Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
fan ut
Posty: 821
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan ut »

Kulakov następny to dobry ruch witamy :D

LordNarval
Posty: 61
Rejestracja: 28 lut 2016, 11:32

Unia Tarnów 2019

Post autor: LordNarval »

KoNiK pisze:Czaja
Kulakov
Kaczmarek
Mroczka
Ljung
juniorka
Dlaczego Mtoczka na doparowym jest dla mnie tajemnicą. I lepszy będzie w pierwszej parze.

Kiker
Posty: 216
Rejestracja: 29 wrz 2009, 7:13
Lokalizacja: Ilkowice

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kiker »

Fantastyczny skład na spadek do 2 ligi. Przecież na wyjazdach to będzie pośmiewisko. Jesteście mistrzami w partoleniu ostatniego sportu na wysokim poziomie w Tarnowie.

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan_uniatarnow »

Kiker pisze:Fantastyczny skład na spadek do 2 ligi. Przecież na wyjazdach to będzie pośmiewisko. Jesteście mistrzami w partoleniu ostatniego sportu na wysokim poziomie w Tarnowie.
Dlatego ja juz dawno nie pisze na temat skladu bo jest załamany tym poteciałem Unii, mam nadzieje ze mlodzi cos pokaza bo bedzi tragedia

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

Peter Ljung 5 średnia w I lidze w zeszłym roku śr. wyj 1,947 (w 2017 śr. wyj. 2,083)
Artur Czaja zeszły sezon słaby sezon 2017 1,727 na wyjazdach
Artur Mroczka w sezonie 2017 śr, 2,000 na wyjazdach
Wiktor Kułakowi w sezonie 2017 śr. 1,758 na wyjazdach
(wszyscy I liga)
Daniel Kaczmarek w sezonie 2018 śr. 1,409 na wyjazdach w elidze
plus najlepsza para juniorska w lidze no rzeczywiście tytaniczny bój o utrzymanie nas czeka i wpie**** do 30 na wyjazdach :roll:
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Kiker pisze: Fantastyczny skład na spadek do 2 ligi. Przecież na wyjazdach to będzie pośmiewisko. Jesteście mistrzami w partoleniu ostatniego sportu na wysokim poziomie w Tarnowie.
Trzeba być totalnym laikiem żużlowym żeby pisać że ten skład to spadek, gdzie mamy cały zespół równy plus mocni juniorzy powalczymy o play-off Gdańsk czy Rzeszów wcale nie są mocniejsi kadrowo.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 18:36 przez Kibic UT, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Kiker
Posty: 216
Rejestracja: 29 wrz 2009, 7:13
Lokalizacja: Ilkowice

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kiker »

Biorę pod uwagę potencjał innych drużyn narazie wyglądamy słabo. Liczby które podałeś nie robią na mnie wrażenia. Pokaż w tej chwili na papierze oczywiście słabszy zespół? Tak jestem laikiem żużlowym który pamięta medal z 94 roku.

ecs
Posty: 156
Rejestracja: 18 mar 2017, 17:27

Unia Tarnów 2019

Post autor: ecs »

Kiker pisze:Biorę pod uwagę potencjał innych drużyn narazie wyglądamy słabo. Liczby które podałeś nie robią na mnie wrażenia. Pokaż w tej chwili na papierze oczywiście słabszy zespół? Tak jestem laikiem żużlowym który pamięta medal z 94 roku.
Głupia prowokacja z Twojej stony lub rzyczywiście z Ciebie laik.

Skład może nie petarda jak dwa lata temu, ale na pewno lepszy niż Ostrów, Gniezno. Lokomotiv też nie będzie taki mocny jak piszą, a w Łodzi też średnio tak jak i Rzeszowie. Rybnik jedynie odstaje od wszystkich. J


Jeszcze Gdańsk ? Też słabo, kim tam straszyć mają Cyfrem ? Pieszczkiem ? Czy Klingiem ?

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Kiker zdziwisz się i to bardzo!!!! bo cele jakie mamy w klubie ( brak awansu i utrzymanie ) to ten skład jest aż nadto. Potwierdzam ,że Kulakov to dobry ruch ze strony klubu, młody waleczny zawodnik, z dobrym sprzętem może być skutecznym zawodnikiem na 1 ligę i stać go na pewno na 10 pkt. w meczu - przynajmniej u siebie ;) a na wyjazdach spokojnie koło 6-8 pkt. ;)

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

Unia Tarnów 2019

Post autor: Greg-Tarnów »

Kiker pisze: Biorę pod uwagę potencjał innych drużyn narazie wyglądamy słabo. Liczby które podałeś nie robią na mnie wrażenia. Pokaż w tej chwili na papierze oczywiście słabszy zespół? Tak jestem laikiem żużlowym który pamięta medal z 94 roku.
Poczekaj na ligę z tymi osądami.Skład mamy interesujący.Gorszy nie gorszy.Czas pokaże co i jak.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Awatar użytkownika
Młynar
Moderator
Posty: 1711
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:38
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Młynar »

kiker i co się ciskasz skoro wszystkim pasuje taki skład i polityka kadrowa ;) Super że mamy Czaję zamiast Kozy.. Super że mamy tak kładzionego na łopatki przez wielu Koniecznego zamiast rokującego Kowalskiego.. Super że mamy co jesień kosmiczne długi później zasypywane przez GA.. Bajka niech trwa.. Jeżeli ta drużyna zaskoczy to co zrobi Prezes i RN w sytuacji walki realnej o awans? Może znowu rachunek nie będzie się kalkulował skoro TA ekipa może namieszać w lidze. I co wtedy?

kikera rozumiem bo też przez lata kibicowałem z pasją i na stadion czy wyjazdy jechało się z pewnością że będzie walka i dobry klimat a tutaj z sezonu na sezon robi się nędza.

yO!

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Młynar ile osób tyle opinii ;) Nie przekładajmy problemów na realny skład który z resztą jak na obecną sytuację nie jest taki zły. Powiem Ci że mi tez ciężko napisać coś pozytywnego ale skład jest na walkę i ciekawe mecze . Szkoda że nie ma Ernesta i Kowalskiego, szkoda że nie ma Jakobsena, szkoda że nie ma Kuby :( :( :( . Ale nie można być we wszystkim takim pesymistą trzeba mieć nadzieje że pewne osoby znikną z Tarnowskiego żużla i coś się zmieni. A Unia była jest i będzie w naszych sercach na całe życie niezależnie od tego kto nią rządzi. Unia Pany!!!!!!!!

fan_uniatarnow
Posty: 211
Rejestracja: 04 gru 2016, 14:25

Unia Tarnów 2019

Post autor: fan_uniatarnow »

Młynar pisze:kiker i co się ciskasz skoro wszystkim pasuje taki skład i polityka kadrowa ;) Super że mamy Czaję zamiast Kozy.. Super że mamy tak kładzionego na łopatki przez wielu Koniecznego zamiast rokującego Kowalskiego.. Super że mamy co jesień kosmiczne długi później zasypywane przez GA.. Bajka niech trwa.. Jeżeli ta drużyna zaskoczy to co zrobi Prezes i RN w sytuacji walki realnej o awans? Może znowu rachunek nie będzie się kalkulował skoro TA ekipa może namieszać w lidze. I co wtedy?

kikera rozumiem bo też przez lata kibicowałem z pasją i na stadion czy wyjazdy jechało się z pewnością że będzie walka i dobry klimat a tutaj z sezonu na sezon robi się nędza.

yO!
nic dodac nic ujac cala prawda o obecnym stanie zuzla w tarnowie, obecnie medzy kibicami dyskusja na temat prezesa a nie druzyny. Jak przypomne sobie lata 90 i pozniej jak miasto zyło kazdym meczem Unii, jak cisna chłopaki z "naszego podwórka"

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

fan_uniatarnow pisze: nic dodac nic ujac cala prawda o obecnym stanie zuzla w tarnowie, obecnie medzy kibicami dyskusja na temat prezesa a nie druzyny. Jak przypomne sobie lata 90 i pozniej jak miasto zyło kazdym meczem Unii, jak cisna chłopaki z "naszego podwórka"
Ale obecny żużel to już tylko biznes niestety i zero przywiązania do barw klubowych.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Kiker
Posty: 216
Rejestracja: 29 wrz 2009, 7:13
Lokalizacja: Ilkowice

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kiker »

ecs pisze:
Kiker pisze:Biorę pod uwagę potencjał innych drużyn narazie wyglądamy słabo. Liczby które podałeś nie robią na mnie wrażenia. Pokaż w tej chwili na papierze oczywiście słabszy zespół? Tak jestem laikiem żużlowym który pamięta medal z 94 roku.
Głupia prowokacja z Twojej stony lub rzyczywiście z Ciebie laik.

Skład może nie petarda jak dwa lata temu, ale na pewno lepszy niż Ostrów, Gniezno. Lokomotiv też nie będzie taki mocny jak piszą, a w Łodzi też średnio tak jak i Rzeszowie. Rybnik jedynie odstaje od wszystkich. J


Jeszcze Gdańsk ? Też słabo, kim tam straszyć mają Cyfrem ? Pieszczkiem ? Czy Klingiem ?


Jaka prowokacja. To że stwierdzam fakt że skład jest słaby. Nie będę się podniecal kaczmarkiem czy mroczka. Mam dość Oglądania mizerii i składu który zbudowali. Nie wiem od kiedy chodzisz na żużel ale mam dość, nie chce patrzec na powolne umieranie mojego ukochanego klubu. Jak można w 1 lidze zbudować taki skład, gdy jeden sponsor wykłada 4 mln. Nie interesuje mnie że napiszesz zaraz że beda spłacać długi itd. Ta banda nieudaczników powinna dawno zostać rozliczona i wyrzucona na zbity pysk. Zresztą o czym my tu mówimy aktualnie na żużel chodzą dzieci i młodzież która nie zna historii klubu i nie pojęcia co się działo 10 czy 15 lat temu A nie mówię już o latach 90tych. A skandowanie i pianie na cześć Mirosława cierniaka jest oznaką tego że ludzie nie wiedzą co ta osoba robiła. Mlynar pozdrawiam.

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Sklad na spadek to niezly zart... Jakby nie patrzec mamy sklad idealny na nasz tor, bo nawet ten niechciany Czaja bedzie pewnie mocny na Z3.
No chyba, ze Mroczka juz calkiem sie opusci. Zeby nie bylo, mnie tez ten sklad slabo kreci, ale nie mozna pisac o spadku bo zawodnicy jak na pierwsza lige sa dobrze zestawieni wg mnie na walke o awans (ktorego nie chcemy hehe - a ja dzis po pewnej rozmowce stwierdzam, ze jednak chcemy)

Natomiast zdecydowanie hamowalbym ze stwierdzeniami, ze bedziemy miec najmocniejsza juniorke.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

Cierniak 96, Rempaly romanse z Rolnickim i Stalą, Kuzdzal pamiętne baraże 2000, Kolodziej w 2002 chciał być w Sparcie ale tego z racji jego wyników juz nikt nie pamięta. Więc kto wg. przytaczanej logiki o przywiazaniu do barw i "czystosci" mógłby jeździć i jeszcze tak aby nie było mizerii? Owszem Sady idealny nie jest sam go krytykowalem ale bez wsparcia miasta w postaci chociaz nowego stadionu to możemy sobie popisać na zasadzie "kuurla kiedyś to było" owszem bylo lepiej ale te czasy nie wrócą, bo ta dyscyplina jest biznesem i albo to zaakceptujemy albo przestaniemy chodzić na żużel no chyba, że kupimy udziały i będziemy sie tym bawic na swoich zasadach.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

j-rules pisze: Natomiast zdecydowanie hamowalbym ze stwierdzeniami, ze bedziemy miec najmocniejsza juniorke.
Porównywalną juniorkę do nas będzie miał tylko Daugavpils.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

Kibic UT pisze:
j-rules pisze: Natomiast zdecydowanie hamowalbym ze stwierdzeniami, ze bedziemy miec najmocniejsza juniorke.
Porównywalną juniorkę do nas będzie miał tylko Daugavpils.
Skupień skończył wiek juniora, Start rozkradziony, Rzeszów z mlodymi wychowankami, Ostrów bez cudów, Gdańsk z Zupinskin i plastronem z Lodzi odszedl Miskowiak, i tak jak piszesz Dauga z walecznymi i młodymi Lotyszami.
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wolly wolly »

Kaczmarek może być naprawdę fajnym transferem.
One ticket to valhalla

steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

Unia Tarnów 2019

Post autor: steward »

Obecny żużel w Tarnowie to pro forma. Jeszcze się to jako tako trzyma bo Azoty chcą coś rzucić i w pewnym sensie utrzymują trupa przy życiu. Tak długo jak w Tarnowie nie będzie w miarę przyzwoitego stadionu tak długo składy i cele na sezony będą po prostu takie, by ten żużel choćby z tradycji w naszym mieście był.

Sam skład na kolejny sezon wg. mnie nie wygląda źle. Jestem tylko bardzo ciekawy ile on będzie kosztował a także jakie oczekiwania rzeczywiście ma klub. Spokojnie powinniśmy się utrzymać ale co późnej? A co jeśli się uda wygrać ligę? (trochę pytanie retoryczne bo i tak licencji nie dostaniemy ;) )

j-rules
Posty: 1290
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów 2019

Post autor: j-rules »

Najlepsza dla nas opcja to wygrac lige i nie otrzymac licencji

Awatar użytkownika
konri
Posty: 2894
Rejestracja: 23 lip 2009, 21:15
Lokalizacja: z domu

Unia Tarnów 2019

Post autor: konri »

j-rules pisze:Najlepsza dla nas opcja to wygrac lige i nie otrzymac licencji
Policzek dla miasta i może jednocześnie kop w tyłek do działania
ŻLF 2018 ŻLF 2023

Przemek82
Posty: 522
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:16
Lokalizacja: Zgłobice

Unia Tarnów 2019

Post autor: Przemek82 »

Według mnie u siebie będą mecze do jednej bramki. Może rybnik 30 pkt przekroczy. Skład taki jak 2 lata temu lub mocniejszy. Tylko Kaczmarek to dla mnie zagadka.

Cyna
Posty: 279
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:03
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Cyna »

Nasz skład na sezon 2019 osobiście mi się podoba. Parafrazując pewnego popularnego mema - taki zespół nie na awans, nie na spadek.

Forum ma kilkuset użytkowników i pewnie każdy inna wizję składu. Niektórzy żyją latami 90-tymi, przywiazaniem do barw klubowych, proponuje się "obudzić", jesteśmy na przełomie 2018/2019 i sport wygląda zupełnie inaczej. Obecnie kibic pamiętający czasy np. srebrnego sezonu 94 ma dwa wyjścia. Zaakceptować obecny stan rzeczy, interesować się nadal tym sportem, chodzić na mecze i od czasu do czasu nostalgicznie westchanc "kiedyś było inaczej". Druga opcja to przerzucić się na sport amatorski np. piłka nożna w okręgowym wydaniu - grają chłopaki z osiedla, wioski, gminy.

P.S Oczywiście, że wolałbym w składzie Erniego Koze zamiast któregoś z Arturów, ale z kilku względów ten pomysł wypalić nie mógł. To już temat na inny wątek, który pomijam na tym forum.

Zablokowany