżeli ten obowiązujący do tej pory nie będzie mu pasował, oraz na przygotowanie się aby nie miał takich niespodzianek jak ja w pierwszym sezonie prowadzenia typera.
Nadmieniam że nadchodzący sezon nie będzie taki łatwy do prowadzenie typera ligowego (tak jak i ubiegły nie był) ze względu na różne terminy rozgrywek lig, jak i różne terminy rozgrywek już w samych ligach, gdzie spotkania jednej kolejki będą dzielone na kilka terminów. Jest to jednak do ogarnięcia, co pokazał miniony sezon.

Jeżeli natomiast nikt nie zdecyduje się na prowadzenie typera, to pewnie będę osobiście kontynuował rozpoczęte przed kilku laty "dzieło", ale mogę nie być gwarantem sprawnego i terminowego wywiązywania się z tych obowiązków. Wszystko będzie zależało, jak się potoczą pewne osobiste sprawy wokół mojej osoby. Na obecną chwilę pewnie bym podołał wyzwaniu, ale nie wiem co będzie za 3 miesiące, za pół roku, czy też pod koniec sezonu. Jednym słowem może być dobrze, ale również może być kiepsko.
Na pewno nie mogę zagwarantować, że wyniki ukazywałyby się tak systematycznie jak do tej pory, a już wręcz źle by to wyglądało, gdybym nie miał dostępu nawet do laptopa. Nie zakładam aż tak czarnego scenariusza, ale ... no właśnie jest to ale.

Tak pokrótce przedstawiłem problem typowania w nadchodzącym sezonie i czekam co na to forumowicze, którzy chcą nadal typować ligę i SGP, oraz tak jak wcześniej wspomniałem, ci którzy chcą w bieżącym sezonie dołączyć do tego grona.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

Widzę że nie ma odzewu na mój styczniowy post, ale muszę przyznać, że moja sytuacja pogorszyła się w stosunku do tej styczniowej.
Mimo wszystko wrzucę nowe/stare regulaminy zmodyfikowane terminarzami, tak że wszystkie kolejki ligowe, a jest ich 18, są oznaczone datami.
Tematy z wynikami i klasyfikacją nie będą zamknięte jak w poprzednich sezonach, tak żeby w razie czego ktoś inny mógł podsumować kolejki i rundy SGP.
Założę również temat 1 kolejki, ale bez godziny sobotniego spotkania 2LŻ, tak ze jeżeli bym nie mógł nanieść korekty do czwartku 28 marca, to proszę któregoś z moderatorów na wprowadzenie tej sobotniej godziny lub godziny niedzielnej, jeżeli by niedzielne spotkania miały jakąś wcześniejszą.

Trzymajcie za mnie kciuki!

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

Ustalone są czasy zakończenia typowania 1 kolejki 1LŻ i 2LŻ.
Sobotnie typowanie kończymy o godz. 15:15, a niedzielne o godz. 14:00 ze względu na wcześniejszą porę rozegrania spotkania w Krakowie z 2LŻ.

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

Sprawy organizacyjne

Post autor: WaluS »

Po odwołaniu niedzielnego spotkania Kraków - Piła powracamy do zakończenia niedzielnego typowania na godz. 14:30.

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2574
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Sprawy organizacyjne

Post autor: ams92 »

Witam.
Czy po stronie forumowiczów jest jakaś wola kontynuacji typera?
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Sprawy organizacyjne

Post autor: lolek69 »

Jak najbardziej tak. Pomimo tego co się wydarzyło sądzę że można. Kwestia tego kto by się chciał tym zająć.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
zbylpowrócił
Posty: 195
Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46

Sprawy organizacyjne

Post autor: zbylpowrócił »

Proponuję zebrać odpowiedzi w formie ankiety.
https://www.strawpoll.me/17740427

Awatar użytkownika
ams92
Posty: 2574
Rejestracja: 23 lip 2009, 12:16
Lokalizacja: Nagawczyna/Kraków
Kontakt:

Sprawy organizacyjne

Post autor: ams92 »

Miałem myśl, żeby kontynuować typera, ale po głębokim zastanowieniu, chyba jednak nie dam rady. Nie ma się co podpalać i obiecywać. Jak sobie to policzyłem, wymagałoby to zbyt dużo czasu, tym bardziej szacunek, co robił dla nas wszystkich Ś.P. WaluS. Choć pewnie miał już swój dobry system opracowany.
Ale, deklaruję już dzisiaj, że bliżej Grand Prix, utworzę typera tego właśnie cyklu. Chociaż tam się będziemy bawić, a do ligi może kiedyś wrócimy? ;)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.

Awatar użytkownika
PrzemczaN
Posty: 5292
Rejestracja: 22 lip 2009, 15:30
Lokalizacja: Tarnów

Sprawy organizacyjne

Post autor: PrzemczaN »

Za czasów kiedy ja to organizowałem, miałem napisany program. Dane trzeba było wprowadzać, ale liczyło już samo. Programu już jednak nie posiadam, czasu również, ale po prostu gdyby ktoś to jednak rozważał, to taki program zawsze może ułatwić. Piszę po prostu w kontekście pomysłu.
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023

Zablokowany