Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Szkoda, że w niedzielę tego sparingu nie będzie, bo cholera im bliżej sezonu tym większy głód żużla. Ciekawe jak będą wyglądać pary w tym sezonie. Chciałbym żeby w jednej parze pojechał Kułakow z Mroczką. Oczywiście prowadzącym parę miałby być Rosjanin. I żeby Wiktor został objawieniem ligi i żeby trzaskał pkt co mecz. I żeby tym samym pokazał byłemu trenerowi B. kto jest lepszy i powinien jeździć cały sezon w Ekstra. Wszyscy wiemy Jak zawodowiec ekstraligowiec Artur M. jest obłożony jazdą, ileż to biedny zawodów ma w sezonie. Niech wypoczywa i lepiej nie wywierac na nim presji prowadzącego parę. Drugą parę niech tworzy Daniel z drugim Arturem. Trzeba młodemu dać szansę, pokazać że wszyscy w niego wierzą. No i oczywiści el kapitano z juniorem. Jeżeli żadnych upadków nie będzie, taśm czy innych defektów to uważam, że para Ljung-Cierniak będzie najsilniejsza parą w lidze. Dobrze, że cała uwaga skupi się na Mateuszu. Niech Dawid spokojnie pracuje, zbiera doświadczenie, bo w następnym sezonie na nim oprzemy juniorkę

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

skoro mamy miec mocnych juniorow to szkoda tego nie wykorzystac.

Ja bym zestawil tak:
1. Ljung
2. Czaja
3. Kulakov
4. Mroczka
5. Kaczmarek

Kaczmarek jest w miare otrzaskany, nawet w SGP jechal ;) i presja go nie zje, zwlaszcza u siebie. Do tego to startowiec raczej jadacy spokojnie, unikajacy chaosu, wiec nie przeszkadzalby juniorom, ktorych moze przeciez fantazja ponosic.

Ljung do pierwszej pary jako lider, cos jak Nicki w zeszlym sezonie. Czaja niezly na starcie, ale tez potrzebuje kogos stabilnego, bo on sam jezdzi ultra chaotycznie, wiec do Ljunga.

I niech bedzie Kulakov z Mroczka, nieco ryzykowne, ale moze sie to udac.
Dla mnie to zestawienie jest optymalne, zwlaszcza jakby np na wyjezdzie nie szlo, to Ljunga z RT mozna do juniora dorzucic.

Pytanie czy Proszowski bedzie jako tako ogarnial taktyke i czul druzyne, bo Baran to z cala pewnoscia NIE

wejss
Posty: 728
Rejestracja: 05 lis 2009, 22:28
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: wejss »

Jeszcze nigdy nie byłem tak spokojny o nadchodzący sezon. Zobaczycie że będzie finał.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 365
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: BoSco »

wejss pisze: 16 mar 2019, 21:12 Jeszcze nigdy nie byłem tak spokojny o nadchodzący sezon. Zobaczycie że będzie finał.
Jak dla mnie to Sady albo udaje, albo nie zna się na żużlu kompletnie i nie wie że zbudował drużynę która niechcący naprawdę może zapukać do ekstraligi.
Ze sportowym pozdrowieniem!

balu
Posty: 1567
Rejestracja: 12 cze 2011, 22:52

Unia Tarnów 2019

Post autor: balu »

BoSco pisze: 16 mar 2019, 21:22
wejss pisze: 16 mar 2019, 21:12 Jeszcze nigdy nie byłem tak spokojny o nadchodzący sezon. Zobaczycie że będzie finał.
Jak dla mnie to Sady albo udaje, albo nie zna się na żużlu kompletnie i nie wie że zbudował drużynę która niechcący naprawdę może zapukać do ekstraligi.
Tak z tym amatorem Mroczką i Czają. Chłopaki więcej niż top 3 się z tego nie wykręci.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 365
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: BoSco »

balu pisze: 16 mar 2019, 21:25
BoSco pisze: 16 mar 2019, 21:22
wejss pisze: 16 mar 2019, 21:12 Jeszcze nigdy nie byłem tak spokojny o nadchodzący sezon. Zobaczycie że będzie finał.
Jak dla mnie to Sady albo udaje, albo nie zna się na żużlu kompletnie i nie wie że zbudował drużynę która niechcący naprawdę może zapukać do ekstraligi.
Tak z tym amatorem Mroczką i Czają. Chłopaki więcej niż top 3 się z tego nie wykręci.
Mroczka może być najsłabszym ogniwem tej drużyny, po za juniorami, ktoś musi nawet w mistrzowskiej drużynie wozić ogony.Co do Józka według mnie on jak się mu nie stwarza problemów - to jedzie.
Ze sportowym pozdrowieniem!

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

2 miesiące temu bym powiedział, że tylko kataklizm pozbawi Rybnik 1 miejsca. I kataklizm nadszedł. A raczej odszedł. Do Lublina. Bez Griszy, czyli teoretycznych kompletów co mecz już takim szczytem nie są. Zdunek bez Thorssella na początku. Mówcie co chcecie, ale szanse na finał widzę duże.
Gadanie i przekaz medialny Sadego, że celem jest utrzymanie, bo i tak nie awansujemy to jest takie granie pod publiczkę. Załóżmy, że uda się UT zając 1 miejsce. Sady ma "pokera" w łapach. Stanie w błysku fleszy i powie: drogi urzędzie miasta. Nasze miejsce jest w Ekstralidze. Nawet jak naszym celem nie był awans to i tak jesteśmy za dobrzy żeby grzac miejsce w Nice. A nie możemy wejść, bo nam stadionu nie dacie. Do something.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

j-rules pisze: 16 mar 2019, 16:43 skoro mamy miec mocnych juniorow to szkoda tego nie wykorzystac.

Ja bym zestawil tak:
1. Ljung
2. Czaja
3. Kulakov
4. Mroczka
5. Kaczmarek

Kaczmarek jest w miare otrzaskany, nawet w SGP jechal ;) i presja go nie zje, zwlaszcza u siebie. Do tego to startowiec raczej jadacy spokojnie, unikajacy chaosu, wiec nie przeszkadzalby juniorom, ktorych moze przeciez fantazja ponosic.

Ljung do pierwszej pary jako lider, cos jak Nicki w zeszlym sezonie. Czaja niezly na starcie, ale tez potrzebuje kogos stabilnego, bo on sam jezdzi ultra chaotycznie, wiec do Ljunga.

I niech bedzie Kulakov z Mroczka, nieco ryzykowne, ale moze sie to udac.
Dla mnie to zestawienie jest optymalne, zwlaszcza jakby np na wyjezdzie nie szlo, to Ljunga z RT mozna do juniora dorzucic.

Pytanie czy Proszowski bedzie jako tako ogarnial taktyke i czul druzyne, bo Baran to z cala pewnoscia NIE
Ciekawie ustawiłeś zespół ale Kaczmarek na wyjazd z juniorem się nie nadaje jedyne u siebie może jechać,ja bym tak ustawił drużynę dom i wyjazd a Czaja musi być prowadzacym parę jemu trzeba dać swobody a chłopak się odwdzięcza wynikami.

9.Ljung
10.Kułakow
11.Czaja
12.Mroczka
13.Kaczmarek
14.Cierniak
15.Rempała

11.Kułakow,Kaczmarek
12.Czaja,Cierniak
13.Mroczka,Ljung

tak by to wygladało w kluczowych biegach jeśli chodzi o domowe mecze a tutaj wyjazd.

1.Czaja
2.Mroczka
3.Kaczmarek
4.Kułakow
5.Ljung
6.Cierniak
7.Rempała

11.Mroczka,Kaczmarek
12.Czaja,Cierniak
13.Ljung,Kułakow
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Kibic UT, serio chcesz oglądać Czaje z Mroczką w parze? Bo jak sobie przypomnę co Ci dwaj wirtuozi odstawiali na torze 2 sezony temu to nawet komentatorzy milkli, bo nie chcieli nieparlamentarnych słów używać

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4726
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

the_naturat pisze: 17 mar 2019, 14:12 Kibic UT, serio chcesz oglądać Czaje z Mroczką w parze? Bo jak sobie przypomnę co Ci dwaj wirtuozi odstawiali na torze 2 sezony temu to nawet komentatorzy milkli, bo nie chcieli nieparlamentarnych słów używać
Parę razy się nie rozumieli ale w całym sezonie zobacz sobie jak punktowali ta para była silna ale to już kwestia dla menadżera co zrobi i jak ustali skład.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 822
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Faktycznie gdyby wszystko wyszło po naszej myśli to małym nakładem Sady może jeszcze wygrać I ligę. Wtedy Ciepiela chyba by się zagotował a Sady zagrał by na nerwach co niektórym .Miasto musiało by coś zadziałać ze stadionem bo nie mieli by innego wyjścia a najbardziej wygranym został by Prezesunio Sady który znowu miałby więcej szczęścia niż rozumu :lol: Taki Rybnik Łódź Gdańsk są tak pompowane medialnie na awans do ekstraligi że gdyby taka Unia im popsuła plany awansu to chyba niektórych by skręciło ze złości. Warto wygrać i ośmieszyć tych fachowców od siedmiu boleści nawet jak byśmy mieli później zrezygnować zjazdy w ekstraklasie .Walczy Unia walczy :)

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Obowiazkem tej ekipy jest jechac o awans. Tylko tak mozna wywrzec jakakolwiek presje na wszystkich innych.
Pisalem juz na jesieni, ze to ekipa na final.... jesli sie ja dobrze pouklada, bo z cala pewnoscia nie jest to samograj.

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

cytat za SF:
W międzyczasie zawodnicy Jaskółek nie próżnowali i korzystali z uprzejmości innych klubów. Pierwsze kółka kręcili praktycznie wszyscy. Mateusz Cierniak odbył kilka sesji treningowych w Toruniu i Wrocławiu. Na toruńskiej Moto Arenie równie częstymi gośćmi, co zawodnicy Get Well byli Wiktor Kułakow i Daniel Kaczmarek. Obaj mieszkają w okolicy i tamtejszy obiekt mają pod nosem. Dawida Rempałę widziano m.in. w Opolu i na Węgrzech. Podobnie Artura Czaję. Peter Ljung ścigał się już spod taśmy w Ostrowie Wielkopolskim.
Nie brakuje Wam kogoś ?

leszeek17
Posty: 1119
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: leszeek17 »

Oj no co, może po prostu nie lubi jeździć! Może mu to do niczego niepotrzebne!

8-)

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: Salvatore Savastano »

dddsss pisze: 16 mar 2019, 12:57
Salvatore Savastano pisze: 14 mar 2019, 14:57 Kiedy trening ? I czy będzie Kacper Konieczny ?
A co ma Kacper robić na treningu?? patrzyć jak młodziki po paru miesiącach nauki jazdy na motorach maja lepszą sylwetkę jak on!!!Niech się weźmie za pomoc bratu bo z niego to żużlowca nie będzie..
Zostaw w spokoju chłopaka. Kacper nic się nie martw. Praca , praca jeszcze raz praca i kto wie może kiedyś jeszcze zawitasz do Ekstraligi. Niech Kuba Jamróg będzie dla ciebie najlepszym przykładem.

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

Unia Tarnów 2019

Post autor: greexaal »

A z innej beczki. Słyszał ktoś cokolwiek na temat tegorocznych transmisji radiowych z meczów Jaskolek? Jest Radio Kraków, RDN ale niewiedziec czemu w sezonie 2018 nie było transmisji. Jest też częstochowski radio Fon na którym czasem się sluchalo... Czy zuzel w 2019 pojawi się w jakimś z naszych lokalnych mediów?

Sąsiad z Rzeszowa teraz nie ma drużyny ale w poprzednim roku z 2 ligi można było sluchac i w radiu Via, i radiu Rzeszów
..::SPEEDWAY::..

Awatar użytkownika
greexaal
Posty: 248
Rejestracja: 17 sie 2010, 12:21
Lokalizacja: Prz-rsk

Unia Tarnów 2019

Post autor: greexaal »

Widzę ze mój poprzedni post bez odpowiedzi.. Pewno nikt niewie, poza tym skąd ma wiedzieć skoro nawet pytałem się w poszczególnych stacjach radiowych i tam temat olewaja. Dzisiaj się okaże o 14:30
Ps na marginesie nowa akcja syfy vs sady

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/813 ... im-prywatn
..::SPEEDWAY::..

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Jak nigdy popieram Sadego. Kretynom z SF co nie umieja dwoch zdan poprawnie sklecic i ich szefowi Osłafinskiemu zdecydowane NIE.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1713
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

W sumie ja też pochwalam decyzje Sadego mimo że jego zwolennikiem nie jestem absolutnie.

To co się wypisuje na SF to żenada. A Pan O. niech sobie już poluzuje bo ma duże ciśnienie na Naszą Unię i Azoty.

yO!

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Może i Ostafiński zachowuje się jak dziecko, któremu ktoś zabrał zabawkę i leci na skargę do Pani. Ale jeżeli faktycznie napisze jakąś skargę do Azotów to ja się będę cieszył. Skoro wszyscy zgadzamy się, że obecny nasz prezes nie jest odpowiednią osobą na stanowisku, to skarga do głównego chlebodawcy może mu tylko zaszkodzić. Im więcej nieprzychylnych słów GA usłyszy na temat Łukasza tym lepiej dla nas.

Z innej beczki: czy to prawda, że na meczu z Loko trener Proszowski chodził w bluzie z napisem "kierownik", a kierownik Baran chodził w bluzie z napisem "trener" ?

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2898
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

the_naturat pisze: 01 kwie 2019, 8:08 Może i Ostafiński zachowuje się jak dziecko, któremu ktoś zabrał zabawkę i leci na skargę do Pani. Ale jeżeli faktycznie napisze jakąś skargę do Azotów to ja się będę cieszył. Skoro wszyscy zgadzamy się, że obecny nasz prezes nie jest odpowiednią osobą na stanowisku, to skarga do głównego chlebodawcy może mu tylko zaszkodzić. Im więcej nieprzychylnych słów GA usłyszy na temat Łukasza tym lepiej dla nas.

Z innej beczki: czy to prawda, że na meczu z Loko trener Proszowski chodził w bluzie z napisem "kierownik", a kierownik Baran chodził w bluzie z napisem "trener" ?
Tak ale to pewnie dlatego, że TP nie ma uprawnień trenerskich z tego co się orientuje.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
the_naturat
Posty: 590
Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26

Unia Tarnów 2019

Post autor: the_naturat »

Coraz głośniej się mówi o Gregu w Sparcie. Gdyby się tak zdarzyło, to... To Jankes pewnie wskoczy za Fricke`a do składu, Max wskoczy na 8/16. I wtedy Czugunow ma wolne. Warto by było zainteresować się tematem, zrobić małe rozeznanie, może Gleb zamiast oglądać ekstraligę w tv, wolałby pojeździć w Nice. Chętnie bym go przygarnął. Spokojnie mógłby za takiego Czaję wskoczyć. Ale pewnie takiego tematu nie będzie, bo trzeba spłacać długi z zeszłego sezonu.

Awatar użytkownika
Kibic Tarnów
Posty: 300
Rejestracja: 29 wrz 2015, 16:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic Tarnów »

the_naturat pisze: 01 kwie 2019, 8:08 Z innej beczki: czy to prawda, że na meczu z Loko trener Proszowski chodził w bluzie z napisem "kierownik", a kierownik Baran chodził w bluzie z napisem "trener" ?
Zgadza się, ale to nie jest nic nadzwyczajnego. Tak jak już pisał powyżej konri Tomasz Proszowski jest managerem drużyny i nie ma uprawnień trenera. W Polsce jest wiele takich przypadków ;)

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6753
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

Wojna z mediami to ostatnia rzecz jakiej klub potrzebuje. Nie dyskutuję z poziomem artykułów i rzetelnością niektórych newsów na SF.pl, natomiast jeżeli Prezes bardzo nie chciał dwóch Redaktorów w "loży prasowej" przy Z3, to powinien to załatwić w sposób profesjonalny, a nie poprzez dziecinne podchody.

Powinno zostać wystosowane oficjalne pismo wyjaśniające odmowę przyznania akredytacji z wyszczególnionymi przykładami artykułów, które zdaniem Prezesa godzą w dobre imię klubu/sponsora/zawodników/Zarządu. Niestety przez cały poprzedni sezon, na wiele art., które faktycznie mijały się z prawdą, bądź też były napisane bez odpowiednich dowodów reakcja była zerowa (żadnego sprostowania). Teraz nagle pokątnie usuwa się niewygodnych dziennikarzy? Nie tak się to załatwia i moim zdaniem taką amatorką to Prezes naraża dobre imię klubu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1292
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Masz racje, ale... mam jedno ale.

Tu (mi) nawet nie chodzi o to, ze "redaktor" H. wraz z "redaktorem" Cz. sa niewygodni. Chodzi o to, ze to grafomanii, nie umiejacy pisac po polsku, zas same SF nawet nie sprawdzaja tego co oni w pocie czoła wystękają pod kątem korekty. Dla klubu, wizerunkowo, duzo lepiej, by Drozd napisal raz w roku od niechcenia kilka zdan, ktorych poprawiac nie trzeba, niz zeby pisali to ci gimnazjalisci nawet raz w tygodniu.

Mamy w klubie przesyt idiotow, kolejnych trzeba trzymac od niego z daleka.

Zablokowany