Obrazek

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

4evern
Posty: 539
Rejestracja: 01 sie 2009, 21:07
Lokalizacja: Dębica

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: 4evern »

Bjerre ten tor wyjazdowy leży jak mało który. TO nie pierwszy tak dobry wystep Kenia na MA więc 10 ki można sie było spodziewać. Kuba zaskoczył bardzo pozytywnie a akcja w której zakręca gaz i blokuje obydwóch zawodników Torunia coś pieknego. Kildemand blady jak cały sezon. Niki słabiutko, kompletnie bez startu i trasy. Aż dziw że 9 pkt uciułał. Rolnik na swoim poziomie.
Cel utrzymanie odjeżdża nie tylko przez Kildemanda i słabe decyzje sztabu. Wygrać z Czewką i czekać na cud w Grudziądzu albo sami cudu dokonać i zrobić 43 w Zielonej.

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: josef »

Witamy się z 1 ligą bo nie wierzę ze wygramy z Częstochową ( moze Ćieślak nam pomoze ) :D i nie przegramy za 3 w Zielonej Górze trzeba zrobic czystkę w zespole wywalić te plastrony które nam zawaliły sezon czyli Mroczkę , Kildemanda , Rolnickiego który się cofnoł w rozwoju , Koniecznego na którego szkoda metanolu , bo i tak nic z niego nie będzie .Zostawić Jamroga , Bjerre , Kułakow moze w 1 lidze odpalić ,Nicki na pewno nie zostanie juniorów Ćierniaka , Rempałę i Knapika no i trza było by sciągnąc kilku zawodników tylko trzeba zadać pytanie Grupie Azoty o co walczymy o awans czy tez spokojne utrzymanie .Na koniec trzeba się pozbyć przede wszystkim tych trutni szwagrów Sadego i Barana . :oops:

Awatar użytkownika
Kibic UT
Posty: 4714
Rejestracja: 17 mar 2012, 0:13
Lokalizacja: Jaskółcze Gniazdo

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Kibic UT »

josef pisze: Witamy się z 1 ligą bo nie wierzę ze wygramy z Częstochową ( moze Ćieślak nam pomoze ) :D i nie przegramy za 3 w Zielonej Górze trzeba zrobic czystkę w zespole wywalić te plastrony które nam zawaliły sezon czyli Mroczkę , Kildemanda , Rolnickiego który się cofnoł w rozwoju , Koniecznego na którego szkoda metanolu , bo i tak nic z niego nie będzie .Zostawić Jamroga , Bjerre , Kułakow moze w 1 lidze odpalić ,Nicki na pewno nie zostanie juniorów Ćierniaka , Rempałę i Knapika no i trza było by sciągnąc kilku zawodników tylko trzeba zadać pytanie Grupie Azoty o co walczymy o awans czy tez spokojne utrzymanie .Na koniec trzeba się pozbyć przede wszystkim tych trutni szwagrów Sadego i Barana . :oops:
Czasu się nie cofnie teraz budować skład na 1 ligę Kildemand bez wyjątku wypad z drużyny a i na Mroczkę przyszedł czas,Rolnicki ma jeszcze jeden rok w 1 lidze jak znalazł kontuzje zawsze są więc się przyda na juniorce.
Wiara i przywiązanie tak nas wychowano i tak zostanie Unia Tarnów.

Szakuł
Posty: 257
Rejestracja: 02 maja 2011, 9:48
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Szakuł »

Szkoda meczu ale błędy całego sezonu i tak to wygląda!! Paweł Baran do dymisji!!!
Do tego Kildemand i Mroczka

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Greg-Tarnów »

Szakuł pisze: Szkoda meczu ale błędy całego sezonu i tak to wygląda!!
Sędzia znowu nas skrzywdził.W siódmym wyścigu na pierwszym łuku upadł Jack Holder, a arbiter zdecydował o powtórce w czteroosobowej obsadzie.Tam nie było żadnego kontaktu ze strony Patryka.Powinien być młody Holder wykluczony.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

Cyna
Posty: 279
Rejestracja: 24 lip 2009, 14:03
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Cyna »

Najbardziej mnie zawiódł w tym meczu ... Paweł Baran. Przeważnie stawałem w jego obronie i starałem się zrozumieć jego decyzje, które podejmowane są w innych realiach niż z fotela przed telewizorem czy trybun stadionu. Dziś jednak nie rozumiem totalnie zmian, jakie zostały wprowadzane i w jakich momentach bo ten jeden jakże ważny punkt przegraliśmy moim zdaniem taktyką a właściwie jej brakiem. Inna inszość to fakt, że to nie był mecz Pedersena, jak na złość dziś mu nie szło, bo przy jego dyspozycji na poziomie 11-13 punktów nie dyskutowalibyśmy obecnie o błędach trenera oraz czarnych wizjach przyszłości żużla w Tarnowie.

Awatar użytkownika
ricki
Posty: 127
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:45
Lokalizacja: Good Question

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: ricki »

Za tydzien ostatni historyczny mecz na Z3, potem ORAC ta rudere. Mecz po raz kolejny przegrany przez magikow strategii duo Baran- Cierniak...Zmiany Mroczka- Kulakow- Kildemand to jakas tragedia- Nicki w ktorymkolwiek 6 starcie przywiozl by ten jeden wymarzony punkt. Nadzieja umiera ostatnia, ale czy warto to ciagnac......

Awatar użytkownika
Greg-Tarnów
Posty: 3717
Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Greg-Tarnów »

Szkoda że w 5 biegu nie pojechał Nicki za Mroczkę.Tylko tyle i aż tyle.Jedynkę by tam Nicki zrobił bo Kułakow przywiózł zero.Boli ta porażka bo zabrakło jednego punkcika do szczęścia.
Pozdrawiam
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.

steward
Posty: 99
Rejestracja: 06 maja 2018, 16:52

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: steward »

Ja osobiście nie wierzę, że gdybyśmy się utrzymali kosztem Falubazu, że to ta właśnie drużyna jeździła by na zapleczu. Jak już pisałem wcześniej - nie mamy stadionu, nie mamy ambicji szkoda ale to wygląda na powolny upadek żuzla w Tarnowie.

Awatar użytkownika
djwds
Posty: 1504
Rejestracja: 03 sie 2009, 14:09
Lokalizacja: Zawada

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: djwds »

Jakiego wymogu regulaminowego nie spełnia nasz stadion? Gdzie napisane jest jak wizualnie ma on wyglądać?

Awatar użytkownika
WaluS
Posty: 4474
Rejestracja: 22 lip 2009, 19:27
Lokalizacja: Tarnów-Mościce

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: WaluS »

steward pisze:... ale to wygląda na powolny upadek żuzla w Tarnowie.
Nie wiem jak długo jesteś kibicem tarnowskiego żużla ale napiszę tak, o upadku żużla w Tarnowie słyszę już od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku i jak do tej pory te pesymistyczne przepowiednie się nie ziściły, chociaż naprawdę było bardzo a to bardzo źle z tym naszym żużlem, o czym może zaświadczyć Marian Wardzała ratujący na zgliszczach tą naszą dyscyplinę. W latach siedemdziesiątych też były trudne chwile, ale Azoty nie pozwoliły na upadek żużla.
Tak że ja dość sceptycznie podchodzę do tych hiobowych wieści o upadku tarnowskiego żużla.

Podobnie o dopływającym stadionie w stronę dworca też na tym forum pisano już dobrych kilka lat temu, a ta ruina jak stała tak stoi i nie chce odpłynąć. Fakt że jest to stadion nie przystający do XXI wieku, ale puki co to widząc te pęknięcia betonu na wałach jak te rosnące chwasty, można spokojnie oglądać rywalizację na torze.
A co do chwastów, to podczas oglądania lekkoatletycznych ME w Berlinie, były wrzutki na boczne boiska do rozgrzewania się sportowców przed startem i jak kamera najechała na betonowe trybuny, to też piękne okazy chwastów tam rosły, tak ze jest to jakaś konkurencja dla naszego stadionu :D

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: savage »

Chłopaki pokazali ambicje i walczyli. Świetnie pojechał Kuba Jamróg - walczył jak o DMP czasami dużo ryzykując. Wielki szacunek, myślę, że w tym sezonie po raz kolejny zaskoczył wielu, którzy w niego nie wierzyli (i przyznaje się, że należałem kiedyś do tego grona).

Unia jeździ dużo, dużo lepiej niż ktokolwiek przewidywał, szkoda, że nie udało się zniwelować problemu, który akurat był do przewidzenia - jazdy Petera. Płacenie gwiazdorskiego kontraktu takiemu żużlowcowi było podobnym posunięciem jak swego czasu kontrakt Świderskiego...

Pozdrawiam
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
RECON_1
Posty: 120
Rejestracja: 25 lip 2011, 11:19
Lokalizacja: Tarnów/Kraków

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: RECON_1 »

Zawsze można spróbować z odszkodowaniem od Pająka jak swego czasu próbowali od Kasprzaka.. 8-)
A przy okazji może mi ktoś wytłumaczyć roszady Mroczka /Kulakov?

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: ratat »

djwds pisze:Jakiego wymogu regulaminowego nie spełnia nasz stadion? Gdzie napisane jest jak wizualnie ma on wyglądać?
Wystarczy, ze ktos napusci inspekcje budowlana, ktora stwierdzi rzecz oczywista, czyli rozsypywanie sie ruinareny, i nie dostaniemy zgody na jego uzytkowanie. Wtedy klub musialby wynajac stadion zastepczy, ale z kolei tych spelniajacych wymogi Ekstraligi nie ma jakos pod reka. Zawsze jakis bat sie znajdzie, jesli chodzi o lanie Unii...

xemi
Posty: 575
Rejestracja: 31 lip 2009, 12:06
Lokalizacja: Tarnow

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: xemi »

Stadion to ruina którą już dawno należało zaorać! Zagraża żuciu i zdrowiu kibiców!
Jedynym sensownym rozwiązaniem jest wybudowanie 2 stadionów. Jednego żużlowego i drugiego piłkarskiego.

bubel
Posty: 325
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:04
Lokalizacja: P.S.M.

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: bubel »

Rzeszów ma pod ręką stadion eligowy ;) 7 wyjazdów, prawie jak na derby :D

ratat
Posty: 206
Rejestracja: 22 lip 2009, 21:42
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: ratat »

Ja bym tam z Nawrockim w interesy nie wchodzil;)

Awatar użytkownika
josef
Posty: 643
Rejestracja: 27 lip 2009, 8:45
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: josef »

Nicki jedzie słabo i przez to strata bonusów w Grudziądzu i Toruniu , jeśli nie dogada się ze sprzętem na Częstochowę i Zielonke to Tarnów wita 1 ligę i to moze być koniec żuzla w tym mieście bo jeśli Grupa Azoty zakręci kurek z kasą to prezes Sady ten nieudacznik nie załatwi zadnego sensownego sponsora .Ale chyba tak żle nie będzie bo Grupa Azoty podpisała kontrakt na trzy sezony czyli ten sezon 2019 będzie ostatni a co potem :?:

Awatar użytkownika
Why So Serious
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2015, 10:40
Lokalizacja: Tarnów

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: Why So Serious »

Jest taki niedosyt po meczu, aż głowa mała. Zawsze początki meczu były fajne wyrównane a nawet ze wskazaniem na nas, a tymczasem po 4 biegach w palnik 10 pkt. I z mojej perspektywy dwa gwoździe do trumny, bieg drugi gdzie P. Rolnicki ma świetne starty ale na trasie wolny niemiłosiernie i niestety robi błędy a raczej jedzie tak ja domowym owalu, i kolejny gwóźdź to bieg 3 i... ja nie wiem co zrobił Kildemand, każde kolejne okrążenie jechał gorzej i gorzej, bardziej kontrując w szczycie łuku a tym samym praktycznie stając w miejscu zamiast obrać optymalny tor jazdy chodziarz by jak Kuba.
Tutaj nie chcę oceniać P. Barana i M. Cierniaka bo nie jest sztuką wylać wiadro pomyj po fakcie, chodziarz przynajmniej dwa błędy zostały popełnione. Bieg 9 i puszczenie mimo to Kildemanda który nie wiem jakim cudem robi 3. Nos trenerski albo fart, ale przed tym biegiem wieszczyłem 5:1 w drugą stronę. Jednak za ten ruch pochwały nie widziałem ;)

Ciekawi mnie czy w przypadku utrzymania, możemy dostać licencję na następny sezon tzn. jak wygląda ta "umowa" pomiędzy nami a władzami EE, bo ja sobie nie wyobrażam sytuacji w której jakimś cudem się utrzymujemy a i tak lecimy z powodu stadionu- to już był by absurd.

Awatar użytkownika
savage
Moderator
Posty: 6750
Rejestracja: 11 maja 2011, 14:16
Lokalizacja: Mościce

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: savage »

Why So Serious pisze:
Ciekawi mnie czy w przypadku utrzymania, możemy dostać licencję na następny sezon tzn. jak wygląda ta "umowa" pomiędzy nami a władzami EE, bo ja sobie nie wyobrażam sytuacji w której jakimś cudem się utrzymujemy a i tak lecimy z powodu stadionu- to już był by absurd.
Śmiem twierdzić, że w przypadku spadku GKM otrzymamy licencję. Jeśli jakimś cudem spadłby Falubaz, to już nie.
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

Awatar użytkownika
sersas
Posty: 82
Rejestracja: 05 lis 2014, 11:36

XII kolejka: Apator Toruń - Unia Tarnów (12.08.2018, 17:00)

Post autor: sersas »

I tu należy zaśpiewać gromkim chórem głupców:
"Nic się nie stało, Unici nic się nie stało..." - tylko wszystko się pos....ło.
Pogrzeb Unii wyprawili ludzie z Torunia (!). bo w pozostałych meczach cudu nie będzie.

Ale można teraz spokojnie przebudować stadion - i to jest światełko w tunelu.
Motor zastąpi godnie.
Sergiusz

Zablokowany