12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ.
Typujemy do dnia 11 sierpnia do godziny 16:15.
Łódź - Rybnik
Typujemy do dnia 12 sierpnia do godziny 14:30.
Gorzów – Wrocław
Leszno – Grudziądz
Częstochowa – Zielona Góra
Toruń – Tarnów
Kraków – Daugavpils
Lublin – Gdańsk
Piła – Gniezno
Bydgoszcz – Rawicz
Krosno – Ostrów Wlkp.
Rzeszów – Poznań
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
Typujemy do dnia 11 sierpnia do godziny 16:15.
Łódź - Rybnik
Typujemy do dnia 12 sierpnia do godziny 14:30.
Gorzów – Wrocław
Leszno – Grudziądz
Częstochowa – Zielona Góra
Toruń – Tarnów
Kraków – Daugavpils
Lublin – Gdańsk
Piła – Gniezno
Bydgoszcz – Rawicz
Krosno – Ostrów Wlkp.
Rzeszów – Poznań
Typy wysłane po czasie przedstawionym w zapowiedzi nie będą podliczane.
Godzina zakończenia typowania może ulec zmianie!!!
Sprawdzajcie swoje typy przed wysłaniem - wynik spotkania i czy jest imię zawodnika, gdy występują zawodnicy o tym samym nazwisku.
Jeżeli po wysłaniu zobaczycie błąd, to wysyłajcie nowego posta z prawidłowym typem.
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 50:40 (Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 57:33 (Laguta)
Częstochowa – Zielona Góra 51:39 (Madsen)
Toruń – Tarnów 53:37 (Doyle)
Kraków – Daugavpils 35:55 (Lahti)
Lublin – Gdańsk 50:40 (Jonsson)
Piła – Gniezno 35:55 (Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 37:53 (Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 (Pedersen)
Rzeszów – Poznań 55:35 (Jędrzejak)
Leszno – Grudziądz 57:33 (Laguta)
Częstochowa – Zielona Góra 51:39 (Madsen)
Toruń – Tarnów 53:37 (Doyle)
Kraków – Daugavpils 35:55 (Lahti)
Lublin – Gdańsk 50:40 (Jonsson)
Piła – Gniezno 35:55 (Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 37:53 (Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 (Pedersen)
Rzeszów – Poznań 55:35 (Jędrzejak)
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 48:42 Woffinden
Leszno – Grudziądz 55:35 Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Toruń – Tarnów 55:35 Pedersen
Kraków – Daugavpils 36:54 Ljung
Lublin – Gdańsk 50:40 Jonsson
Piła – Gniezno 40:50 Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 39:51 Gollob
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 Pedersen
Rzeszów – Poznań 55:35 Jędrzejak
Leszno – Grudziądz 55:35 Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Toruń – Tarnów 55:35 Pedersen
Kraków – Daugavpils 36:54 Ljung
Lublin – Gdańsk 50:40 Jonsson
Piła – Gniezno 40:50 Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 39:51 Gollob
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 Pedersen
Rzeszów – Poznań 55:35 Jędrzejak
- Greg-Tarnów
- Posty: 3663
- Rejestracja: 19 lut 2012, 0:55
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 44:46 Batchelor
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 60:30 Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Lindgren
Toruń – Tarnów 50:40 Iversen
Kraków – Daugavpils 35:55 Ljung
Lublin – Gdańsk 44:46 Thomsen
Piła – Gniezno 41:49 Gała
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Szlauderbach
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 Jędrzejak
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 60:30 Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Lindgren
Toruń – Tarnów 50:40 Iversen
Kraków – Daugavpils 35:55 Ljung
Lublin – Gdańsk 44:46 Thomsen
Piła – Gniezno 41:49 Gała
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Szlauderbach
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 Jędrzejak
''To, co jest trudne, da się zrobić. To, co wydaje się niemożliwe, należy przynajmniej spróbować”.
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Lodz-Rybnik 47-43 (Batchelor)
Gorzow-Wroclaw 49-41 (Zmarzlik)
Leszno-Grudziadz 54-36 (Laguta)
Czestochowa-Zielona Gora (Madsen)
Torun-Tarnow 49-41 (Iversen)
Krakow-Daugavpils 37-53 (Ljung)
Lublin-Gdansk 47-43 (Jonsson)
Pila-Gniezno 40-50 (Okoniewski)
Bydgoszcz-Rawicz 42-48 (Balinski)
Krosno-Ostrow Wlkp. 37-53 Klindt
Rzeszow-Poznan 56-34 Jedrzejak
Gorzow-Wroclaw 49-41 (Zmarzlik)
Leszno-Grudziadz 54-36 (Laguta)
Czestochowa-Zielona Gora (Madsen)
Torun-Tarnow 49-41 (Iversen)
Krakow-Daugavpils 37-53 (Ljung)
Lublin-Gdansk 47-43 (Jonsson)
Pila-Gniezno 40-50 (Okoniewski)
Bydgoszcz-Rawicz 42-48 (Balinski)
Krosno-Ostrow Wlkp. 37-53 Klindt
Rzeszow-Poznan 56-34 Jedrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 50:40 B.Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53:37 P.Pawlicki
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 P.Dudek
Toruń – Tarnów 49:41 N.Pedersen
Kraków – Daugavpils 38:52 T.Lahti
Lublin – Gdańsk 54:36 A.Thomsen
Piła – Gniezno 50:40 T.Jonasson
Bydgoszcz – Rawicz 36:54 D.Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 N.Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 T.Jędrzejak
Leszno – Grudziądz 53:37 P.Pawlicki
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 P.Dudek
Toruń – Tarnów 49:41 N.Pedersen
Kraków – Daugavpils 38:52 T.Lahti
Lublin – Gdańsk 54:36 A.Thomsen
Piła – Gniezno 50:40 T.Jonasson
Bydgoszcz – Rawicz 36:54 D.Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 N.Klindt
Rzeszów – Poznań 57:33 T.Jędrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 45:45 Kacper Woryna
Gorzów – Wrocław 49:41 Tai Woffinden
Leszno – Grudziądz 55:35 Janusz Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Leon Madsen
Toruń – Tarnów 44:46 Nicki Pedersen
Kraków – Daugavpils 35:55 Peter Ljung
Lublin – Gdańsk 48:42 Andreas Jonsson
Piła – Gniezno 47:43 Tomas Jonasson
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Damian Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Nicolai Klindt
Rzeszów – Poznań 58:32 Tomasz Jędrzejak
Gorzów – Wrocław 49:41 Tai Woffinden
Leszno – Grudziądz 55:35 Janusz Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Leon Madsen
Toruń – Tarnów 44:46 Nicki Pedersen
Kraków – Daugavpils 35:55 Peter Ljung
Lublin – Gdańsk 48:42 Andreas Jonsson
Piła – Gniezno 47:43 Tomas Jonasson
Bydgoszcz – Rawicz 42:48 Damian Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 39:51 Nicolai Klindt
Rzeszów – Poznań 58:32 Tomasz Jędrzejak
~Mogłem wybrać wiele dróg, wybrałem te barwy, ten klub ! ! ~
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 44:46 (N. Kościuch)
Gorzów – Wrocław 49:41 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 60:30 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów 48:42 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils 33:57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk 49:41 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno 42:48 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 40:50 (O.Ajtner-Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 (I. Czałow)
Rzeszów – Poznań 48:42 (T. Jędrzejak)
Gorzów – Wrocław 49:41 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 60:30 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów 48:42 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils 33:57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk 49:41 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno 42:48 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 40:50 (O.Ajtner-Gollob)
Krosno – Ostrów Wlkp. 42:48 (I. Czałow)
Rzeszów – Poznań 48:42 (T. Jędrzejak)
http://www.mapawkieszeni.pl - Strona dla pasjonatów wycieczek, zwiedzania, górskich wędrówek.
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Toruń – Tarnów 50:40 Pedersen
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 Madsen
Leszno – Grudziądz 59:31 Łaguta
Gorzów – Wrocław 50:40 Zmarzlik
Łódź - Rybnik 48:42 Kościuch
Kraków – Daugavpils 39:51 Lahti
Lublin – Gdańsk 51:39 Jonsson
Piła – Gniezno 50:40 Okoniewski
Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 47:43 Gollob
Rzeszów – Poznań 52:38 Jędrzejak
Częstochowa – Zielona Góra 52:38 Madsen
Leszno – Grudziądz 59:31 Łaguta
Gorzów – Wrocław 50:40 Zmarzlik
Łódź - Rybnik 48:42 Kościuch
Kraków – Daugavpils 39:51 Lahti
Lublin – Gdańsk 51:39 Jonsson
Piła – Gniezno 50:40 Okoniewski
Krosno – Ostrów Wlkp. 40:50 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 47:43 Gollob
Rzeszów – Poznań 52:38 Jędrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 46 - 44 N. Kościuch
Gorzów – Wrocław 50 - 40 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55 - 35 J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 52 - 38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 49 - 41 N. Pedersen
Kraków – Daugavpils 38 - 52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49 - 41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 48 - 42 R. Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 41 - 49 D. Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40 - 50 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 53 - 37 T. Jędrzejak
Gorzów – Wrocław 50 - 40 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55 - 35 J. Kołodziej
Częstochowa – Zielona Góra 52 - 38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 49 - 41 N. Pedersen
Kraków – Daugavpils 38 - 52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49 - 41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 48 - 42 R. Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 41 - 49 D. Baliński
Krosno – Ostrów Wlkp. 40 - 50 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 53 - 37 T. Jędrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik - 47-43 (T. Batchelor)
Gorzów – Wrocław - 51-39 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz - 57-33 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra - 53-37 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów - 56-34 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils - 33-57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk - 50-40 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno - 43-47 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz - 41-49 (J. Lidsey)
Krosno – Ostrów Wlkp. - 40-50 (N. Klindt)
Rzeszów – Poznań - 56-34 (T. Jędrzejak)
Gorzów – Wrocław - 51-39 (B. Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz - 57-33 (J. Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra - 53-37 (L. Madsen)
Toruń – Tarnów - 56-34 (N. Pedersen)
Kraków – Daugavpils - 33-57 (P. Ljung)
Lublin – Gdańsk - 50-40 (A. Jonsson)
Piła – Gniezno - 43-47 (R. Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz - 41-49 (J. Lidsey)
Krosno – Ostrów Wlkp. - 40-50 (N. Klindt)
Rzeszów – Poznań - 56-34 (T. Jędrzejak)
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Toruń – Tarnów 56:34 Doyle
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Leszno – Grudziądz 55:35 Kołodziej
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik
Łódź - Rybnik 42:48 Woryna
Kraków – Daugavpils 34:56 Lahti
Lublin – Gdańsk 53:37 Jonsson
Piła – Gniezno 45:45 Bernzton
Krosno – Ostrów Wlkp. 35:55 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 50:40 Berge
Rzeszów – Poznań 60:30 Jędrzejak
Częstochowa – Zielona Góra 50:40 Madsen
Leszno – Grudziądz 55:35 Kołodziej
Gorzów – Wrocław 52:38 Zmarzlik
Łódź - Rybnik 42:48 Woryna
Kraków – Daugavpils 34:56 Lahti
Lublin – Gdańsk 53:37 Jonsson
Piła – Gniezno 45:45 Bernzton
Krosno – Ostrów Wlkp. 35:55 Klindt
Bydgoszcz – Rawicz 50:40 Berge
Rzeszów – Poznań 60:30 Jędrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 47:43, (Troy Batchelor)
-
- Posty: 87
- Rejestracja: 07 cze 2014, 15:29
- Lokalizacja: Tarnów
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 49-41 Norbert Kościuch
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 47-43, N. Kościuch
UNIA TARNÓW 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 2016
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 51:39 /B. Zmarzlik/
Leszno – Grudziądz 55:35 /Piotr Pawlicki/
Częstochowa – Zielona Góra 53:37 /L. Madsen/
Toruń – Tarnów 50:40 /Ch. Holder
Kraków – Daugavpils 37:53 /P. Ljung/
Lublin – Gdańsk 52:38 /A. Jonsson/
Piła – Gniezno 37:53 /R. Okoniewski/
Łódź - Rybnik 41:49 /N. Kościuch/
Bydgoszcz – Rawicz 41:49 /O. A. Gollob/
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 /N. Klind/
Rzeszów – Poznań 54:36 /T. Jędrzejak/
Leszno – Grudziądz 55:35 /Piotr Pawlicki/
Częstochowa – Zielona Góra 53:37 /L. Madsen/
Toruń – Tarnów 50:40 /Ch. Holder
Kraków – Daugavpils 37:53 /P. Ljung/
Lublin – Gdańsk 52:38 /A. Jonsson/
Piła – Gniezno 37:53 /R. Okoniewski/
Łódź - Rybnik 41:49 /N. Kościuch/
Bydgoszcz – Rawicz 41:49 /O. A. Gollob/
Krosno – Ostrów Wlkp. 38:52 /N. Klind/
Rzeszów – Poznań 54:36 /T. Jędrzejak/
kibic
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 49-41 Kościuch
Gorzów – Wrocław 50-40 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53-37 Sajfutdinow
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 Lindgren
Toruń – Tarnów 50-40 Pedersen
Kraków – Daugavpils 38-52 Ljung
Lublin – Gdańsk 51-39 Jonsson
Piła – Gniezno 42-48 Gapinski
Bydgoszcz – Rawicz 47-43 Berge
Krosno – Ostrów Wlkp.38-52 Klindt
Rzeszów – Poznań 51-39 Jędrzejak
Gorzów – Wrocław 50-40 Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 53-37 Sajfutdinow
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 Lindgren
Toruń – Tarnów 50-40 Pedersen
Kraków – Daugavpils 38-52 Ljung
Lublin – Gdańsk 51-39 Jonsson
Piła – Gniezno 42-48 Gapinski
Bydgoszcz – Rawicz 47-43 Berge
Krosno – Ostrów Wlkp.38-52 Klindt
Rzeszów – Poznań 51-39 Jędrzejak
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 48-42 (Bartosz Zmarzlik)
Leszno – Grudziądz 59-31 (Janusz Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 (Leon Madsen)
Toruń – Tarnów 50-40 (Nicki Pedersen)
Kraków – Daugavpils 35-55 (Peter Ljung)
Lublin – Gdańsk 52-38 (Mikkel Michelsen)
Piła – Gniezno 42-48 (Rafał Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 46-44 (Rene Bach)
Krosno – Ostrów Wlkp. 40-50 (Nicolai Klindt)
Rzeszów – Poznań 55-35 (Tomasz Jędrzejak)
Leszno – Grudziądz 59-31 (Janusz Kołodziej)
Częstochowa – Zielona Góra 51-39 (Leon Madsen)
Toruń – Tarnów 50-40 (Nicki Pedersen)
Kraków – Daugavpils 35-55 (Peter Ljung)
Lublin – Gdańsk 52-38 (Mikkel Michelsen)
Piła – Gniezno 42-48 (Rafał Okoniewski)
Bydgoszcz – Rawicz 46-44 (Rene Bach)
Krosno – Ostrów Wlkp. 40-50 (Nicolai Klindt)
Rzeszów – Poznań 55-35 (Tomasz Jędrzejak)
ŻLF 2018 ŻLF 2023
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 48-42 (N.Kościuch)
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 50-40 T.Batchelor
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 43:47 (Norbert Kościuch)
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź – Rybnik 48:42 – N. Kościuch
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Łódź - Rybnik 49:41, N.Kościuch
- the_naturat
- Posty: 579
- Rejestracja: 31 sie 2015, 15:26
12 kolejka EŻ, 1LŻ, 2LŻ
Gorzów – Wrocław 48-42 B. Zmarzlik
Leszno – Grudziądz 55-35 A. Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 52-38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 56-34 N.K. Iversen
Kraków – Daugavpils 38-52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49-41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 43-47 R. Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 42-48 J. Lidsey
Krosno – Ostrów Wlkp. 46-44 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 47-43 D. Bellego
Leszno – Grudziądz 55-35 A. Laguta
Częstochowa – Zielona Góra 52-38 L. Madsen
Toruń – Tarnów 56-34 N.K. Iversen
Kraków – Daugavpils 38-52 P. Ljung
Lublin – Gdańsk 49-41 A. Jonsson
Piła – Gniezno 43-47 R. Okoniewski
Bydgoszcz – Rawicz 42-48 J. Lidsey
Krosno – Ostrów Wlkp. 46-44 N. Klindt
Rzeszów – Poznań 47-43 D. Bellego