Obrazek

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ziggy »

Kibic UT pisze: 11 sty 2019, 7:27
ziggy pisze: 11 sty 2019, 2:52 https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... ba/gt5yfxz Bardzo dobry,pouczający artykuł.
Odgrzewany kotlet od lat utrzymujemy światowy żużel bez naszych pieniędzy ta dyscyplina by umarła.
sport.dziennik.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/artykuly/588960,marzena-sarapata-wisla-krakow-ekstraklasa-prezes-zarobki.html Jeżeli przepłacę pięciokrotnie np.za telewizor tylko dlatego że sprzeda mi go młoda,ładna i w dodatku goła ekspedientka to uznasz mnie za idiotę.Tak jednak dzieje się w polskim żużlu.Na przykładzie Wisły widać że prezes może doprowadzić do upadku klubu nie ponosząc konsekwencji.Nie płaci piłkarzom lub żużlowcom ale nigdy nie słyszałem żeby zapomniał o sobie lub zrzekł się z tego powodu pensji.Prezesom nie przeszkadza ten chory układ bo im większy budżet tym więcej mogą się nachapać.Rodzi to jednak konsekwencje.Uprawianie tego sportu w Polsce dla chłopaka nawet bardzo zdolnego ale nie mającego sponsora lub bardzo bogatych rodziców jest niemożliwe.GA uruchomiła program start ale w wyniku błędnej koncepcji polegającej na skłóceniu środowiska i pozostawieniu po licencji tych chłopaków samych sobie mamy tak naprawdę Cierniaka i Rempałę.Tylko że oni jeździli by nawet bez tego programu.Natomiast talenty typu Knapik mając gorszy sprzęt muszą nadmiernie ryzykować zaliczając dzwony a nie mając zapewnionego finansowania kończą kariery lub jak Konieczny który talentu nie ma(choć być może kiedyś potrafi) jeżdżą w Unii,Motorze a teraz Wandzie bo ktoś musi.Wkurwia mnie to że za ten chory układ płaci nawet niezainteresowany obywatel.Płaci miasto z podatków lub spółka skarbu państwa która odlicza sobie to od podatku przez co traci budżet miejski.Prezes ma to w dupie bo pensja mu się zgadza.Z 4 milionów spłaci długi których narobił,starczy też dla niego i pracowników to po co ma ruszać dupę żeby się dogadać z prezydentem miasta lub potencjalnymi sponsorami?Modne teraz jest wieszanie psów na Nawrockim i go nie bronię a wręcz przeciwnie sam rok temu pisałem że to się raczej nie uda.On jednak bawił się za swoje.Spłacił długi bez czego Stal by i tak nie wystartowała i przedłużył agonię o rok.Nie zarobił też chyba na tym ani grosza.Jednak to nasz prezes i kilku innych narobili długów nie za swoje dobrze się przy tym obłowiwszy a dyżurnym bucem i kanalią został Nawrocki.Paranoja.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/800 ... -pieniedzy zarząd coś zorganizuje jakiś turniej silnie obsadzony będzie gwiazda Mroczka :lol:

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ziggy »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wideo ... a-wrazenie Prawdę powiedziawszy nie wiem gdzie to umieścić.Jednak to wieloletnie działania prezesów doprowadziły do tej sytuacji.Który zawodnik zaczynający teraz karierę ma choć cień szansy na podobny budżet?Prędzej zakończy karierę niż zdetronizuje np.Hancocka.Jeszcze trochę i będziemy mieć dyscyplinę uprawianą przez samych dziadków.Niewielu pewnie pamięta że jeszcze w latach 60-tych górny wiek w żużlu to było 35 lat.Dopiero Paweł Waloszek doprowadził do zlikwidowania tego punktu regulaminu chociaż pierwszym który z tego zapisu skorzystał był chyba Andrzej Pogorzelski.Mam nadzieje że ja już nie dożyję mistrzostw świata emerytów.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Kibic UT »

ziggy pisze: 22 sty 2019, 8:41 https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wideo ... a-wrazenie Prawdę powiedziawszy nie wiem gdzie to umieścić.Jednak to wieloletnie działania prezesów doprowadziły do tej sytuacji.Który zawodnik zaczynający teraz karierę ma choć cień szansy na podobny budżet?Prędzej zakończy karierę niż zdetronizuje np.Hancocka.Jeszcze trochę i będziemy mieć dyscyplinę uprawianą przez samych dziadków.Niewielu pewnie pamięta że jeszcze w latach 60-tych górny wiek w żużlu to było 35 lat.Dopiero Paweł Waloszek doprowadził do zlikwidowania tego punktu regulaminu chociaż pierwszym który z tego zapisu skorzystał był chyba Andrzej Pogorzelski.Mam nadzieje że ja już nie dożyję mistrzostw świata emerytów.
Żużel to sport niszowy prezesi rozpuścili zawodników do granic możliwości, jakoś parę lat temu można było uprawiać żużel za dużo mniejsze pieniądze pytanie czego teraz nie można,taki sposobem ta dyscyplina za niedługo całkowicie padnie.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/803 ... e-by-kwitl szkoda że takiego prezesa już nie ma w Unii napewno dogadał by się z Miastem w sprawie stadionu i sponsorów może kiedyś w przyszłości doczekamy się kogoś z powołania i będzie całym sercem z klubem

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/80532 ... dnikow-jez Trochę dziwne podejście prezesa i zarządu gdzie tu wola walki chęć wygranej takim młodym zawodnikom trzeba wpajać motywacje zwycięstwa . Przecież gdyby się wszystko ułożyło po dobrej myśli to jesteśmy w stanie małym nakładem sił wygrać i awansować do ekstraligi , trzeba skorzystać z okazji bo kibice wolą oglądać jaskółki w wyższej lidze bo tam jest ich miejsce. Jeśli faktycznie Miasto zacznie coś działać na jesień to w przypadku awansu warunkowo i tak możemy dostać licencje .Musimy próbować bo jak się zadomowimy w I-lidze to możemy zostać tam na wieki wieków :(

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: konri »

Motywacją i wola walki będą pieniądze za punkty i tyle w temacie. Kaczmarek i Ljung podpisali umowy na dwa lata więc od początku wiadomo jaka jest polityka klubu a kwestii stadionowej nie rozwiąże klub. W tym względzie stanowisko e-ligi było jasne, nie wymagano zrobienia od razu całego stadionu ale podjęcia prac u nas na stadionie od spotkania ze Stępniewskim nie zrobiono nic.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

CASPER
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2019, 11:20

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: CASPER »

Panowie poszukuje grafika chętnego do współpracy przy tworzeniu gadżetów do sklepiku klubowego.
Kogoś kto czuje temat i nie trzeba będzie go prowadzić za rękę.
Ktoś coś?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Drodzy forumowicze,

W czasie wzajemnego nakręcania się na sytuacje w mieście/klubie polecam Wam wszystkich zebranie tej energii i przekucie jej na coś prawdziwie wartościowego, a mianowicie na wsparcie młodego adepta żużlowego rzemiosła, o wielkim sercu, z wielkim wsparciem rodziny i co kluczowe: o wielkim talencie i woli pracy!

wesprzyjmy Kajetana Kupca w kosztownej walce o marzenia.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

Ale on jest z Akademii Kolodzieja. Czyli zrzucamy sie na juniora Wandy, Stali czy innego Wlokniarza?

kapecfc
Posty: 750
Rejestracja: 22 wrz 2009, 19:57

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: kapecfc »

savage pisze: 10 mar 2019, 23:13 Drodzy forumowicze,

W czasie wzajemnego nakręcania się na sytuacje w mieście/klubie polecam Wam wszystkich zebranie tej energii i przekucie jej na coś prawdziwie wartościowego, a mianowicie na wsparcie młodego adepta żużlowego rzemiosła, o wielkim sercu, z wielkim wsparciem rodziny i co kluczowe: o wielkim talencie i woli pracy!

wesprzyjmy Kajetana Kupca w kosztownej walce o marzenia.

Pozdrawiam
Kolega wyżej ma rację po co wspierać chłopaka który będzie ścigał się przeciwko naszej Unii

fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

Jeśli Sady się dogada z Koldim to powinni podpisać umowę gwarantującą jazdę w Tarnowie . Do tego trzeba lepszego zaangażowania prezesunia aby pomóc Kołodziejowi a nie robić mu wszystko pod górkę aby młodzi adepci nie mogli trenować na stadionie Unii . Musi być dobra wola obu stron bo na razie to są dwie szkółki ale żadnych korzyści dla nas tylko inne kluby szybko podbierają nam chłopaków z Tarnowa. Przecież Kołodziej często w wywiadach podkreślał że jego marzeniem jest aby jego adepci jeździli w Tarnowie. Także jeśli młody chce później jeździć w barwach Unii to jestem za tym aby go wspierać finansowo . A nawiasem mówiąc to Cierniak jak odejdzie z Tarnowa to nie dostaniemy za niego złamanego grosza i nic z tej szkółki Cierniaka też nie będziemy mieli. Wszystkie umowy ze szkółką Cierniaka i Kołodzieja powinny być tak ułożone że do czasu zakończenia wieku młodzieżowca musi jeździć w Tarnowie albo odpowiedni ekwiwalent za niego klub powinien otrzymać

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Re: Jakub Jamróg

Post autor: savage »

ziggy pisze: 19 lis 2020, 0:49 Co roku to otrzymujemy licencję warunkową ponieważ klub spłaca tylko kwoty transferowe według regulaminu PZM a resztę wyrównują wiosną lub nawet później.
No to lecimy:

2015 - licencja bezwarunkowa
2016 - licencja warunkowa ze względu na wymaganą modernizację oświetlenia stadionu
2017 - licencja warunkowa z uwagi na konieczność dopasowania band i toru do najnowszych wymagań FIM.
2018 - licencja warunkowa na start w Ekstralidze ze względu na infrastrukturę.
2019 - licencja nadzorowana z uwagi na brak terminowych spłat zobowiązań
2020 - licencja warunkowa z uwagi na konieczność przedstawienia umowy najmu stadionu

Faktycznie - "co roku mamy licencje warunkową, bo spłacamy zaległości". Sorry ziggy, może zabrzmi to brutalnie i niemiło, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jesteś po prostu facetem, który sobie lubi tak "popieprzyć" dla samego "pieprzenia". To się fajnie sprawdza podczas gawęd z kolegami w podobnym wieku, szczególnie zakrapianych alkoholem, podczas których nikt nie jest w stanie zweryfikować - o czym "pieprzycie" i przytakujecie sobie głowami niczym rosyjskie pieski na tylnej półce Łady 2107.

Otóż widzisz, dzisiaj weryfikacja takiego "pieprzenia" zajmuje nie więcej niż 15 min, więc warto (szczególnie w dyskusji na forum) opierać się o faktach, a domysły weryfikować na własną rękę zanim ktoś nam udowodni, że naginamy rzeczywistość pod swoje tezy.
O jakim sponsorze piszesz?Dasta Invest?Raczysz żartować?Wdzięczny jestem i chylę czoła jak każdemu sponsorowi ale to nie inwestor strategiczny.
Jaką kwotą wesprze Unię DASTA INVEST?
Od jakiej kwoty ktoś staje się inwestorem "strategicznym" w naszym klubue?

Czy po prostu tak sobie znowu napisałeś?
Nie mam wglądu do finansów klubu ale mogę wywnioskować ile średnio miesięcznie kosztują pensje plus rachunki.
Podejrzewam, że walnąłbyś się już na estymowaniu liczby etatów w klubie, ale chętnie takie wyliczenia przeczytam. Mogą być ciekawe ;)
To pytam kiedy prezes wypłaci sobie ostatnią pensję jeżeli GA nie przedłużą umowy lub drastycznie ją ograniczą?
Najprawdopodobniej wypłaci ją wówczas wraz z końcem roku i wszyscy rozejdziemy się do domów. Nie jest tajemnicą, że klub zagrał w pewnym sensie va banque. To jest analogiczna sytuacja, jak przed sezonem 2008, kiedy to również klub nie miał gwarancji finansowych ze strony Azotów i działacze postanowili podpisać skład "na miarę naszych możliwości", tzn: "Janusz Kołodziej & dzieci z Bullerbyn" ;). Kiedy na samym finiszu okienka transferowego pojawiły się sygnały, że pieniądze z Azotów jednak będą, próbowano jeszcze skusić Holtę astronomicznym kontraktem,ale nawet to nie przekonało mocnego wówczas Norwega do podpisu i jazdy w teamie z Hougaardem, Ljungiem, Dolanem, czy Iwanowem.

Wówczas działacze nie poszli va banque z prostego powodu: ewentualne przeinwestowanie oznaczałoby konieczność wycofania drużyny z rozgrywek i start od II ligi. A tak - spadliśmy sobie do I ligi, wróciliśmy w roku kolejnym, a 3 lata później wieszaliśmy sobie złota na szyjach.

Dzisiaj sytuacja jest odmienna, otóż kontraktowanie zawodników na miarę obecnych możliwości klubu oznacza pewny spadek do II ligi i koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach, natomiast kontraktowanie mocnych zawodników licząc, że Grupa Azoty odnowi umowę daje nam:

1) w sytuacji podtrzymania współpracy z GA - porządny skład, emocje w sezonie i jazdę w górnej części tabeli
2) w sytuacji rezygnacji GA ze współpracy z klubem - upadek ŻSSA i... koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach

Widzisz wspólny mianownik? Różnica jest taka: albo podejmujemy ryzyko z opcją, że jeśli się uda, to bawimy się w ten żużel na E'stadio de la gruz jeszcze parę sezonów, albo składamy broń i lecimy z hukiem do II ligi ciesząc kibiców powrotem do Tarnowa Marcina Rempały.
Odwracając Twoje pytanie.Gdzie te kordony zawodników szturmujących klub aby załapać się na kontrakt bo ich też nie widać.A wszystko i tak zweryfikuje czas.


Nie posiadasz wiedzy o tym ilu zawodników wysłało do Tarnowa ofertę na świadczenie swoich usług, więc powyższy cytat to kolejny przykład tego właśnie "pieprzenia" bez podstaw w faktach. Podpowiem Ci tylko, że od Jepsena Jensena, poprzez Zengotę, Kulakova, Jamroga, Miesiąca, Tungate'a, Milika aż na Iversenie kończąc, a więc wymieniamy tutaj niemal wszystkich czołowych zawodników I ligi żużlowej.


Pozdrawiam

PS. Jak masz odpowiadać znowu w stylu leśmianowego Bajdały, to przyjmij już teraz moje przeprosiny, że odpisywał na to nie będę. Lubię podyskutować, wymienić się spojrzeniami, ale w oparciu o stan faktyczny. Dyskusja na poziomie dzisiejszej debaty politycznej w tym kraju tj. oparta na domysłach, dopowiedzeniach i przede wszystkim ukierunkowana przez skrajne emocje i polaryzację... Kompletnie mnie nie interesuje i jest dla mnie stratą czasu.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
ricki6
Posty: 378
Rejestracja: 25 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: ricki6 »

Savage....
Rozjebałeś mnie... :lol: :lol: :lol: :lol:
MISTRZ BYŁ, JEST I BĘDZIE... TYLKO JEDEN....

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Re: Jakub Jamróg

Post autor: Salvatore Savastano »

ricki6 pisze: 19 lis 2020, 10:56 Savage....
Rozjebałeś mnie... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mnie też :mrgreen:

Przykro to pisać ale ziggy wyjaśniony do jednej bramki.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: KoNiK »

https://www.wisla.krakow.pl/aktualnosci ... ej-z-wisla

gość chciał wykupić akcje Wisły, od lat ma loże na wyłączność na stadionie Wisły który standardami bije nas o lata świetlne, więc chyba wypada się tylko cieszyć że chce inwestować w drużynę jeżdżącą na tym gruzowisku.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Jakub Jamróg

Post autor: ziggy »

savage pisze: 19 lis 2020, 10:01
ziggy pisze: 19 lis 2020, 0:49 Co roku to otrzymujemy licencję warunkową ponieważ klub spłaca tylko kwoty transferowe według regulaminu PZM a resztę wyrównują wiosną lub nawet później.
No to lecimy:

2015 - licencja bezwarunkowa
2016 - licencja warunkowa ze względu na wymaganą modernizację oświetlenia stadionu
2017 - licencja warunkowa z uwagi na konieczność dopasowania band i toru do najnowszych wymagań FIM.
2018 - licencja warunkowa na start w Ekstralidze ze względu na infrastrukturę.
2019 - licencja nadzorowana z uwagi na brak terminowych spłat zobowiązań
2020 - licencja warunkowa z uwagi na konieczność przedstawienia umowy najmu stadionu

Faktycznie - "co roku mamy licencje warunkową, bo spłacamy zaległości". Sorry ziggy, może zabrzmi to brutalnie i niemiło, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jesteś po prostu facetem, który sobie lubi tak "popieprzyć" dla samego "pieprzenia". To się fajnie sprawdza podczas gawęd z kolegami w podobnym wieku, szczególnie zakrapianych alkoholem, podczas których nikt nie jest w stanie zweryfikować - o czym "pieprzycie" i przytakujecie sobie głowami niczym rosyjskie pieski na tylnej półce Łady 2107.

Otóż widzisz, dzisiaj weryfikacja takiego "pieprzenia" zajmuje nie więcej niż 15 min, więc warto (szczególnie w dyskusji na forum) opierać się o faktach, a domysły weryfikować na własną rękę zanim ktoś nam udowodni, że naginamy rzeczywistość pod swoje tezy.
O jakim sponsorze piszesz?Dasta Invest?Raczysz żartować?Wdzięczny jestem i chylę czoła jak każdemu sponsorowi ale to nie inwestor strategiczny.
Jaką kwotą wesprze Unię DASTA INVEST?
Od jakiej kwoty ktoś staje się inwestorem "strategicznym" w naszym klubue?

Czy po prostu tak sobie znowu napisałeś?
Nie mam wglądu do finansów klubu ale mogę wywnioskować ile średnio miesięcznie kosztują pensje plus rachunki.
Podejrzewam, że walnąłbyś się już na estymowaniu liczby etatów w klubie, ale chętnie takie wyliczenia przeczytam. Mogą być ciekawe ;)
To pytam kiedy prezes wypłaci sobie ostatnią pensję jeżeli GA nie przedłużą umowy lub drastycznie ją ograniczą?
Najprawdopodobniej wypłaci ją wówczas wraz z końcem roku i wszyscy rozejdziemy się do domów. Nie jest tajemnicą, że klub zagrał w pewnym sensie va banque. To jest analogiczna sytuacja, jak przed sezonem 2008, kiedy to również klub nie miał gwarancji finansowych ze strony Azotów i działacze postanowili podpisać skład "na miarę naszych możliwości", tzn: "Janusz Kołodziej & dzieci z Bullerbyn" ;). Kiedy na samym finiszu okienka transferowego pojawiły się sygnały, że pieniądze z Azotów jednak będą, próbowano jeszcze skusić Holtę astronomicznym kontraktem,ale nawet to nie przekonało mocnego wówczas Norwega do podpisu i jazdy w teamie z Hougaardem, Ljungiem, Dolanem, czy Iwanowem.

Wówczas działacze nie poszli va banque z prostego powodu: ewentualne przeinwestowanie oznaczałoby konieczność wycofania drużyny z rozgrywek i start od II ligi. A tak - spadliśmy sobie do I ligi, wróciliśmy w roku kolejnym, a 3 lata później wieszaliśmy sobie złota na szyjach.

Dzisiaj sytuacja jest odmienna, otóż kontraktowanie zawodników na miarę obecnych możliwości klubu oznacza pewny spadek do II ligi i koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach, natomiast kontraktowanie mocnych zawodników licząc, że Grupa Azoty odnowi umowę daje nam:

1) w sytuacji podtrzymania współpracy z GA - porządny skład, emocje w sezonie i jazdę w górnej części tabeli
2) w sytuacji rezygnacji GA ze współpracy z klubem - upadek ŻSSA i... koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach

Widzisz wspólny mianownik? Różnica jest taka: albo podejmujemy ryzyko z opcją, że jeśli się uda, to bawimy się w ten żużel na E'stadio de la gruz jeszcze parę sezonów, albo składamy broń i lecimy z hukiem do II ligi ciesząc kibiców powrotem do Tarnowa Marcina Rempały.
Odwracając Twoje pytanie.Gdzie te kordony zawodników szturmujących klub aby załapać się na kontrakt bo ich też nie widać.A wszystko i tak zweryfikuje czas.


Nie posiadasz wiedzy o tym ilu zawodników wysłało do Tarnowa ofertę na świadczenie swoich usług, więc powyższy cytat to kolejny przykład tego właśnie "pieprzenia" bez podstaw w faktach. Podpowiem Ci tylko, że od Jepsena Jensena, poprzez Zengotę, Kulakova, Jamroga, Miesiąca, Tungate'a, Milika aż na Iversenie kończąc, a więc wymieniamy tutaj niemal wszystkich czołowych zawodników I ligi żużlowej.


Pozdrawiam

PS. Jak masz odpowiadać znowu w stylu leśmianowego Bajdały, to przyjmij już teraz moje przeprosiny, że odpisywał na to nie będę. Lubię podyskutować, wymienić się spojrzeniami, ale w oparciu o stan faktyczny. Dyskusja na poziomie dzisiejszej debaty politycznej w tym kraju tj. oparta na domysłach, dopowiedzeniach i przede wszystkim ukierunkowana przez skrajne emocje i polaryzację... Kompletnie mnie nie interesuje i jest dla mnie stratą czasu.
To lecimy."Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły"wiesz czyja to bajka?Na miejscu Sadego zatrudniłbym Cię jako rzecznika i to nie ironia.Dlaczego zacząłeś od 2015 roku skoro Sady samodzielnie rządzi od 18 lutego 2013.r?
"Kontrola przeprowadzona w piątkowe popołudnie 15 czerwca 2012 roku nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości. Unia Tarnów ŻSSA otrzymała Międzynarodową Licencję Toru FIM na trzy kolejne lata (do końca 2014 roku). Najbliższe zawody rangi FIM w Tarnowie to Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbędzie się 15 września 2012 roku".I to jest stan faktyczny który odziedziczył prezio obejmując urząd.Nawet zakładając że licencje warunkowe były tylko z tych powodów które przedstawiłeś to już całkiem mnie rozjebałeś brakiem licencji ze względu na brak umowy najmu stadionu?To po chuj mi prezes któremu trzeba kupić dmuchane bandy,kupić lampy o większej mocy za co dostaje kasę z telewizji i nie potrafi podpisać umowy z miastem.To niby kto to ma zrobić ja? Pisałem że jestem wdzięczny za sponsoring Dasta Inwest jak zresztą każdego innego sponsora .Nie licząc rady nadzorczej etatowych pracowników w klubie jest około 10-11 osób i przelicz to przez sumę jaką uważasz za słuszną oraz dolicz tych których trzeba zatrudnić na umowę zlecenie plus koszt ochrony i pokrewne wydatki na obsługę treningów i zawodów plus rachunki za media. O tych tabunach chętnych do jazdy u nas litościwie zmilczę.A najlepsze na koniec: "Dzisiaj sytuacja jest odmienna, otóż kontraktowanie zawodników na miarę obecnych możliwości klubu oznacza pewny spadek do II ligi i koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach, natomiast kontraktowanie mocnych zawodników licząc, że Grupa Azoty odnowi umowę daje nam:

1) w sytuacji podtrzymania współpracy z GA - porządny skład, emocje w sezonie i jazdę w górnej części tabeli
2) w sytuacji rezygnacji GA ze współpracy z klubem - upadek ŻSSA i... koniec żużla w Tarnowie i ewentualne odrodzenie po kilku latach"Czyli mówiąc po ludzku po ośmiu latach rządów bo w lutym minie osiem jeżeli GA zamknie kurek to gasimy światło.Ja jak raczyłeś napisać pieprze,piję i zakanszam za swoje ale wolałbym gdyby to GA sponsorowała moje "balangi"Podsumowując albo dajecie kasę albo zwijamy interes a kibice i tradycja walcie się.

darecki
Posty: 74
Rejestracja: 13 wrz 2015, 19:26

Re: Jakub Jamróg

Post autor: darecki »

Drogi Ziggy,

Tak śledzę Twoje wpisy i się zastanawiam komu i co chcesz na siłę wcisnąć ?
Ponadto to temat Jakub Jamróg !
Zaproponuj założenie kolejnego pod tytułem „narzekamy na wszystko a najbardziej na prezesa „ i tam wypisuj swoje przekonania . Pozdrawiam

Salvatore Savastano
Posty: 123
Rejestracja: 18 cze 2018, 0:18

Ponarzekaj, wypłacz się , bądź szcześliwy

Post autor: Salvatore Savastano »

Zapraszam do dyskusji. Zgodnie z tematem. Szkoda zaśmiecać inne topiki spamem.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Re: Ponarzekaj, wypłacz się , bądź szcześliwy

Post autor: j-rules »

To ja zacznę.
Sady won!

Awatar użytkownika
ricki6
Posty: 378
Rejestracja: 25 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Jakub Jamróg

Post autor: ricki6 »

Drogi Ziggy.
Przestań juz pierdolić bo oczy bolą, Też już młody nie jestem ale nie da sie twoich argumentów czytać na trzezwo...Wybacz.ale daj se siana..
MISTRZ BYŁ, JEST I BĘDZIE... TYLKO JEDEN....

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ziggy »

ricki6 pisze: 19 lis 2020, 17:15 Drogi Ziggy.
Przestań juz pierdolić bo oczy bolą, Też już młody nie jestem ale nie da sie twoich argumentów czytać na trzezwo...Wybacz.ale daj se siana..
Porozmawiamy za rok?

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: KoNiK »

Nie badz jak ostaf który w sezonie ogorkowym przedstawia wszystkie możliwe warianty a pozniej sie szczyci ze on wiedzial. Co roku ma być zle i co roku jakos nie widze zeby kukurydzą zarastał tor. W każdej kwesti mijasz się z prawdą.
Ps: W spółce pracuje na etacie 6 osób.

ziggy
Posty: 1262
Rejestracja: 27 paź 2017, 16:58

Re: Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ziggy »

KoNiK pisze: 19 lis 2020, 20:43 Nie badz jak ostaf który w sezonie ogorkowym przedstawia wszystkie możliwe warianty a pozniej sie szczyci ze on wiedzial. Co roku ma być zle i co roku jakos nie widze zeby kukurydzą zarastał tor. W każdej kwesti mijasz się z prawdą.
Ps: W spółce pracuje na etacie 6 osób.
To mamy problem. Kto z nas kibiców ma taką wiedzę?

misiekxxx
Posty: 76
Rejestracja: 08 gru 2012, 20:39

Re: Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: misiekxxx »

Po raz pierwszy od kilku lat można pochwalić nasz klub za okres transferowy. To jak zwykle tutaj już są "kibice" którzy już wiedzą od "ekspertów", że Unia nie płaci lub płaci nie w terminie. Co nas jako kibiców obchodzi kiedy który zawodnik dostanie kasę. Póki co nasz klub wszystkich spłacał, a eksperty wychwalają kluby które upadały byle nie płacić "bo teraz już płacą".

ODPOWIEDZ