14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 47-43 (Patryk Dudek)
Częstochowa – Grudziądz 54-36 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 53-37 (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 47-43 (Niels K. Iversen)
Łódź – Lublin 47-43 (Andreas Jonsson)
Piła – Rybnik 40-50 (Kacper Woryna)
Kraków – Gdańsk 34-56 (Mikkel Michelsen)
Krosno – Rawicz 46-44 (Damian Baliński)
Opole – Poznań 48-42 (Kevin Woelbert)
Częstochowa – Grudziądz 54-36 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 53-37 (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 47-43 (Niels K. Iversen)
Łódź – Lublin 47-43 (Andreas Jonsson)
Piła – Rybnik 40-50 (Kacper Woryna)
Kraków – Gdańsk 34-56 (Mikkel Michelsen)
Krosno – Rawicz 46-44 (Damian Baliński)
Opole – Poznań 48-42 (Kevin Woelbert)
ŻLF 2018 ŻLF 2023
- zbylpowrócił
- Posty: 195
- Rejestracja: 24 lut 2015, 17:46
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Daugavpils – Gniezno 49-41 P. Ljung - po wyznaczonym terminie
Zielona Góra – Tarnów 46-44 N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 50-40 A. Łaguta
Leszno – Wrocław 50-40 M. Janowski
Toruń – Gorzów 44-46 B. Zmarzlik
Łódź – Lublin 42-48 A. Jonsson
Piła – Rybnik 46-44 R. Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35-55 M Michelsen
Krosno – Rawicz 47-43 I. Czałow
Opole – Poznań 51-39 O. Polis
Zielona Góra – Tarnów 46-44 N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 50-40 A. Łaguta
Leszno – Wrocław 50-40 M. Janowski
Toruń – Gorzów 44-46 B. Zmarzlik
Łódź – Lublin 42-48 A. Jonsson
Piła – Rybnik 46-44 R. Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35-55 M Michelsen
Krosno – Rawicz 47-43 I. Czałow
Opole – Poznań 51-39 O. Polis
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 47:43, (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Grudziądz 52:38, (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 49:41, (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 47:43, (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 46:44, (Norbert Kosciuch)
Piła – Rybnik 38:52, (Troy Batchelor)
Kraków – Gdańsk 38:52, (Mikkel Michelsen)
Krosno – Rawicz 49:41, (Ilja Czalow)
Opole – Poznań 50:40, (David Bellego)
Częstochowa – Grudziądz 52:38, (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 49:41, (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 47:43, (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 46:44, (Norbert Kosciuch)
Piła – Rybnik 38:52, (Troy Batchelor)
Kraków – Gdańsk 38:52, (Mikkel Michelsen)
Krosno – Rawicz 49:41, (Ilja Czalow)
Opole – Poznań 50:40, (David Bellego)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 50:40 (Patryk Dudek)
Częstochowa – Grudziądz 53:37 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 50:40 (Piotr Pawlicki)
Toruń – Gorzów 43:47 (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 42:48 (Norbert Kościuch)
Piła – Rybnik 43:47 (Rafał Okoniewski)
Kraków – Gdańsk 31:59 (Anders Thomsen)
Krosno – Rawicz 41:49 (Ilja Czałow)
Opole – Poznań 50:40 (Kevin Woelbert)
Częstochowa – Grudziądz 53:37 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 50:40 (Piotr Pawlicki)
Toruń – Gorzów 43:47 (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 42:48 (Norbert Kościuch)
Piła – Rybnik 43:47 (Rafał Okoniewski)
Kraków – Gdańsk 31:59 (Anders Thomsen)
Krosno – Rawicz 41:49 (Ilja Czałow)
Opole – Poznań 50:40 (Kevin Woelbert)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 50-40 /N. Pedersen/
Częstochowa – Grudziądz 52-38 /L. Madsen/
Leszno – Wrocław 49-41 /J. Kołodziej/
Toruń – Gorzów 41-49 /B. Zmarzlik/
Łódź – Lublin 42-48 /A. Jonsson/
Piła – Rybnik 40-50 /R. Okoniewski/
Kraków – Gdańsk 37-53 /M. Michelsen/
Krosno – Rawicz 47-43 /I. Czałow/
Opole – Poznań 48-42 /K. Woelbert/
Częstochowa – Grudziądz 52-38 /L. Madsen/
Leszno – Wrocław 49-41 /J. Kołodziej/
Toruń – Gorzów 41-49 /B. Zmarzlik/
Łódź – Lublin 42-48 /A. Jonsson/
Piła – Rybnik 40-50 /R. Okoniewski/
Kraków – Gdańsk 37-53 /M. Michelsen/
Krosno – Rawicz 47-43 /I. Czałow/
Opole – Poznań 48-42 /K. Woelbert/
kibic
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 46:44 (Nicki Pedersen)
Częstochowa – Grudziądz 50:40 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 47:43 (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 40:50 (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 46:44 (Norbert Kościuch)
Piła – Rybnik 42:48 (Rafał Okoniewski)
Kraków – Gdańsk przeł.
Krosno – Rawicz 42:48 (Ilja Czałow)
Opole – Poznań 44:46 (Władimir Borodulin)
Częstochowa – Grudziądz 50:40 (Leon Madsen)
Leszno – Wrocław 47:43 (Tai Woffinden)
Toruń – Gorzów 40:50 (Bartosz Zmarzlik)
Łódź – Lublin 46:44 (Norbert Kościuch)
Piła – Rybnik 42:48 (Rafał Okoniewski)
Kraków – Gdańsk przeł.
Krosno – Rawicz 42:48 (Ilja Czałow)
Opole – Poznań 44:46 (Władimir Borodulin)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 47-43, Patryk Dudek
Częstochowa – Grudziądz 51-39, Leon Madsen
Leszno – Wrocław 50-40, Janusz Kołodziej
Toruń – Gorzów 47-43, Niels Kristian Iversen
Łódź – Lublin 42-48, Norbert Kościuch
Piła – Rybnik 41-49, Tomas H. Jonasson
Kraków – Gdańsk 35-55, Mikkel Michelsen
Krosno – Rawicz 41-49, Ilja Czałow
Opole – Poznań 51-39, Kevin Woelbert
Częstochowa – Grudziądz 51-39, Leon Madsen
Leszno – Wrocław 50-40, Janusz Kołodziej
Toruń – Gorzów 47-43, Niels Kristian Iversen
Łódź – Lublin 42-48, Norbert Kościuch
Piła – Rybnik 41-49, Tomas H. Jonasson
Kraków – Gdańsk 35-55, Mikkel Michelsen
Krosno – Rawicz 41-49, Ilja Czałow
Opole – Poznań 51-39, Kevin Woelbert
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 51-39, Patryk Dudek
Częstochowa – Grudziądz 50-40, Leon Madsen
Leszno – Wrocław 49-41, Janusz Kołodziej
Toruń – Gorzów 47-43, Niels Kristian Iversen
Łódź – Lublin 44-46, Norbert Kościuch
Piła – Rybnik 42-48, Rafał Okoniewski
Kraków – Gdańsk 33-57, Mikkel Michelsen
Krosno – Rawicz 42-48, Ilja Czałow
Opole – Poznań 52-38, Kevin Woelbert
Częstochowa – Grudziądz 50-40, Leon Madsen
Leszno – Wrocław 49-41, Janusz Kołodziej
Toruń – Gorzów 47-43, Niels Kristian Iversen
Łódź – Lublin 44-46, Norbert Kościuch
Piła – Rybnik 42-48, Rafał Okoniewski
Kraków – Gdańsk 33-57, Mikkel Michelsen
Krosno – Rawicz 42-48, Ilja Czałow
Opole – Poznań 52-38, Kevin Woelbert
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 47:43 N.Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 47:43 A.Łaguta
Leszno – Wrocław 48:42 M.Janowski
Toruń – Gorzów 44:46 B.Zmarzlik
Łódź – Lublin 46:44 A.Jonsson
Piła – Rybnik 40:50 K.Woryna
Kraków – Gdańsk 42:48 M.Michelsen
Krosno – Rawicz 39:51 I.Czałow
Opole – Poznań 52:38 K.Woelbert
Częstochowa – Grudziądz 47:43 A.Łaguta
Leszno – Wrocław 48:42 M.Janowski
Toruń – Gorzów 44:46 B.Zmarzlik
Łódź – Lublin 46:44 A.Jonsson
Piła – Rybnik 40:50 K.Woryna
Kraków – Gdańsk 42:48 M.Michelsen
Krosno – Rawicz 39:51 I.Czałow
Opole – Poznań 52:38 K.Woelbert
KIbic żużla,nie fanatyk Unii T.
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 49:41 – N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 51:39 – A. Łaguta
Leszno – Wrocław 50:40 – T. Woffinden
Toruń – Gorzów 48:42 – N. K. Iversen
Łódź – Lublin 48:42 – R. Tungate
Piła – Rybnik 40:50 – R. Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35:55 – M. Michelsen
Krosno – Rawicz 47:43 – I. Czałow
Opole – Poznań 52:38 – K. Woelbert
Częstochowa – Grudziądz 51:39 – A. Łaguta
Leszno – Wrocław 50:40 – T. Woffinden
Toruń – Gorzów 48:42 – N. K. Iversen
Łódź – Lublin 48:42 – R. Tungate
Piła – Rybnik 40:50 – R. Okoniewski
Kraków – Gdańsk 35:55 – M. Michelsen
Krosno – Rawicz 47:43 – I. Czałow
Opole – Poznań 52:38 – K. Woelbert
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
99! pisze:
Zielona Góra – Tarnów 50:40 P.Dudek
Częstochowa – Grudziądz 51:39 A.Łaguta
Leszno – Wrocław 48:42 Woffinden
Toruń – Gorzów 43-47 M.Vaculik
Łódź – Lublin 42:48 Tungate
Piła – Rybnik 38:52 Butchelor
Kraków – Gdańsk 35:55 M.Michelsen
Krosno – Rawicz 48:42 I.Czałow
Opole – Poznań 51:39 K.Woelbert
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Zielona Góra – Tarnów 47 - 43 N. Pedersen
Częstochowa – Grudziądz 52 - 38 L. Madsen
Leszno – Wrocław 49 - 41 J. Hampel
Toruń – Gorzów 45 - 45 B. Zmarzlik
Łódź – Lublin 41 - 49 R. Lambert
Piła – Rybnik 34 - 56 K. Woryna
Kraków – Gdańsk 32 - 58 M. Michelsen
Krosno – Rawicz 48 - 42 I. Czałow
Opole – Poznań 54 - 36 H. Łęgowik
Częstochowa – Grudziądz 52 - 38 L. Madsen
Leszno – Wrocław 49 - 41 J. Hampel
Toruń – Gorzów 45 - 45 B. Zmarzlik
Łódź – Lublin 41 - 49 R. Lambert
Piła – Rybnik 34 - 56 K. Woryna
Kraków – Gdańsk 32 - 58 M. Michelsen
Krosno – Rawicz 48 - 42 I. Czałow
Opole – Poznań 54 - 36 H. Łęgowik
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ - przełożone z dnia 26 sierpnia.
Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 29 sierpnia do godziny 17:15.
Kraków - Gdańsk
Typujemy lub zmieniamy swoje typy do dnia 30 sierpnia do godziny 17:00.
Częstochowa - Grudziądz
Łódź - Lublin
Krosno - Rawicz,
Typy wysłane po wyznaczonym czasie nie będą podliczane do klasyfikaci 14 kolejki.
Typujemy lub zmieniamy swój typ do dnia 29 sierpnia do godziny 17:15.
Kraków - Gdańsk
Typujemy lub zmieniamy swoje typy do dnia 30 sierpnia do godziny 17:00.
Częstochowa - Grudziądz
Łódź - Lublin
Krosno - Rawicz,
Typy wysłane po wyznaczonym czasie nie będą podliczane do klasyfikaci 14 kolejki.
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków – Gdańsk 43-47 O.Fajfer
Krosno – Rawicz 41-49 J.Lindsey
Krosno – Rawicz 41-49 J.Lindsey
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Rany, zapomniałem wytypować wyników Typuję zatem to co pozostało
Kraków - Gdańsk 43-47 Ernest Koza
Częstochowa - Grudziądz 51-39 Leon Madsen
Łódź - Lublin 41-49 Norbert Kościuch
Krosno - Rawicz 42-48 Ilja Czałow
Kraków - Gdańsk 43-47 Ernest Koza
Częstochowa - Grudziądz 51-39 Leon Madsen
Łódź - Lublin 41-49 Norbert Kościuch
Krosno - Rawicz 42-48 Ilja Czałow
ŻLF: 2019 2020 2021 2022 2023
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 43-47 P.Hougaard
Częstochowa - Grudziądz 49-41 L.Madsen
Łódź - Lublin 49-41 H.Andersen
Krosno - Rawicz 41-49 D.Baliński
Częstochowa - Grudziądz 49-41 L.Madsen
Łódź - Lublin 49-41 H.Andersen
Krosno - Rawicz 41-49 D.Baliński
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 35:55 (Ernest Koza)
Częstochowa - Grudziądz 50:40 (Leon Madsen)
Łódź - Lublin 48:42 (Andreas Jonsson)
Krosno - Rawicz 42:48 (Ilja Czałow)
Częstochowa - Grudziądz 50:40 (Leon Madsen)
Łódź - Lublin 48:42 (Andreas Jonsson)
Krosno - Rawicz 42:48 (Ilja Czałow)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
- the_naturat
- Posty: 579
- Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 38-52 P. Hougaard
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 41-49, P. Hougaard
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków – Gdańsk 40:50 (Patrick Hougaard)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 46:44, (Siergiej Logaczow)
Częstochowa - Grudziądz 51:39, (Artem Laguta)
Łódź - Lublin 43:47, (Norbert Kosciuch)
Krosno - Rawicz 45:45, (Patrick Hansen)
Częstochowa - Grudziądz 51:39, (Artem Laguta)
Łódź - Lublin 43:47, (Norbert Kosciuch)
Krosno - Rawicz 45:45, (Patrick Hansen)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Kraków - Gdańsk 47-43 (P.Hougaard)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Krakow-Gdansk 36-54 (Hougaard)
14 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Krosno-Rawicz 40-50 (Lidsey)