Treningi

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu.
TKM

Treningi

Post autor: TKM » 22 mar 2019, 21:43

Aż ciężko coś napisać...
Z najsłabszą drużyną Eligii nie istniejemy. Praktycznie wszyscy zawiedli, nawet Mroczka, którego objeżdżali na trasie.
Obie drużyny nie trenowały za wiele, ale zawody w końcu na naszym torze.
Jakby Lublin nie wycofał Ruska i Miesiąca to by jeszcze wynik gorszy był.
Nikt nie jechał z błyskiem, wszyscy wolni. Coś czuje, że sprzęt u Rempały robioną, żeby zaoszczędzić, albo mają podejście do sezonu takie jak klub. Jedziemy o nic, więc szkoda się starać. Jak dostaniemy od Długopisa to tu będzie chodzić 1000 przydupasów Sadego.
Na stadionie nic się nie zmieniło. Śmieci, brud i syf. Sady czeka, aż Ciepiela wyśle ekipę sprzątającą. Nie dziwię się, że miasto daje takie śmieszne dotacje i nie robi wiele w kierunku budowy stadionu.

Awatar użytkownika
Pablo30

Treningi

Post autor: Pablo30 » 22 mar 2019, 22:56

wynik i styl nie napawaja moze optymizmem ,porazki na wlasnym torze z Miesiacem czy Lampartem ,dla mnie to jedynie Mroczka i juniorzy pojechali dzis na przyzwoitym poziomie ...na szczescie to tylko 1 sparing wiec niema co wyciagac wnioskow
a co do "otoczki" to zgodze sie z przedmowca ,syf kila i mogila na tym stadionie o kiblu nie wspomne w ktorym trzebabylo sie skupic aby sie nie wywrócil
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Treningi

Post autor: Greg-Tarnów » 22 mar 2019, 23:05

TKM pisze:
22 mar 2019, 21:43
Coś czuje, że sprzęt u Rempały robioną, żeby zaoszczędzić, albo mają podejście do sezonu takie jak klub. Jedziemy o nic, więc szkoda się starać. Jak dostaniemy od Długopisa to tu będzie chodzić 1000 przydupasów Sadego.
Na stadionie nic się nie zmieniło. Śmieci, brud i syf. Sady czeka, aż Ciepiela wyśle ekipę sprzątającą. Nie dziwię się, że miasto daje takie śmieszne dotacje i nie robi wiele w kierunku budowy stadionu.
Jak ja nie lubię tego narzekania.Lamparty też robią silniki u Jacka.Co do samego meczu Czaja starty ma dobre na trasie gorzej.Ale się ogarnie.Kułakow i Kaczmarek przed nimi praca,praca i jeszcze raz praca.Ostatnie ich biegi już były lepsze.Mroczka na duży plus jak przegrywał to po walce na trasie z Łagutą i Michelsen.Ljung to wiadomo na swoim poziomie.Juniorzy Dawid i Mateusz bardzo dobrze.Wiadomo że zawodnicy testowali sprzęt.Kaczmarek tego sporo przewalił.Co do stadionu ktoś wybrał ciecia Ciepiele i mamy obraz nędzy i rozpaczy.Kibice Unii też by się mogli nauczyć przychodzić punktualnie na mecz.Dlaczego się przedłuża rozpoczęcie janusze nie mieli czasu wcześniej przyjechać.Co wy chcecie o tych zawodników co mamy.Kogo miał Sady kupić Hancocka.To jest pierwsza liga i ten skład wystarczy.
Pozdrawiam

Kibic UT

Treningi

Post autor: Kibic UT » 23 mar 2019, 6:57

TKM pisze:
22 mar 2019, 21:43
Aż ciężko coś napisać...
Z najsłabszą drużyną Eligii nie istniejemy. Praktycznie wszyscy zawiedli, nawet Mroczka, którego objeżdżali na trasie.
Obie drużyny nie trenowały za wiele, ale zawody w końcu na naszym torze.
Jakby Lublin nie wycofał Ruska i Miesiąca to by jeszcze wynik gorszy był.
Nikt nie jechał z błyskiem, wszyscy wolni. Coś czuje, że sprzęt u Rempały robioną, żeby zaoszczędzić, albo mają podejście do sezonu takie jak klub. Jedziemy o nic, więc szkoda się starać. Jak dostaniemy od Długopisa to tu będzie chodzić 1000 przydupasów Sadego.
Meczu nie wygramy kur** po jednym sparingu wyciagać wnioski,temat stadionu ile to już było wałkowane taka władzę sobie wybrali Tarnowianie widocznie im to pasuje Lublin 4 mln z miasta na żużel plus budowa nowego obiektu,Tarnów obiecanki cacanki a stadion dalej bez zmian i kwota 45 tyś ja pier**** co z takimi pieniędzmi zrobić.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

j-rules

Treningi

Post autor: j-rules » 23 mar 2019, 10:59

No, ale kolega TKM ma racje. PRzeciez trenowali kilka dni przed tym sparingiem. Wiadomo, ze wynik to nic, ale sama jazda FATALNA. Kulakov beznadziejny dobor sciezek, nawet jak jechac z przodu w drugiej fazie meczu to jechal srodkiem toru gdzie wyslizgane i mijali go jak chcieli. Czaja cieniutki. Mroczka gwiazdor z pretensjami do Laguty. Kaczmarek dramat- wisi na kierownicy i wolny jak na motorynce.

Sam Ljung i Cierniak to za malo. Dawid Rempala na jakims zlomie jezdzil.

Niechciany Mikkel porobil naszych jak chcial i slusznie nawet sie za Mroczka nie obejrzal po biegu jak z nim wygral. Mowilem ze ten zaowndik to przyszlosc i bedzie z niego solidny jezdziec, ale Sady sie na zuzlu NIE ZNA.

Nie wiem tez po co Konieczny trenuje zuzel, absolutnie mija sie z to z celem. Zdrowiej mu bedzie grac w pilke. I taniej. I przyjemniej.

Ja rozumiem, ze mozna przegrac z Laguta, Mikkelem czy Lambertem - bo to bardzo wysoki poziom zuzla, ale lali nas jak chcieli Lamparty i Miesiac.

A co do organizacji - Kto to wymyslil, ze malolat musi wejsc SAM osobna bramka a rodzic osobno z biletem za sciana? Przeciez to jest debilizm.
Bylem swiadkiem jak sie mlody zestresowal o co nie trudno jak sie ma przed soba przyjazna facjate ochroniarza az sie tata musial cofnac, i jakos mu przegadac zeby przeszedl sam. DEBILIZM. Sport rodzinny.

A jest jeden plus. Czyste ławki. Brawo. Szkoda, ze werwy w srpzataniu zabraklo by chcoiaz przetrzec krzeselka na wylaczonej trybunie, bo straszy na kilometr.

Awatar użytkownika
Ghoulski

Treningi

Post autor: Ghoulski » 23 mar 2019, 15:18

Niby drugi SPARING, ale z DRUGOLIGOWCEM, a Czaja przegrywa z Hlibem (10 lat przerwy od żużla) i z duńskim młokosem :roll: Ciśnie się na klawiaturę tylko jedno - DRAMAT. Chociaż z drugiej strony jaśnie panujący może odetchnąć z ulgą - awans nam nie grozi :roll:
"Vincere non è importante, è l'unica cosa che conta"

4evern

Treningi

Post autor: 4evern » 23 mar 2019, 16:25

Kaczmarek jest dwukrotnym mistrzem Polski juniorów i uczestnikiem GP? .........

Awatar użytkownika
konri

Treningi

Post autor: konri » 23 mar 2019, 16:36

Jeden z faworytów do awansu Orzeł przegrywa w Opolu więc rozliczajmy drużynę po pierwszym meczu a nie okresie przygotowawczym, ja do tych obu meczów nie przywiązuje żadnej wagi.

Awatar użytkownika
ams92

Treningi

Post autor: ams92 » 23 mar 2019, 18:00

Nie traktujcie aż tak serio tych sparingów... Pierwszy mecz da pierwsze odpowiedzi, ale też nie zgodzę się z tym, że już wtedy trzeba rozliczać drużynę. Drużynę można rozliczać pod koniec sezonu. No dobra... w połowie. Jak już wiadomo mniej więcej, co i jak. Nie jesteśmy faworytem ligi i nie mieliśmy nim być. Możemy, ale nie musimy sprawić niespodziankę. Niespodzianką będzie pierwsza czwórka na koniec sezonu i wszystko wyżej. I wciąż uważam, że jest to możliwe. Wpadanie w dramaty i panikę po dwóch pierwszych testmeczach ... no nie. Nie warto :P
"Blue tomorrow" - Widząc świat na niebiesko.

http://www.sportsexpression.pl

wejss

Treningi

Post autor: wejss » 23 mar 2019, 20:40

Po zakontraktowaniu zawodników na sezon 2019 byłem spokojny i w ciemno obstawiałem finał. Po dwóch sparingach jestem w ciężkim szoku i nie przypominam sobie żeby Krosno nawet w sparingu z nami wygrało. Kaczmarek jest niesamowicie wolny. Dużo pracy go czeka nad osiołkami. Kułakowa miałem za lidera obok Ljunga a jest dramat. Czaja niestety według mnie równia pochyła. Chłopak się zatrzymał i ciężko powiedzieć jak mu pomóc. Gwiazdor z Grudziądza coś jedzie ale to tylko amator, 14 imprez w roku i do domu. Ogólnie po sparingach jestem totalnie zawiedziony. Oby to były testy sprzętu i pierwsze ślizgi bo na wstępie będzie wpier... od Dyneburgów.

fan ut

Treningi

Post autor: fan ut » 23 mar 2019, 21:03

Odnośnie dzisiejszego sparingu to dramat z formą i sprzętem Kaczmarek wolny jak flaki z olejem starty słabe sylwetka taka jakby dopiero ze szkółki wyjechał dużo pracy przed nim Czaja jak wygrał start to jeszcze jako tako ale wystarczy że go ktoś zaatakował to cienko to wyglądało dużo pracy sprzęt bardzo wolny ,Kulakov chyba najbardziej waleczny dzisiaj starty musi poprawić na trasie nieźle tylko ostatni bieg wtopa ogólnie ok Mroczka tylko jeden bieg wygrał więcej nie jechał może myśli że jest mistrzem świata i nie musi trenować jakoś po tych dwóch treningach tak do końca nie jestem przekonany że nie musi już trenować Cierniak trzy biegi wygrał ale wydaje mi się że jako młody powinien przynajmniej jeszcze jeden bieg pojechać żeby nabierać doświadczenia jazda na plus bardzo ładnie Rempała ambicja i zadziorność jest ale powinien płynnie łuki pokonywać stary poprawić i będzie pociecha z niego Konieczny szkoda czasu na niego zero walki ,startu nie potrafi nikogo objechać na swoim torze lepiej nich idzie na ryby .Nadchodzący tydzień to nasze asy powinni spędzić na torze żeby nie było kompromitacji z długopisami

4evern

Treningi

Post autor: 4evern » 23 mar 2019, 21:04

Lebediew, Poudzuks, Baran, Lahti, Tarasienko + mocni juniorzy.
Skład bez dziur bo kazdy z nich coś u nas kiedys ujechał. Przy obecnej dyspozycji to tylko Ljung , Mroczka i Cierniak nawiązują walke. Brakuje zawodnika żeby wygrac ten mecz do ktorego został tydzien czasu. Nie wierze w cudowne uzdrowienie.

kapecfc

Treningi

Post autor: kapecfc » 24 mar 2019, 1:58

Nie porównujmy nas do Łodźi gdyż oni jechali rezerwami w Opolu .Problemy są bo silniki na trasie Rempały są mega słabe!!! Ale też tor jest nie pod nas tylko dla wszystkich taki sam ,zauważyłem też że mamy problem z walką w pierwszym łuku przegrywamy i to znacznie większość naszych zawodników już tam biegi przegrywali bo rozprowadzani byli jak dzieci . Optymalne ustawienie to 1.Kaczmarek 2.Klakow 3.Mroczka 4.Czaja 5.Ljung 6.Rempała 7.Cierniak

TKM

Treningi

Post autor: TKM » 24 mar 2019, 10:28

Kibic UT powiedz mi co ma władza do utrzymania czystości stadionu? Ja nie pisałem że stadion jest stary tylko że jest syf, a za to nie odpowiada Ciepiela tylko Sady. Nie każdy stary samochód musi wyglądać jak złom i tu jest podobnie. Gdyby był najemca fair to dbałby o stadion i utrzymywał go w czystości. A Sady jak typowy pisiur myśli, że władza da i posprząta bo mu się należy. Tylko za co pytam bo nie wiem? Za zniszczenie złotej drużyny? Za rozstanie z najlepszym trenerem? Za odejście większości sponsorów? Za narobienie długów? Za najeżdżanie na poprzednią władzę? Za co jeszcze?
Jedyna rzecz jaka się w tym klubie rozwinęła to jest? Hm..... Jak myślicie?
Dobrze myślicie! Sady się rozwinął! finansowo, bo intelektualnie to nie. Działka, dom , samochody. Na to nie brakuje kasy, ale na zawodników już tak. Podejrzewam, że rada nadzorcza podobnie. Tam by sie przydała dobra kontrola za ostatnie 5 lat, na co idzie kasa.
Władze miasta widzą co się dzieje i stąd niskie dotacje i ociąganie się z budową.
Muszą się zmienić ludzie w klubie i dopiero coś ruszy.
Ja nie kupuje bajki, że nie ma kandydatów na prezesa i członków rady nadzorczej. Cały czas powtarzam. Pokażcie i ogłoszenie sprzedaży udziałów.
Tam jest podobne bagno jak było w Zielonej Górze z udziałami tylko tam jest inna liga finansowa. Zrzutka dla tych Panów po pół miliona to nie problem. Trzeba to dają. Jakoś się w końcu dogadali, bo wiedzą, że kibice by ich w Zielonej zlinczowali.
A tutaj jest patologia i zabawa za pieniądze Azotów, bo tu większość to gołodupce.

Obecna drużyna to zlepek jakichś emerytów do tego na sprzęcie od Rempaly, któremu wychodzi jeden silnik na 10. Zobaczymy co będzie z Długopisem.
Ja rozumiem, że można przegrać, ale o długość motoru, a nie o 50 czy 100m i to z kim ? MIesiącem czy Lampartem, albo z innym Lambertem, który pierwszy raz na nasz tor przyjechał. Śmiech. Na Krośnie nie byłem, ale wynik mówi wszystko. Hlib - 10 lat nie jeździł he he.

j-rules

Treningi

Post autor: j-rules » 24 mar 2019, 10:34

Skorja robil co chcial....

Tez mam wrazenie, ze druzyna sie opiera w 99% na silnikach Rempaly i one nie jada. Ale moze to byly tylko testy.
Czaja juz w tym sezonie ma na koncie kilka "mijanek" - chyba idzie po rekord...

Salvatore Savastano

Treningi

Post autor: Salvatore Savastano » 24 mar 2019, 10:55

j-rules pisze:
24 mar 2019, 10:34

Tez mam wrazenie, ze druzyna sie opiera w 99% na silnikach Rempaly i one nie jada. Ale moze to byly tylko testy.
Nie jadą ? Smektała temu przeczy.

skalpel

Treningi

Post autor: skalpel » 24 mar 2019, 14:20

Wie ktoś czy jest może dziś trening?

Awatar użytkownika
konri

Treningi

Post autor: konri » 24 mar 2019, 15:22

Salvatore Savastano pisze:
24 mar 2019, 10:55
j-rules pisze:
24 mar 2019, 10:34

Nie jadą ? Smektała temu przeczy.
Warto dopisać, że Maksiu Drabik też zaufał Jackowi :)

j-rules

Treningi

Post autor: j-rules » 25 mar 2019, 8:05

No jesli w tych sparingach fury jechaly, no to chyba ogladalem co innego.

fan ut

Treningi

Post autor: fan ut » 25 mar 2019, 11:45

Wiadomo coś czy nasze asy mają zamiar objechać jeszcze jakiś sparing w tym tygodniu typu rewanż w Lublinie lub Krośnie . Na chwilę obecną to wszyscy nie są w optymalnej dyspozycji a sprzęt to już mają na poziomie II-ligi . Coś mi się wydaje że z długopisami w niedzielę może być horror do ostatniego biegu .Baran i Proszowski muszą cisnąć na jakiś sparing i treningi , no tak tylko Sady powiedział że nie ma ciśnienia na awans to po co się wysilać nie ma parcia na dobry wynik i to ma być mobilizacja zarządu żenada :lol:

Awatar użytkownika
shrek

Treningi

Post autor: shrek » 25 mar 2019, 12:24

Sparingi pokazały że z formą jest średnio ,Mroczka wygląda w miarę oki,Ljung też ,młody Cierniak również.Rempała to jeszcze melodia przyszłości ,jak będzie robił 2-3 pkt na mecz,będzie oki.Czaja widać że grzał lawę w Rybniku,Kułakow powinien sie ogarnąć,Kaczmarek ? nie wiem co o tym myśleć.Jego jazda wygląda dość kwadratowo ale poczekajmy do meczu.Czasu nie ma za wiele zatem,trenować ,głównie starty ,bo to najważniejszy element.Odnośnie prezesa i stadionu nie ma co sie łudzić nic nie będzie,mydlenie oczu i tyle.W Tarnowie oprócz garstki kibiców,nikt nie chce żużla.Mozemy narzekać ,wk...wiać się i tyle ,prezydent nie da funta kłaków na stadion ,a przetargi heheh to juz śmiech przez łzy.

Awatar użytkownika
guzik

Treningi

Post autor: guzik » 25 mar 2019, 12:44

max co będzie to ze dwa treningi w Tarnowie, o ile pogoda pozwoli. Na żadne wyjazdowe sparingi nie ma hajsiwa po prostu.

Salvatore Savastano

Treningi

Post autor: Salvatore Savastano » 25 mar 2019, 13:29

guzik pisze:
25 mar 2019, 12:44
max co będzie to ze dwa treningi w Tarnowie, o ile pogoda pozwoli. Na żadne wyjazdowe sparingi nie ma hajsiwa po prostu.
To niech autobusem jadą. Zrzucą się na paliwo. Będzie dużo taniej.

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów

Treningi

Post autor: Greg-Tarnów » 25 mar 2019, 18:34

Panowie poczekajmy z oceną zawodników do meczu z Długopisami.Za nami dwa sparingi każdy z chłopaków, może teraz wyciągnąć stosowne wnioski.Posprawdzali silniki od tego są test mecze,kiedy to mają zrobić w czasie meczu ?
krótkie wypowiedzi naszych asów po sparingu z Krosnem.
http://www.rdn.pl/sport/przegrany-spraw ... mi-zdjecia
Pozdrawiam

misiek80

Treningi

Post autor: misiek80 » 25 mar 2019, 22:01

Czytajac te wasze komentarze dochodzę do wniosku ze jaki klub tacy tez jego kibice.pozdrawiam

ODPOWIEDZ