Obrazek

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Speedway w tarnowskim jak i światowym wydaniu
Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Muszę przyznać, że nie pamiętam okresu ogórkowego w którym osiągnęlibyśmy na forum taki poziom "odlotu". Potwierdza to niestety fakt, że możliwość swobodnej wypowiedzi w internecie często nie idzie w parze z umiejętnością czytania ze zrozumieniem, chęcią gromadzenia wiedzy czy nawet (niestety) z inteligencją.

Ja to bym wysłał do klubu FBI, bo jako dobro publiczne powinno być skontrolowane, a szczególnie niebotyczna wypłata Prezesa Sadego i ci sponsorzy, co to wyciągnęli kasę ze Spółki, a dodatkowo trzymając udziały w RN, blokują innych sponsorów - to jest kpina! Zapewne przez to Sady wyrzucił Rolnickiego za garść srebrników. To wszystko powinniśmy załatwić na forum, nie wiem... może jak zaczniemy pisać z włączonym CAPS LOCK to wzrośnie szansa na efekty naszych heroicznych działań dla dobra klubu?

Obrazek
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1289
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

To wyslij to FBI savage bo twoj post w niczym sie rozni od pozostalych tutaj = nie wnosi nic.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

j-rules pisze:To wyslij to FBI savage bo twoj post w niczym sie rozni od pozostalych tutaj = nie wnosi nic.
Ale przynajmniej nie udaje, że mam jakiś złoty pomysł na poprawę sytuacji, nie wypisuję kolejnych domysłów i wymysłów odnośnie tego czym jest Spółka, co się w niej dzieje itd. Wszystko na forum jest napisane, wystarczy tylko opanować niezdrowe emocje i przed wpisaniem kolejnego posta z totalnym odlotem, poczytać, poszukać i dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w klubie.

Na wiele pytań są odpowiedzi. To co widzę tutaj to totalny odlot, bez jakiegokolwiek rozeznania w temacie.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

j-rules
Posty: 1289
Rejestracja: 12 lis 2013, 19:59

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: j-rules »

odlot to dług po takim sezonie.

fan ut
Posty: 820
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

Koniec października się zbliża może wtedy coś się wyjaśni. Azoty w końcu pójdą po rozum do głowy i zrobią porządek z tym nieudacznikiem Sadym i wstawią inteligentnego zaradnego człowieka . Przecież na początku mówili że dają czas Sademu do końca października że ma się ze wszystkiego rozliczyć .Chyba że wystawił dom na sprzedaż i samochód będzie na zero :lol: Żeby dostać licencje na stary w I-lidze to chyba do końca października każdy musi być rozliczony :?:

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ElPolako »

TKM pisze: Sady 5 lat temu był nikim, jeździł starym gratem. Na dziś każdy wie jak jest. Policzcie sobie ile kosztuje działka, dom, wyposażenie, nowy samochód i koszty życia. Dodajcie to sobie i podzielcie na lata, a potem pomnóżcie to sobie przez ilość pijawek w RN (choć podejrzewam, że oni biorą więcej niż jakiś tam sady) i będziecie mieć odpowiedź dlaczego są długi.
Jeszcze raz powtarzam Gkm miał taki sam budżet, a zawodnicy są spłaceni i chętni do jazdy w 2019. Dodatkowo mają jeszcze na zakupy :shock: .

TKM słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wzięcie kredytu na dom czy na samochód?
Bo trochę faktycznie odlatujesz.
Podam Ci prosty przykład.
X lat temu zarabiałem najniższa krajową i nie miałem mieszkania.
Teraz mam mieszkanie i zarabiam powiedzmy 5 tysięcy + 3 tysiące mojej żony. Z takimi zarobkami stać mnie będzie wziąć sobie kredyt w banku bez strachu, że nie będę miał na spłatę.
Sprzedaje mieszkanie biorę ten kredyt i kupuje działkę z domem ewentualnie go buduje.

Nie uwierzysz ale da się mieć dom i spoko samochód bez robienia wałów.

Ja rozumie wszystko ale tak jak napisał Savage... Poziom który ostatnio zawitał na forum to jakiś dramat jest.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Wolly wolly »

Odlot to zatrudnianie osoby na stanowisku prezesa kompletnie się do tego nienadającej i jeszcze oczekiwanie jakiś pozytywnych rezultatów.. Gdyby w klubie działo się dobrze to żadnych "odlotów" by nie było..

A tak na marginesie to jedno co bym proponowal to starać powstrzymać się z atakami personalnymi na życie prywatne prezesa, raz że ono nie powinno nikogo obchodzić, a on sam ma do niego prawo a,dwa nie pisać nie sprawdzonych pomówień bez jakichkolwiek dowodów bo to nie ma sensu.
I tyle w temacie ..
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Wolly wolly pisze:Odlot to zatrudnianie osoby na stanowisku prezesa kompletnie się do tego nienadającej i jeszcze oczekiwanie jakiś pozytywnych rezultatów.. Gdyby w klubie działo się dobrze to żadnych "odlotów" by nie było..
Nigdzie nie słyszałem, aby osoby, które zatrudniły Łukasza Sadego na stanowisku Prezesa były z niego niezadowolone. Niezadowoleni są internauci, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak zatrudnianie na takie stanowisko wygląda, jak wyglądają realia w klubie, nie mówiąc już o stronie finansowo - prawnej (oczywiście wiele z tych aspektów zostało wyjaśnionych na forum, ale... po co czytać, skoro można pisać?).

Jakakolwiek akcja w stylu: przekrzykiwanie się kto wymyśli więcej głupot na osobę Sadego jedyne co może dać, to proces w sądzie i problemy z rodzicami ;-)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

wonski_killer
Posty: 1220
Rejestracja: 22 lip 2009, 20:45
Lokalizacja: Stoned
Kontakt:

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: wonski_killer »

savage pisze: Jakakolwiek akcja w stylu: przekrzykiwanie się kto wymyśli więcej głupot na osobę Sadego jedyne co może dać, to proces w sądzie i problemy z rodzicami ;-)
:lol: :lol: :lol:

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Wolly wolly »

savage pisze:
Wolly wolly pisze:Odlot to zatrudnianie osoby na stanowisku prezesa kompletnie się do tego nienadającej i jeszcze oczekiwanie jakiś pozytywnych rezultatów.. Gdyby w klubie działo się dobrze to żadnych "odlotów" by nie było..
Nigdzie nie słyszałem, aby osoby, które zatrudniły Łukasza Sadego na stanowisku Prezesa były z niego niezadowolone. Niezadowoleni są internauci, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, jak zatrudnianie na takie stanowisko wygląda, jak wyglądają realia w klubie, nie mówiąc już o stronie finansowo - prawnej (oczywiście wiele z tych aspektów zostało wyjaśnionych na forum, ale... po co czytać, skoro można pisać?).

Jakakolwiek akcja w stylu: przekrzykiwanie się kto wymyśli więcej głupot na osobę Sadego jedyne co może dać, to proces w sądzie i problemy z rodzicami ;-)

Pozdrawiam
Ja też nigdzie nie przeczytałem że RN są z prezesa niezadowolone...Ale wiem i czytałem ze niezadowoleni są niektórzy sponsorzy, obecni, byli, i potencjalni , i parę innych osób mających wiedzę i kontakt z nim z różnych względów ..wiem jak wygląda prawidłowo zarządzana spółka od każdej strony i mogę powiedzieć że Unii troszkę do tego brakuje..A co zostało wyjaśnione na forum dosyć dokładnie to że Rn nie potrafi lub nie chce znaleźć innego kandydata na to miejsce z różnych powodów.Prezes Sady NIE JEST żadnym antychrystem może i dobrym czlowiekiem w życiu prywatnym (którego nigdy nie będę oceniał bo nieteresuję się tym) zwiazanym z Unią długi czas na różnych pozycjach,i nie jest jedynym powodem dlaczego klub jest gdzie jest, to fakt, co nie zmienia w żadnym razie mojej i nie tylko mojej opinii że prezesem jest delikatne mówiąc kiepskim i osobą która na tym stanowisku nie powinna się znaleźć .Nie broni go Nic! Można oczywiscie przyjąć mentalność że nic się nie da, w klubie jest ok ,bo ma się w tym interes ...Ale można też się z tym nie zgadzać.. Oczywiście można tez z internautów zrobic niezdających sobie sprawy z jedynej słusznej racji idiotów...
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Wolly wolly pisze:
Ja też nigdzie nie przeczytałem że RN są z prezesa niezadowolone...Ale wiem i czytałem ze niezadowoleni są niektórzy sponsorzy, obecni, byli, i potencjalni , i parę innych osób mających wiedzę i kontakt z nim z różnych względów ..wiem jak wygląda prawidłowo zarządzana spółka od każdej strony i mogę powiedzieć że Unii troszkę do tego brakuje..A co zostało wyjaśnione na forum dosyć dokładnie to że Rn nie potrafi lub nie chce znaleźć innego kandydata na to miejsce z różnych powodów.Prezes Sady NIE JEST żadnym antychrystem może i dobrym czlowiekiem w życiu prywatnym (którego nigdy nie będę oceniał bo nieteresuję się tym) zwiazanym z Unią długi czas na różnych pozycjach,i nie jest jedynym powodem dlaczego klub jest gdzie jest, to fakt, co nie zmienia w żadnym razie mojej i nie tylko mojej opinii że prezesem jest delikatne mówiąc kiepskim i osobą która na tym stanowisku nie powinna się znaleźć .Nie broni go Nic! Można oczywiscie przyjąć mentalność że nic się nie da, w klubie jest ok ,bo ma się w tym interes ...Ale można też się z tym nie zgadzać.. Oczywiście można tez z internautów zrobic niezdających sobie sprawy z jedynej słusznej racji idiotów...
Generalnie my się tu wszyscy zgadzamy, tylko dzielimy się tutaj na pewne grupy:

1. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale są świadomi, że nie mają żadnego wpływu na zmiany, ponieważ jeśli nie wymusi ich główny sponsor to nikt ich nie wymusi.

2. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale nie rozumieją drugiej części punktu pierwszego i rozpisują peany z żądaniami zmian.

3. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej i winią za wszystko bez grama obiektywizmu Łukasza Sadego cokolwiek by nie zrobił.

4. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale nie mają za grosz wiedzy i dojrzałości wypisując kłamstwa, insynuacje i obrażając w sposób często wulgarny ludzi zarządzających klubem.

Tak można do kwietnia, jak co roku z resztą ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: lolek69 »

savage pisze:
Wolly wolly pisze:
Ja też nigdzie nie przeczytałem że RN są z prezesa niezadowolone...Ale wiem i czytałem ze niezadowoleni są niektórzy sponsorzy, obecni, byli, i potencjalni , i parę innych osób mających wiedzę i kontakt z nim z różnych względów ..wiem jak wygląda prawidłowo zarządzana spółka od każdej strony i mogę powiedzieć że Unii troszkę do tego brakuje..A co zostało wyjaśnione na forum dosyć dokładnie to że Rn nie potrafi lub nie chce znaleźć innego kandydata na to miejsce z różnych powodów.Prezes Sady NIE JEST żadnym antychrystem może i dobrym czlowiekiem w życiu prywatnym (którego nigdy nie będę oceniał bo nieteresuję się tym) zwiazanym z Unią długi czas na różnych pozycjach,i nie jest jedynym powodem dlaczego klub jest gdzie jest, to fakt, co nie zmienia w żadnym razie mojej i nie tylko mojej opinii że prezesem jest delikatne mówiąc kiepskim i osobą która na tym stanowisku nie powinna się znaleźć .Nie broni go Nic! Można oczywiscie przyjąć mentalność że nic się nie da, w klubie jest ok ,bo ma się w tym interes ...Ale można też się z tym nie zgadzać.. Oczywiście można tez z internautów zrobic niezdających sobie sprawy z jedynej słusznej racji idiotów...
Generalnie my się tu wszyscy zgadzamy, tylko dzielimy się tutaj na pewne grupy:

1. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale są świadomi, że nie mają żadnego wpływu na zmiany, ponieważ jeśli nie wymusi ich główny sponsor to nikt ich nie wymusi.

2. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale nie rozumieją drugiej części punktu pierwszego i rozpisują peany z żądaniami zmian.

3. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej i winią za wszystko bez grama obiektywizmu Łukasza Sadego cokolwiek by nie zrobił.

4. Ludzi, którzy są świadomi, że w klubie mogłoby dziać się lepiej, ale nie mają za grosz wiedzy i dojrzałości wypisując kłamstwa, insynuacje i obrażając w sposób często wulgarny ludzi zarządzających klubem.

Tak można do kwietnia, jak co roku z resztą ;)

Pozdrawiam
Amen. Czyli nic sie nie zmieni albo potrzeba kilku lat na to żeby cały mechanizm działał tak jak powinien :roll:
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

lolek69 pisze: Amen. Czyli nic sie nie zmieni albo potrzeba kilku lat na to żeby cały mechanizm działał tak jak powinien :roll:
Aby doszło do zmian personalnych w klubie na poziomie Zarządu, musi takie zmiany przeforsować Rada Nadzorcza (czytaj: udziałowcy). Aby doszło do zmian personalnych w klubie na poziomie Rady Nadzorczej i Zarządu, ktoś musiałby wykupić udziały od obecnych posiadaczy i wprowadzić swoich ludzi. Ostatnia, trzecia opcja: mocne stanowisko Grupy Azoty co do zmiany Prezesa, które musiałoby jednocześnie wiązać się z przedstawieniem nowego kandydata. W ostatniej opcji jest jeden problem: Jak pokazał konkurs, który wygrał Łukasz Sady - nie ma wielu (delikatnie mówiąc) chętnych na to stanowisko i ja się wcale nie dziwię.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Wolly wolly »

Savage Ja wychodzę z założenia że racjonalna krytyka mimo że nie doprowadzi do zmian jest lepsza niż ciche przyzwolenie na obecną sytuację.Nawet przy tym układzie powinno być lepiej niż jest. Gdyby każdy z nas prowadził swoje firmy(nie wątpię ze niektórzy tu takie posiadaja) tak jak teraz klub, tych firm juz dawno by nie było.pisząc to,chyba każdy racjonalne myślący kibic wie że bez zmiany w RN ,czytaj pojawienie się nowego inwestora gotowego wykupic akcji, lub zdecydowanej postawy GA sytuacją pozostanie bez zmian." Chęć" to słowo klucz , bez niej nic się nie zmieni i tu masz 100% racji.
Pozdrawiam
One ticket to valhalla

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: ElPolako »

Na tym forum setki razy było juz napisane jak sprawa w klubie wygląda. Raz mniej raz bardziej szczegółowo ale było. Chętnych na wykup akcji BRAK. A nawet jak coś się zaczęło w tym temacie dziać i było juz bliżej niż dalej żeby w klubie pojawił sie nowy akcjonariusz to rozkręciła się aferka w mediach o 3,5 mln dlugu itd. itd. Zadyma spowodowała wycofanie sie zainteresowanej firmy o czym też już z pisałem. Tak samo jak jeden z potencjalnych zawodników z którym było już wszystko dograne stwierdził że rezygnuje bo przetłumaczyl sobie to co piszą w internecie. Niestety nie zawsze ta krytyka (nawet jeśli sluszna) przynosi porządny rezultat... Sranie we własne gniazdo raczej zawsze źle się kończy. Tym bardziej ze pseudo redaktorzy czerpią wiedzę z tego co tutaj piszemy :D

Edit. Zapomniałem dopisać chetnych do wykupu akcji brak a właściciele dotychczasowych z chęcią by się swoich pozbyli. W sumie piszę to juz któryś raz z kolei. Ale widocznie nie wszyscy którzy piszą czytają co było wcześniej

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: andres1978pl »

Co by nie pisać , hejt nie jest dobry, al trudno coś napisać dobrego o Sadym. To że się dorobił na Uni to każdy widzi i że tą kasę ma od RN. Unia to jest jego dojna krowa i będzie się trzymał jej dopóki ktoś go nie w...i bo wie że jak by został zwolniony z funkcji prezesa to eldorado się skończy i wróci szara rzeczywistość i ciułanie grosza po drobnych biznesikach typu pamiątki lub kiełbaski z grila itp. Co by nie pisać to nie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko i już dawno powinna wrócić do swoich "biznesików" i zostawić Unię w spokoju. To jest grabarz żużla w Tarnowie... a będzie już tylko gorzej. :( :cry:

Pytek
Posty: 882
Rejestracja: 23 lip 2009, 1:36
Lokalizacja: Tarnow/Chicago

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Pytek »

ElPolako pisze: Chętnych na wykup akcji BRAK. A nawet jak coś się zaczęło w tym temacie dziać i było juz bliżej niż dalej żeby w klubie pojawił sie nowy akcjonariusz to rozkręciła się aferka w mediach o 3,5 mln dlugu itd. itd. Zadyma spowodowała wycofanie sie zainteresowanej firmy o czym też już z pisałem.
Do kogo te pretensje? Czy potencjalnemu inwestorowi wciskano kit o sytuacji w klubie i dowiedzial sie dopiero z wypocin Ostafinskiego i jego przydupasa Puki jaka jest prawda? Jezeli pisali klamstwa to gdzie znajde odpowiedz klubu na oszczerstwa tych pajacow i ewentualne wyjasnienie sytuacji w spolce? Nic!!! Leb w piasku i dupa wystawiona do kopania i ruchania! Pretensje do wszystkich dookola, a rozlane mleko cuchnie na cala Polske. Jak mozna dziwic sie zawodnikowi, ze nie jest zainteresowany braniem kredytu na zaplacenie vat-u i bawienie sie w wolontariat narazajac swoje zdrowie? Ta degrengolada klubu postepuje od momentu przejecia stolka prezesa przez tego czlowieka. Konflikty na kazdym kroku, kompletny brak profesjonalizmu i mentalnosc malego chlopca w podejsciu do wszelkiego rodzaju spraw. Ale badzmy wszyscy cicho, bo ty my kibice najbardziej szkodzimy klubowi.

Wolly wolly
Posty: 768
Rejestracja: 08 lip 2017, 5:30

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: Wolly wolly »

ElPolako pisze:Na tym forum setki razy było juz napisane jak sprawa w klubie wygląda. Raz mniej raz bardziej szczegółowo ale było. Chętnych na wykup akcji BRAK. A nawet jak coś się zaczęło w tym temacie dziać i było juz bliżej niż dalej żeby w klubie pojawił sie nowy akcjonariusz to rozkręciła się aferka w mediach o 3,5 mln dlugu itd. itd. Zadyma spowodowała wycofanie sie zainteresowanej firmy o czym też już z pisałem. Tak samo jak jeden z potencjalnych zawodników z którym było już wszystko dograne stwierdził że rezygnuje bo przetłumaczyl sobie to co piszą w internecie. Niestety nie zawsze ta krytyka (nawet jeśli sluszna) przynosi porządny rezultat... Sranie we własne gniazdo raczej zawsze źle się kończy. Tym bardziej ze pseudo redaktorzy czerpią wiedzę z tego co tutaj piszemy :D

Edit. Zapomniałem dopisać chetnych do wykupu akcji brak a właściciele dotychczasowych z chęcią by się swoich pozbyli. W sumie piszę to juz któryś raz z kolei. Ale widocznie nie wszyscy którzy piszą czytają co było wcześniej
Winą w zaistnialej sytuacji jest zadłużenie klubu !może też " pomogły " pewnie rozmowy z wszystkimi "życzliwym" klubowi jak i artykuły pseudo redaktorów ( częściowo nieprawdziwych , m.i .3.5 mil długu to bajka jak doskonale wiesz) .Natomiast był już taki system w którym ,merytoryczna krytyka była uznawana za" sranie w swoje gniazdo" i karana..Prawdą jest to że:
; nie takowa krytyka jest powodem złej sytuacji w klubie , tylko zła sytuacja w klubie powodem krytyki i, to trzeba pamietać!
Ja czekam na jakieś pozytywne wieści z klubu i takie chciałbym tylko komentować.
Pozdrawiam
One ticket to valhalla

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: guzik »

Koniec roboty na dziś. Pytek już pozamiatał.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: TKM »

andres1978pl, Pytek - popieram!

O tym wykupie akcji to słyszę już od kilku lub kilkunastu lat. Tylko ogłoszenia w tej sprawie brak. Czyli co mam jako biznesmen iść np. do Grzyba i się go prosić żeby mi akcje odsprzedał bo słyszałem że chciałby się pozbyć tylko nie ma chętnych? Smiech na sali. Bądźmy poważni.
Jakby im tak źle było to by ogłoszenia były na każdym słupie tak jak te mordy pisoskie przed wyborami.
Mamy najgorszego prezesa z wszystkich klubów żużlowych i pijawki z RN, które nic nie robią dla dobra żużla.
Bez pieniędzy z Azotów nie byliby w stanie objechać II ligii.

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: KoNiK »

ElPolako pisze:Sranie we własne gniazdo raczej zawsze źle się kończy. Tym bardziej ze pseudo redaktorzy czerpią wiedzę z tego co tutaj piszemy :D
może mają parcie na ten fotel Sadego i po trupach ale dążą do celu :roll:

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

Prawdą jest, że wokół żużla w Tarnowie jest mocna gangrena z paru stron:

1. Prezes Sady - powszechnie nie cieszący się uznaniem kibiców (choć obiektywnie trzeba powiedzieć, że nie pamiętam Prezesa, który by się takowym cieszył) - słabe zarządzanie, brak struktur, brak co najważniejsze efektów finansowych pracy, bardzo słaby PR klubu.

2. Dziennikarze tarnowscy (oczywiście niektórzy) - konflikt z klubem, trenerami, Prezesem - krytyka absolutna (w zasadzie co by się nie działo), rozsiewanie szkodliwych plotek (kwota długu bez potwierdzenia, transfer Cierniaka do Częstochowy przesądzony), działanie na szkodę Sadego w niejasnych celach - mówi się o chrapce na władzę w klubie, może chodzi o osobiste niesnaski. Trzeba rozróżnić rzetelną pracę, do nakręcania złej atmosfery pisząc np. na TT z pozycji osoby, która budzi zaufanie i zapewne ma "dobre info", że "Cierniak na 100% jest w Częstochowie", albo rzucać kwotami długu w klubie przed wpłynięciem ostatniej transzy od głównego sponsora.

Żeby nie było - nie jestem fanem Prezesa Sadego. Jestem świadomy jego słabości na wielu płaszczyznach, wielokrotnie go krytykowałem, ale na Boga! Trzeba być też obiektywnym i takim staram się być: Jak weźmie za Rolnika 150 tys. - dla mnie dobry ruch, jak zatrudni Jakobsena - dla mnie dobry ruch, jak tracimy sponsorów - dramat od lat itd, ale nie można być ślepym na krecią robotę! Odróżnijmy - rzetelne dziennikarstwo, które kształtuje opinie na podstawie faktów (nawet jeśli są one trudne i niewygodne dla klubu), od rozsiewania plotek i podsycania nimi złej aury wokół klubu.

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
guzik
Posty: 180
Rejestracja: 21 gru 2012, 14:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: guzik »

W takim razie dlaczego klub milczy?

Słaby PR i walkę z nierzetelnym dziennikarstwem można załatwić jednym ruchem. Uwaga, podpowiadam dwa sposoby:
1) Oświadczenie klubu
i/lub
2) Konferencja prasowa

A tak od zakończenia sezonu ciągle pomówienia, szczątki faktów, teorie spiskowe, czarny PR.

fan ut
Posty: 820
Rejestracja: 22 wrz 2018, 23:15

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: fan ut »

Temat Sadego i długów będzie pewnie jeszcze długo wałkowany . Pewnie nikogo by nie interesowało jak Sady szybko wybudował dom i kupił nowy samochód to jego sprawa być może wziął kredyt jak większość osób . Może długi nie są aż tak duże jak się rozpisują media i różne portale. Ale kibice mają za złe do Sadego i całego zarządu że nic nie robią dobrego dla klubu nie potrafią pozyskać oprócz Azotów żadnego sponsora , nie potrafią zrobić dobrego marketingu klubowi , nie potrafią przyciągnąć więcej kibiców , nie robią nic aby poprawić wizerunek klubu wśród mediów, nie widać nic żeby było robione wokół stadionu np.chwasty, wymycie krzesełek wystarczy dogadać się Zakładem Karnym i załatwić osadzonych do sprzątania niewielki koszt a już inny jest wizerunek stadionu . Sady jest człowiekiem zadufanym w sobie nie potrafi przede wszystkim rozmawiać z ludźmi nie wzbudza sympatii i zaufania co jest w takim środowisku bardzo ważne. Jest osobą pamiętliwą szybko wchodzi w konflikt czy to z mediami czy z zawodnikami szczególnie z wychowankami klubu. Jeśli nie jest po jego myśli to automatycznie taka osoba jest skreślona u niego. Przez takie zachowanie kibice mają dość wylewają wszelkie żale na jego osobę chcieli by mieć normalnego prezesa który byłby autorytetem w klubie wśród zawodników i sponsorów. Wszyscy bardziej zorientowani wiedzą że wśród ewentualnych sponsorów krążą opinie , iż dopóki taka osoba będzie zarządzać klubem to oni grosza nie dadzą . On nie traktuje sponsorów poważnie i mają mu to za złe z takim podejściem typu zostawianie wizytówek wysyłanie sms przecież to jest śmiech na sali. Przede wszystkim musiałby zmienić swoje podejście , ale mówią że ludzie się nie zmieniają charakterem . Miejmy nadzieję , że przyjdą lepsze czasy i będziemy mieć operatywnych włodarzy klubu :cry:

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów ŻSSA - zarząd i sprawy spółki

Post autor: savage »

guzik pisze:W takim razie dlaczego klub milczy?

Słaby PR i walkę z nierzetelnym dziennikarstwem można załatwić jednym ruchem. Uwaga, podpowiadam dwa sposoby:
1) Oświadczenie klubu
i/lub
2) Konferencja prasowa

A tak od zakończenia sezonu ciągle pomówienia, szczątki faktów, teorie spiskowe, czarny PR.
Ależ oczywiście, dlatego napisałem, że klub ma słaby PR. Brak jakiejkolwiek reakcji na niektóre doniesienia daje przyzwolenie na publikowanie pewnych fałszywych treści. Z drugiej strony niektóre wyroki, ferowane przez lokalnych pismaków na podstawie fałszywych informacji, które powielają ośmiesza ich samych - patrz np. niedawna "Cierniak gate" ;)

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ODPOWIEDZ