Obrazek

Unia Tarnów 2019

2010-2023
Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Mirek zostanie z młodzieżą i myślę że to dobry wybór. Jest połowiczny sukces bo Panowie odpowiedzialnym za tworzenie składu jest prezes i to on też jest odpowiedzialny za spadek. Trener się znajdzie na pewno nie ma co się bać. Sady był wybrany bo nie było innego chętnego , teraz po tylu latach powinien się znaleźć ktoś odpowiedni np. Wardzała - Maniek lub Robert. Jest światło w tunelu coś się dzieje i myślę że na Sadego też przyjdzie czas rozliczeń.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

Nie rozśmieszajcie mnie z Wardzalami. Niech się zajmą polityką i nawijaniem w nsport. Nie cofajmy się!

Ja osobiście zostawiłbym Barana na stanowisku - niech robi tor, pracuje z młodymi i im pomaga. W klubie potrzebny jest manager - kierownik drużyny od spraw regulaminowych i taktyki.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: lolek69 »

Sady powinien wylecieć na zbity ryj zaraz po meczu Panowie. Dlaczego? Ponieważ miał szansę może małą, ale miał na to żeby udupić Jensena za niesportową postawę hmm.. Powiedzmy oszustwo, ale w klubie bida i nie miał biedny jak zapłacić za sprawdzenie, a sędzia czekał... Tak blisko a tak daleko :roll:
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

Myślisz ze ten gaźnik w motocyklu Zgardzinskiego by nas uratował?
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: lolek69 »

Sądzę, że tak...kombinowali i sie im udało, tak ja myślę.
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Panie savage i kto tu się cofa w rozwoju? decyzja była słuszna i potrzebna. A Wardzała zna Unię od podszewki i jako były trener ma pojęcie o klubie. Baran to cieniak nie nadaje się chyba że prowadzić klub 2 ligowy. Jedyne co to myślałem że zostawią Mirka z młodzieżą bo do tego się nadawał.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM »

Ludzie konkretni się znajdą na każde stanowisko. Jest kilku chętnych, ale Sady musi zniknąć, bo nikt nie będzie chciał współpracować z nim i się poprostu nie zgłosi do konkursu. Nazwiska już są, ale na razie za wcześnie, aby coś mówić. Będzie dobrze z Unią jak nieudacznik odejdzie.
A tak swoją drogą ciekawe jaki desperat go zatrudni :lol: :?: Chyba, że do kopania rowów bo teraz jest dużo wakatów.

P.S. Tak sobie pomyślałem, żeby się nie okazało, że teraz trenerem będzie Cierniak, a managerem Baran :lol: Za rządów Sadego wszystko jest możliwe. :evil:

KoNiK
Posty: 2074
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:09
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: KoNiK »

andres przestan z tym Wardzala. Jego czas juz minal. Przypomnij sobie dlaczego z niego zrezygnowano. Mial epizody w innych klubach i tam tez szybko z niego rezygnowano. Nam nie potrzeba dodatkowych problemow z tym ze trener nie wie jak zrobic tor zeby zawodnikom pasowal, ze ma problem zestawic pary. Wytrzezwiej chlopie. Gosc siedzi kolejny rok w radzie miasta i co zrobil dla tego klubu dla tej dyscypliny ? Siedzi cicho dorabia do emerytury pokze sie kibicom usmiechnie tyle potrafi.

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

Marian Wardzała dajmy sobie spokój jego czas minął ciekawe kto będzie bo wyboru wielkiego nie ma.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

TKM
Posty: 529
Rejestracja: 07 lis 2009, 18:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: TKM »

Marian Wardzała to co najwyżej mógłby zająć się szkoleniem młodzieży, która będzie trafiać że szkółki Cierniaka. Do prowadzenia pierwszego zespołu się nie nadaje. Z drugiej strony na meczach trener nie jest tak potrzebny jak menadżer i mechanicy, którzy pomogą w ustawieniach sprzętu.
W Grudziądzu mieliśmy trenera, a i tak nie przekazał, że trzeba jechać po długiej od 3 biegu i nasi jeździli po krótkiej lub środkiem i byli objeżdżania jak dzieci.

FL
Posty: 37
Rejestracja: 07 kwie 2010, 18:44
Lokalizacja: T-ów

Unia Tarnów 2019

Post autor: FL »

lolek69 pisze: Sady powinien wylecieć na zbity ryj zaraz po meczu Panowie. Dlaczego? Ponieważ miał szansę może małą, ale miał na to żeby udupić Jensena za niesportową postawę hmm.. Powiedzmy oszustwo, ale w klubie bida i nie miał biedny jak zapłacić za sprawdzenie, a sędzia czekał... Tak blisko a tak daleko
Możesz rozwinąć wątek "Jensena"? o co chodzi z tym gaźnikiem Panowie?

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

Unia Tarnów 2019

Post autor: savage »

FL pisze: Możesz rozwinąć wątek "Jensena"? o co chodzi z tym gaźnikiem Panowie?
Unia chciała sprawdzić gaźnik Jensena (po dwóch startach przesiadł się na motocykl bodajże Zgardzińskiego), ale zapomnieli / nie wiedzieli, że należy uiścić 20 tysięcy kaucji, więc odpuścili.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek »

Taki Frątczak to by chyba wszystkim gaźniki sprawdzał jakby widmo spadku w oczy zaglądnęlo.....

Awatar użytkownika
andres1978pl
Posty: 121
Rejestracja: 28 sie 2018, 13:00
Lokalizacja: Lublin

Unia Tarnów 2019

Post autor: andres1978pl »

Ja tylko podaję taki przykład, jak by poszukać na pewno ktoś kompetentny by się znalazł. Ja nie pisałem że Wardzała Maniek na trenera tylko prezesa i był to tylko przykład a Cierniaka z młodzieżą mogli zostawić robił tam dobrą robotę.Mam nadzieję tylko że jak Sady zostanie to nie będzie znowu ustalał składu tylko trener i manager.

ElPolako
Posty: 350
Rejestracja: 27 lip 2009, 23:21
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: ElPolako »

savage pisze:
FL pisze: Możesz rozwinąć wątek "Jensena"? o co chodzi z tym gaźnikiem Panowie?
Unia chciała sprawdzić gaźnik Jensena (po dwóch startach przesiadł się na motocykl bodajże Zgardzińskiego), ale zapomnieli / nie wiedzieli, że należy uiścić 20 tysięcy kaucji, więc odpuścili.
Savage a nie czasem 5000zł?
Tak czy siak sytuacja faktycznie miała miejsce. Z tym, że ja nie wierzę w jakiekolwiek kombinacje Jensena ze sprzętem. Myślę, że była to próba ratowania twarzy, która moim zdaniem byłą bez sensu.

Błagam was z tymi Wardzałami :shock: :roll:
Jeden polityk drugi w RM... Co oni zrobili dla żużla w naszym mieście w czasie piastowania swoich stanowisk? NIC! Śmiem twierdzić, że w pewnym okresie zagrania RW nawet przeszkadzały w pewnych sprawach. Sam fakty, że najpierw drze koty z aktualnie panującym RC a teraz jedzą sobie z dziubków :) Jak Ciepiela wygra wybory to RW zostanie vice. Z całym szacunkiem dla Pana Mariana ale zejdźmy na ziemie. Nie wiem jak można wpaść na taki pomysł, żeby został prezesem :) :lol:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

ramek pisze: Taki Frątczak to by chyba wszystkim gaźniki sprawdzał jakby widmo spadku w oczy zaglądnęlo.....
Frączak dokonał wyczynu z Toruniem takim składem do play-off nie awansował a Paweł Baran medal z Tarnowskimi Jaskółkami ma i tego mu nikt nie zabierze nie żebym bronił Barana ale Frączak co takiego osiągnął w żużlu a robi się z niego nie wiadomo jakiego menagera.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Wojtula
Posty: 310
Rejestracja: 08 wrz 2009, 12:26
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: Wojtula »

Jakiekolwiek decyzje odnośnie zmian lub nie na stanowisku prezesa ŻSSA muszą zapaść szybko bo sezon zaraz się skończy i trzeba będzie negocjować kontrakty na nowy sezon, zgłosić drużynę do rozgrywek. Nie ma więc czasu na długie dywagacje może ten, może tamten. Zresztą nie znamy oficjalnego stanowiska Grupy Azotu po spadku zespołu do 1ligi i szkoda tracić czas na coś, na co my jako kibice nie mamy wpływu.

ramek
Posty: 190
Rejestracja: 20 paź 2014, 16:22

Unia Tarnów 2019

Post autor: ramek »

Kibic UT pisze:
ramek pisze: Taki Frątczak to by chyba wszystkim gaźniki sprawdzał jakby widmo spadku w oczy zaglądnęlo.....
Frączak dokonał wyczynu z Toruniem takim składem do play-off nie awansował a Paweł Baran medal z Tarnowskimi Jaskółkami ma i tego mu nikt nie zabierze nie żebym bronił Barana ale Frączak co takiego osiągnął w żużlu a robi się z niego nie wiadomo jakiego menagera.
Chyba mnie nie zrozumiałeś kolego...

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4707
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

Unia Tarnów 2019

Post autor: Kibic UT »

ramek pisze: Chyba mnie nie zrozumiałeś kolego...
Chodziło ci o to że Frączak by sprawdził ten gaźnik bo co jak co ale regulamin bardzo dobrze zna.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Awatar użytkownika
BoSco
Posty: 363
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:58
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: BoSco »

Jak dla mnie idealnym kandydatem na trenera byłby Lech Kędziora, szkoda że sąsiedzi nas " wyprzedzili".
Ze sportowym pozdrowieniem!

Awatar użytkownika
Pablo30
Posty: 365
Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:40

Unia Tarnów 2019

Post autor: Pablo30 »

Kibic UT pisze:
ramek pisze: Taki Frątczak to by chyba wszystkim gaźniki sprawdzał jakby widmo spadku w oczy zaglądnęlo.....
Frączak dokonał wyczynu z Toruniem takim składem do play-off nie awansował a Paweł Baran medal z Tarnowskimi Jaskółkami ma i tego mu nikt nie zabierze nie żebym bronił Barana ale Frączak co takiego osiągnął w żużlu a robi się z niego nie wiadomo jakiego menagera.
dokładnie mial taki sklad jai sobie zarzyczyl i co??? dla mnie to taki "zuzlowy Celebryta " wszedzie go pelno a zwynikami gorzej... Do pierwszej druzyny jest potrzebny menager ,a nie trener , człowiek który bedzie mial zmysl taktyczny i jaja walczac o dobro druzyny. Przypomina mi sie mecz z Gorzowem ,i akcja z wykluczeniem Mroczki po biegu ,to zasługa Chomskiego i wlasnie miedzy innymi takimi cechami powinna sie kierowac ta ososba.
Jest taka osoba w otoczeniu tarnowskim i myse ze wiekszosc formuowiczów by ja z chęcia widziala na tym miejscu ,no ale jak wiadomo temat raczej nierealny do zrealizowania....
Krystian Rempała 1998-2016 (*)

Misia
Posty: 10
Rejestracja: 26 sie 2018, 22:02

Unia Tarnów 2019

Post autor: Misia »

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... um/v116nrm

Tylko do zorientowanych.
Ostatni akapit informacji.

Czy to prawda o zadłużeniu? Uda się spłacić?

Awatar użytkownika
lolek69
Posty: 841
Rejestracja: 26 wrz 2010, 23:54
Lokalizacja: Tarnów

Unia Tarnów 2019

Post autor: lolek69 »

Misia pisze:https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/p ... um/v116nrm

Tylko do zorientowanych.
Ostatni akapit informacji.

Czy to prawda o zadłużeniu? Uda się spłacić?
Pewnie to prawda.. Kiedy ten klub nie miał problemów z finansami a prezes jakoś nie kwapił sie do pozyskania nowych sponsorów więc jak same Azoty dają kasę to nic dziwnego, że z biletów, tv, azotow mu nie wystarczyło...pacan
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~

tomm85
Posty: 203
Rejestracja: 20 sie 2017, 22:18

Unia Tarnów 2019

Post autor: tomm85 »

Cos sie dzieje i dobrze

malaka77
Posty: 20
Rejestracja: 17 sie 2018, 13:28

Unia Tarnów 2019

Post autor: malaka77 »

Zadłużenie jest, zawodnicy się denerwują, wystawiają FV, od których trzeba płacić podatki, a na kasę z klubu trzeba czekać.
Najdłużej czeka młodzież ...

Zablokowany